Bendra tema apie mus bei viską, kas susiję su...

Prisijunk prie šio klubo! Būdamas jo nariu tu galėsi:

• Diskutuoti su bendraminčiais klubo forume;
  • Talpinti, komentuoti bei vertinti nuotraukas klubo galerijoje;
  • Taplinti video, kurti renginius, reikšti nuomonę klubo apklausose bei naudotis daugybe kitų naudingų funkcijų.
Iš viso įrašų: 110

Bendra tema apie mus bei viską, kas susiję su rankdarbiais

Autorius:
Sukurta: 2008-12-29 11:25
Zifka  kauniete

Pasisakymų: 85

Sukurta temų: 1

2010-05-17 19:11

na tikrai taip i savo sena albuma keliau kol pasiekiau 106 foto esu siam klube jau virs metu ir seniau tikrai taip nei viena nare nedare , Egle turi savo albume virs 200 simtu foto ir kolkas naujo nekuria, juk tai  nesazininga seniau siame klube esanciu merginu atzvilgiu, manau cia nera nei reklaminis nei komercinis puslapis , juk jis buvo sukurtas kitokiem tikslam, ...dalintis ir grozetis musu visu darbais, viskas baigsis tuo kad kasdien mums bus vis maziau idomu kitu darbeliai tik kelsime savus ir neziuresi, i kitus del tingejimo ieskot ju per tiek daug puslapiu, apkrausime bereikalingai si kluba kuris ir  taip stringa ir galutines pasekmes bus tos kad bus klubas su daug nariu ir daug foto bet visiskai neaktyvus, patikekite rasau nes si varianta jau teko matyt kituose klubuose

Neegzistuojantis vartotojas
2010-05-17 19:16

Aš dar paiūlyčiau, ne tik albumus mažinti, bet ir nuotraukas kelti ne visas, o atrenkant. Tarkim to pačio darbo vieną variantą, o gal sudedant kelias darbo puses į vieną nuotrauką. Šypsena

Zifka  kauniete

2010-05-17 19:25

Kristina Savičiūtė Šiandien 19:16 rašė:

Aš dar paiūlyčiau, ne tik albumus mažinti, bet ir nuotraukas kelti ne visas, o atrenkant. Tarkim to pačio darbo vieną variantą, o gal sudedant kelias darbo puses į vieną nuotrauką. Šypsena

matai cia yra jau pagal kiekvieno zmogaus galimybe, vienas dalykas kai zmogus neturi galimybes padaryt foto koliazo ... o kitas dalykas kai keliame kas ketures foto i nauja albuma arba foto is senesnio albumo kuris yra i gala jo neistrynia sukeliame i kita nauja vien tam kad jis butu priekyje , kartais vienas daikta norisi parodyti ir is keliu pusiu ir isvidaus ( o ar ziuret tai jau kiekvieno asmeninis pasirinkimas) kai atsidarai vienos merginos albuma gali atsirinkti kas idomu, bet bent nereik eiti ieskoti vienos foto per 15 puslapiu... Deja galiu pasakyt kad esu perziurejus saziningai nuo pirmos iki paskutines siame klube esancios foto ir tikrai nepagailejau laiko ivertint ar palikti pora zodziu prie man patikusio darbo , bet kasdien tai padaryt darosi vis sudetingiau, nes susidaro bendras vaizdas , kad tiesiog cia jau niekas niekam nebeidomu... 8zinau kad pasisakymas apie kelias foto to pacio daaikto eina apie mane ir rodos jau buvau atsakiu apie tai savo albume, ...

2010-05-17 19:33

Tiesiog, manau, galimybes visi turi , tik ne visi jomis naudojasi, kartais nebūtina dėti visas daikto puses, kad susidarytų daikto vaizdas, be to kai žiūri iš principo panašias nuotraukas, tampa nuobodu ir neaišku ką žmogus nori parodyti, viską ar tik tai kas gražiausia geriausiai pavykę, originalu. be to galima fotografuoti kampu tai gali matytis net trys daikto dalys Mirktelėti  Bent jau aš taip manau.

Zifka  kauniete

2010-05-17 19:55

Kristina Savičiūtė Šiandien 19:33 rašė:

Tiesiog, manau, galimybes visi turi , tik ne visi jomis naudojasi, kartais nebūtina dėti visas daikto puses, kad susidarytų daikto vaizdas, be to kai žiūri iš principo panašias nuotraukas, tampa nuobodu ir neaišku ką žmogus nori parodyti, viską ar tik tai kas gražiausia geriausiai pavykę, originalu. be to galima fotografuoti kampu tai gali matytis net trys daikto dalys Mirktelėti  Bent jau aš taip manau.

nu as apie galimybes tikrai nemanau kaip tu , juk jai tau nuobodu gali isisrinkti kiekvienam albume kokia foto ziuresi kokias ne o kas apie fotografima yra sunku nufotografuot rankdarbi o dar sunkiau tai padaryt jai ir fotikas yra ne naujas ...

2010-05-17 20:24

Gerbiu tavo nuomone, bet tikiu, kad kaip sakoma nėra žodžio "negaliu" yra žodis "nenoriu ". net nu nenauju fotoaparatu  galima daug ką padaryti, juk žmonės fotografavo su dar blogesniais, o nuotraukos  net iki šių dienų liko  Mirktelėti

Zifka  kauniete

2010-05-17 22:21

as nezinau kodel tau taip mano foto uzkliuvo si tema netgi ne apie tai buvo uzvesta ir kaip matai beveik niekam neidomi taip kaip ir daugumas darbu siam klube, nezinau ar pastebejai bet vyrauja va tai : kaip grazu- aciu .... arba kaip grazu gal gali atsiust shema,... va toks tik islikes pagrinde bendravimas.... mano albumas jau ne pirmas yra dar vienas kuriame 106 foto ivairaus tipo darbu....

o kas apie foto tai tikrai daug ko neimanboma graziai nufotkinti su 2.1 megapixel fotiku arba bent as nemoku ... antras dalykas kompa turiu ne taip ir senai, o interneta isvis tik pries kelis menesius, (juo naudojuosi pagrinde bibliotekoj kur laiko limitas 30min. turint omeny kaip letai eina klase tai viska pasako) kad su paint galima det koliazus nezinojau iki siol poto kai suzinojau fotkiu kolkas dar nekeliau nauju, dadedu bandziau ir man nepatiko si programa siam tikslui, ir manau taip kategoriskai teikti kad visi viska gali bet nenori irgi negalima nes kiek zmoniu tiek galimybiu ...

2010-05-18 10:05

Oi ne taip supratai, tikrai ne tavo albumas man užkliūvo, aš bendrai apie visus, kartais žiūri nuotraukas ir nesupranti kam to reik tiek kišti, kad ir auskarai, juk principas toks pat kabliukas ir burbuliukas, nekalbu apie tokius kur tikrai daug darbo įdėta. Aišku kiekvienas kaip nori taip deda, bet nepykim tada kai kuriami ir albumai tokie kaip  po  keturias ar trys nuotraukas viename. Pritariu tam, kad su tais ačiū, prašom irgi nuobodu, juk galima ir patirtim pasidalinti, gal net eigą įdėti fotografuojant veiksmus ką darai. Labai naudinga būtų, nei tik forume aprašyti. Bet kaip jau minėjau kiekvienas vistiek darys pagal save. Jei neturi galimybių tai visada bus pagalbos, galiu nesunkiai sudėti tau nuotraukas į vieną, jei tik nori Mirktelėti  Bet čia jau kaip sakoma aš pasiūliau, tavo reikalas atsisakyti.

Zifka  kauniete

2010-05-18 11:19

as dabar turiu Picasa tai bandysiu pati, tik va truksta laiko ... man asmeniskai nesvarbu kiek foto dedama kokio daikto kai atidarau albuma isirenku ka noriu ziuret nors is principo ziuriu beveik viska... kaip  sakiau esu macius visas foto nuo pirmo iki paskutinio albumo... man tik nepatinka kai kaskart kuriami nauji albumai kai senajam dar telpa daug foto, ar kai kuriama tik tam naujas albumas su senom foto, kad stovet prieki kitu albumu, nes manau , kad tai nesazininga ir negarbinga kitu sio klubo nariu atzvilgiu tu pagalvok pati kas butu jai mes visos taip darytume, as tai pastebejau jau senai tik vis dar nenorejau rasyt,... va toks ir teislikes musu bendravimas kad niekam niekas neidomu, kad daznai yra vertinamos tos fotos kurias pries tai jau kazkas ivertino ir kai ziurim priminimus tuo paciu ivertinam pamate ta foto , kad nereiktu daugiau ieskot... kad pagiriam grazu ir iskart puolam prasyt shemos... gera info yra brangi kad ja turet reik daug laiko paaukot, o cia su tiek nariu ir jai butu kitoks bendravimas tikrai butu ko ir is ko pasimokyti, pabendrauti..., bet kai klubas tampa tik varzybom tai visai neidomu darosi ... ( ir atsiprasau jai ka nesklandziai parasiau , tiesiog jau daug laiko kai ne lietuvoj ir ne visad iseina teisingai lietuviskai parasyti)

2010-05-18 11:59

Viskas puiku, gerai, kad dėmesys atkreiptas, net mačiau kažkuri ištrynė vieną albumą. Bet juk papraščiau vieną turėti, nei 20, manau, kad pabosta ten ieškoti kas ką parašė. Pradedam nuo savęs, po to gal ir kitos prisijungs, nemanau, kad daugumai čia yra varžytuves, jei taip, tai man tokių žmonių gaila. Bet matai, mudvi tik ir rašom čia, tikiuos ne ilgam, nes man asmeniškai norisi pasidalinti inormacija, o ne tapti rungtynių nuogalėtoja. Galima  net kokius susitikimus organizuoti, kad realiai būtų daiktai parodomi, manau, viskas įmanoma tik reik noro. Šaunuole vistik, kad atkreipei dėmesį, gal šauksmas liks išgirstas. Mirktelėti

enida vecerskiene

Pasisakymų: 5

Sukurta temų: 0

2010-05-18 12:11

Sveikos,ir aš noriu pritarti,kad daug pasikartojančių nuotraukų matosi,gal kai ką pakoreguot galėtų administratorė.O noras turėti albumą priekyje turbūt atsiranda dėl to,kad daug kas darbelius pardavinėja,todėl "gaudo" kiekvieną,netyčia užsukusį lankytoją.Man irgi įdomiausia skaityti komentarus arba kur aprašoma atlikimo technika,o įvertinimas balais-nelabai matau jo prasmę...,bet čia tik mano nuomonė.Prisijungiau prie valymo akcijos,savo albumą patuštinau

2010-05-18 12:38

Sveikute, malonu, kad prisijungei. 

Zifka  kauniete

2010-05-18 16:45

na as irgi siek tiek pravaliau savo senaji albuma daugiau nesinorejo nes gaila ten rasytu merginu komentaru

V L
V L

Pasisakymų: 45

Sukurta temų: 2

2010-05-18 18:43

enida vecerskiene Šiandien 12:11 rašė:

Sveikos,ir aš noriu pritarti,kad daug pasikartojančių nuotraukų matosi,gal kai ką pakoreguot galėtų administratorė.O noras turėti albumą priekyje turbūt atsiranda dėl to,kad daug kas darbelius pardavinėja,todėl "gaudo" kiekvieną,netyčia užsukusį lankytoją.Man irgi įdomiausia skaityti komentarus arba kur aprašoma atlikimo technika,o įvertinimas balais-nelabai matau jo prasmę...,bet čia tik mano nuomonė.Prisijungiau prie valymo akcijos,savo albumą patuštinau

Oi ne, as jau nebekoreaguosiu nieko. Viena karta jau bandziau, kilo baisi sumaistis, kad trinu komentarus lauk ir t.t. Vienu zodziu is pradziu buvo norinciu, o po to likau kalciausia. Dabar trinu tik savo komentarus ir tuos, kurie susidubliuoja - visus kitus palieku. Ai dar pora temu esu sutvarkius - daugiau viskas, nelieciu nieko.

Zifka  kauniete

2010-05-18 18:49

tai teisingai ir darai Vaida kad bent pasikartojancius komentarus pratrini, juk kiekviena is musu turi zinoti , kas ir kaip... , bet rodos kad reik atkreipt demesi kad pasiekt bent maziausiu rezultatu, o ka patvarkyt tikrai dar yra tik cia jau pacios albumu savininkes turetu susigaudyt

V L
V L

2010-05-18 18:52

Stengiuosi nepraleisti ir istrinti kai buna tu paciu paciu komentaru prisidubliavusiu. Aisku ir savo albume pasitvarkau komentarus.

enida vecerskiene

Pasisakymų: 5

Sukurta temų: 0

2010-05-18 18:53

Teisingai mano vyras turbūt pakomentavo,kur krūva moteriškių,ten "alermas",tad gal visos pasitvarkys savo albumus dėl bendro patogumo,o jei ne,tai naudosimės tuo,ką pačios susikuriam.Gerų emocijų ir neišsenkančių idėjų visoms čia besilankančioms

V L
V L

2010-05-18 18:57

enida vecerskiene Šiandien 18:53 rašė:

Teisingai mano vyras turbūt pakomentavo,kur krūva moteriškių,ten "alermas",tad gal visos pasitvarkys savo albumus dėl bendro patogumo,o jei ne,tai naudosimės tuo,ką pačios susikuriam.Gerų emocijų ir neišsenkančių idėjų visoms čia besilankančioms

Na zinok panasiai ir buvo - baisiausias nepasitenkinimas kilo kai pamate, kad nebera ju komentaru. Nu ten tikrai buvo komentarai ''ne i tema'', bet kas buvo tas. Jos baisiai isizeide, susikure atskira kluba ir tikriausiai ten dabar komentuojasi. Šypsena

Zifka  kauniete

2010-05-18 19:08

Vaida Š Šiandien 18:57 rašė:

Na zinok panasiai ir buvo - baisiausias nepasitenkinimas kilo kai pamate, kad nebera ju komentaru. Nu ten tikrai buvo komentarai ''ne i tema'', bet kas buvo tas. Jos baisiai isizeide, susikure atskira kluba ir tikriausiai ten dabar komentuojasi. Šypsena
tai kad ten jai cia apie ta pati kluba nieks nieko beveik nekomentuoja, o jai apie kitus tai isvis visi nera nei galerijoj albumu, as susikuriau tai gal tik dviese ka ir parasem

Zifka  kauniete

2010-05-18 19:09

Zivile Federaviciute Šiandien 19:08 rašė:

Vaida Š Šiandien 18:57 rašė:

tai kad ten jai cia apie ta pati kluba nieks nieko beveik nekomentuoja, o jai apie kitus tai isvis visi nera nei galerijoj albumu, as susikuriau tai gal tik dviese ka ir parasem
juokas pro asaras dar tipo uzdaras tai ne tik uzdaras bet ir miegantis

Iš viso įrašų: 110

:)

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama