Bendra tema apie mus bei viską, kas susiję su...

Prisijunk prie šio klubo! Būdamas jo nariu tu galėsi:

• Diskutuoti su bendraminčiais klubo forume;
  • Talpinti, komentuoti bei vertinti nuotraukas klubo galerijoje;
  • Taplinti video, kurti renginius, reikšti nuomonę klubo apklausose bei naudotis daugybe kitų naudingų funkcijų.
Iš viso įrašų: 110

Bendra tema apie mus bei viską, kas susiję su rankdarbiais

Autorius:
Sukurta: 2008-12-29 11:25
Ieva Šimeliūnaitė - Vinauskienė

Pasisakymų: 10

Sukurta temų: 0

2009-01-20 20:57

Šiandien spaudos kioske aptikau naująjį žurnalo "Siuvinėju kryželiu" numerį ir žinoma negalėjau praeiti pro šalį, jo nenusipirkusi

Neegzistuojantis vartotojas
2009-01-26 19:23

Sveikos,

ir aš noriu prisijungti. Aš neriu, mezgu. Norėčiau išmokti dekupažo. Sakiau reikia kokius kursus palankyt, tai lengviau išmokti technikos.

V L
V L

Pasisakymų: 45

Sukurta temų: 2

2009-01-27 22:45

Sveika prisijungus prie musu. Musu cia jau palyginti nemazai susibure tik kad mazokai bendraujame.

Dekupazo tai ir as norecau ismokti - labai graziu dalyku galima prisigrazinti. Gal nera taip sudetinga kaip man atrodo.

Redagavo: (2009-01-27 22:46)
2009-01-30 18:54

Sveikos paneles, merginos, moterys, na ir vyrai, jei tokiu yra

jungiuos prie Jusu Šypsena) uzsiimu: karpiniais, velimu, dekupazu, karoliuku verimu, atviruciu gamyba, segiu gamyba, namu dekoru ir t.t... malonu bus pabendrauti ir pasidalinti mintimis Šypsena

V L
V L

Pasisakymų: 45

Sukurta temų: 2

2009-01-30 21:41

Sveikos naujai prisijungusios. Tikrai labai smagu, kad musu cia vis daugeja.

Evelina - o kas per karpiniai. Gal turi foto savo darbeliu - pasirodyk !!!

irma litvinaviciute

Pasisakymų: 35

Sukurta temų: 1

2009-02-02 17:11

kokios mes nerealios auksarankes !!! jega !

2009-02-04 00:07

Laba vakara,

Jungiuosi ir aš prie jūsų....Mezgu, neriu..retkarčiais siuvinėju..dar dekupažu užsiimu ir neseniai atradau dar vieną užsiėmimą..tai scrapbookingą (jo pagalba tvarkau nuotraukas, darau albumus, vedu vaikų augimo dienoraščius)..Vyras vis niurna dėl tų mano pomegių, bet  kai pamato ką nors naujai padaryto pagiria..

Agnė Markauskaitė - Vasiliauskienė

Pasisakymų: 12

2009-02-07 22:11

Mielosios rankdarbiu myletojos, gal kartais kuri zinot koki link'a, kuriame galima butu rasti kudikiu drabuzeliu ismatavimus. Pvz. Megztukas naujagimiui - kokio ilgio turi buti, kokio plocio, kokio ilgio rankovytes ir pan. Labai dekinga uz atsakymus.

Reda Vengalyte-Jurgaitiene

Pasisakymų: 22

2009-02-08 09:51

sveikutes,malonu prisijungti prie jusu,as siuvineju kryzeliu jau virs 10 metu, jei kam reikia turiu labai daug schemu ir maloniai pasidalinciau

Miglė Ščepkauskaitė J

Pasisakymų: 36

2009-02-08 16:43

Sveikos mergaitės Mirktelėti Prisijungti ir aš pabandysiu. Tik kolkas nežinau ar turėsiu kokių nuotraukyčių. O šeip... darau labai daug ką: mezgu, neriu, siuvinėju, veliu, užsiimu biseriu. Labai noriu išmokti dekupažinti, daryti žgutą, vielą sukti...  na dar daug ką išmokti turėčiau.

Roma Stankute-Gudaitiene

Pasisakymų: 4

2009-03-10 01:26

Labas mergaites.Ir as jungiuosi i jusu bureli.As taip par megstu rankdarbius.Mezgu,dekupazuoju,darau atvirutes,darau interjerines leles,tapau,kuriu floristinius paveikslus.irt.t.esu tautodailininke...

Eglė Minkuvienė

Pasisakymų: 21

Sukurta temų: 3

2009-03-10 09:53

Roma!butu labai idomu pamatyti atvyrutes! noriu ir as daryt tik nzn net kaip pradet Šypsena 

Asta Bujienė

Pasisakymų: 1

2009-03-12 21:46

Patinka man jūsų visų kūriniai,gaila bet pati nieko panašaus nedarau.Aš labiau mėgstu siūti žaislus(dažniausiai pagal užsakymus,teminius),darau floristinius koliažus.Svajoju išmokt siuvinėt kryželiu, bet deja kolkas tam trūksta laiko.

2009-03-13 08:15

Sveikos merginos. As irgi esu prisijungusi prie sio klubo. Pati mezgu, neriu, siuvineju, veliu, kartais kai ka ir siuvu, bet nedaug.. Labiausiai patinka nerti vaseliu ir isuvineti - gan nemazai darbu turiu padarius, tik gaila, kad dauguma yra isdalinta, isdovanota...Renku siuvinejimo ir nerimo vaseliu schemas - jei kas turi kokiu idomiu, bukit geros, atsiuskit...

L D
L D

Pasisakymų: 7

2009-03-13 19:43

sveikos visos, negalejau aplenkti sio klubo Šypsena kuo uzsiimu, o gi viskuo. turbut esate girdeje apie www.darbeliai.lt ten tiek visko, o jei konkreciai idomu apie mano darbelius, tai siame puslapyje ieskokite autoriaus ligita. ten yra keletas mano darbeliu, kuriuos ksrts nuo karto papildau Šypsena

ps. gal as biski ne i tema, bet kvieciu i Dzordanos Butkutes atvira fanu kluba Šypsena

ikiz

2009-03-14 18:00

Sveikos mergaites, koks smagus klubas ir kokios jus visos saunios! Labai noiu ir as prisijungti prie sitos  super kompanijos. Uzsiemu viskuo po trupuciuka, bet daugiausia tapau ir darau dekupazus...

Roma Stankute-Gudaitiene

Pasisakymų: 4

2009-03-14 21:41

Egle pamegink ieiti i Nettloga,susirask mano pavarde,ten as rodau savo darbus...o cia truputi veliau idesiu,kai suprasiu kaip cia viskas daroma.Cia klaseje taip viskas painu....

Raminta Šeinienė

Pasisakymų: 9

2009-04-04 22:49

Štai kokį skelbimuką gavau:

Dėmesio!
Kūrybos studija "Retro Magija" atidarymo proga kviečia visas į nemokamus 3val. dekupažo kursus (dekoravimo priemonės nemokamos).
Čia susipažinsite su dekoravimo priemonėmis ir išmoksite išsidekoruoti jums patinkantį keramikinį, medinį ar stiklinį daiktą.

Kūrybos studijoje pageidaujantys galės įsigyti dekoravimui skirtu priemonių, bei pasisemti įdėjų naujiems darbams.

Studija įsikūrusi Klaipėdos senamiestyje, adresu Aukštoji g. 7 (šalia Parodų rūmų).

Nemokami kursai vyks:
balandžio 7, 8, 9, 10, 11 dienomis nuo 17h. iki 20h.
Norinčias prašome registruotis tel. 868384998 Jūratė.

Gal ir Jums įdomu. Veiksmas vyksta Klaipėdoje

Lina Kriūnienė

Pasisakymų: 6

2009-04-06 14:50

sveikutes,pirma karta nuneriau stltiese bet nemoku iskrakmolyt,niekada neteko ir nereikejo,tai gi prasom padeti :-)
Lina Kriūnienė

Pasisakymų: 6

2009-04-15 20:29

merginos,as cia visai rimtai del krakmolimo,nemoku tikrai prasau patart,zinau kad verda kaip kisieliuka o toliau nezinau ar su karstu staltiese paplaut ar tik pamirkyt,neturiu jokio supratimo,padekit!
Iš viso įrašų: 110

Susitikimas po 20m..

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama