Prisijunk prie šio klubo! Būdamas jo nariu tu galėsi:

• Diskutuoti su bendraminčiais klubo forume;
  • Talpinti, komentuoti bei vertinti nuotraukas klubo galerijoje;
  • Taplinti video, kurti renginius, reikšti nuomonę klubo apklausose bei naudotis daugybe kitų naudingų funkcijų.
Iš viso įrašų: 158

Ar daznai sugryztat i Lietuva ir kokie ispudziai sugryzus?

Autorius:
Sukurta: 2009-02-01 14:09
Jolanta Watson

Pasisakymų: 115

Sukurta temų: 0

2010-04-20 21:05

O as planuoju rudeniop nulekt...pasiilgau visu ....gal su klasiokais susitiksim....gal pasiseks pagrybaut

Nobody can hurt me without my permission.

M.Gandhi

Zifka  kauniete

Pasisakymų: 239

2010-05-11 17:24

naujienos is lietuvos ar tikrai mes tokie netolerantiski?? http://www.delfi.lt/news/ringas/lit/article.php?id=32098271

jurgita vaitkiene

Pasisakymų: 14

2010-05-16 15:42

negryztu y lt nes nera ka ten veikt

Rolandas Bernatonis

Pasisakymų: 73

2010-05-16 16:23

jurgita vaitkiene Šiandien 15:42 rašė:

negryztu y lt nes nera ka ten veikt

Kaip nera ka,kelt Lietuvos ekonomika....

Neegzistuojantis vartotojas
2010-05-16 16:25

Vita S

Pasisakymų: 39

Sukurta temų: 1

2010-05-16 16:26

o gal nera uz ka???

2010-05-16 16:36

koks buvo pasisakymas,toks buvo ir atsakymas.del to ir .nemanau.kad ta lietuva jau tokia bloga,kad i ja nera cia ko grizti

Zifka  kauniete

2010-05-16 16:46

svarbiausia nepamirsti kas mes tokie esam ir is kur....

Rasa Bucienie

Pasisakymų: 8

2010-05-16 21:39

Manau,kad lengviausia yra kritikuoti,bet grizti ten kur gimei ir augai visada yra malonu,aplankyti tevus,isgirsti savo kalba,pamatyti lietuviska peizaza...

Rolandas Bernatonis

2010-05-16 22:04

Rasa Bucienie Šiandien 21:39 rašė:

Manau,kad lengviausia yra kritikuoti,bet grizti ten kur gimei ir augai visada yra malonu,aplankyti tevus,isgirsti savo kalba,pamatyti lietuviska peizaza...

....ir surugusius,piktus veidus

Loreta Markeviciute-Braskuviene

Pasisakymų: 11

2010-05-16 22:14

Sugriztam i Lietuva aplankyti tevus, o ne todel , kad pasiilgstam Lietuvos

iveta razmierskyte

Pasisakymų: 9

2010-05-16 22:37

o as manau,kad sugriztame del to,kad vis dar lietuviai esame...o del surugusiu veidu...kazkada ir musu tokie buvo...

Zifka  kauniete

2010-05-16 22:49

iveta razmierskyte Šiandien 22:37 rašė:

o as manau,kad sugriztame del to,kad vis dar lietuviai esame...o del surugusiu veidu...kazkada ir musu tokie buvo...

2010-05-16 22:55

Kai nebebus ko lankyti Lietuvoje, tikrai nevaziuosiu ten vien del to , kad esu lietuve...

iveta razmierskyte

Pasisakymų: 9

2010-05-16 23:17

miela Loreta,man asmeniskai nieko lt.lankyti nereikia,man brangus zmones salia manes,na draugai,zinoma liko lt.,yra dalyku kuriu negalima pamatuoti labai jau trumpais mastais.Jei pavyzdziu reikia-prasom-musu artimuju kapai...jie visada ten liks,o ju nelankyti niekada-nu nezinau...kiekvieno privatus reikalas.As asmeniskai,dar taip nesusvetimejau.

2010-05-16 23:21

iveta razmierskyte Šiandien 23:17 rašė:

miela Loreta,man asmeniskai nieko lt.lankyti nereikia,man brangus zmones salia manes,na draugai,zinoma liko lt.,yra dalyku kuriu negalima pamatuoti labai jau trumpais mastais.Jei pavyzdziu reikia-prasom-musu artimuju kapai...jie visada ten liks,o ju nelankyti niekada-nu nezinau...kiekvieno privatus reikalas.As asmeniskai,dar taip nesusvetimejau.

O as tikriausiai jau...

Redagavo: (2010-05-16 23:22)
Rolandas Bernatonis

2010-05-17 15:16

Loreta Markeviciute-Braskuviene Vakar 23:21 rašė:

iveta razmierskyte Šiandien 23:17 rašė:

O as tikriausiai jau...

gaila zmogaus,uzjauciu...

Lina Jankauskaite-Kameniene

Pasisakymų: 2

2010-05-17 16:14

I lietuva tikrai griztam vasara ir per didziasias sventes.Tikrai pasiilgstam lietuvos,tevu ,draugu,galu gale pramogu,lietuvisko maisto ir .....Tik labai pikti zmones lietuvoje,bet suprantama ,nes tokia situacija lietuvoje.Jei butu geresnis gyvenimas lietuvoje tikrai nebuciau cia tik lietuvoje

Rasa Bucienie

Pasisakymų: 8

2010-05-17 17:44

As susiduriu su piktais lietuviais ir piktais airiais,manau,kad pyktis nera tautos bruozas,o tai tik emocijos,nes elgesys priklauso nuo situacijos,issilavinimo,kulturos,Nemegstu zmoniu,kurie klijuoja etiketes.Buvau Lietuvoje ne viena ir ne du kartus,budama emigracijoje,tai zmones, kokie buvo, tokie ir liko,na gal aptarnavimo sriti truksta kulturos,bet tai didziuju parduotuviu problema,nes juk jos dirba kaip kovvejeris,zmogus jose istirpsta,o mazos krautuveles,kuriose savininkai prekiauja, tikrai viskas vyksta kulturigiau...

2010-05-18 08:52

o man ner smagu grysti i lietuva nors tenka daznokai.siaip grystam nes pasiilgstam artimuju ir dukryte reik parvest seneliams.bet zinot i lietuva gryzusi as jauciuos kaip i uzsieni isvaziavus viskas svetima ,nuo visko atprate.zmones labai pikti kaip kad daugelis pastebi.

Iš viso įrašų: 158

"Už nuopelnus Taur..

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama