Prisijunk prie šio klubo! Būdamas jo nariu tu galėsi:

• Diskutuoti su bendraminčiais klubo forume;
  • Talpinti, komentuoti bei vertinti nuotraukas klubo galerijoje;
  • Taplinti video, kurti renginius, reikšti nuomonę klubo apklausose bei naudotis daugybe kitų naudingų funkcijų.
Iš viso įrašų: 10

Pasveikinkim vieni kitus...

Autorius:
Sukurta: 2009-01-10 14:07
Augutis Kučinskas

Pasisakymų: 7

Sukurta temų: 1

2009-01-10 14:07

... juk tai daryti šitaip lengva

Sveikinu visus, prisijugusius prie Marijono gerbėjų klubo

Į įvairiausius klubus jungiasi labai skirtingi žmonės. Bet ar gali taip būti (čia aš taip galvoju), kad tie, kuriems patinka Mikutavičiaus kūryba, turi daugiau bendro - pasaulėžiūra, požiūris į gyvenimą, į paprastus ir sudėtingus dalykus.

O gal tai būdinga visų atlikėjų ir menininkų gerbėjams?

Neegzistuojantis vartotojas
2009-01-10 16:11

aga tikrai..."Pasvekinkit vieni kitus, nes tai daryti sitaip lengva..." Šypsena  Butent sie Marijaus zodziai "atgule" ir kvietime, organizuojantis musu klases 10 metu mokyklos baigimo susiejima. Cia gal biskeli ne i tema as.. Šypsena 

Nezinau ar daugiau bendrumo Mikutaviciaus gerbejai turi...? Gal... O gal tai iprastas bendrumas visiems, turintiems savo mylimus ir megiamus atlikejus, grupes, menus ir t.t. Bet vat  kad klausant Mikutaviciu vel ir vel vis naujai atrandu kazka artima ir sava, nuosirdaus ir tikro, grazaus ir idomaus, etc. tai faktas Šypsena Gera, kad turim Ji Šypsena 

2009-01-10 16:13

uops... Pasveikinkim, o ne pasveikinkit... Suklydau mazumele, tad skubu pasitaisyt Šypsena 

Augutis Kučinskas

2009-01-12 18:44

Aha, pas mus irgi dar nuo studijų laikų, Marijonas dainuoja visuose baliuose  

Ar mylėsi tu mane..? Šis gabalas iš viso buvo tapęs praktiškai himnu

O dėl fanų pasaulėžiūros, aš turiu galvoje, kad, pvz. kokia Žalgirio fanai, tai jų yra visokių - gerų, blogų, mielų, piktų žmonių. Ir aš galvoju, kad Marijono fanai turi daugiau bendrų bruožų, nei pvz.kiti fanai.

Aš čia kalbu ne apie kokią tai atributiką, ne apie organizaciją ar kt. Kalbų apie pačius žmones. Jie turėtų būti tokie romantiški, truputį nostalgiški, šiek tiek pašėlę

Augutis Kučinskas

2009-01-12 18:45

A, dar - truputį uždari ir ypatingai vertinantys senus, laiko patikrintus draugus

2009-01-12 22:11

na ka... spustelejau grotuvo "knopke" (atsiprasau uzu ne lietuviska zodi) - Marijono "mokykla" skamba, Marijono kampelyje rasau Šypsena ..

yap..siek tiek pasele.. ir vertinantys laiko patikrintus draugus.. Labai teisingas ir geras pagrindas burtis draugen Šypsena Smagu, kad toks kampelis atsirado ir cia Šypsena 

na gi! Marijono gerbejai, aktyviau! Mirktelėti

Jurga Krislauskaite-Slusnys

Pasisakymų: 1

Sukurta temų: 0

2009-02-19 20:46

Pritariu Augiui. Zmones, kurie buriasi i tokius klubus, kaip "Marijono fanai" yra kitokie. Uzdari, romantiski,  vis dar tikintys amzinais dalykais.

Augutis Kučinskas

2009-02-28 13:21

Šiand važiuodamas į darbą užsidėjau Marijono diską Baigėme mokyklą. Ten yra tokia ironiška daina su labai taikliu pavadinimu Nr.1 Šypsena

Pirmas stulpelis:

Kas šiąnakt miegojo su gražiausia mergina?
Kur milijonierius su brangiausia mašina?
Kas sėdės geriausioj vietoj operos teatre
Kas ir vėl bus ant viršelio pižonų žurnale?

Oi kaip gerai skamba šitos eilės šiais laikais Kvatotis  Kur dabar visi tie Nr.1 ???   Šypsena

Laura Ramonaitienė

2009-08-12 17:53

Pasveikinkim vieni kitus,nes tai daryti sitaip lengva...je je jejejeeeegera  man klausytis atrodo as romantike

Sigutė Miežienė

2009-11-18 08:41

pasveikinu visus cia susiburusius Liežuvis prie visko kas cia parashyta prideciau dar viena bruoza

kuris mane cia atvede ....nuosirdumas ir jautrumas , ir jis ne visada vietoje!!!

Iš viso įrašų: 10

mudu abudu visi tr..

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama