Prisijunk prie šio klubo! Būdamas jo nariu tu galėsi:

• Diskutuoti su bendraminčiais klubo forume;
  • Talpinti, komentuoti bei vertinti nuotraukas klubo galerijoje;
  • Taplinti video, kurti renginius, reikšti nuomonę klubo apklausose bei naudotis daugybe kitų naudingų funkcijų.
Iš viso įrašų: 158

Ar daznai sugryztat i Lietuva ir kokie ispudziai sugryzus?

Autorius:
Sukurta: 2009-02-01 14:09
Vita S

Pasisakymų: 39

Sukurta temų: 1

2010-05-18 15:40

Rasa Bucienie Vakar 17:44 rašė:

As susiduriu su piktais lietuviais ir piktais airiais,manau,kad pyktis nera tautos bruozas,o tai tik emocijos,nes elgesys priklauso nuo situacijos,issilavinimo,kulturos,Nemegstu zmoniu,kurie klijuoja etiketes.Buvau Lietuvoje ne viena ir ne du kartus,budama emigracijoje,tai zmones, kokie buvo, tokie ir liko,na gal aptarnavimo sriti truksta kulturos,bet tai didziuju parduotuviu problema,nes juk jos dirba kaip kovvejeris,zmogus jose istirpsta,o mazos krautuveles,kuriose savininkai prekiauja, tikrai viskas vyksta kulturigiau...

Kaip sovietu laikais....prie svarstykliu magnetus klijuoja,kad uz 6 obuolius moketum kaip uz 2 kg..absurdas

Rasa Bucienie

Pasisakymų: 8

Sukurta temų: 0

2010-05-18 17:13

Galbut ir klijuoja,bet juk yra obuoliu,kurie vienetais pardavinejami,o, be to,galima rinktis,juk nebutina apsipirkti ten,kur tau ,zmogau,nepatinka,rinkis pigia preke....

Vita S

2010-05-18 17:39

as ne apie piguma ar branguma as apie zmoniu aptarnavimo lygi

Rasa Bucienie

2010-05-18 22:36

zonot kaip buna:vienas -apie batus,kitas-apie ratus...

Rolandas Bernatonis

Pasisakymų: 73

2010-05-18 23:24

Nera ten ko vaziuoti,ir neapsimoka.Kelione i LT kainuoja tiek,kad uz tuos pinigus geriau kokia savaite pailsesi siltuose kurortuose

Jolanta Watson

Pasisakymų: 115

2010-05-18 23:34

Nevaziuokit ,kas nenorit ir kam nereikia .....kam taip jau kategoriskai viska niekinti ....juk ne ilsetis Lietuvon vaziuoju ,bent jau as ....O jei jau esat tokie pavarge nuo visko,tai ir silti krastai nepades

Redagavo: (2010-05-18 23:36)

Nobody can hurt me without my permission.

M.Gandhi

Zifka  kauniete

Pasisakymų: 239

2010-05-18 23:40

Jolanta Watson Šiandien 23:34 rašė:

Nevaziuokit ,kas nenorit ir kam nereikia .....kam taip jau kategoriskai viska niekinti ....juk ne ilsetis Lietuvon vaziuoju ,bent jau as ....O jei jau esat tokie pavarge nuo visko,tai ir silti krastai nepades

va va butent

jurgita vaitkiene

Pasisakymų: 14

2010-05-18 23:54

tai kelkit ta ekonomika,bent man ten nera ka veikt-tevai atvaziuoja,draugai issibarste kas kur,brolis tam paciam miestely kaip mano gyvena...o aplamai mano miestely kur gyvenu daugiau lietuviu nei anglu-tai jautiesi kaip tarp savu

Neegzistuojantis vartotojas
2010-05-19 00:06

Jolantai   vaziuoju i Lietuva pagal galimybes du tris kartus i metus.nezinau Rolandai kur tu gyveni,bet pas mus cia tokios lektuvu bilietu kainos kad tikrai skustis negalima.mano tevu ir giminiu veidai "nesuruge", o i svetimus ismokau su metais nekreipti demesio.pati ne kitokia buvau,o kartais ir esu (matytum tu mane rytais,kai atsikeliu ).nesakau,kad islipu is lektuvo su tautiniais drabuziais ir zeme puolu buciuot,bet dziaugiuosi kieviena diena praleista Lietuvoje,kartu su tevais,seneliais,draugais

Redagavo:
userPhoto
(2010-05-19 00:07)
Vita S

2010-05-19 11:08

Rolandas Bernatonis Vakar 23:24 rašė:

Nera ten ko vaziuoti,ir neapsimoka.Kelione i LT kainuoja tiek,kad uz tuos pinigus geriau kokia savaite pailsesi siltuose kurortuose

Va butent,kad Lt kainos kosmines,del to tie zmones tokie ir pikti,kad nieko negali normaliai nusipirkti(na nevisi aisku)
birute butkute Šiandien 00:06 rašė:

Jolantai   vaziuoju i Lietuva pagal galimybes du tris kartus i metus.nezinau Rolandai kur tu gyveni,bet pas mus cia tokios lektuvu bilietu kainos kad tikrai skustis negalima.mano tevu ir giminiu veidai "nesuruge", o i svetimus ismokau su metais nekreipti demesio.pati ne kitokia buvau,o kartais ir esu (matytum tu mane rytais,kai atsikeliu ).nesakau,kad islipu is lektuvo su tautiniais drabuziais ir zeme puolu buciuot,bet dziaugiuosi kieviena diena praleista Lietuvoje,kartu su tevais,seneliais,draugais

2010-05-19 13:41

@Vitai:tas tiesa,jie ten su tom kainom tai jau persistenge.bet as sakau "nereikia tevynes su politika maisyti".pabunu namie,pasidziaugiu "hotel mama",pas senelius prie krosnies pasedziu,vyras viena kita buteliuka su seneliu isgeria ir vel pirmyn

iveta razmierskyte

Pasisakymų: 9

2010-05-19 18:02

Jurgitai:jeigu jau Anglijos kaime savo kaimeli susikuret,kad jaustumeis tarp savu,tai vis tik reikia jums ko nors lietuvisko...Ojau kam kam,bet nemums,,emigrantams,,Lietuva peikti,tegul tai daro ten gyvenantys,o jeigu gerai aplink apsidairytume,tai ir cia nemazai brudo pamatytumem,ne vien tik holivudiskas sypsenas

Rolandas Bernatonis

2010-05-19 18:09

iveta razmierskyte Šiandien 18:02 rašė:

Jurgitai:jeigu jau Anglijos kaime savo kaimeli susikuret,kad jaustumeis tarp savu,tai vis tik reikia jums ko nors lietuvisko...Ojau kam kam,bet nemums,,emigrantams,,Lietuva peikti,tegul tai daro ten gyvenantys,o jeigu gerai aplink apsidairytume,tai ir cia nemazai brudo pamatytumem,ne vien tik holivudiskas sypsenas

O ka ,nori pasakyti,kad is gero gyvenimo isvaziavai?.Todel ir peikiam Lietuva,nes buvome priversti isvaziuoti,kur geriau.

iveta razmierskyte

2010-05-19 18:27

nieko as tau nenoriu pasakyti,bet eidama apsipirkti tikrai nesikabineju prie pardaveju kulturos,ar obuoliu kainos,tik tiek

2010-05-19 18:52

teisingai,Rolandai ne is gero gyvenimo daugelis isvaziavo (as tame tarpe).as nebuciau vaziavusi,jei politika kitokia butu buvusi ir as darbo buciau turejusi,tik as nemaisau politikos ir tevynes.tai yra du skirtingi dalykai.bet gal tada man atsakysi i klausyma kodel kai kurie musu tautieciai burnoja pries lietuva,gyvena emigracijoje,o paskui vaziuoja i lietuva dantu deti,ar masinu apsidrausti??? tam lietuva gera???

Rasa Bucienie

2010-05-19 20:19

manau,kad zuvis neria giliau,zmogus renkasi,kur geriau

Raimondas Butrimavicius

Pasisakymų: 5

2010-05-19 20:22

Rolandas Bernatonis

2010-05-19 20:34

birute butkute Šiandien 18:52 rašė:

teisingai,Rolandai ne is gero gyvenimo daugelis isvaziavo (as tame tarpe).as nebuciau vaziavusi,jei politika kitokia butu buvusi ir as darbo buciau turejusi,tik as nemaisau politikos ir tevynes.tai yra du skirtingi dalykai.bet gal tada man atsakysi i klausyma kodel kai kurie musu tautieciai burnoja pries lietuva,gyvena emigracijoje,o paskui vaziuoja i lietuva dantu deti,ar masinu apsidrausti??? tam lietuva gera???

Teisingai,dirbam ten kur daugiau moka,o perkam viska ten ,kur pigiau.Tik nesuprantu tokiu zmoniu,kurie viena sneka,kita daro.Vaidina baisius patriotus,o progai pasitaikius ,bega is LT,kaip ziurkes is skestancio laivo.,poto trimituoja ant viso svieto-kaip mes Lietuva mylim ir kokie mes patriotai!As isvaziavau ir nesigailiu ,ir nesakau,kad labai jau noriu i ta Lietuva,nes pats is ten buvau priverstas isvaziuoti.                                                         

iveta razmierskyte

2010-05-19 21:28

Rolandai,tu kazkaip viska sureiksmini...as asmeniskai jokia patriote,ir niekada ja nebuvau,pesiskaityk dar karta pasisakymus...tik gal reikia kitom akim i viska paziuret:mes pasikeitem,bet ne Lietuva...

Rasa Bucienie

2010-05-19 22:25

Esu isitikinusi,kad patriotiskumas yra labai geras bruozas,turbut patys didziausi patriotai yra amerikieciai,lietuviai tampa patriotai,kai isvyksta is tevynes arba ,kai tevyne reikia ginti nuo tanku,vadinasi, ekstemaliomis salygomis,isryskeja zmoniu gerosios savybes.Pati isdidzia galiu teigti,jog esu atvykusi is Lietuvos,galiu didziutis gimtaja kalba,kultura,tradicijomis,manau,tai ir yra patriotiskumas.Negaliu neigti savo prigimties.

Iš viso įrašų: 158

mano darbai

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama