Prisijunk prie šio klubo! Būdamas jo nariu tu galėsi:

• Diskutuoti su bendraminčiais klubo forume;
  • Talpinti, komentuoti bei vertinti nuotraukas klubo galerijoje;
  • Taplinti video, kurti renginius, reikšti nuomonę klubo apklausose bei naudotis daugybe kitų naudingų funkcijų.
Iš viso įrašų: 112

...Kur gyventi geriausia...

Autorius:
userPhoto

Sukurta: 2009-01-01 22:12
Neegzistuojantis vartotojas
2009-01-01 22:12

I kuria sali, jusu manymu, butu geriausia emigruoti ir pasilikti visam laikui (isskyrus LT) ?

Dekui uz atsakymus =]

Vilius Ivoska

Pasisakymų: 1

Sukurta temų: 0

2009-01-12 12:41

Švedija.....

2009-01-17 21:45

Kodel Svedija Šypsena ? Argumentu prasom daugiau ;D .. 

Nijole Rudiene

2009-01-22 20:52

I ispanija ,todel kad silta daznai buna tik kad darba gera gavus,susiradus.

2009-01-23 17:11

Va Ispanija pritariu, gal pati tenais gyveni? 

Planuoju mokintis ispanu kalbos, tokiu atveju manau praverstu =]

Solveiga Nuraseva (Milkeviciute)

Pasisakymų: 3

Sukurta temų: 1

2009-01-25 13:51

Visur gerai kur musu nera.As gyvenu ispanijoj jau 9 metai,negaliu pasakyti,kad blogai,bet,kad butu labai gerai irgi.

2009-01-28 16:19

As manau kad siuo metu geriausia butu rinktis Australija arba Naujaja Zelandija. Orai silti, grazi gamta manau su darbu ir dideliu problemu nera. Tikriausiai didziausia problema butu atstumas norint seima aplankyt

Donata Kaireviciute-Vizgintas

2009-01-29 03:18

Mano nuomone darbo atszvilgiu geros salies siuo metu nera.Visur sunku,nebent yra geru darugu ,pazystamu galinciu padeti atsistoti ant koju.Kitu atveju rinkis kas traukia labiausiai ,siltas klimatas ,kalnai ,vandenynas,tam tikra kultura ir t.t.

Giedrius Laurinavicius

2009-02-07 01:20

...Kur gyventi geriausia...    Ten kur mano pagalve ir mano katinasŠypsena)))))

2009-02-07 10:41

geriausia ten,kur tavo sirdis!

Marius Seniunas

2009-02-09 05:42

Sutinku su Giedrium ir Ramunia

Geriausia ten kur geriausiai jauties. Geriausios salies, kad visiem butu gera, ner. Kur tavo sirdis gerai plaka Mirktelėti

Natalja Lekečinskiene

Pasisakymų: 5

2009-02-13 12:16

Manau rinktis tikrai yra is ko. Bet ziurint kieno kokie norai ir lukesciai. Man svarbu valstybes stabilumas, svietymo sistema, medicina, o paskui jau klimatas ir t.t 

Inga Matonyte-Reimers

2009-02-25 23:10

Kur gyventi geriausia? hm geras klausimelis,bet manau tokios salies nera,kur butu geriausia.Siuo atveju reikia paciam tai patirti ir tada nuspresti kur gerai ,o kur ne.Silti krastai nereiskia,kad ten gerai,problemos visur tos pacios.Niekada zmogui nebus gerai,jei gerai ,nores dar geriau....Tai va

2009-02-27 01:08

gerai ten kur musu nera

Natalja Lekečinskiene

2009-02-28 01:45

man tai ne gerai kur as esu  man SUPER gerai kur as esu...cia nuo zmogaus galvos sudejimo priklauso. jei esi pesimistas tau niekur nebus gerai....

2009-03-05 18:29

sveiki, Ispanijos nesirinkciau, silti orai, draugiski zmones, bet su darbais labai sunku ir nera sozialines pagalbostad ir geras oras nepades, girdejau, kad Svedija, Kanada,Norvegija, visai neblogai, pati gyvenu Vokietijoje, man cia labai gerai, labai stipri sozialine parama, darbas- jei nori, esi gabus gausi, ir labai stipri medicinine parama, pati toje srityje dirbu, tad galiu uztvirtinti, nekeisciau sios salies i kita, be to labai svari ir tvarkinga salis, bet cia tik mano nuomuone.

zinoma, kiekvienas zmogus yra skirtingas ir savo poreikius pagal save sprendzia...

reikia tik zinoti ko pats nori, tad keliai i visur yra atviri

2009-03-08 21:27

Kazkas parase "Geriausia ten, kur tavo sirdis.." , mano sirdis Lietuvoje :] bet nemanau , kad as ten buciau laiminga. Darbelio tam kad save islaikyt ir dar uz mokslus susimoket nerasciau, viskas pabrange taip.... Ech .

Beje, aciu uz tiek daug ir idomiu pasisakymu !!!!!

P.S. Nors nemegstu vokieciu kalbos, bet sutinku su tuo kad ten gyventi yra malonu (tvarka, ramybe ... ) , tikiuosi kada surasiu kampeli kur atsidurus galvotum 'hmm kaip tik cia noreciau pasistayti mazyti nameli, pasisodinti geliu ir kurti gyvenima KvatotisD ' .

Anyway, cia tik mano 'girly talks' Kvatotis .......

Natalja Lekečinskiene

2009-03-09 15:09

Giedre Sauciunaite-Dauciunas

2009-03-14 19:48

As gyvenu JAV jau 2001 metu,bet kad pasilikti visa gyvenima nenoreciau bent numirti savoje zemeje noreciau.Asmeniskai as nesiskundziu gyvenimu JAV.Krize visame pasaulyje yra ir dabar labai sunku,bet istversime:

Vitalijus Maksarovas

2009-03-14 20:28

As nuo 1996 gyvenu Prancuzijoje . man kolkas sekasi neblogai ,bet emigroti tenai niekam nesiulau

Iš viso įrašų: 112

KNS

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama