Vieta,palikusi didziausia/maloniausia ispudi

Prisijunk prie šio klubo! Būdamas jo nariu tu galėsi:

• Diskutuoti su bendraminčiais klubo forume;
  • Talpinti, komentuoti bei vertinti nuotraukas klubo galerijoje;
  • Taplinti video, kurti renginius, reikšti nuomonę klubo apklausose bei naudotis daugybe kitų naudingų funkcijų.
Iš viso įrašų: 55

Vieta,palikusi didziausia/maloniausia ispudi

Autorius:
Sukurta: 2009-01-19 15:59
Jovita Butkevičiūtė Černeckienė

Pasisakymų: 9

Sukurta temų: 1

2009-01-19 15:59

Sveiki,

Idomu butu suzinoti kokia shalis ar vieta/miestas paliko didziausia ispudi? Kokia shali noretumete aplankyti ir kodel? Šypsena

Neringa Žiurkutė

Pasisakymų: 11

Sukurta temų: 0

2009-01-19 16:31

Kol kas lig šiol didelį įspūdį paliko Aukštieji Tatrai Slovakijoje ir Plitvicos nacionalinis parkas Kroatijoje Šypsena tiek į Slovakiją, tiek į Kroatiją mielai sugrįžčiau, bet dar liko begalė neaplankytų vietų, taigi.... Šypsena na ir žinoma Venecija nepakartojama Šypsena

Audre Vetra

Pasisakymų: 3

2009-01-19 17:55

Matyt dar tokios vietos neturiu.Kai pirma karta nuvaziavau i Ispanija,Turkija,Austrija-atrode virsune.Pries metus automobiliu keliavau po Siaures ir Pietu Corolonas(JAV).Labai geras ispudis.Tai pazintine kelione,pries tai gerai atlikus namu darbus.

Labai patiko Las Vegas (pramogine keline0 ir Gran Canion.Neapsakomas Niujorkas Wasingtonas.

Viktorija S.

Pasisakymų: 1

2009-01-20 12:00

O as kol kas buvau tik vienintelej Romoj sia vasara. Mane ji suzavejo, tas karstis, daugybe izymiu vietu, o miestelis kalnuose Tivolis is viso stulbinantis su savo fontanu muziejaus parku. Šypsena

Neegzistuojantis vartotojas
2009-01-20 14:29

O man labiausiai patiko Iranas - tai tokia nereali salis. Viskas taip skirtinga nei anksciau matyta.

Tiek patys zmones, kurie yra be galo svetingi ir draugiski. Be galo zavejo, kad jie taip myli savo sali ir kiekviena zmogu, ypatingai svecia, kad taip gerbia ir didziuojasi savo istorija.

Iranas be galo didele, todel ir ivairi salis. Ten galima pamatyti visko: dykumu, kalnu, zalumos, nuostabios architekturos, meno, jura.

O maistas!!! mmmm Šypsena

Zodziu, jei kas kada planuotu atostogas - labai labai rekomenduoju ir mielai patarciau del marsruto...

Giedrius Zybertas

2009-01-22 12:41

Labiausiai patiko Indija, GOA valstija, galbut del to, kad senokai atsotogavau, o gal del to, kad patiko nuosirdus zmones, paprastas ju gyvenimas, dieviskas maistas, siluma, saule, jura, ir daug ka pamaciau Šypsena

Galbut toliau vardinciau Italijoje senoji Roma, jos forumai ir imperatoriaus Augusto palikimas, Koliziejus ir Vatikanas, Pompeja su savo mirusiu miestu, Venecija ant vandens Šypsena Graikijos labai patiko Atenai, didingas  miestas su Pantenonu virsuje Šypsena Labai patiko Valensija Ispanijoje, siuolaikiskas, taupus,  modernus ir kartu senoviskas miestas, jura ir puikus oras, ir aisku futbolas.  Labai patiko Austrijos sostine Viena, rumai centre ir pati salis, be to slidinejau, tai uch super jausmas. Siaip dideli prisiminimai is apsilankymo Sankt Peterburge, ir aisku salia Puskino miestelyje. Na visur galima atrasti ka nors idomaus, net Taline ir Rygoje, ar Varsuvoje Šypsena

Redagavo: (2009-01-22 12:46)
2009-01-23 15:01

Man tai labai patiko Kroatija, buvom apsistoje nedideliam miestely, tai spejom apziuret tik apylinkes. Mane suzavejo nedideliu miesteliu senamiesciai, salu daugybe ir tai kad rasti papludimi, kur keli arba visai nebutu zmoniu, nera jokiu problemu.

Pries kelis metus atostogaas leidau Kryme. I ten riedejom traukiniu. Man tokia egzotika buvo grizt koki 10-20 metu atgal, tokios sovietinio tipo krautuveles, gatvese pardavineja gira is geltonu statiniu ir siaip gamta grazi, yra daug ka pamatyt.

Taip pat pritariu del Austrijos. Siemet vel vaziuosiu ten slidinet. Kalnai pakeri tik nuvaziavus, o Austrijoj prie ju prisideda dar ir nerealiai siltas paciu austru priemimas. Slidinejant visada nuomuojuosi tik apartamentus pas zones, tai visada jautiesi kaip namuose Šypsena

2009-01-23 19:43

Sveiki,

o man labiau patiko ne sostinės, bet mažesni miestai. Jei būsit Belgijoj, būtinai užsukit į Briugę ir Gentą. Austrijoj mielesnis Zalcburgas o ne Viena.

Tikriausiai nepasiekiama svajonė aplankyt Peru ir Boliviją

2009-01-26 22:28

Kiekviena kelionė palieka didelius ir skirtingus įspūdžius.Mėgstu natūralius kampelius.Paskutinė kelionė po Keniją ir Tanzaniją paliko kultūrinį ir natūrinį šoką

2009-01-26 22:32

Labas Arunai,

Tai gal gali bent pora foto is tu krashtu cia mums ikelt. Labai smalsu, bent jau man ŠypsenaDekui.

2009-01-27 11:02

Įmesiu kai klase.lt susitvarkys savo svetainės klaidas.Nei galerijos nepavyksta tvarkyti,nei nuotraukų formato nenuskaito

2009-01-27 11:19

Sveiki,

Siaip nervuoja Šypsena kai negali patalpinti didesnio dydzio nuotrauku, bet matyt taupo vieta taip, nes nuotrauku kiekis neribotas (kolkas). Lauksim.

P.S. O gal turi kur kitur patalpines internete savo kelioniu foto?

2009-01-27 20:33

Yra bendrakeleivis patalpinęs efoto.lt Per paiešką įvesti fotografo niką-fotogamta ir atsidaryti jo nuotraukas.

Redagavo:
userPhoto
(2009-01-27 20:33)

2009-01-27 20:54

Labai super foto. O kaip jus keliavot? atskirai kaip zmoniu grupele ar su kokia nors ekspedicija? Kaip iki tokiu kaimeliu dasigaut? As is Afrikos shaliu tik Maroke buvau, bet ten normali (palyginus su kitom shalim Afrikoj) civilizacija. Keliai geri, mashina gali isisnuomuot ir keliaut.Pabuvojus tokiuose krastuose Europa darosi nebeidomiŠypsena 

2009-01-28 15:55

Keliavom 4 draugų grupelė (neskaitant gido-vairuotojo) safario mašina.Tikslas buvo nacionaliniai parkai,jų gamta,bet nemažai matėm ir vietinės kultūros.Pagrindinis maršrutas buvo suplanuotas pagal mūsų pageidavimus prieš kelionę vietinio safario klubo (Nairobi safari club).Gidas-vairuotojas atstovavo tą klubą.

Redagavo:
userPhoto
(2009-01-28 15:58)
2009-01-29 16:08

Sveiki, man didziausia ispudi padare Siaures Kipro Turkijos respublika. Begalo grazi gamta, daug nuostabiu vietu kur nera nei viesbuciu, nei turistu. 

Daiva Indriuliene

Pasisakymų: 2

2009-01-29 21:48

man diziausia  ispudi palieka Islandija.as cia jau keleri metai,ir kas kart atrandu kazka naujo.nuostabi gamta,neprognozuojami orai,kriokliai,geizeriai. ir ypac dideli ispudi paliko didysis ledynas vasara.vienoje kelio puseje,zaliuoja zolyte,o kitoje didziulis ledynas.ir svarbiausia visa tai nemokamai,iskyrus kura,bei maista.apkeliavome aplink islandija ,daug pamateme,bet dar daug liko nematytu vietu,vos nutirps sniegas vel i kelione.

2009-01-30 13:57

Islandija būtų gerai... Daug gerų atsiliepimų ir nuotraukų apie šią šalį iš draugų.

Laura Kondrataite-Petryliene

2009-01-30 22:47

Sveiki. Mano salis - Portugalija. Teko pakeliauti rugsejo menesi. Nuo Lisabonos iki Faro miesto, ismaisiau visa pietine ir dali vakarines pakrantes. Dieviski vaizdai, laukiniai papludimiai, desimtys banglentininku, didelis vejas. Salis turi sarmo..gaila neuzteko laiko Porto miestui.

Daiva Indriuliene

Pasisakymų: 2

2009-01-31 10:30

jei kam idomu apie islandija ,i galerija imeciau foto.be to pagal isl kronos smukima,lietuviams apsimoka aplankyti sia sali.maloniai kvieciu

Iš viso įrašų: 55

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama