Bendra tema apie mus bei viską, kas susiję su...

Prisijunk prie šio klubo! Būdamas jo nariu tu galėsi:

• Diskutuoti su bendraminčiais klubo forume;
  • Talpinti, komentuoti bei vertinti nuotraukas klubo galerijoje;
  • Taplinti video, kurti renginius, reikšti nuomonę klubo apklausose bei naudotis daugybe kitų naudingų funkcijų.
Iš viso įrašų: 110

Bendra tema apie mus bei viską, kas susiję su rankdarbiais

Autorius:
Sukurta: 2008-12-29 11:25
V L
V L

Pasisakymų: 45

Sukurta temų: 2

2008-12-29 11:25

Sveikos. Labai malonu, kad prisijunget prie sio klubo.

Tikiuosi, kad ateity musu burys bus didesnis.

Raminta Šeinienė

Pasisakymų: 9

Sukurta temų: 0

2008-12-29 13:56

Sveikos, ir aš norėčiau prisijungti prie Jūsų klubo ir pagausinti klubo narių gretas. Iškart norejau atsakyt ir į klausimą apie tai, kokios rūšies rankdarbiai labiausiai patinka. Deja, pasirinkti galima tik 1 galimybę, na, o aš norėjau pažymėti net 3, beveik tolygiai naudojamas: mezgimą virbalais, nėrimą vąšeliu ir siuvinėjimą kryžiuku.

Neimantė Bajorienė

Pasisakymų: 14

2009-01-03 15:13

Sveikos. Džiugu prisijungti. Aš praktikuoju siuvinėjimą kryželiu. Mokykliniais laikais buvau užsikabliavusi nerti vąšeliu. Bet prieš kokius 4 metus persimečiau prie siuvinėjimo ir spėju dar ilgai jo neapleisiu.

V L
V L

2009-01-03 16:07

Neimante, vadinasi mes abi sergam ta pacia liga - man taip pat labai patinka siuvinejimas kryzeliu.

Greta Armonaitė

Pasisakymų: 1

2009-01-03 20:07

Labas Šypsena Man taip pat labai patinka siuvinėti kryželiu ir nerti vąšeliu, kartais veliu veltinius, nes juos galima labai įvairiai panaudoti Šypsena Tikiuosi šiame klube pasirinkti įdomių minčių, idėjų.

Neimantė Bajorienė

2009-01-04 14:38

Vaida - tikrai taip tarp panašių į mus, tai vadinama - "sėdusi ant adatos"...

Vat turiu norą dar ateityje pramokti verti karoliukus ir dekupažą išbandyti... Internete mačiau tokių papuošalų iš karoliukų, kad net saldu... Tikrai parduotuvėse prastesni pardavinėjami. O dekupažas žavi, kaip galima iš paprasto daikto padaryti kaip antikvarą atrodantį daiktelį...

Rasa Gindrėnienė

Pasisakymų: 2

2009-01-04 19:36

laba diena, noreciau  buti sio klubo nare . jau keleta metu esu apleidusi rankdarbius . jauciu poreiki imtis kazko naujo, taciau neapsisprendziu. gal naryste siame klube, bus mano nauja pradzia?

V L
V L

2009-01-04 19:47

Sveika prisijungus, Rasa. Labai malonu matyti, kad musu vis daugeja.

Tikrai taip, Neimante - butent taip ir vadinamos siuvinejimo kryzeliu myletojos. Beje pati nesilankai siuvinetoju forumuose ?

Ieva Šimeliūnaitė - Vinauskienė

Pasisakymų: 10

2009-01-05 14:06

Sveikos  Jau senokai norėjau įstoti į panašų klubą, nes jau keli metai siuvinėju kryželiu. Smagu rasti bendraminčių

Neimantė Bajorienė

2009-01-05 19:47

Lankausi Vaida, lankausi...

Neimantė Bajorienė

2009-01-06 20:15

Vaida - niu mane laisvai gali atpažinti - aš savo vardą naudoju Šypsena

gražuoliai tie GK obuoliai

aš irgi penkmetinuką jau pasidariau - MS "Puss in boots"... per 14 mėnesių įveikiau su pora darbelių intarpu... niu kaip dirbančiai - pakankamai greita

Raminta - pasigirk, pasigirk kokius ten penkmetinukus kryžavoji?

Raminta Šeinienė

Pasisakymų: 9

2009-01-07 09:39

Sveikutes, na nekryziavoju, o 3 puslapius issiuvinejus sedziu ant vaselio ir virbalu, o siuvinys gyvena savo asmenini gyvenima dezeje.

Jo pavadinimas "Laiptai i dangu", tik nezinau ar tikslus. Idesiu i galerija nuotraukyte.

O tie obuoliai... skaniai atrodo, labai jau tikri....

2009-01-07 15:45

Kas tai per obuoliai? Gal kokią foto į galeriją tų minimų obuoliukų

V L
V L

2009-01-07 16:17

OK, tuoj pasirodysiu savuosius issiuvietus obuoliukus

P.S.: dabar neturiu foto is arciau nuftografuotu tai rodausi kokia turiu.

Redagavo: (2009-01-07 16:28)
Neimantė Bajorienė

2009-01-07 22:11

oi Raminta - žinau Šypsena pamenu...

2009-01-08 14:14

Obuoliukai tikrai kaip tikri. Man jie labai patiko, reikės užrašyti į eilę siuvinėjimui  Tik bėda, kad schemos neturiu  

Agnė Markauskaitė - Vasiliauskienė

Pasisakymų: 12

2009-01-13 16:41

sveikos Šypsena

noreciau ir as prie jusu prisideti... ant adatos nesu sedusi, bet neriu vaseliu, mezgu virbalais, veriu karoliukus, kada nors visai smagu butu ismokti vilna velt Šypsena

Vilija Graužinytė

Pasisakymų: 33

Sukurta temų: 6

2009-01-16 00:44

Sveikos, 

turiu tokią mintį vieną. Kaip galvojat, gal mums reikėtų susikurti atskiras temeles kiekvienai rankdarbių rūšiai? Jose galėtumėm dalintis idėjomis, suijusiomis su konkrečia veikla. Būtų paprasčiau atsirinkti kas kam įdomu. Tuo pačiu žinančios, mokančios, galėtų pasidalinti sava patirtimi ir pamokyti, paaiškinti kas ir kaip daroma. Ar bent kokių nuorodų įdėt galėtumėm į video/foto pamokas. Porą mane šiuo metu labiausiai dominančių temų savo ruožtu sukuriu ir labai labai lauksiu pasisakymų.

Gitana Čepytė-Zalieckienė

Pasisakymų: 22

Sukurta temų: 1

2009-01-17 23:41

tai va, jeigu norit pamatyti mano maza dalele meno(nes ju yra daug, o beto kad kitas nauotraukas sutvarkyti reikia laiko), tai prasom ziureti, tik vaziukit su pele vis i apacia

http://www.darbeliai.lt/?page=author&id=142

V L
V L

2009-01-18 09:45

Gitana, kaip grazu...Labai nuostabius dalykus darai. Jau gundausi kazka nusipirkti is papuosalu...Be galo grazus darbai.

Iš viso įrašų: 110

:)

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama