Diskutuok šioje temoje!

Užsiregistruok Klase.lt ir galėsi diskutuoti šioje ir daugybėje kitų diskusijų temų.

Iš viso įrašų: 3
 
 

Apsauga

Autorius:
Sukurta: 2019-08-19 23:52
Rokas Tatras

Pasisakymų: 8

Sukurta temų: 3

2019-09-02 05:46

 Su tom netikrom kamerom visai gerą idėją pakišai. Nes gal ne tiek svarbu, ką tos kameros nufilmuos, svarbiau gal parodyti vagims, kad šie namai saugomi. Taip pat, šarvuotos durys, signalizacija, manau čia būtini dalykai kiekvienuose namuose. Dar kadangi gyveni pirmame aukšte, rekomenduočiau ir langus apsaugoti. Kiek pagooglinus galima rasti nemažai apsauginių žaliuzių. Pavyzdys - https://baremarytai.lt/produktai/apsaugines-zaliuzes/ - žaliuzės kurios ne tik aspsaugo nuo įsibrovimų, bet taip pat ir nuo šilumos, garso, šviesos. Žodžiu, su tokiom žaliuzėm ir dar adekvačiom šarvuotom durim tavo namai bus tvirtovė. Dar jeigu tikrai susirūpinus esi dėl saugumo, gali įsigyti šunį, kuris tikrai perspės jeigu kažkas bus ne taip. Čia kaip tik įdomus straipsnis šia tema, gal pravers Šypsena https://www.lrytas.lt/augintinis/prieziura/2019/03/02/news/geriausi-sarginiai-sunys-veisles-tinkancios-saugoti-jusu-namus-9412092/

lin mat

Pasisakymų: 14

Sukurta temų: 4

2019-08-25 23:13

 Na galima kameras isirengti, netgi neveikiancios kameros pades, nes veiks kaip prevencija, jeigu potencialus vagys matys, kad juos filmuoja. O siai dviraciu nereik laikyt lauke, tam yra balkonas ar koridorius. Nes dvirati ne viena ir man yra pavoge, nors ir turejau uzdejus dvi spynas.. 

dalia lll

Pasisakymų: 8

Sukurta temų: 2

2019-08-19 23:52

Labadiena. Kaip bandot atgrasyti viskius vagis nuo savo namų? Neseniai iš kaimyno dviratį pavogė prirakintą, tai kažkaip privertė susimąstyt. Juolad kad gyvenu pirmam aukšte, tai kažkaip net kai pradedu galvot apie visokius įsibrovėlius tai poto net miegot neina. Ar turit įsirengę kažkokias kameras ar kažką tokio?  

Iš viso įrašų: 3
 
 

Falkas

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama