Prisijunk prie šio klubo! Būdamas jo nariu tu galėsi:

• Diskutuoti su bendraminčiais klubo forume;
  • Talpinti, komentuoti bei vertinti nuotraukas klubo galerijoje;
  • Taplinti video, kurti renginius, reikšti nuomonę klubo apklausose bei naudotis daugybe kitų naudingų funkcijų.
Iš viso įrašų: 39

apie labradorus

Autorius:
userPhoto

Sukurta: 2009-01-27 18:19
Neegzistuojantis vartotojas
2009-01-27 18:19

patys sauniausi ir mieliausi sunys

2009-01-27 20:28

mano svajoniu suo! gaila,kad kol kas neturiu galimybes isigyti

Irma Grikaviciute

Pasisakymų: 6

Sukurta temų: 0

2009-01-27 20:41

Sveiki, as su Jumis sutinku, nes pati toki isdykeli suniuka auginu..

2009-01-27 23:27

kokios spalvos isdykeli turi,Irma?as svajoju apie gelsva

2009-01-27 23:58

sveiki Šypsena

tiesiog norejau pasakyti, jog labradorai, lyg zmones: protingi (daznai ir protingesni), orus. maniskio labai toks orus zvilgsnis (turiu sokoladini Labradora). labai prisiriso (per labai trumpa laika). toks jausmas, kad jis lyg vaikas: vis duok ir duok demesio. su maistu gal kiek problema, nes valgo tik jautienos konservus (ir tai tik vienos rusies), bet tikriausiai cia jau mano auklejimo problema

2009-01-28 00:15

Sveiki, turiu 8 metu ryza kale (1 is 1000 buna ryzas). Auginu nuo mazens - velniu pririjusi, bet labai protinga kalyte...

Irma Grikaviciute

2009-02-08 13:49

Ramune Masri 2009-01-27 23:27 rašė:

kokios spalvos isdykeli turi,Irma?as svajoju apie gelsva

turiu gelsvos spalvos ..  Šypsena pats graziausias..

Irma Grikaviciute

2009-02-08 13:52

Tomas Maneikis 2009-01-27 23:58 rašė:

sveiki Šypsena

tiesiog norejau pasakyti, jog labradorai, lyg zmones: protingi (daznai ir protingesni), orus. maniskio labai toks orus zvilgsnis (turiu sokoladini Labradora). labai prisiriso (per labai trumpa laika). toks jausmas, kad jis lyg vaikas: vis duok ir duok demesio. su maistu gal kiek problema, nes valgo tik jautienos konservus (ir tai tik vienos rusies), bet tikriausiai cia jau mano auklejimo problema

Mes su maistu irgi turejom problemu. Vis jam netikdavo, labai lepus jo skrandukas.Bet dabar lyg jau ir issirinkom skaniausia su lasisom.

2009-02-08 14:49

ir man gelsvas pats graziausias gal jiems apskritai budingas lepumas maistui ar tik pasitaikyti gali?idomu,nes tikrai anksciau ar veliau gelsvas labradoras apsigyvens mano namuose tai jau tikrai

Irma Grikaviciute

2009-02-12 19:53

Greiciau Ramune isigyk, turesi ka papasakoti apie isdaigas, apie nukentejusius daiktus... Šypsena mes jau lyg ir perejom si etapa, nors pasitaiko visko.

2009-02-12 21:53

tai vat,kad dar keleta menesiu gyvensiu name,kuriame negaliu laikyti jokiu naminiu gyvuneliu (taip jau nuomos taisyklese numatyta buvo)...todel ne viskas kol kas pagal norus,bet ziauriai noriu.girdejau,kad sitie mieli neklauzados viska baisiai megsta tampyti,grauzti ir pan.

Neringa Prašukaitė

Pasisakymų: 3

2009-04-13 21:35

Sveiki, prisijungiau i si kluba, nes ir pati turiu toki suniuka (jam jau 1,5 metuku). tikiuosi maloniu diskusiju apie siuos mielus gyvuneliusŠypsena

Donatas Gimbutis

Pasisakymų: 4

2009-04-15 15:03

Mano labradorui 4 metai sueina rytoj, tai yra balandzio 16 diena . Pats protingiausias suo, koki esu mates. Teisybe pasakius kartais netgi zmoniu tokiu protingu nebuna kaip labradorai.

2009-04-15 15:28

paspausk nuo manes savo Maksui letena,su gimtadieniu!

Donatas Gimbutis

2009-04-15 15:29

butinai!

Edita Liubkeviciute-Budvilaitiene

Pasisakymų: 10

Sukurta temų: 2

2009-04-15 15:48

norejau paklaust apie suns kergima nuo keliu metu galima leist kale su patinu ir ar spalva turi reiksme? as auginu juoda labradore jai dar tik 8 men.

Neringa Prašukaitė

Pasisakymų: 3

2009-04-16 21:35

MAKSUI sveikinimai nuo mano LINTUCIOŠypsena

Donatas Gimbutis

2009-04-20 01:19

aciu aciu

Aušra Laukaitytė-Skruodienė

Pasisakymų: 1

2009-05-14 16:47

Sveiki Šypsena

Turiu sokia tokia problema, mano numyletiniui jau 6menesiai, bet niekaip neismokstam atlikineti reikalu lauke, vis randu kruvele ir balute gryzusi po darbu, zinoma gamtinius reikalus atliekam ir laukia, bet nemokam laikyti ir islaikyti iki kol eisim i laukuti Šypsena

Labai myliu savo suniu, jis krecia beproto daug isdaigu, bet juk jis toks, nuostabus sunys labradorai apskritai. turiu ji viena, bet labai noriu antrojo Šypsena

Viktorija Vasiljeva

Pasisakymų: 5

2009-06-01 09:55

Labas, prisijungiame su mažuliu prie jūsų klubo. Auginame 8 mėn. gelsvą "Vėją", kuris suteikia labai daug džiaugsmo mūsų šeimai

Iš viso įrašų: 39

Musu angelelis

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama