Prisijunk prie šio klubo! Būdamas jo nariu tu galėsi:

• Diskutuoti su bendraminčiais klubo forume;
  • Talpinti, komentuoti bei vertinti nuotraukas klubo galerijoje;
  • Taplinti video, kurti renginius, reikšti nuomonę klubo apklausose bei naudotis daugybe kitų naudingų funkcijų.
Iš viso įrašų: 112

...Kur gyventi geriausia...

Autorius:
userPhoto

Sukurta: 2009-01-01 22:12
rima dabrisiene

Pasisakymų: 16

Sukurta temų: 1

2009-03-29 19:37

o mes jau beveik 8 metai airijoj,ir mums cia labai patinka,aisku kaip ir visur gali surasti trukumu...o kur ju nera? kur gi tas idialas? zmones cia draugiski,nepavydus,socialines garantijos taip pat geros,didelis demesys vaikams,patinka ju mokyklos, mums cia smagu..

manau kaip pats sau gyvenima susikursi taip ir bus,reikia ismokti dziaugtis gyvenimu,ir pastebeti jo duodamus dziaugsmus...

Ausra Vaiti

Pasisakymų: 7

Sukurta temų: 0

2009-08-13 21:26

As skaitau, kad geriausia gyventi ten kur esi gimes,baigi mokslus su beveik nesikeicianciais veidais,tas pats viliojantis gastronomijos kvapas kuris tau isiskverbia i visas tavo galimas lasteles, na ir aisku namu sluma arba draugu kompanija, bet deja labai daznai turime palikti savo gimtine del rimtu priezasciu, ieskant  geresniu gyvenimo aplinkybiu, nors ir butu labai gaila su tuo susitaikyti yra labai sunku ir asilas tas kuris to nesupranta.

As gyvenime nebuciau vaziavus dirbti i uzsieni, jeigu mano tevai man butu suteike bent jau dalele(is finansines puses), galimybes isgyventi Lietuvoje.Na kadangi as neturtuole ir neturejau kas  man padetu bent jau darbo srityje(aisku kad dirbau lietuvoje bet uz kapeikas, tuo labiau gyvenant sunkiose salygose suvariau savo sveikata) isgyventi vilciu liko mazai, taip kad turejau ieskoti kazko, griebtis uz kazko.Kadangi viena is mano pazistamu buvo tuo tarpu uzsienyje(nors irgi dirbo beveik uz kapeikas, bet didesnias negu Lietuvoje,laukuose prie braskiu),tai aciu dievui man pasiseke po truputi atsistoti ant koju.

Neegzistuojantis vartotojas
2009-08-13 21:49

visur gerai ,bet geriausiai ten kur yra pinigu gyvenimui siais laikais Šypsena turbut daug kas man pritartu.

Nors ir esu gana didelis patriotas,bet siuo metu manes niekas neparvytu i lietuva gyvent,kad po to skaiciuot kapeikas ar galiu vaikui siandien sureliu nupirkti,o vaikas yra vaikas,plius dar vienas pries aky.O vaikui nepasakysi NE,tu palauk,po menesio,kai sutaupysiu pinigu.

Antanas Vaisnys

Pasisakymų: 9

2009-08-13 21:58

Ausra,

Is kur pas tave tiek piktumo taip as su tavimi sutinku kad gimtine yra gimtine,gandras yra lietuvos simbolis nuo senu laiku ir pradek jam trugdyt gyventi jis vaikus ismes is lizdo ir daugiau nebegryz i ta lizda.As kaip ir Rima airijoj 8 metai ir nesiskundziu na gal tik kiek lietus uzknisa o visa kita...  na cia leidzia gyvent ir nepalieka ar nestumia i nevilti kaip lt as buvau gryzes ir sirdis verke kas is lt padaryta ir kada ji atsistos ant koju,ziauru!!!

O visa kita turiu sutikti su jau pasisakiusiais Rima ir Lauru jie issake viska net pridurti nera ka

2009-08-13 22:07

aciu kad sutinki su manim Antanai. Taip ir su tavim sutinku,kad is Lietuveles musu padaryta belekas,sirdis verkia ir t.t. Nostalgija didele,bet yra bet... Kur yra silciau ten ir geriau. Jei pageres reikaliukai Lietuveleje tada bus planai grysti,o dabar kol svetur gerai tol ir gyvename ir toliau kuriame seimas visi.

Ausra Vaiti

2009-08-14 15:09

Zinai, jeigu as buciau viena, tai dauguma aplinkybiu ir priezasciu tiesiog man net nerupetu ir neliestu mano morales, bet kadangi turiu vaikus,tai turiu prisitaikyti prie daug ko, ko net is tolo napasiziureciau, nepraeiciau,  neatsukciau  ir tt.........., taip kad cia dar kaip ir zaidzia laikinas moteriskas likimas, kad augindama vaikus turi atsisakyti daugybe dalyku ir ismesti pastovia kvailai malonia sypsena ir susitaikyti su kai kuriais kurjozais.

Grazina Augaityte

Pasisakymų: 2

2009-08-14 16:29

Laba mes jau 5 metai Anglijoje - ko noretusi - geresniu oru ir daugiau cia nieko netruksta. Vien dabar pagavojusi kad paskola bustui pasieme - per sunkmeti bankai mazina paskolas, o lietuvoje didina - smaugia zmogelius kaip zuveles tinkluose. Manau vien tai palyginus uztenka vaizda bendra susidaryti.

Lora Saltinyte

Pasisakymų: 1

2009-08-14 16:56

Sveiki, mes gyvename Izraelyje 5 metus. Pries krize labai norejome grizti i Lietuva,bet palyginome salygas Lietuvoje ir cia. Tokiu socialiniu garantiju mums neduos Lietuvoje ir net darbu tokiu tikrai nesusirasi uz tokias algas kokias mes turime. Aisku,mes dirbam daug, gal ir daugiau negu reiketu,bet tu gali sau leisti viska.

Kol kas apie Lietuva nera ka galvoti, nes valstybe ja zlugdo ir nezine kas ten bus po to

Antanas Vaisnys

2009-08-15 16:21

Labas Ausra,

O tu niekad nepamastei kad maziausiai 70% cia esanciu zmoniu turi analogisku problemu ir kuriozu-Gyvena ir dziaugiasi kad ju gyvenime atsirado siokia tokia prosvaiste o ne tai kad gyventi Lt ir nezinot ar tu sekancia akimirka atsidursi kalejime ar tave "uzsmaugs" pinigu trukumas,aisku ne be valdzios pagalbos.

Neieskok negatyvo tame o pabandyk iziureti pozityva as zinau viena kad kai as cia atsiradau tai maniau kad stogas nuvaziuos "vilkas visada ziuri i miska"taip as i namus bet su kekviena diena matydamas kas ten dedasi keiciau savo nuomone.

Vaikai na mano nuostata tokia kad maniskiai pradine baigs Lt nes ten kolkas bene geriausia o po to tik i Anglija mokytis aukstaji Nes mano diplomas cia tik tualetinio popieriaus verte ir norint gauti geresni darba as isleidau 2 guba suma nei as isleidau KTU ,kursam kad patvirtinti kvalifikacija. "galvoji apie blogi ji ir gausi,galvoji apie geri jis bus tavo"

http://www.youtube.com/watch?v=_b1GKGWJbE8

Antanas Vaisnys

2009-08-15 16:23

http://www.youtube.com/user/asecretagent?blend=1&ob=4     Pasigrozekit,visiem geros nuotaikos!!!

Ausra Vaiti

2009-08-17 14:18

Ausra Vaiti

2009-08-17 14:24

Aciu Antanai uz tavo pozitiviskuma.

Mazai vyru pereina ir iskencia panasias,siaubingai ziaurias  gyvenimo isdaigas, bet as zinau viena:

kad  svarbiausa yra buti sveiko proto ir tiketi i sauletaja ateiti na ir tada bus sansu tikrai.

Ausra Vaiti

2009-08-17 14:26

Nors tai skamba patetiskai juokingai, kartais veikia pozityviniu budu

Jonas Petrauskas

Pasisakymų: 5

Sukurta temų: 2

2009-09-26 23:38

Gyventi geriausia ten kur nera mūsų.

silvija povilaityte

Pasisakymų: 12

2009-09-27 00:57

sveiki visi.o as noreciau gyventi ten kur galeciau dirbti neskriausdama vaiku del amzino pinigu trukumo.db gyvenu kaime kur zmones pikti pavydus ir plius baisi bedarbyste.eh ir kam rupi daugiavaikes seimos.jug pas mus daugiavaike seima jau degradavimo zenklas

Antanas Vaisnys

2009-09-27 01:03

Silvija paradoksas bet betkurioj uzsienio sali gali gyventi su daugiavaikem semom nes visi zino kad siam momentui uzsienio valstybes augina ateinancias lietuviu kartas

silvija povilaityte

2009-09-27 17:36

gal is tikruju per ziauriai isireiksiu gyvenu is500 lt vaiku pinigeliu per men.vaikuciu 5 turiu ir kam pasiguosti pas ka prasyti pagalbos

Jonas Petrauskas

Pasisakymų: 5

Sukurta temų: 2

2009-09-27 17:38

Nera lengva suprantu. 

silvija povilaityte

2009-09-27 17:42

banalu kada is vaiku namu paima vaika moka 500 lt vienam vaikui o kada augini seimoje savo vaika vaikui moka po 90 lt menesiui

Antanas Vaisnys

2009-09-27 17:51

Silvija o atleisk VIP nariu cia labdaros pagrindais padare tave?

Iš viso įrašų: 112

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama