Prisijunk prie šio klubo! Būdamas jo nariu tu galėsi:

  • Diskutuoti su bendraminčiais klubo forume;
  • Talpinti, komentuoti bei vertinti nuotraukas klubo galerijoje;
  • Taplinti video, kurti renginius, reikšti nuomonę klubo apklausose bei naudotis daugybe kitų naudingų funkcijų.
Iš viso įrašų: 19
 
 

Tinklinio ateitis Lietuvoj,prognozes, faktai,samprotavimai??????????

Autorius:
Sukurta: 2009-01-14 00:13
Mantas Mickevicius

Pasisakymų: 3

Sukurta temų: 1

2009-01-14 00:13

                       As manau daugiau demesio turetu skirti valdzia siai sporto sakai.Miestuose galetu irengti daugiau papludimio tinklinio aiksteliu,renovuoti senasias.Vasara jaunimui tikrai butu ka veikti.

Giedrius Milvidas

Pasisakymų: 8

Sukurta temų: 1

2009-01-14 22:01

Šiaip stebina šio puikaus nuostabaus žaidimo neprigijimas mūsuose... Visi 3,5 mln kašio "treneriai" ir "ekspertai" ir iš jų patys blogiausi laksto "siemense" ar š. "arenoje" na dar futbolas -prie "teliko"....Šypsena))) Pateiksiu pvz.: teko atostogauti Dusetose -įrengtas puikus papludimys ir bingo- netgi tinklo aikštelė... tvarkingai- stulpai, pakabintas ir netgi įtemtas tinklas, smėliuko šviežiai užvežta... tik nežaidžia niekas. Vieną bachūriukų trijulę vos ne po prievarta nuo alaus bembelio atitempiau palošt iš to paties alaus ir tai neilgam grei paduso ir prakaitu apsipylė kašio ekspertai..Šypsena)) Būtų didesnis susidomėjimas tada valdžia nori nenori didesnį dėmesį rodytu. Geras žaidimas- nei duomenų įpatingų reikia, nei ką.. stoji ir žaidi(aišku mėgėjiškame lygyje) Šiauliuose prie "prūdelio" smagu rimta publika renkasi.. o prie bubių ežeriuko aikštelėse kiečiai 1,5m želia štai ir suprask žmogus... Bet vistik tnklinis - JĖGA !

Vytautas Baranauskas

Pasisakymų: 14

Sukurta temų: 0

2009-01-30 21:04

Sveiki,

Sunku ką nors ir pasakyti apie tinklinį Lietuvoje. Galima skyti, kad čia jo nėra. Viskas yra labai jau mėgėjiškam lygyje. Jeigu pliažas dar gyvuoja, tai kas gali pasakyti apie salės tinklinio lygį : baltijos lygoje dalyvauja viena komanda ir ta nuo visų gauna. Bet Lietuvoje jie geriausi. Neturim net Lietuvos nacionalinės vyrų rinktinės (tiesa šiais metais popieriuje yra). Apie kokį dabartinių komandų lygį galima kalbėti, jeigu susirinkęs "senimas" apie 50 m. amžiaus tvarko dabartinius Lietuvos čempionato lyderius? Ir čia  esu tik trečias komentatorius. taigi: jokio populiarumo. Sakyčiau, kad kalta federacija su įspūdingą darbo stažą joje turinčiu Lapeika. Įdomi ir jos darbo strategija - nieko nedirbti.

Viktoras Rakitinas

Pasisakymų: 5

Sukurta temų: 0

2009-02-11 11:35

Mano nuomone, profisonaliajame tinklinyje dar 10 metų niekas nesikeis, kol nepasieksime Europos Sąjungos lygio, kai visoms sporto šakoms bus atitinkamas dėmesys. O tinklinio mėgėjų tikrai nemažai, tai džiugina. Yra keletas stiprių mėgėjų lygų ir turnyrų, kuriuose šaunu pažaisti. Aišku, tokio žaidėjo kaip Stenlis iš JAV tikrai neturėsime, juk jis vienas ištempė komandą olimpiados finale. Labai norėčiau gauti šių varžybų įrašą.

Vytautas Baranauskas

Pasisakymų: 14

Sukurta temų: 0

2009-02-13 20:39

Na ką galiu tarti: mūsų čia pasisakiusių mažai - tai mes esame mažuma. Mane džiugina ką tik prasidėjusios "Mažeikių naftos" tarpcechinės varžybos. Pamažu, pamažu, mažėjant darbuotojų skaičiui,  tinklinio komandų daugėja: jau turime devynias komandas (prieš keturis metus surinkdavome 4x4 iki 6 komandų, o dabar 6x6 ir dar po 6 -is atsarginius). Krepšį žaidžia trim komandom daugiau. Taigi emocialus žaidimas išstūmė salės futbolą ( "Nafta" daugkartiniai Lietuvos čempionai, eurolygos dalyviai)  ir jau konkuruoja su krepšiniu. Koks azartas, kokios emocijos!  KAD KITUR TAIP BŪTŲ. Na o pati Mažeikių komanda Lietuvos čempionate nedalyvauja (net negalime suorganizuoti miesto, rajono pirmenybių), nors sėkmingai aplošia ir pirmoje lygoje žaidžiančias komandas bei bandė įkąsti buvusiems profesionalams, kažkada žaidusiems Lietuvos vyrų rinktinėje. Nors tinklininikai mėgėjiškam lygyje Lietuvoje garsinti Mažeikius, tačiau finansai skiriami futboui ir krepšiniu. Čia ir yra parodoksas, nes nei futbolininkai, nei krepšininkai nelaimi nors Telšių apskrities varžybų - mes laimim.

 

Arminas Murnikovas

Pasisakymų: 2

Sukurta temų: 0

2009-02-17 11:40

Sveiki, esu didelis tinklinio megejas, galima sakyti fanatikas. tik viena beda, kad Ukmergeje siai sporto sakai visiskai nebuvo skiriamas demesys. nors tinklinio aiksteles vasara perpildytos, jaunimas zaidzia iki sutemu, kol iziuri kamuoli. Galima pasidziaugti tik, kad Ukmergeje tinklinis nusileidzia populiarumu tik krepsiniui. kasmet rengiamos rajonines tinklinio pirmenybes, papludymio varzybos, komandu skaicius, meistriskumas, intriga dideja. pries pusmeti ikureme ukmerges tinklininku kluba, kuri sudaro daugiau nei 50 nariu, kuriu amzius nuo 15 iki 25 metu. klubo iniciatyva jau surengti du turnyrai, kurie susilauke labai didelio susidomejimo. miesto svietimo ir sporto skyriaus atstovai pamate musu susidomejima tinkliniu, pavasari pazadejo irengti nauja papludymio aikstele. taigi manau reikia tik pastangu ir noro ir tinklinio lygi lietuvoje pakelti galime.

Mantas Mickevicius

Pasisakymų: 3

Sukurta temų: 1

2009-02-17 22:09

      Nors musu ir mazuma-bet svarbu buti vieningiesms!!!!Tai puikiai irodo Armino pavyzdys.Reikia kurti savo klubus arba nevyriausybines organizacijas,tik igave juridini statusa galim atkreipti valdzios demesi ir gauti finansavima ir t.t.Siaunuoliai Ukmergiskiai,siuo pavyzdziu reiketu pasekti  Siauliam ir Mazeikiam.As suprantu tai yra juodas darbas,bet padaromas.Tik sitaip mes labiau ispopuliarinsime sita sporto saka.

Rokas urbelis

Pasisakymų: 5

Sukurta temų: 0

2009-04-24 18:45

Tinklinis valdo.O kelmej tai populiariausia sporto saka Šypsena nors tai ir nedidelis miestelis bet ir ne kaimas Šypsena Kelmes Auksiausios lygos tinklinio komanda 2 lietuvoje Šypsena Antivis Šypsena

Rokas urbelis

Pasisakymų: 5

Sukurta temų: 0

2009-04-24 18:45

Be to uzeikite i www.kelmestinklinis.lt

Neegzistuojantis vartotojas
Neegzistuojantis vartotojas
2009-05-09 17:02

man neykelia kazkodel tos svetaines..

noriu pakalbet apie tinkliny telsiuos-kaip zinia,ner cia kur lost,apie papludymio tinkliny kalbu,nors girdejau kad prie germanto yra tinklas,bet neradau,matyt teks visa ezera apieskotŠypsenao apie sales-karta y savaite susirenkam patrypciopt,pavaiksciot kaip megstu sakyt,suprantama-susireenka veteranai,o noris issikraut,issiliet,turiu nusivilt-abejoju del tinklinio perspektyvu zematijoj..

 

 

Neegzistuojantis vartotojas
Neegzistuojantis vartotojas
2009-05-09 17:13

zematijoj-ta prasme-telsiuosŠypsena

Agne Jo

Pasisakymų: 5

Sukurta temų: 0

2010-01-05 22:25

 sveiki  pati lankau tinklinį ir matau , jog kiekvienais metais vis daugėja vaikų ir paauglių norinčių rimtai užsiimti tinkliniu . iš tiesų labai džiugu , kadangi Lietuvoje tik kašis ir futbolas ... gaila,kad tinkliniui labai mažai skiriama lėšų .  ir mažai vietų  kur galima vasarą pažaisti su savo draugais , kadangi aikštės užimtos rinktinių. 

Vilius Balsys

Pasisakymų: 8

Sukurta temų: 0

2010-01-06 10:22

Tikrai sutinku, kad norinčių žaisti tinklinį vis daugėja. Savo miestelyje tikrai tą pastebėjau, užteko, kad įvyktų pora tinklinio turnyrų ir iškart sporto salėje atsirado daug norinčių sportuoti. Reikia daugiau reklamos, nes tinklinis tikrai patraukli akiai sporto šaka Šypsena

Giedrius Milvidas

Pasisakymų: 8

Sukurta temų: 1

2010-03-21 17:34

ŠIAULIAI - ČEMPIONAI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Sveikinu visus šiauliečius ir ne tik su puikia Šiaulių ELGA-STARTAS pergale!

Dėkui ir Panevėžiui už gerą kovą. Finalas tikrai buvo vertas savo vardo.

Vytautas Baranauskas

Pasisakymų: 14

Sukurta temų: 0

2010-03-23 11:53

Sveiki,

Smagu, kad šiauliečiai po ilgos pertraukos tapo Lietuvos čempionais. Ir ne bet kaip, bet žūtbūtinėje kovoje. Sveikinimai komandai ir treneriui Aivarui. Pagarba  Kelmės tinkliniui. Pagarba "Ąžuolo" vyrams - mano metų ,veteranai,  bet aplenkė daug jaunesnes komandas.

Agne Jo

Pasisakymų: 5

Sukurta temų: 0

2010-03-28 22:43

 sveikinimai ir nuo manes Šypsena mldc

Giedrius Milvidas

Pasisakymų: 8

Sukurta temų: 1

2013-04-02 21:39

Šiauliai- Tinklinio sostine.

Visi tinklinio megejai i Šiauliu arena:

2013 m. balandžio 27-28 d.

2012-2013 m. Lietuvos vyrų tinklinio čempionato finalinės varžybos ir

2012-2013 m. Lietuvos jaunučių berniukų čempionato finalinės varžybos:

 

04 27 14.30 ir 16.00 vyrų tinklinio čempionato finalinės varžybos

04 28 14.30 ir 16.00 vyrų tinklinio čempionato finalinės varžybos

04 27 10.00 ir 11.30 jaunučių berniukų čempionato finalinės varžybos

04 28 10.00 ir 11.30 jaunučių berniukų čempionato finalinės varžybos

04 28 18.00 Lietuvos vyrų ir jaunučių tinklinio čempionatų apdovanojimas

 

Įėjimas į areną: 1 val. prieš renginį; Organizatorius: Lietuvos tinklinio federacija;

 

Lietuvos vyrų tinklinio čempionato finalai

 

Lietuvos vyrų tinklinio čempionato finalinėse varžybose dalyvauja Vilniaus „Flamingo Volley“, Kelmės „Antivi-Etovis‘, Šiaulių „Elga-Master Idea“ ir „Panevėžio KKSC-Naujoji Agluona“ vyrų komandos, atrankiniame čempionato etape užėmusios I-IV vietas. Lietuvos vyrų tinklinio čempionai ir prizininkai paaiškės po dviejų komandų tarpusavio susitikimų dėl I-II ir III-IV vietų. Finalininkų poros dėl III-os vietos ir dėl I-os vietos paaiškės po pusfinalio varžybų, kurios baigsis balandžio 14 d. Pusfinalio varžybų nugalėtojos kovos dėl čempiono vardo, pralaimėtojos – dėl III-os vietos. Finalinės varžybos vyks balandžio 27 ir 28 d. dėl III-os vietos 14.30 val., dėl I-os vietos 16.00 val. Nugalėtojomis tampa komandos, laimėjusios dvi rungtynes. Finalinių varžybų dėl I-os vietos rungtynių rezultatui esant 1:1 iš karto po antrų rungtynių (balandžio 28 d) bus žaidžiamas lemiamas „auksinis“ setas pagal penkto seto tinklinio taisykles (žaidžiama iki 15 taškų su dviejų taškų skirtumu). Analogiškai nustatoma ir III-os vietos komanda laimėtoja.

 

Balandžio 28 d. iš karto po antrų rungtynių18.00 val. vyks čempionato nugalėtojų ir prizininkų apdovanojimas. Kartu su vyrų čempionato komandų prizininkų apdovanojimu vyks ir jaunučių berniukų čempionato komandų prizininkų apdovanojimas. Apdovanojimo trukmė - viena valanda.

 

Lietuvos jaunučių berniukų čempionato finalai

 

Prieš vyrų čempionato finalines varžybas vyks Lietuvos jaunučių berniukų čempionato finalinės varžybos, kuriose dalyvaus keturios pajėgiausios Lietuvos jaunučių berniukų komandos. Balandžio 27 ir 28 d. vyks po dvejas rungtynės:10.00 val. ir 11.30 val. (Balandžio 26 d. varžybos vyks sporto mokykla ,,Dubysa” sporto salėje.) Visos keturios komandos tarpusavyje susitiks po vieną kartą ir užimtos vietos bus nustatytos pagal laimėtų rungtynių skaičių.

 

Giedrius Milvidas

Pasisakymų: 8

Sukurta temų: 1

2013-04-28 21:52

Sveikinimai Kelmei. Siandie pas  jumi sventi Šypsena 

Giedrius Milvidas

Pasisakymų: 8

Sukurta temų: 1

2013-04-28 21:53

Nors ir niekam cia ne idomu, bet vis tik :  SIAULIU ARENA:

Gegužės 03-05 d.

2013 m. Baltijos šalių jaunių merginų klubų tinklinio čempionatas

 

Renginio organizatorius: Lietuvos tinklinio federacija Renginio data: Gegužės 03-05 dienomis Renginio laikas: 05.03 13.00 - 21.00 05.04 08.00 - 21.00 05.05 08.00 - 17.00 Įėjimas į areną: 1 val. prieš renginį; Nemokamai: renginys nemokamas.

Čempionate dalyvauja po keturias pajėgiausias Lietuvos, Latvijos ir Estijos jaunių merginų klubų/sporto mokyklų komandas. Tai jau šeštasis Baltijos sporto klubų čempionatas. Lietuvai atstovaus dvi komandos iš Kauno Centro sporto mokyklos, Vilniaus "Tauro" sporto mokyklos komanda ir Šiaulių "Dubysos" sporto mokyklos komanda.

Iš viso įrašų: 19
 
 

30 metų - SUSITIK..

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama