Prisijunk prie šio klubo! Būdamas jo nariu tu galėsi:

• Diskutuoti su bendraminčiais klubo forume;
  • Talpinti, komentuoti bei vertinti nuotraukas klubo galerijoje;
  • Taplinti video, kurti renginius, reikšti nuomonę klubo apklausose bei naudotis daugybe kitų naudingų funkcijų.
Iš viso įrašų: 9

Ką Jūsų gyvenime naujo davė šis pomėgis

Autorius:
Sukurta: 2009-02-06 12:03
Romas Mockus

Pasisakymų: 23

Sukurta temų: 1

2009-02-06 12:03

Lengvumo pojūtis,greitis,o kur dar neįprastas jausmas...kiekviena karta vis kitaip:-)

Neegzistuojantis vartotojas
Neegzistuojantis vartotojas
2009-02-06 21:24

seip gyvenu prie juros,cia silta pas mane visada,bet va tik uzmetu snieglente ant stogo masinos ir lekiu i klanus uz 300 km nuostabiausi kalnai,ir manau kad jie man duoda ramybe poilsi,gryna ora...pakvepuoji dregme...ir,-nors ir pavarksti,bet pailsi...

Audre Vetra

Pasisakymų: 322

Sukurta temų: 4

2009-02-07 06:02

Visu pirma-patikrini save,ar neesi isglebes bailys ir kevesha.pajunti,kad tu gali slides valdyti ir su jomis daryti,ka tik nori,o ne jos su tavimi....Antra-kai iveiki atrodo neiveikiamas virsunes ir statumas,pajunti,kad esi saves vertas.

Ramute Klimas

Pasisakymų: 136

Sukurta temų: 0

2009-02-08 07:55

Jega..... o dar kai koki keleni susilauzai pabaigoi sezono..., tai tik dziaugiesis, kad tai neivyko sezono pradzioja...

Edita Tučaitė

Pasisakymų: 1

2009-02-08 12:21

kai mane uzknisa darbas ir kasdienybe, pasiimu slides ir i klanus. Motyvacijos uztenka 2 dienoms ir istorija kartojasi is naujo :-) Dziaugiuos kad ne Lietuvoj gyvenu!!!

Ramute Klimas

2009-03-01 06:54

Uzkrete iki pazaliavimo..., jok be slydziu rodos ner gyvenimo.Šypsena

Audre Vetra

2009-03-01 09:23

Neslidinejantys niekaip nesupranta,pasiziuri kaip i kuoktelejusia.O ka reiskia pajusti kalnu didybe,iveikti ne viena "juodaja"trasa,o dar iveikti ne bet kaip!!! Eik tu! Sakes!!!!

Ramute Klimas

2009-03-01 10:53

Jo Audre..., pamenu tuos gerus senesnius laikus kaip isvarydavom slydineti visiems tirm men. ir varydavom nuo vieno resorto i kita..., isprotejimas kaip gera...,bet po to teko gaza siek tiek nuimti nes darbai prasidjo..., o ir viena kita trauma atsirado nuo to neatsargaus nusileidimo..., ai bet uztai yra ka prisiminti..... Ir kaip tu sakai vis norisi kuo geriau ir graziau nuo to kalniuko nusileisti..., tai vieni kitus filmuodavome, kad matytusi kokios klaidos ir tada lengviau jas taisyti...ar bandei savo slydinejima ziureti ant kameros... geriausia pamoka. po to labai norisi kad kojytes kartu stovetu ir tie "mogals" net nezinau kaip paspelinti, o ir lietuviskai to zodzio nezinau...Šypsena tik nesijuokŠypsena bet taip jau yra... man teko ilgai praktikuotis kad tuos mazus kauburelius galeciau iki galo kalno yveikti... na bet jau nebera problemu pagaliu..., po ilgo vargo...

Audre Vetra

2009-03-01 17:52

aha,jau geriau kojyciu plugu nelaikyti..... Kai pasiziuriu slidinejima dar tatruose,kai jau filmavom,atseit gerai-nusisauk su duru rankena,na isvirtimas is visur..... Aisku,man savo seimynos nepralenkti,ale vis tiek smagu.

Iš viso įrašų: 9

Klases Susitikimas..

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama