Koki automobili vairuoji, patenkintas juo?

Prisijunk prie šio klubo! Būdamas jo nariu tu galėsi:

• Diskutuoti su bendraminčiais klubo forume;
  • Talpinti, komentuoti bei vertinti nuotraukas klubo galerijoje;
  • Taplinti video, kurti renginius, reikšti nuomonę klubo apklausose bei naudotis daugybe kitų naudingų funkcijų.
Iš viso įrašų: 17

Koki automobili vairuoji, patenkintas juo?

Autorius:
Sukurta: 2009-02-05 16:53
Virginijus Kukanauskas

Pasisakymų: 4

Sukurta temų: 3

2009-02-05 16:53

Pasidalinkite savo ispudziais

Kristina Semenkova

Pasisakymų: 1

Sukurta temų: 0

2009-02-07 21:05

Vairuoju VW NEW BEATLE ir esu patenkinta.Is pirmo zvilgsnio gal kam atrodo mazas zaislinis auto,pirmas ispudis ir mano toks buvo,bet kada pradedi jausti ir pazinti auto tai toli grazu netiesa.Tai tikrai nemazas auto,pakankamai erdvus,o pagal jo gabaritus galios sočiai.Max mase 1675kg, variklis 1.9 TDI dizeliukas, galia 66w,mechanine pavaru deze. Prirasiau pristaciau kaip pardavimui,na taip jau gavos.Siaip tai jau daugiau nei 7 metai mano svajoniu automobilis yra AUDI TT,zinoma per tiek metu keites Audi TT modeliai,bet kadangi esu" nesveikai" isimylejus i "audute" pasitenkinciau seniausiu modeliu.Tai tik aciu uz demesi,lauksiu komentaru

Virginijus Kukanauskas

Pasisakymų: 4

Sukurta temų: 3

2009-02-09 11:19

Jo mano pirmas ispudis apie sia masina VW NEW BEATLE irgi buvo kokia maza, kaip joje galima vaziuoti  , bet jau ne is vieno girdziu kad taip tik atrodo ir teks tuo patiketi

As pats tai vairuoju OPEL Vectra, na ne ta naujausia, bet ir neseniausia.  Aisku daug kas gali pasijuokt "Cia juk opelis miegi ir girdi kaip rudyja" na zinokit negirdejau dar . Masina caravanas kai ieskojau pirkti tai ziurejau tik i sedana, bet pasitaike sita tai ja ir paemem, kadangi turiu seima tai patenkintas kad caravan pirkom nes mes daug vazinejam tai ir daiktu daug buna tai caravanas siuo atveju tinkamas. Varikliukas 2.0 TD tai jis man vidutiniskai suvolgo apie 6 l/100km, kam teko vaziuot su manim tai visi pasitikslina ar cia dyzelis. Kiek zinau daug kas dyzeli bijo pirkti kad jis burzgia kaip traktorius na mano atveju tai su traktoriu nera ko ir lyginti . Siaip man asmeniskai siuo metu tai toks atomobilis kuris mant tinka ir patinka  aciu uz demesi.  

Greta Filipovičiūtė-Serackienė

2009-02-12 21:11

7 metus vairavau Honda civic ..super duper mašinytė Šypsena daug taurių slalomuose pelnė- tikra šaunuolė Šypsena o dabar važinėju su Nissan Micra ir kaifuoju nuo jos elektrinio vairo striprintuvo- sukasi kaip bitutė Šypsena) . o jau sąnaudų mažumas...jėga Šypsena 

Raimondas Miškinis

2009-02-17 17:03

Audi A6, bet A8 jau ne uz kalnu 

Inga Aškinytė

2009-02-24 21:13

Laba vakara. As vairuoju tamsiai zalia SUBARU IMPREZA . Paprasta masinike, ne turboir ne estate, esu labai patenkinta.

Renata Biskienė (Jučaitė)

2009-02-25 17:04

Sveiki. Du metus vairavau Renault Laguna 3 litru automata Šypsena super masinyte Šypsena tik degalu sanaudos buvo  o dabar persedau prie Peugeot 406.. na silpniau traukia nei Laguna, bet gal uzteks tos galios Šypsena

Vilma  Papickiene

2009-03-05 17:48

daug metų vairavau "Audi 100" , kantri mašina, dabar "Volvo S80", smagi mašina...

renaldas baronas

Pasisakymų: 3

2009-03-09 12:14

citroen xsara picasso.

Vidas Arlauskas

2009-03-13 01:46

Laisvalaikiui,pramogai PORSCHE 968 RS,patenkintas,sakyciau netgi tobula masinyte,kasdien vairuoju C klases mersiuka,94m.dyzelis,automatas,smagi,taupi bet buka kartais atrodo lyg ir nieko o kartais kad nustumsiu nuo skardzio.....

Arūnas Bukis

Pasisakymų: 3

2009-04-09 17:11

Citroen Xsara. Sakytum prancuziskas golfas, ale kiek maloniu smulkmenu... Sakoma prie komforto greit priprantama, bet kartais (kai reikia remontuot) geru zodziu prisimenu 2 golfa...

Tadas Zemaitis

2009-04-14 23:49

Sveiki automobilistai,va norejau truputeli paliaupsinti 2005 metu laidos Honda "Civic"1,6 na si mazyle istikruju yra labi patvari pagalbininke,nors ji skirta tik priemescio pasivazinejimams tarp ofisu. Ashai su ja nuo nulio "NonStop" pramyniau apie 170000km tai iseina  kas menesi 5000-7000km per visa ekspluotacija  beveik niekas nesubirejo ishskirus tai kad pavede elektronika. Buvo sudeveta dvejos poros zieminiu ir trejos poros vasariniu poadangu .Turiu omeni nuo dregmes ,kuri kazkokias tai budais pateko i salona, isejo is rikiuotes saugos oro pagalviu pagrindinis valdymo kompiuteris . Automobilio prietaisu ekrane pastovei mirksejo lempele, tipo rode kad  issove "bagai" tai buvo strioko vazinet, bijojau , kad tikrai neissautu pagalves bevairuojant ,  bet veliau man viska sutvarke  Rygos specializuotas Hondos centras pakeisdamas nauju centrini valdymo kompiuteri. Dar tiesa  veliau is rikiuotes isejo elektrinis vairo stiprintuvas, bet ir ji garantinis sutvarke,   nuo drusku uzrudijo galinio kapoto spynele,surudejo galinis  kapotas ,ir tai tik tiek per dviejus extriminio ekspluotavymo. O seip masinele nereliai eikli ,maza vartoja kuro atlaike visus Rusijos ,Baltarusijos provinciju keliukus ismaise visa Latvija  Estija ir Lietuva. Manau ,kad berods  2006m.   Honda civc buvo laimejus metu  automobilio apdovanojima.  Jei kada tektu rinktis kokiais automobiliais aptarnauti imones darbuotojus  be jokiu skrupulu pasirinkciau Hondos atstovus. Tai va nedideli ekspluotaciniai kastai ir pilnas komfortas. 

Marius Morkunas

2009-08-25 15:12

siaip vairuoju Ford Mondeo 03 2,5 V6, smagi masinyte kuri kisenes smarkiai nemelzia  bet kaip ir visos apynaujes masinos po truputi byra  ir jauciasi nemazas svoris;

i bekele lendu su Lada Niva 4x4 98 1,7. liuks dzipukas-pigus, lengvas, suteikia daug geros nuotaikos. Mano nivos video filmukai youtube.com - "lada niva 4x4 lt" , o dar kiek nenufilmuota...

pries Mondeo buvo tevo Ford Scorpio 85 1,8. Istverminga masina- tevas pirko 94 i metalo lauza as pridaviau 07, nors dar galejo vaziuot, bet...

ilga laika vairavau, o kartu ir taksavau Vilniuje su Opel Kadett GSI 90 2,0. Jei kas mate filma "Taxi", tai cia buvo LT variantas

o mano pirmoji masina buvo Moskvich 408 export 1967 1,3. Variklis netraukia, begiai nesijungia, vairas be stiprintuvo, stabdziai be stiprintuvo, stabilumo jokio, apie ekonomiskuma ar apsauga reik pamirst, bet patys maloniausi prisiminimai butent su ja. Man 16, masinos verte 150 Lt, ryskiai raudona su chromuotom detalem, sypenciom padangom, beveik dviem ratais lenkiu posukyje Audi 100  IDIOTAS, taciau tik su sita masina as geriausiai ismokau pajaust masina, vairavimo taktikos.

robertas lenkovicius

Pasisakymų: 2

2010-08-23 20:20

jauciu didele simpatija peugeot 605,labai patogus automobiliukai,mini limuzinai,prieš tai vairavau 605 3,0 v6,dabar 2,5td.kuro sanaudos nesikandžioja,o kas liečia remonta taip nera baisu.

Neegzistuojantis vartotojas
Neegzistuojantis vartotojas
2010-08-24 13:56

vairuoju saab 9-5 linear 2004m 3.0l TiD ir esu be galo patenkinta. stabili, saugi ir ekonomiska masina. kas sako kad saabai neekonomiskos masinos tegul su manim pavazineja ir pamatys kad tai netiesa.As nesakau kad mieste 5 pavara velkuosi vos 40km/h megstu ir palakstyti ir nuo sviesoforu startuoti o ne pajudeti

Arunas Mazys

2010-09-08 18:41

Ford Galaxy TDI,Volvo 850 TDI automatas,labai smagus,geri auto!

robertas lenkovicius

Pasisakymų: 2

2010-09-08 23:39

na apie galaxa tikrai ispudzio jokio

Iš viso įrašų: 17

Other

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]