Prisijunk prie šio klubo! Būdamas jo nariu tu galėsi:

• Diskutuoti su bendraminčiais klubo forume;
  • Talpinti, komentuoti bei vertinti nuotraukas klubo galerijoje;
  • Taplinti video, kurti renginius, reikšti nuomonę klubo apklausose bei naudotis daugybe kitų naudingų funkcijų.
Iš viso įrašų: 158

Ar daznai sugryztat i Lietuva ir kokie ispudziai sugryzus?

Autorius:
Sukurta: 2009-02-01 14:09
Zifka  kauniete

Pasisakymų: 239

Sukurta temų: 0

2010-11-07 23:16

Jolanta tiesa 100% .... manau kaip mes nusistate busim taip mus ir priims,... cia tas pats kai tu kur keliauji jai vaziuoji nusiteikias ieskot tos salies trukumu, ir nuo pradziu i viska neigiamai ziuri tai ir buna viskas negerai ir lieka tokie prisiminimai is tos keliones ir atrodo kad tik blogai viskas ,... o jai keliausi teigiamai nusiteikias ir stengsies gera puse matyt tai ir ispudziai tam tikri liks ...

Sigitas Jakucionis

Pasisakymų: 3

2010-11-08 06:01

birute butkute 2010-11-03 11:31 rašė:

apleista... murzina... tai,nesedek uzsienyje,vaiziuok i lietuva dirbti,mokek mokescius,valstybe tures pinigu remontui.o tu valytoju gali dirbt,tuo paciu pasluosi  "

Birute, kuo čia dėta valstybė? Gal tai ir yra tikroji problema, kad žmonės elgiasi chamiškai ir nevalyvai, nes įpratę, kad po jų valdžia šiukšles iškuops? Kažkoks sovietinis mentalitetas. 

danguole kuodyte-guriene

Pasisakymų: 2

2010-11-09 21:45

Sveiki, visi as pirma karta cia sussitinku........pasiilgstu as tos lietuvos ,kokia ji bebutu ir dabar lekiu gruodzio 26,jei viskas pavyks.

Hen ra

Pasisakymų: 4

2010-11-09 21:49

geros keliones

Neegzistuojantis vartotojas
2010-11-09 21:53

Sigitas Jakucionis Vakar 06:01 rašė:
birute butkute 2010-11-03 11:31 rašė:

apleista... murzina... tai,nesedek uzsienyje,vaiziuok i lietuva dirbti,mokek mokescius,valstybe tures pinigu remontui.o tu valytoju gali dirbt,tuo paciu pasluosi  "

Birute, kuo čia dėta valstybė? Gal tai ir yra tikroji problema, kad žmonės elgiasi chamiškai ir nevalyvai, nes įpratę, kad po jų valdžia šiukšles iškuops? Kažkoks sovietinis mentalitetas. 

yra tokia patarle.sena karve greit pamirsta,kad ji buvo versiuku... kazkaip galvoju Sigitai,kad isvaziavai i uzsieni ne kudikis budamas.manau mokykla pabaigei dar lietuvoje.turi draugus,gimines kurie tom gatvem vaiksto... as asmeniskai su chamais nebendravau.esu isaukleta,ir zinau kaip siuksliu deze atrodo.mano draugai taip pat.gal reikia nuo saves visada pradeti.lengva visada visus chamais isvadint... oi lengva.na ka padarysi,kad tu is tokios aplinkos tom gatvem kur as vaikstau siuksliu nera...

iveta razmierskyte

Pasisakymų: 9

2010-11-11 18:45

raneta latvelyte

Pasisakymų: 1

2010-11-20 21:18

koks skirtumas kur gyveni ar dirbi.tu esi lietuve(is) ir kas? kiekvienas turime ziureti savo gyvenimo lygi,seima ir pan.Lietuva musu salis,gimeme ir gyvenome cia,mano nuomone mes esame gana suauge ir patys galim pasirinkti kur geriau gyvensime.Ir man patinka gyventi kitijo salyje ir gyvenu gerai,kodel turiu ziureti i Lietuva?Mes jos neissirinkome ir dabar galime pasirinkti kur norime gyventi-Ir del mokesciu-Geriau sumoku kitai saliai ir kaip turiu problemas su gytojais ir pan. man jau nereikia duoti jokiu kyciu ir viskas susitvarko labai greitai.

ieskau DANGUOLES VITKAUSKAITES

2010-12-10 15:49

raneta garcia 2010-11-20 21:18 rašė:

koks skirtumas kur gyveni ar dirbi.tu esi lietuve(is) ir kas? kiekvienas turime ziureti savo gyvenimo lygi,seima ir pan.Lietuva musu salis,gimeme ir gyvenome cia,mano nuomone mes esame gana suauge ir patys galim pasirinkti kur geriau gyvensime.Ir man patinka gyventi kitijo salyje ir gyvenu gerai,kodel turiu ziureti i Lietuva?Mes jos neissirinkome ir dabar galime pasirinkti kur norime gyventi-Ir del mokesciu-Geriau sumoku kitai saliai ir kaip turiu problemas su gytojais ir pan. man jau nereikia duoti jokiu kyciu ir viskas susitvarko labai greitai.

2010-12-10 16:51

man tai juokas ima,kai paskaitai tokius pasisakymus.kaip gerai cia,ir kaip blogai toj lietuvoj.arba pirmi metai esat isvaziave,arba dar nekalbat ta kalba,kurioje esat salyje.lietuvoje kysiai,uzsienyje ju nera kokioj cia salyje nera nezinau,bet vokietijoj tai yra.tik tai vadinasi kitaip.eini pas gydytoja ir tiesiai jam neduodi,bet jis tau israso tam tikros firmos vaistus.kad israsytu butent tuos vaistus,farmos imones daktarams kysius moka.rolexus dalina,keliones.düsseldorfe sirdies gydytoja uz kysius pries kelis menesius nuo darbo nueme,nes uz operacijas nuo 5 tukstanciu reikalavo.pasakot toliau? mano pacios seimoje yra mediku,bet tik nereikia sakyt kad lietuvoje visi kysininkai,o cia jau nekaltos aveles.nezinau kokiuose rojuose jus gyvenat,bet as realybej.jei taip gerai butu,tai tie lietuviai netrauktu eilem i lietuva dantu tvarkyt.as beje medicininem paslaugom naudojuos ten kur gyvenu,ir sesutem kysius nesu lietuviskom saldainiu dezutem ir Alitos buteliais

2010-12-10 19:17

Birute, velniai zino kur tu gyveni, kad kysius reikia duoti? Mes va tai tvarkingai, be kysiu ir tas pats daktaru apziurejimas gal kartais ir dar geresnis.

Mums va geriau yra cianai uzsienyje, nei LT, ir ka tu mums? Nesikabink ir leisk kitiems zmonems savo nuomone isreiksti. Jei jums ponia Birute musu nuomone nepatinka, tai reiks susitaikyti, nes jos nekeisime. Man LT yra , o Vokietija . Kiekvienas turi savo patirti ir nuomone, taip kad gero vakaro.

2010-12-10 19:28

kas tau liepe nuomone keist? tik nereikia visada i vienus vartus kamuoli spardyt.futbolo aikste turi dvejus,jei ka... o kysiai bent jau vokietijoje yra,jau nekalbant apie privacius ir kasu pacientus ir ju skirtumus... tu kai pasirgsi tiek kiek as,ir pavaiksciosi pas gydytojus,tada pabendrausim,ponia Agne

2010-12-10 19:45

Niu zinai as irgi sirgau paskutinius metus daug labai ir ka? Kaip nemoku kysio taipir nemoku.

P.S. Prasau mano vardo nekraipyti as nesu Agne, o Agnes.

Redagavo:
userPhoto
(2010-12-10 19:47)
2010-12-10 19:48

As i tave irgi kreipiuosi tavo vardu Birute, o ne Onute.

2010-12-10 20:29

nesvarbu ar as onute,ar birute.parasyk skunda,jei problemu turi.nesivelsiu su tavim i diskusijas,nes jos niekur nepriveda

Ingrida Montvidaite-Koch

Pasisakymų: 16

2010-12-11 12:04

Na jus abi tikros LIETUVES,tik pyktis ir tezinot.O kisius dalina visur tik lietuvoja tiesiai i akis pasako kiek kas nori gauti.O vokietijoja taip akivaizdzai paciantui nedrysta pasakyti nes tai gali darbo licenzija kainuoti.

2010-12-11 18:31

na lietuve tai as tikra nuo proteviu kraujas giminej lietuviskas teka ir nereikia pergyventi,as ir normaliai bendraut moku,tik pasnekovai atitinkami turi but.o pykstasi ne tik lietuviai,cia gali ir anglai ir italai susipykti.taip,kad... gal mums abiem taip idomiau,pyktis ko mums draugaut jus isivaizduokit,kai mes abi viena diena susidraugausim,ir sutelksim musu jegas, va kas tada bus

Zifka  kauniete

Pasisakymų: 239

2010-12-11 21:39

Ingrida Montvidaite-Koch Šiandien 12:04 rašė:

Na jus abi tikros LIETUVES,tik pyktis ir tezinot.O kisius dalina visur tik lietuvoja tiesiai i akis pasako kiek kas nori gauti.O vokietijoja taip akivaizdzai paciantui nedrysta pasakyti nes tai gali darbo licenzija kainuoti.

kokia nuvalkiota ta fraze ...."... jus abi tikros lietuves ...."

Jūratė Rimšienė

Pasisakymų: 1

2010-12-21 13:21

Ar yra šiame forume lietuvių iš Australijos?

Iš viso įrašų: 158

Keliones -2

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama