Prisijunk prie šio klubo! Būdamas jo nariu tu galėsi:

• Diskutuoti su bendraminčiais klubo forume;
  • Talpinti, komentuoti bei vertinti nuotraukas klubo galerijoje;
  • Taplinti video, kurti renginius, reikšti nuomonę klubo apklausose bei naudotis daugybe kitų naudingų funkcijų.
Iš viso įrašų: 41

Karoliukų pasaulis

Autorius:
Sukurta: 2009-01-16 00:55
Vilija Graužinytė

Pasisakymų: 33

Sukurta temų: 6

2009-01-16 00:55

Šioje temoje norėtųsi matyti pasisakymus apie vėrimą. Karoliukai, kad ir kokie jie būtų... Gal kuri užsiimat papuošalų darymu? Taigi... kokie įrankiai būtini? Nuo ko pradėti? Vėrimo technikos.

Vilija Graužinytė

2009-01-16 00:58

Taigi, pati pirmoji ir klausiu. Gal kuri užsiimat papuošalų (kolkas labiausiai domina auskarai) darymu? Prisižiūrėjau visokiausių grožybių ir užsimaniau pati išmokt pasidaryt. Drįstu sau leisti manyti, kad tai nėra labai sudėtinga - tereikia kantrybės, kruopštumo ir kūrybos. Laukiam pradžiamokslio, skirto "žalioms".

Agnė Markauskaitė - Vasiliauskienė

Pasisakymų: 12

Sukurta temų: 0

2009-01-16 17:17

Verti nera labai sudetinga... Dar neikirtau sudetingu karoliukiniu tinkleliu, bet... Paprastus auskarus ar karolius tikrai paprasta pagaminti... tiesiog reikia susigalvoti ko nori, issidelioti, pasiziureti kaip atrodo ir... verti...

Labai kazkokiu specifiniu irankiu nereikia - tiesiog tvirto siulo ir plonu adateliu, kad biseris pratilptu.. Galima verti ir ant nailoninio siulo ar ant vielutes, cia priklausomai nuo to, koki papuosala nori pasidaryti...

Dauguma karoliu ar akmenu perku SilverCity, ten yra ir gerulio silkinio siulo bei spec. vielutes. O karoliuku gerokai platesnis pasirinkimas Gerose Akyse.

Vilija Graužinytė

2009-01-16 17:29

Na, apsižiūrėjau visko daug internete. Mane, tiesą sakant, ne smulkusis vėrimas domina. Bet dabar jau daugiau ar mažiaus išsiaiškinau kas ir kaip. Kai įsigysiu reikmenis ir pasidarysiu pora bandomųjų darbų, tai prisižadu pasirodyti Mirktelėti

2009-01-16 17:31

o kas yra smulkusis ir kas ne smulkusis verimas?

Vilija Graužinytė

2009-01-16 18:04

Na, jeigu aš teisingai suprantu, tai biserio karoliukai yra tie smulkučiai. Paprastai iš jų pinamos juostelės, gėlytės visokios ir panašūs dalykėliai. Vaikystėj jeigu turėjai reikalų su karoliukais, tai, labiausiai tikėtina, kad su biserio. O aš pati susidomėjus dabar tikrais akmenim, swarovski kristalais ir pan. Va. Tai biserį aš savavališkai ir pavadinau "smuolkiuoju" vėrimu 

Redagavo: (2009-01-16 18:06)

2009-01-16 19:18

niu as paprastai derinu biseri su akmenimis... man taip labai grazu Šypsena

tik... kazin kokio smulkumo verimas tada gaunasis?

Vilija Graužinytė

2009-01-16 19:27

Aj... vidutinio, tarkim. Arba... mix'as Kvatotis

Gitana Čepytė-Zalieckienė

Pasisakymų: 22

Sukurta temų: 1

2009-01-17 23:44

reiketu man pasidaryti koki gyvuniuka, is karoliuku, nes kai matai padaryta tai jie tokie superiniai yra

Vilija Graužinytė

2009-01-18 16:46

Šis video man toks...vienas įdomesnių pasirodė ir paaiškinantis pačius pagrindinius auskarų darymo principus. Na, manau, nuo to galima būtų ir pradėti mokytis 
http://www.supervideo.lt/video/6d9c7ab2bca4168a4f2/Kaip-pasigaminti-auskarus

Ieva Šimeliūnaitė - Vinauskienė

Pasisakymų: 10

2009-01-19 14:01

Nors pati iš karoliukų beveik neveriu (neskaitant vienos pelytės), bet kažkur kompe turejau keleto gyvunėlių schemas. Jeigu reikėtų, galėčiau pasidalinti...

Rasa Gindrėnienė

Pasisakymų: 2

2009-01-19 19:31

butu be galo malonu 

Vilija Graužinytė

2009-01-20 18:28

Na, įsigijau šiandien pagrindinius reikmenis, tai... turiu vilties, kad ryt jau galėsiu parodyti kas gavosi. 

Ieva Šimeliūnaitė - Vinauskienė

2009-01-20 20:48

Nekantriai lauksime darbo rezultatų

Neegzistuojantis vartotojas
Neegzistuojantis vartotojas
2009-01-30 18:39

karoliuku pasaulis labai platus... pradedantiesiems reikia: valios, kantrybes, minciu, karoliuku (nesvarbu biseris ar ne, gi yra ir labai graziu akmenu, koralu, stikliuku ir t.t.), troselio (pamenu kai as pradejau verti, tai pirkau zilka is zukles parduotuves, juokas net imaŠypsena)) arba vielutes (priklausomai nuo to, ka versite).. jei veriate auskarus - kabliuku, jei kaklo papuosala - uzsegtuku (na, nebent jei ilga verini veriate, tada sakyciau, jog nereikia Šypsena)

bet siais laikais pilna parduotuviu, i kurias nuejus galite isigyti visko, ko sirdele geidzia.. o jei ten nera - uzsukite i internetinius puslapius, ten tirkai viska rasite... o jei turite klausimu - rasykite, padesiu Šypsena

sekmes kuryboje ir laukiame darbo vaisiu Mirktelėti

irma litvinaviciute

Pasisakymų: 35

Sukurta temų: 1

2009-01-30 23:39

o man labiausiai patinka akmenys,darau ivairius papuosalus verinius auskarus apyrankes is karoliuku labai daug kantrybes reik bet gaunasi idomesni darbai,bet akmuo savo verte brangesnis bent jau man,o jei idomu tai prasom pasiziuret http://public.fotki.com/irmuzele/ ten mano darbai. aciu uz demesi ir Grazius  komentarus

Virginija Li Me

Pasisakymų: 1

2009-02-01 19:15

Labai smagus užsiėmimas - karoliukų vėrimas. Pradžiai tam daug visko nereikia, bet kaip apetitas didėja bevalgant, taip ir didėja karoliukų poreikis juos veriant Šypsena 

www.karoliukas.lt

Ingrida Danisevičiūtė

Pasisakymų: 1

2009-02-09 17:39

Šypsena

Redagavo: (2011-02-27 19:04)
Neringa Prašukaitė

2009-02-28 16:01

Labas visiems ir visoms sio klubo bei sio forumo dalyvemsŠypsena Smagu, kad yra bendraminciu ir as noriu pasiulyti pasizvalgyti papuosalu. Tai nera tik suverti karoliukai, tai specialaus modelino formavimas. Galbut kam nors patiks... Siame tinklapyje butent tuos vienetinius darbus ir pamatysite.  http://public.fotki.com/Neanga/dredu-karoliukai-/page5.html  O jei pageidausite ir isigysiteŠypsena

Vilija Graužinytė

2009-03-04 14:28

Na, as irgi susikuriau nuotrauku albuma, i kuri idejau savo darbeliu. juos pamatyti galite cia: http://public.fotki.com/kutulis/

Redagavo: (2009-03-04 14:29)
Iš viso įrašų: 41

Kauno "LUSIS"

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama