Prisijunk prie šio klubo! Būdamas jo nariu tu galėsi:

• Diskutuoti su bendraminčiais klubo forume;
  • Talpinti, komentuoti bei vertinti nuotraukas klubo galerijoje;
  • Taplinti video, kurti renginius, reikšti nuomonę klubo apklausose bei naudotis daugybe kitų naudingų funkcijų.
Iš viso įrašų: 112

...Kur gyventi geriausia...

Autorius:
userPhoto

Sukurta: 2009-01-01 22:12
silvija povilaityte

Pasisakymų: 12

Sukurta temų: 1

2009-09-27 18:12

kaip naujai prisijungiau ir gavau ta VIP.Jokiu as labdaros tikslu nieko negavau.ir manyciau kad saipytis cia nematau ko.

Antanas Vaisnys

Pasisakymų: 9

Sukurta temų: 0

2009-09-27 18:32

Siaip klausimas buvo be pasaipos nes kiek zinau niekas negauna ju uz dyka o remiantis tuo kad mokama uz VIP naryste o kalbama apie vaiku parama zinai kazkaip keistai atrodo tad ir paklausiau viesai

Ramute Klimas

2009-10-08 09:57

VIP duoda visiems trumpam laikui pasidziaukti, kad po to uzsikrestumet ir pirktumet....Tai prosta reklama ir ko cia siausiates.... vini pries kitus....

silvija povilaityte

2009-10-08 12:37

visiskai ramiai atrasiau nesisiausiau ne trupucio

Ineta Pociulyte-Balciuniene

Pasisakymų: 3

2009-10-08 12:56

labukas as nauja siamia klube ir zinot man atrodo kad dauguma cia rasanciu pasiilgo lietuvos nesnekam apie politika apie pininguso tik apie draugus gamta ir gimtas vietas.Gyvenu ispanijoj man cia labai patinka vyras dirba ir tikrai pragyvenam normaliai,turiu du vaikucius ,buna tikrai momentu kai vilku kaukt noris nes jauti nostalgija,deja negali lekt tik uzpludus liudesiui,todel kai man sunku ieskau kazko grazaus kas yra mano gyvenime o tikrai visi turime nuostabiu dalyku ir svetur,toli nuo tevynes,paziurekit ir pasidziaukit palengves,su pagarba visiems tautieciams

Rolanas Čižauskas

Pasisakymų: 1

2009-10-24 10:56

tai kur visgi geriausia ?? Mirktelėti

Raimondas Butrimavicius

Pasisakymų: 5

2009-10-24 11:36

Visi mes Lietuviai,gyme ir auge LIETUVOJE.Visur yra gerai gyventi kur yra gerai apmokamas Darbas.AS gyvenu ISRAELI jau15 metu. Ir nieko,man patinka.Cia uzdirbu per diena tiek ,kiek Lietuvoje Lietuvis per menesy.O kur gyventi geriausia? Tikrai LIETUVOJE.Nezinau,kaip jus!O as tikrai grysiu i Lietuva numirti.

Neegzistuojantis vartotojas
2010-03-17 21:51

As visai neseniai pradejau svarstyti galimybe keltis i Australija. Zinau kad tai begalo toli, kaip mano mociute pasakytu "kur kenguros sokineja", bet visu pirma ten silciau (as labai nepernesu Lietuvisko klimato, sirgdavau kiekviena ziema&hellipMirktelėti , ten suteikiamos sveikatos garantijos. Su geru issilavinimu lengva susirasti darba (nes ten kvalifikuotu zmoniu labai truksta). Nera sudetinga isigyti busta, plius jie ten near per brangus kaip kad UK ar net Lietuvoje..
Zodziu pradejau labai rimtai svarstyti sia ideja. Ir galbut tai bus geriausia vieta gyventi  .
Vienintelis dalykas kuris mane neramina tai klimato kaita, dabar darosi vis pavojingiau ir pavojingiau gyventi tokiose vietose kur galbut net nenumanytum kad gali kilti potvynis ir ‘nunesti’ tavo nama ar dar kokia baisi vetra… Galbut su laiku nebebus pasaulyje vietos kur galetum jaustis ne tik laimingas, tureti gera darba ir t.t.. bet ir kur galetum jaustis Saugus ….

Darius Valincius

Pasisakymų: 6

2010-03-18 00:43

gerai yra ten kur gerai jautiesi dvasiskai ir matirelei,Australija -viena problema tai visokios gyvates vabzdziai,jie pastovei atvaro i namus ,megsta ikasti,tad kiek zinau reikia pastovei skiepintis o seip salis super!!!!

Rasa Dlugoborskyte-Hassan

Pasisakymų: 3

2010-03-18 20:54

Dalia,apie Australija...Grazi shalis,fainas oras...Buvau,patiko,turiu likusiu ten draugu.Del darbo,patarimas butu susirasti darba priesh keliaujant ten.Tokiu budu ishvengtum daug streso ir rupeschiu.Yra daug firmu padedanchiu susirasti darba ir uzsipildyti visas reikalingas formas.Aishku,sumoketi reikes truputi,bet sutaupysi nervu.Australijoj gera tiems kurie legaliai viska susitvarke.Tai toks patarimas,bet ideja nebloga,tik nepamirshk,kad Australija labai toli ir jei turi artimuju kuriais reikia rupintis,pamastyk...

Ramute Klimas

2010-03-27 07:33

o gyventi geriausia kaip zinoma ten kur musu nera....

Irena Kesminas (Zakaraite)

2010-03-31 19:44

sveiki visi, as kuri laika gyvenau JAV,  dabar Kanadoj ir esu labai patenkinta, nors sunkumu aisku visur yra. Cia ir klimatas geras ir zmones silti. Australija panasi i Kanada kiek girdejau, bet is ties labai jau toli...

2010-04-03 22:47

geriausia gyventi tevyneje ,kaip normaliam lietuviui,bet kad zmogui neleidziama kvepuot,gyvent pragyvent ,visi vaziuoja i uzsieni

Milda de Bear

Pasisakymų: 2

2010-04-04 01:53

As gyvenu australijoj jau 17 metu. Mano sunus australietis .Zinau viena as niekada nenoreciau gyventi Amerikoje.As tiesiog pripratau cia .gyvenimas nera sunkus australijij na o jeigu dar dar turi tai is viso gerai. bet jeigu ir neturi darbo nereikia badaudi.australija didziule salis. vienije australijos puseja potvyniai kitoje sausros. Bet pilna vitu kad nera jokiu gamtos triuku. Man patinka cia.O klimatas priklausomai kur gyveni.

Egle Survile

Pasisakymų: 2

2010-04-09 13:27

Mano manymu, zmogui geriausiai gyventi ten, kur jis yra laimingas, galintis save realizuoti ir iskeles galva gyventi, o ne egzistuoti. Jau 15 metu gyvenu Danijoje. Cia mano namai, cia mano seima, cia mano gyvenimas. Esu patenkinta ir tikrai nemanau grizti i Lietuva numirti.

Gražina Jakubkienė

2010-04-09 17:24

ir man LIETUVOJ geriausia kolkas uzstrigau uk ,kad ir lengva,ramu,grazi gamta,besisipsantys zmones,bet traukia i namus kad tu ka.as butinai grysiu ir neuzilgo pora metuku dar cia ir namolio.nes as cia vistiek jauciuos emigrantu.nesakau zmonese atrodo silti malonus ,placiomis sypsenomis ,bet .... maciau ir daug tokiu kurie atvirai parodo kad tu emigrantas.man pataria i tai nekreipt demesio,bet as nemoku.todel visada noriu namo.va ir dabar dviem savaitem ryt iskrendu namo atostogoms,aplankyt savus,mama,rolius seses ir draugus,

Darius Valincius

Pasisakymų: 6

2010-04-10 06:07

noriu ideti viena komentara Grazinai-du metai tai daug ir po ju jau daug sunkiau gryzti tai toks gyvenimas ,visi mes isvazuojam porai metu,uzsidirbti -gyvenimas nestovi vietoje mes keiciames gyvenimas keiciasi zinau viena kuo ilgiau sedi tuo maziau sansu gryzti ,taip jau yra -as zinau kad man jau gryzti nera sansu per daug ileidau saknis....Nors tevyne myliu ne maziau nei kiti,ir savo vaikam diegiu meile vaikams,bet gyvenimo rialijos delioja VISKA SAVAIP,SU PAGARBA...

Ingrida Montvidaite-Koch

Pasisakymų: 16

2010-04-10 09:46

As tai pries 10 metu isvaziuodama i uzsieni zinojau, kad atgal nenoresiu i Lietuva visam gryzti.Ir sendiena tapati galiu pasakyti.Nors mielai parvaziuoju porai savaiciu,visus aplankau,bet pasilikti nebenoreciau.Kartais parvaziavusi net svetima lietuvoja pasijauciu.

jurgita vaitkiene

Pasisakymų: 14

2010-04-10 14:49

siaip as gyvenu anglijoj ir neturiu kuo skustis..

2010-04-13 13:18

Pritariu tavo pasakymui, as irgi parvaziuoju aplankyti, bet likti nenoriu, nei uz jokius pinigus. Cainai as susiradau gerus draugus is kiekvienos tautybas po truputi. Esu labai patenkinta mano gyvenimu, nes yra daug pilnesnis ir idomesnis nei LT.

Iš viso įrašų: 112

Savaitgalis

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama