Prisijunk prie šio klubo! Būdamas jo nariu tu galėsi:

• Diskutuoti su bendraminčiais klubo forume;
  • Talpinti, komentuoti bei vertinti nuotraukas klubo galerijoje;
  • Taplinti video, kurti renginius, reikšti nuomonę klubo apklausose bei naudotis daugybe kitų naudingų funkcijų.
Iš viso įrašų: 112

Ar planuojate grizti i LT su visam?

Autorius:
userPhoto

Sukurta: 2009-02-06 14:32
Neegzistuojantis vartotojas
2009-02-06 14:32

as tai kol kas nematau prasmes, kai pasiziuri per zinias kas tevynej darosi tai baisu net...kazkodel dar noro visai nera..nors ir cia ne pyragai bet vis geriau!!!

ineta joksaite

Pasisakymų: 1

Sukurta temų: 0

2009-02-06 14:45

Sveiki!! Na pasiilgau Lietuveles, bet gryzt kolkas neimanoma.. dar bent du tris metelius teks man pavargi cia

sigita leskauskaite-kainth

Pasisakymų: 4

2009-02-06 16:56

sveiki as uk gyvenu jau penkti metai ir nebeisivaizduoju kaip galeciau vel gyventi lietuvoj ispradziu sunku poto ipranti isikuri dirbi mokais  ir gyveni

2009-02-07 11:13

sveiki visi,as uk gyvenu jau ketverius metus ir apie gryzima i lietuva tikrai nebegalvoju,smagu gryzt atostogu,aplankyt draugus ir artimuosius,bet gryzt gyvent tai tikrai neturiu noro,gal kadanors ir bus noras,bet dabar tai tikrai ne

Audra Lasinskaite

Pasisakymų: 2

2009-02-07 17:59

....sveiki,jau 13 metu kaip cia.........planavau grizti i Lt,bet kadangi krize netiketai uzpuole,tai planai sustojo grizimui i LT

lina glibauskaite

2009-02-07 20:46

sveiki visi, is as prisijungsiu prie sios temos, nes irgi jau treti metai uk gyvenu ir visai man cia patinka, zinoma pasiilgstu namu, bet, kaip ir visi pritariu nuomonei, kad siuo metu ten neimanoma gyventi... cia vistiek geresnes perspektyvos manau

2009-02-08 00:12

keista, kad atsirado tiek daug bendraminciu...kazkaip atrode, kad as viena cia tokia bet i LT tikrai nenoriu!!!!!!!!!

2009-02-09 23:54

UK as dar tik kiek daugiau nei pusantru metu...neilgai...ir nors kol kas neplanuoju grizti i LT, niekada negali zinoti,kaip viskas gali pasisukti,juk sakoma,zmones planuoja,o Dievas juokiasi is jo planu

2009-02-10 12:10

labukas !!! patiko pasisakymas, kad mes planuojames, o Dievas juokiasi is musu planu as cia dar tikrai mazai laiko, tik nuo vasaros, nors visada sakydavau, kad is lt nei kojos nekelsiu, pasirodo Dievas pasijuoke ir is mano planu  bet dabar tikrai nenoreciau grysti i lt, kad ir kaip liudnai tai skambetu, o ka daryti, kai tokios nesamones ten darosi....

P.S. su pagarba Sypsenele Mirktelėti

Ausra Venslovaite

Pasisakymų: 5

2009-02-10 14:04

Sveiki,as taip pat prisijunksiu prie jusu.

As UK jau tuoi penki metai.Ir tikrai net netraukia i Lietuva ir isvis ka ten veikti ir is vis nei musu laukia ten kas nei ka...As svetima toi sali ir to daugiau sulaukiu paramos nei savoi lietuvoi.Na man cia tai nepatinka ir siauba kelia vadinami daktarai kartais net atrodo,kad as daugiau nusimanau nei jie

2009-02-10 15:19

tai jau tikrai, apie Anglijos gydytojus visokiu istoriju galima isgirsti

2009-02-10 19:48

na as tai ta pati galeciau pasakyt apie Lietuvos gydytojus..siaubas teko kelis kart lankytis grizus su vaikais...tai tik ir lauke pinigu arba nesiskaito visai su zmonem...

rolandas sumskas

Pasisakymų: 1

2009-02-11 01:18

as grizau ir labai pasigailejau, taciau krizes metu svaro ir ltl santykis pernelyg skurdus, na ir lt per du metus pradeti darbai. visa stabdo, bet jauciu sentimentus uk

Jelena Dundiene

Pasisakymų: 4

2009-02-11 12:01

Sveikuciai,lietuviai.Esu UK jau treti metai,man cia patnka.

Is pradziu buvo sunku,kalbos barjeras ir visa kita,bet dabar pripratau.

Sunui irgi cia patinka,eina cia i trecia klase.

Tad nezadu kolkas dar i Lietuva grizti,nematau ten perspektyvos.

Kolkas ten baisumai darosi,tai nesinori ten lekti

Ramunas Tonkevicius

Pasisakymų: 68

2009-02-12 16:13

Cia GP tik receptams israsinet.Bet kiek per metus jie uzdirba!!!

Learn from yesterday, live for today, hope for tomorrow.

Ruta Saputkaite- Visnevskis

2009-02-13 02:22

sveikuciai! manau visi noretu gyventi ir igyventinti savo planus ten is kur kile. bet musu salis kol kas negali to pasiulyti. tai neimanona. nors sakoma, kad nieko neimanomo nera, bet kazkodel visa laika visi reikalai remiasi i viena daikta - pinigine ir jos pilnuma.todel ir gyvename svecioj saly mes- EMIGRANTAI.

Laura Plioplyte

Pasisakymų: 5

Sukurta temų: 1

2009-02-13 13:35

Labas visiems,as uk jau 3.5 metu ir kazkaip i Lietuva gristi visai netraukia...tik seimos truksta,o gyvenimas juk cia geresnis...

Vaida Žebrauskienė

Pasisakymų: 11

2009-02-14 23:37

Aš UK esu 3 metai, vyras pragyvenęs jau 7-erius. Labai pasiilgstu Lietuvos, nors mano iš mano šeimos Tėvynėje likusi tik nuostabioji močiutė, visi kiti išsibarstę po pasaulį- kas Norvegijoj, kas dar kur, o mes Londone...

Ar planuoju grįžti? Kai pasiskaitau, kas dabar darosi Lietuvoje - krizė (arba jos pernelyg išpūstas žaidimas), tragiška darbo kultūra, aštrėjanti kriminogeninė padėtis, kažkokie svaičiojimai apie planuojamus apmokęstinti lovadienius ligoninėse, mokyklų beviltiškumą ir profesionalumo bei finansavimo stoką integruojant grįžusius iš užsienio vaikus... Aš kaip aš,  o kaip vaikai? Tenka nunarinus galvą pripažinti, kad... ko gero ne greitai tai įvyks...

A Z
A Z

2009-02-17 13:57

I LIETUVA dabar tik atostogu,arba taip kur kitur Anglijoje namai beveik cia5 metai

Raimonda Leginaite

2009-02-18 22:35

Lietuvoje gera tik paatostogautiŠypsena o siaip jau nelabai joje gyvenima isivaizduoju... nors krize visame pasaulyje, bet UK ja visvien lengviau isgyvenam nei musu tautieciai esantys Lietuvoje.... tad artimiausiu metu nezadu gristi i Lietuva gyventi...

Iš viso įrašų: 112

Nuotraukos

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama