Diskutuok šioje temoje!

Užsiregistruok Klase.lt ir galėsi diskutuoti šioje ir daugybėje kitų diskusijų temų.

Iš viso įrašų: 3
 
 

Namų interjeras 2019

Autorius:
Sukurta: 2019-09-02 06:16
Ernis Rumskas

Pasisakymų: 2

Sukurta temų: 0

2020-05-20 13:37

Gal kam pasirodys smulkmė apšvietimas, bet, mano nuomone, labai daug jaukumo suteikia namams. Čia gali pasidairyti visokiausių dekoratyvinių ir vintažinių lempučių ir kitokių apšvietimo sprendimų

 

 

 

 

 
jone l

Pasisakymų: 23

Sukurta temų: 8

2019-09-06 14:55

Visų pirma tai geras interjeras nėra lygus brangiam interjerui. Galima puikiai atsinaujinti ir neišleidžiant milijonų, bent jau aš manau. Tai visų pirma, tapetai bei užuolaidos. Gana nuvertintas dalykas, bet pasirinkus tinkamą raštą bei medžiagą manau kad jos puikiai įsilietų į kambarį. Taip pat dėl baldų ir kitų dalykų - nebūtina pirkti sofos, kurios kaina beveik kaip mašina. Arba prieše ją perkant bent jau apeik naudotų baldų parduotuves/skelbimus, gal ten rasi kokį retro baldą kuris labai puikiai įsipaišys į kambarį. 

Rokas Tatras

Pasisakymų: 8

Sukurta temų: 3

2019-09-02 06:16

Sveiki. Ruošiamės atnaujinti savo namu interjerą. Galvoju norėtųs kažko minimalistinio, bet tuo pačiu kad nebūtų labai nuobodūs namai, t.y. norėtųs su kažkuo kitu suderinti tą minimalizmą, kad ir kokiu nors retro stiliuku. Žodžiu, gal kas išmanot apie interjerą ir galit kokių nors įdomių svetainių pasidalinti arba šiaip tiesiog žinot gerų resursų/blogų?  

Iš viso įrašų: 3
 
 

mano dukrytė

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama