Prisijunk prie šio klubo! Būdamas jo nariu tu galėsi:

• Diskutuoti su bendraminčiais klubo forume;
  • Talpinti, komentuoti bei vertinti nuotraukas klubo galerijoje;
  • Taplinti video, kurti renginius, reikšti nuomonę klubo apklausose bei naudotis daugybe kitų naudingų funkcijų.
Iš viso įrašų: 31

Kokiu paros metu geriausia gerti kavą

Autorius:
Sukurta: 2009-02-04 17:52
Rytis Ma

Pasisakymų: 2

Sukurta temų: 2

2009-02-04 17:52

jeigu esi pavarges per diena tai vakaro kavos gerimas tik atgaivina, o uzmigti tada ar pavyksta?

Neegzistuojantis vartotojas
2009-02-09 00:47

Laisvai. Tiesa, ne visiem taip paprasta, kaip man. Turiu drauge, kuri negali gerti net silpnos ar pieniskos kavos po 18val - gresia rimta nemiga.

2009-02-09 15:23

man kava neturi jojiu poveikio vakare,miegu kaip visada,o geriu nes skanuŠypsena daznaisiai su pienu

Ina Natkaitė-Švainickienė

Pasisakymų: 5

Sukurta temų: 0

2009-02-17 18:21

Geriu rytais(neiseinu is namu be kavos puodelio Šypsena ) ir per pietus, neveliau 15 valandos, kitaip nemiegu ir baigta Šypsena.

x x
x x

Pasisakymų: 1

2009-02-17 22:33

Kada labai norisi

kristina Saročkaitė-Jarockienė

Pasisakymų: 11

2009-02-18 12:21

geriu kava is ryto,kad nuotaika gera butu.Na priklauso nuo aplinkybiu,jei darbe ka vaisinu kava,tai ir pati atsigeriu,nors priklauso nuo laiko,jei veliau kava keiciu zaliaja

arbata.

Liudvika U

Pasisakymų: 7

2009-02-19 11:05

Aš su kava taip pat mėgstu draugauti rytais, nors kartais ankstyvais rytais darbo dienomis keičiu ją į kelis citrinos griežinėlius, užpiltus karštu vandeniu. Šiaip balinta ir šiek tiek saldinta kava man pati savaime jau kaip desertas, tad jos kartais neatsisakau nepriklausomai nuo paros laiko. 

Lina Kriūnienė

Pasisakymų: 5

2009-03-05 10:33

kavos norisi ryte labiau,o arbata tinka betkada svarbu kad skani butu
2009-03-14 19:52

Papusryčiavus, kava atgaivina, suteikia žvalumo.., vakare - tai bemiegė naktis, o jei dar kartu brendžio taurelė, tai nemiga vos ne iki ryto ...nors ne visus taip veikia..

2009-03-16 17:33

Kava nepakeiciamas dalykas ryte bent jau man....

2009-03-18 19:52

Kaip ir daugeliui rytas be kavos tai suolis atgal i lova.

Mantas Matukaitis

2009-03-19 16:01

Jei vakare isgerus kavos sunku uzmigti, o jos isgerti vis tiek norisi (del skonio, aromato ir t.t.), visada galima rinktis kava be kofeino. Daugelis zmoniu mano, kad kava be kofeino - tai kazkoks birzgalas, taciau taip toli grazu nera. Kofeino pasalinimas is kavos praktiskai nedaro jokios itakos nei kavos skoninems nei aromatinems savybems.

O siaip kaip ir dauguma zmoniu, kava geriam is ryto ir po pietu, nes neretai pavalgius apima toks lengvas snauduliukas

edita šukauskiene

Pasisakymų: 4

2009-03-24 20:48

nzn man tai kava , turbut kaip rukaliams cigaretes, pavalgius norisi butinai puodelio kavos , puikiai miegu  ir vakare jos isgerus

Jolita M.

Pasisakymų: 52

Sukurta temų: 4

2009-03-25 11:57

Aš taip pat neįsivaizduoju ryto be kavos puodelio.Man traukia jos kvapas,aišku ir tonizuojantis poveikis.Tik paskutiniu metu neberandu skanios kavos,nebent "lavazza"

2009-03-27 13:21

Labas visiems kavos megėjams,aš už kavą bet kuriuo paros metu...

Laimutė B - J

Pasisakymų: 9

2009-03-27 14:36

Sveikučiai , kiek puodelių kavos išgerta .......Apie metus negėriau kavos , bet dabar  vėl ryte vieną puoduką būtinai , o antrą pasirinktinai dienos bėgyje.Bet su dideliu malonumu  išgeriu kavos.

Rima Arnašienė-Jasaitytė

Pasisakymų: 4

2009-03-30 16:31

Ryte tik juoda, o ir veliau latte galima gert kiek sirdis geidzia  Na ir gera kompanija neatsiejama nuo kavos gerimo ritualo

2009-03-31 17:54

Ryte labai skanu kava, ar juoda ar su gretinele.

Dienos begyje ne visada geriu, bet kartais tenka.

Dalia Daliukas

2009-04-01 18:36

Geriu tik rytais

Jurgita Kardauskienė

Pasisakymų: 6

Sukurta temų: 1

2009-04-03 11:46

as jau labai senai negeriau kavos..... jau daugiau kaip trys menesiai turiu maziuka leliuka, o kofeinas peresiduoda su pienu... dabar musu namuose kava geria tik mano vyras. ir kasdien skundziasi kad kava kvepia degesiais. kad ir kokia perku, vis tas pats. gal zinote kokia kava yra tikrai pati skaniausia? labai noriu pradziuginti savo mieliausia. 

Iš viso įrašų: 31

Raimondas Nekrašas

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama