Diskutuok šioje temoje!

Užsiregistruok Klase.lt ir galėsi diskutuoti šioje ir daugybėje kitų diskusijų temų.

Iš viso įrašų: 6

Hibridai

Autorius:
Sukurta: 2019-01-04 03:06
Povilas Jansons

Pasisakymų: 6

Sukurta temų: 0

2019-02-04 17:22

Sveiki Taip pat manau, kad Tesla yra geriausias sprendimas. Mano draugas turi Teslą, man tai patinka.

jone l

Pasisakymų: 23

Sukurta temų: 8

2019-01-10 23:40

Aš tai visom keturiom už esu hibridus. Gal vat nebent jei važinėčiau kaimo keliukais daugiau ir autostradom tai rinkčiaus benziną, bet kadangi dažniausiai kamščiuose stoviu tai hibridas vienintelis mano pasirinkimas buvo. Kuom hibridai apskritai pranašesni už kitas mašinas, tai kad jie labai lėtai nuvertėja, taigi galima perparduoti jį visada už sąlyginai nemažą kainą. Dėl to hibridus labiau apsimoka pirkti naujus. Tuo labiau kad hibridai tikrai pasistūmėjo su savo gamyba, dabar jau vis daugėja premium klasės hibridų. Pats asmeniškai tai prijaučiu toyotoms https://www.tokvila.lt/lt. Pats turiu C-HR Benzinas 1.2 Turbo FWD. Tai kolkas visiškai patenkintas. Per metus jokio gedimo, labai manevringas automobilis, mieste labai patogus, garso izoliacija aukštumoje, niekas nebarška. Gal tik su multimedijos pajungimu pastoviai kažkokių problemų atsiranda, bet čia gali būt kaltas ir mano telefonas. Perkant iš salono verta paminėt, kad garantinis aptarnavimas gaunasi labai pigus.

Ti mosha

Pasisakymų: 9646

Sukurta temų: 0

2019-01-10 00:49

jai vidutinishkai ant 70km/ph vazhiuoji ilga kelione, gali nuvazhiuoti apie 900km. chia model: S 100D 

gal lietuvoj ju ir nera, tu pasikrovimo punktu per daug, bet toks dalykas kaip "ilga distancija" lietuvoj, yra neegzistuojanti realybe.. shtatuose tai ju ant kiekvieno kampo. 

bet tu teisus Vytautai, verta palaukti 5 ar 10 metu.. jos bus pigesnes :-)

Vytautas Daniliauskas

Pasisakymų: 8811

Sukurta temų: 1

2019-01-09 20:17

Jei važinėti tik mieste, gal ir nieko, bet ilgom kelionėm niekada neimčiau, nes per mažai kilometrų galima nuvažiuoti pilnai įkrovus baterijas, o važiuoti ir pastoviai skaičiuoti ar davažiuosi  iki eilinio pakrovimo punkto nesinori. Gal po kokių 5-10 metų bus normaliau. 

Audre Vetra

Pasisakymų: 8098

Sukurta temų: 8

2019-01-07 23:18

Pirk Tesla,atsidziaugti negalesi.

lin mat

Pasisakymų: 14

Sukurta temų: 4

2019-01-04 03:06

Sveiki. Kokia nuomone apie hibridus? Jeigu planuoju vazineti mieste, tai manau visai apsimoka ji turet? Kokia jusu patirtis 

Iš viso įrašų: 6

Musu isdykele Kiss..

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama