Diskutuok šioje temoje!

Užsiregistruok Klase.lt ir galėsi diskutuoti šioje ir daugybėje kitų diskusijų temų.

Iš viso įrašų: 4
 
 

Refinansavimas?

Autorius:
Sukurta: 2019-01-04 00:01
VIP narys
Renaldas Keitulys

Pasisakymų: 1

Sukurta temų: 0

2020-08-20 15:42

 Na, kad internete pakankamai daug informacijos apie refinansavimą ir susijusias paskolas (pvz. jei kartu su juo ir paskolos turintiems skolų suteikiamos). Iš patirties galiu rekomenduoti pasiskaityti https://www.visikreditai.lt/paskolu-refinansavimas, o geriausia, kad ten dar ir apie kiekvieną įmonę, kur galimą gauti refinansavimą rašoma, jos palyginamos ir todėl labai lengva pasirinkti sau geriausią paskolą. Pats refinansavimas tai tikrai padeda ir pagerina kredito sąlygas gerokai.

Audre Vetra

Pasisakymų: 7953

Sukurta temų: 7

2019-01-14 08:11

 Cia tas atvejis,kai pasitari su savimi?

jone l

Pasisakymų: 23

Sukurta temų: 8

2019-01-10 23:42

 Na kai jau nebegali išsimokėti už savo paskolas, tai belieka arba imti bankrotą arba refinansuotis. Čia kalbu tik apie tuos atvejus, kai žmogus turi kokias tris paskolas ir daugiau. Sudarinėjant refinansvimo sutartį, būtinai reik ją perskaityt, nes ten bus parašyti visokie papildomi mokesčiai, tai reik pasiskaičiuot ar refinansavimas tikrai tau atsipirks. Dar įtakos turi ir tai, ar turi kokio nors įkeičiamo turto. Jei taip, tai gali tikėtis refinansavimo už 8-16 proc. Jeigu ne, tai gali siekti ir 30 proc palūkanas. Reikia nueiti į įmonę, pvz https://www.paskoluklubas.lt/refinansavimas ir ten pasižiūrėti, kokį pasiūlymą tau pateiks ir dar pabandyt reik pasiderėti geresnes sąlygas.

lin mat

Pasisakymų: 14

Sukurta temų: 4

2019-01-04 00:01

Sveiki. Ar kas esat pasinaudoje paskolos refinansavimu? Ar pagerejo kredito salygos? Kazkaip internete nelabai daug informacijos randu šiuo klausimu.  

Iš viso įrašų: 4
 
 

DISNEYLAND

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama