Bendra tema apie mus bei viską, kas susiję su...

Prisijunk prie šio klubo! Būdamas jo nariu tu galėsi:

• Diskutuoti su bendraminčiais klubo forume;
  • Talpinti, komentuoti bei vertinti nuotraukas klubo galerijoje;
  • Taplinti video, kurti renginius, reikšti nuomonę klubo apklausose bei naudotis daugybe kitų naudingų funkcijų.
Iš viso įrašų: 110

Bendra tema apie mus bei viską, kas susiję su rankdarbiais

Autorius:
Sukurta: 2008-12-29 11:25
V L
V L

Pasisakymų: 45

Sukurta temų: 2

2009-04-15 21:06

Siaip buna pirkti specialiu krakmolinimo priemoniu - purskiamu ar skystu. Nebandei ju?

Miglė Ščepkauskaitė J

Pasisakymų: 36

Sukurta temų: 1

2009-04-15 21:37

Su jom irgi reikia mokėti krakmolinti Kvatotis man nesigauna su purškiamom... kažkokia "bezabrazija" gaunasi

siaip kai dar uniformos buvo privalomai nesiojamos tai kalnieriukus krakmolindavo su lipalu arba virdavo kisieliu....
o tai daroma taip:
1. uzverdamas nedidelis kiekis vandens
2. i puodeni isipilam salto vandens ir isidedam kelis saukstelius krakmolo
3. ismaisom ir maisant verdanti vandeni letai pilam sumaisyta krakmola
4. maisom kol pradeda tirsteti....
5. ta mase supilam i didesni inda (bliuda ir pamirkom), suformuojam ir isdziovinam

su lipalu
* pasiimam puodeli vandens ir isipilam lipalo taip kad butu gerai balta spalva
* ismaisom ir supilam i bliudeni
* pamirkom nerini ir suformave dzioviman

DEMESIO!!!!!! nelyginti slapio daikto lips prie lygintuvo ir gali geltonuoti, isvis geriausia lyginti jau isdziuvusi bet per marle ar nosine

Redagavo: (2009-04-15 21:38)
V L
V L

2009-04-15 22:19

Purskiamos gal kiek silpnokos, mano manymu. Man labiau patiko skystis krakmolinimui - tikrai gerai iskrakmolindavo iv. serveteles ar staltieses.

Neegzistuojantis vartotojas
2009-04-30 15:49

aš tai krakmolinu "senoviškai" kaip mokykloje išmokė, išsiverdu kisieliu ismirkau gerai ir paskui ant  "lentos" prismaikstau su adatėlėmis

2009-05-26 01:40

Na va, parodžiau ką sugebu ir aš. Labai jums ačiu, kad apsilankėte mano kūrinių parodė-lėje ir nepagailėjote aukšto įvertinimo. Matau jums  patiko kai kas. Tad priimkit ir mane į ratelį gal būsiu ir aš naudinga. Labai mėgstu draugystę.

Redagavo:
userPhoto
(2009-05-26 01:46)
janina meškauskienė

Pasisakymų: 2

Sukurta temų: 0

2009-06-06 13:21

Sveikutės merginos. Neseniai prisijungiau prie Jūsų  šaunaus būrio.Į galeriją įkėliau savo darbelius. Norėčiau įkelti savo darbus į klubo galeriją, tačiau man niekaip neišeina. Parašau pavadinimą, aprašau, o įkelti nuotraukų niekaip negaliu. Padėkite tai padaryti. Mano nuotraukos Picasoje.

Viktorija Rimašauskaite

Pasisakymų: 5

2009-06-22 20:24

sveikos va ir as noriu prisideti prie jusu kompanijos Va Cia   ideta pora ideju jei noretumete pasigaminti zaisliukus, sedmaisius, medžiagines gelytes, pagyvinti ir papuosti savo interjiera ir pan. stengiausi viska kruopsciai aprasyti kad butu aisku ir suprantama, tikiuosi bus naudingu patarimu ir aprasymu

Zifka  kauniete

Pasisakymų: 85

2010-04-23 16:30

Noreciau paprasyti visu siam klube albumus turinciu merginu, kad kiekviena is musu persiziuretu savo albumus ir istryntu pasikartojancius komentarus, juk taip galetume pravalyt siek tiek musu kluba ir gal kiek pagreitinti komentaru krovimo laika nes sis klubas ir taip gana letokas , juk visa tai mums butu tik i gera ir palengvintu bendravima ...

Aciu visoms

Genute Vilkeliene

2010-04-23 16:39

kaip istrint,na ner net pazymeta kryzelio.viena d buvo ,o db ner.parasykit jei kas zinot

Zifka  kauniete

2010-04-23 16:50

Genute Vilkeliene Šiandien 16:39 rašė:

kaip istrint,na ner net pazymeta kryzelio.viena d buvo ,o db ner.parasykit jei kas zinot

jai foto tavo deta tada prie visu po ta foto komentaru yra po kryziuka, o jai tik jus ta foto komentavot tada gali istrynti tik tos foto autorius

2010-04-23 16:58

Nai ir ką? Pabandžiau trinti, nors ir mano foto buvo įdėta - bet taip ir neišsitrina...yra tas x, rodos viską darau teisingai, bet rezultato jokio.

Zifka  kauniete

2010-04-23 17:28

Danutė Ir ne tik Šiandien 16:58 rašė:

Nai ir ką? Pabandžiau trinti, nors ir mano foto buvo įdėta - bet taip ir neišsitrina...yra tas x, rodos viską darau teisingai, bet rezultato jokio.

gal reik palaukti as tryniau ir neturejau jokiu problemu net nezinau kodel

Genute Vilkeliene

2010-04-23 17:31

pavyksta,tikrai,tik siek tiek uztrunka,bukit geros ,kaip Zivile man parase.taip kt perduokim si sms,tikrai gal pagreites darbas.aciu

Zifka  kauniete

2010-04-23 18:00

Genute Vilkeliene Šiandien 17:31 rašė:

pavyksta,tikrai,tik siek tiek uztrunka,bukit geros ,kaip Zivile man parase.taip kt perduokim si sms,tikrai gal pagreites darbas.aciu

2010-04-23 18:37

Na pagaliau ir man išėjo..., bet , deja, ištryniau ir ko nenorėjau ištrinti

Zifka  kauniete

2010-04-23 19:18

Danutė Ir ne tik Šiandien 18:37 rašė:

Na pagaliau ir man išėjo..., bet , deja, ištryniau ir ko nenorėjau ištrinti

Zifka  kauniete

2010-04-23 19:19

nu tikesimes prisijungs ir daugiau merginu prie svaros akcijos

Zifka  kauniete

2010-05-17 18:39

merginos ar butina kurti vis naujus albumus kas 4 ar 6 foto juk i ta pati albuma telpa tikrai 100 ir daugiau foto , anksciau cia kazkaip lankydavomes nes buvo idomu pasiziuret i kitu darbus ir pasidalinti savais, dabar klubas tampa kazkokiom varzytuvem kas daugiau nauju albumu sukurs ir kieno albumas bus priekyje, kaip nereiks pereiti nuo 10 puslapiu i prieki , kad rasti kazkieno darbeli jai kas 4 ar 6 foto vis kuriam nauja albuma, suprantu jai tai butu skirtingu tematiku darbai , bet jai ne,... Parasykite savo nuomone

V L
V L

2010-05-17 19:04

Živile - pritariu. Manau uztektu kiekvienai narei tureti po viena albuma, i kuri keltu savo darbelius. Taip butu maziau apkraunamas forumas.

Redagavo: (2010-05-17 19:05)
2010-05-17 19:07

Aš taip pat pritariu.

Iš viso įrašų: 110

.

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]