Ko labiausiai truksta gyvenant uzsienyje?

Prisijunk prie šio klubo! Būdamas jo nariu tu galėsi:

• Diskutuoti su bendraminčiais klubo forume;
  • Talpinti, komentuoti bei vertinti nuotraukas klubo galerijoje;
  • Taplinti video, kurti renginius, reikšti nuomonę klubo apklausose bei naudotis daugybe kitų naudingų funkcijų.
Iš viso įrašų: 36

Ko labiausiai truksta gyvenant uzsienyje?

Autorius:
Sukurta: 2009-01-04 18:36
Rolandas Plavinskas

Pasisakymų: 4

Sukurta temų: 2

2009-01-04 18:36

Malonu visus matyti , sveikinu prisijungus i kluba ,,Lietuviai uzsienyje,, ir kvieciu visus pasidalinti savo nuomone, bei pasiulinti savo temas kuriomis noretumete padiskutuoti.Su pagarba.

Neegzistuojantis vartotojas
2009-01-05 18:56

man labiausiai truksta brangiu zmoniu,likusiu LT...nesvarbu,kad siuolaikines komunikacijos priemones leidzia laisvai bendrauti esant uz daugybes kilometru, zmogaus buvimo salia tas neatstoja.

Rolandas Plavinskas

2009-01-05 19:08

Taip tai tiesa ,ir niekas Ramune ju mums nepakeis.Taciau toki gyvenima pasirinkome mes patys.Na gal nevisi bet dauguma.

2009-01-05 19:10

kiekvienas renkasi kaip,kur ir su kuo gyventi pagal save...

Rolandas Plavinskas

2009-01-05 19:27

taip tai tiesa ,kiekvienas turi savo pasirinkima .Taciau nevisi tai supranta.Bando apdraibstyti purvais gyvenancius svetur.Taciau nepagalvoje ,kad viena grazia diena ,ir ju artimas zmogus gali pakel sparnus.

Audre Vetra

Pasisakymų: 1

Sukurta temų: 0

2009-01-06 19:53

Man taipogi truksta artimuju,geru draugu,kurie liko LT.Tik ,aisku,komunikacijos priemones,ypac Skype,palengvina padeti.

laura lyness

2009-01-23 06:12

sunku but toli nuo seimos ir draugu,bet as taip pat labai pasiilgstu juros ir visu tu vietu,kurios pilnos maloniu prisiminimu

Simona Bokštaitė

2009-02-02 09:52

Labai truksta artimuju... draugu... juros ir lietuvisku vasaru... apskritai lietuvisko oro.... gamtos... ir dar daug daug...

O gyvo bendravimo...neatstos niekas nei skype, nei msn ar kita...

Lina Darboven Verneryte

Pasisakymų: 2

2009-02-02 23:42

Man labiausiai truksta lietuviskos juodos duonos su kmynais. Gal kas nors turite recepta, kuriuo galetumete pasidalinti ?

Sigita Gylyte

2009-02-08 00:38

LabasŠypsena

man taip pat truksta artimuju, bet juos keicia draugai igyti cia. Mes patys pasirinkome gyventi uzsienyje (lietuvoje irgi galima gyventi) niekas netrugdo ten gryzti, jeigu taip jau labai pasiilgome. o jei vis dar esame kazkur, o ne ten, tai vadinasi.........Šypsena

Vilma Stephan (Kaminskaite)

2009-02-08 18:08

man irgi labai truksta artimuju bei draugu. Nauji draugai niekada neatstos senuju... Bet velykinius kiausinius Lietuvoj rydensiu :-)

gina mockute

2009-02-17 22:51

O man truksta visko visko is Lietuvos:jos kvapo vasara,jos geruju ,nuosirdziuju(ne visi aisku)zmoniu,jos kulturos,atvirumo jos nuostabiu maisto produktu,ledu,pyragu,duonosvisko kas mus daro iskirtine tauta.Kiek tekdavo skaityti ,matyti kaip mes lietuviai dedam ant savo zmoniu,kulturos ,mentaliteto.Gyvendama Lt ,taip dedavau ir as nes viriau tame pastoviame nepritekliu katile ,ir ne tik materialine prasme.bet uzteko pagyvent svetur ir gal is ilgesio arf nostalgijos pamatai kad tie musu 3milijonai tokie turtingi,isradingi,kurybingi zmones(ne visi gi)Taip uzsieny gerai,jei pritampi,jei isilieji i ju kultura,socialini gyvenima,kuris deja kaip supratau man vistiek niekada nebus savas.Taip sypsenos,how are you(nors jiems ne velnio neidomu kaip tu ten is tikruju jauties)tas uzburia pradzioj,paskui nervina nes mes augom kitoj aplinkoj ,ir kartais taip pasigendu to lietuvisko santurumo jausmo!

2009-03-18 10:54

Teisingai nei oras nei nauji draugai cia atrasti nei geresnis gyvenimas neatstos tai kas palikta ten kur gimem ir praleidom graziausias vaikys dienas. Bet nieko pagyvensime priprasime ir viskas bus normalei. Sekmes visiems adaptacijoje.

2009-04-07 21:57

o man truksta kartais tik lietuvisko majonezo, kibinu, daznai- cepelinu, ir labiausiai- tinginio pyrago! o siaip, daugiau nieko! Mirktelėti

2009-04-08 11:42

o tinginio pyrago,reikia netingeti,ir labai greitai pasigaminti

2009-04-08 14:20

kad mano santykiai su virtuve niekada nesusiklostydavo gerai, tai mes issiskyrem jau pries eile metu... negaliu sakyti kad sirdies delto neskauda ir nepasiilgstu, bet... isgyventi imanoma Mirktelėti o kaip ta tingyny gaminti? jei ne as, gal kamnors ipyrshiu Mirktelėti

2009-04-08 14:29

a va kaip: istirpinti 1 pakeli sviesto, i ji iberti 2 saukstus kakavos, bei ipilti 1 indeli kondensuoto pieno.viska gerai ismaisyti ir i mase suberti 2-3 pakelius sulauzytu sausainiu (galima prideti ismirkytu ir nusausintu razinu,dziovintu abrikosu,riesutu,kad gardziau butu); viska gerai ismaisyti, sukresti i kepimo popierium isklota kepimo forma,atspausti,kad nebutu skyliu ir deti i saldytuva atsalti!bent as taip darau!greita ir skanu,gal tikrai kas nors neatsisakys tave palepinti

2009-04-08 14:42

O liuks! nezinojau kad taip lengva! Mama vaikystej darydavo, bet as i virtuve niekad nebuvau leidziamas (cia vis tiek tarpusavio nesutarimaiŠypsena) Labai tau aciu, Ramune, uz recepta! Butinai susiorganizuosiu! Arba kad kazkas pagamintu, arba- apokaliptiskai, pats bandysiu... Mirktelėti

2009-04-08 15:56

nera uz ka as vaikysteje kai mama gamindavo idarbinta lauzyt sausainiu budavau skanaus ir butinai papasakok paskui kaip gavosi!

Ramute Klimas

2009-04-27 05:21

Draugu, artimuju ir cebureku kuriu iki siol nemoku teisingai padaryti...,

Iš viso įrašų: 36

Nuotraukos

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]