Prisijunk prie šio klubo! Būdamas jo nariu tu galėsi:

• Diskutuoti su bendraminčiais klubo forume;
  • Talpinti, komentuoti bei vertinti nuotraukas klubo galerijoje;
  • Taplinti video, kurti renginius, reikšti nuomonę klubo apklausose bei naudotis daugybe kitų naudingų funkcijų.
Iš viso įrašų: 158

Ar daznai sugryztat i Lietuva ir kokie ispudziai sugryzus?

Autorius:
Sukurta: 2009-02-01 14:09
Lina Sulskyte-Matoniene

Pasisakymų: 9

Sukurta temų: 0

2009-04-24 13:23

sveiki visi.as  neseniai grizau is lietuvos,ispudziai tikrai nekokie.viskas brangu be galo,zmones pikti,parduotuvese paslaugumo jokio.nekalbu apie sritis kur reikia kazka susitvrakyti.ateini ir turi atsiprasyti,kad atejai.suruge veidai,nekulturingi vairuotojai.nezinau,net keista,pati esu lietuve,bet atrodo,kad taip nesielgiu.matyt jau ipratau prie kitos salies gyvenimo,nes jau gyvenu 8 metai airijoj.man smagu,kai zmones sveikinasi,kad ir nepazista,kalbina.

griztu tik del artimu zmoniu.visad maniau,kad gyvensiu lietuvoj,kad kita salis tik laikina,bet supratau,kad i lietuva dabar tikrai nenoriu.per sunku butu priprasti prie visko.

Neegzistuojantis vartotojas
2009-06-28 18:06

...'svetima - tarp savu ,bet ar sava - tarp svetimu '? Emigracija ,tai nera vienas is 'saldainiuku' isvykusio gyventi kitur...Mudu su vyru i LT gristame gana daznai 3-4 k.per metus ir tik Lietuvoje pasijauciame savo padeties seiminkais ir savimi... Zinoma vel , yra tie skirtumai tarp saliu kulturos , ekonominio stovio ir etc., tad as ziuriu i visa tai tiesiog normaliai (Lietuva yra viena is silpnesniu valstybiu...(gal kada nors) Mirktelėti . Manau, kad mes tie isvykusieji esame 'drasuoliai '  ir atvezame i Lietuva sviezio vejo ....

Rasa Dlugoborskyte-Hassan

Pasisakymų: 3

2009-07-03 12:57

Sveiki!Sutinku ir as del nemalonios lietuvishkos kulturos aptarnavimo srityje ir apie dominuojanchius surugusius veidus gatvese.Ypac jei uzeini i kokia valstybine istaiga ir valdininkelis supranta kad gyveni ne Lietuvoj,buvo atveju kai pasijutau jog esu asmeninis valdininko prieshas nes mat as skrajoju kazkur kai jis matai "sedi ir kuria shviesu rytoju musu gimtinei" Vakar kalbejau su vaikyste drauge gyvenanchia Lietuvoj,tai jinai labai graziai pasake,kad lietuviai ishvaziuoja tada kai Lietuva tampa pamote savo vaikams.Griztu Lietuvon bent karta per metus,bet tik del brangiu zmoniu. Tik isvaziavus ish Lietuvos supratau,kad visgi esame provincija ir zmoniu akiratis praplateja tik tuomet kai pradeda keliauti.Mums lietuviams reiketu reikia susitaikyti su ta mintim.kad esam palyginti nauja shalis tiek savo kultura tiek istorija,todel reikia dometis kitomis kulturomis ir ish to mokytis.Bet chia tik mano subjektyvi nuomone. 

Renata Biteniene

Pasisakymų: 2

2009-07-15 15:13

Po savaites turiu grizti atgal...nesinori....Noretusi likti cia,bet tureti toki pat darba taip pat apmokama,o atostogu vaziuoti i tas salis kur dabar dirbu....Cia grazubet zmones pikti.

2009-07-15 17:48

kalbat apie aptarnavimus,o pagalvokit is kur patys pabegote ir kokie patys buvote,taip nera malonu i parduotuve kai nueini,su kasininke sveikiniesi, o ji ziuri i tave lyg skolingas jei butum,susiduriau ir as su tuom,mes ir visi tokie buvome,tiesiog tokia salis kaip anglija privercia pakeisti bendravimo stiliu is pikto i malonesni. Palyginus mes lietuviai neispruse ant to kanto,plius kazkas kitas mus privercia but tokius piktus,niurius,zinot apie ka sneku turbut.

Renata Biteniene

2009-07-15 19:54

Dirbu Kipre,namo tenka grizti tik karta per metus,bet kap ir sakiau skirtumas diziulis,o gal visdelto ir mes emigrantai pasikeiteme,pabuve svecioj saly.

2009-07-16 17:36

..bent as nebuvau 'pikta' nei ant kaimynu ,nei ant savo kolegu ,nei ant mokinuku ... ,nors ir teko isgyventi ne viena sunkmeti gimtineje...Budavo  kazkaip tarpusavy su seima ar su darbo kolegomis 'pabedavodavome' ir vel lauki - ka kita diena atnes...,bet galu gale reikejo pasirinkt ar kiekviena diena seima vaikscios pilva itraukus ir pirksi savo vaikams viska is padevtu iki kol sulauks pilnametystes (o tai taip zemina!)...jau nekalbu apie suaugusiu apsirengima...

Antanas Vaisnys

Pasisakymų: 9

2009-07-17 13:30

Apgailestauju bet turiu pritarti Gerb Linai ji pasake viska na nuo saves galiu prideti kad teko net patirti kaltinimu kad atseit mes isvykdami "isdavem" lietuva tik po siai dienai nesugalvoju kaip ir kada tai atsitiko hmm... na tiek to beje teko pastebeti kad bendraujant su zmonem kurie tik buvo atvyke i Airija tik pavieseti keliom savaitem ir gryze i Lt pastebejo ta pati skirtuma ka pazymejo Lina

2009-07-17 15:29

kur tu nebusi piktas dirbdamas uz kasos uz sakykim 800 per menesi,cia reikia pykti ne ant zmoniu o ant valstybes,kad kazka netaip daro.

Vitalijus Maksarovas

2009-07-27 23:05

Prancuzijoje nera daug lietvaiciu , nors ir gaila As nors ir tarnaves svetimsaliu legione saves  nelaikau isdaviku. Nors ir buvo bei yra galimybe tureti pilietybe   , man jos nereikia ir gal but nereikies

Egle Survile

2009-07-29 14:45

Sveiki, as kaip ir naujoke pas jus. Gyvenu jau 15-ti metai Danojos Karalysteje. I Lietuva griztam retai, kas antri, treti metai. Man smagiau, kai pas mane saviskiai atvaziuoja. Lt ne atostogos, o baisus nuovargis, uztai ir renkames atostogas kitur, ne Lt.

Neringa Cranbrook (Marcinkute)

2009-08-03 23:55

Pries pora metu gryzau namo ir dar po siai dienai atsimenu kaip nuejau pasitikrinti akiu ir nusipirkti naujus akinius - mane daktare apsauke, kad mano pavarde nenormali, atseit kaip jai cia dabar reikes parasyt... Sedejau isiziojus ir stebejausi... 

Rasa Dlugoborskyte-Hassan

2009-08-04 00:02

Neringa,gal ta gydytoja tiesiog tau pavydejo tavo pavardes ir tavo galimybiu,nes nors ir gydytoja jinai,gal nepavyko jai tiek pakeliauti kiek tau ir tiek pamatyt bei patirti.Tiesiog neverta nervu gadintis su tokiais zmonemis.Lietuvaichiai gal butu labiau priblokshti jei butum super mandagi ir super shypsotumeisi kai tave izeidineja ir taves nesupranta.Kazkodel kai i kokia parduotuve uzsienietis uzeina,visos pardavejos pasistroina ir net shypsenas nusipaisho

Grazina Augaityte

2009-08-14 16:25

labiausiai mane stebina - zmoniu pesimiskumas ir neivardijamas pyktis... nejau anksciau gyvendama lietuvoje to nepastebedavau - gal tiesiog nusistovejusi norma buvo. O dabar viskas taip i akis krenta... ir nuotaika gadina. Mano keliones i LT vis reteja ir reteja... Isties maloniau i sveciu saviskius pasikviest nei i Lt keliauti paciai

2010-04-13 13:23

Grazinute, tikra tiesa. As tau pritariu, nes as pati bjauriuosiu, kaip mano buvusi gera drauge bando mane visokiausiais budais mane smeisti, del pavydo ir t.t.

Zinai nuo tokiu kuo toliau.

Ingrida Montvidaite-Koch

Pasisakymų: 16

2010-04-13 15:10

As tai i Lietuva parvaziavusi daznai svetima pasijuntu,lieku nesuprasta,ir ju nebesuprantu del to beprasmio pikcio

Vita S

Pasisakymų: 39

Sukurta temų: 1

2010-04-13 15:18

Pries kelis metus buvau Lt su seima.Susirgo vaikas ir teko eiti i poliklinika.Musu sveikatos draudimas galioja ir uzsieni,bet gydytoja praleido su registravimu ir visais kitais privalumais turbut geras pora valandu ir tik del to kad as atsisakiau jos pasiulytam GRYNAM mokejimui.

Nekenciu korupcijos!

Audrius Adomaitis

Pasisakymų: 4

2010-04-16 21:40

Na pikti tie zmones Lietuvoj,nes alkani.O pavydas tai musu bruozas.

Darius Valincius

Pasisakymų: 6

2010-04-18 03:05

As tai pat supratau kad praradau rysi su LT per daug viskas svetima pasidare,ateities su LT as jau nesieju,den per didele depresije,o seip su visais sutinku ta pati ir as pajutau,nenoriu kartotis...

jurgita vaitkiene

Pasisakymų: 14

2010-04-20 18:39

galima sakyt visai negryztu y lt..nera jokio tikslo ten gryzti

Iš viso įrašų: 158

Nuotraukos

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]