Prisijunk prie šio klubo! Būdamas jo nariu tu galėsi:

• Diskutuoti su bendraminčiais klubo forume;
  • Talpinti, komentuoti bei vertinti nuotraukas klubo galerijoje;
  • Taplinti video, kurti renginius, reikšti nuomonę klubo apklausose bei naudotis daugybe kitų naudingų funkcijų.
Iš viso įrašų: 11

Padarykime Klaipedieciu kluba Ypatingu klubu

Autorius:
Sukurta: 2009-02-08 13:51
Valdemaras von Koss

Pasisakymų: 20

Sukurta temų: 11

2009-02-08 13:51

Kreipiuosi i visus padarykime musu kluba ypatingu,pakvieskime i si kluba giminaicius,draugus,pazystamus kad butu kuo daugiau nariu Klaipedieciu klube.Nepatingekit ir mes padarysime musu kluba ypatingu!

vaiva juknelyte

Pasisakymų: 7

Sukurta temų: 0

2009-02-14 01:31

sveiki, as klaipediete, nors negyvenu klaipedoje, bet skaitausi klaipediete...bus idomu pabendaut ir pasidainkt viskuom kas liecia musu mylima miesta....

Sigita Martišienė

Sukurta temų: 1

2009-03-30 09:30

kad taptų ypatingu...

galima būtų skelbti įdomios info apie Klaipėdą, joje vykstančius įvykius, renginius, ypatingus žmones. aš kadangi esu ne Klaipėdoje, tai nelabai jaučiu kursą, o paskaitinėti ir net sudalyvauti būtų įdomu ir manau ne tik man...

gal kas žinot kada jūros šventė šiemet?

Tadas Simanauskas

Pasisakymų: 1

2009-03-30 15:40

kad padaryti ipatingu turi adminas sugalvoti ipatingas temas  kad uzkiptu zmones ir pradetu benraut . vien is sukio padarom ipatinga nieko nesigaus...

Sigita Martišienė

Sukurta temų: 1

2009-04-01 09:36

ups:

aptikau kitą klaipėdiečiams (turbūt ir ne tik) skirtą klubą  laisvalaikio rubrikoje - registruokites klaipedieciai ir dalinkimes patirtimi, ispudziais, naujienomis apie renginius ten

Valdemaras von Koss

2009-04-03 11:41

Sveiki,

Ar is jusu prisiregistravusiu gyvena Klaipedoje ar tik kazkada gyveno.Nes kiek suprantu daugelis gyvena uzsienyje.Nes cia kazkas pasisake kad reiketu daugiau apie renginius,idomybes ir t.t.As tai nelabai galiu apie renginius ka ir pasakyti nes as gyvenu uzsienyje.O jei kas Klaipedoje dabar gyvena,tai prasom pasisakykit,skelbkit apie idomybes,renginius ir t.t.Mes tik apsidziaugsim!

Valdemaras von Koss

2009-04-03 11:54

Sigita Martišienė 2009-04-01 09:36 rašė:

ups:

aptikau kitą klaipėdiečiams (turbūt ir ne tik) skirtą klubą  laisvalaikio rubrikoje - registruokites klaipedieciai ir dalinkimes patirtimi, ispudziais, naujienomis apie renginius ten

ups:

o ka yra ir kitu klaipediskiu klubu,gal pati ir sukurei ta kluba.

Valdemaras von Koss

2009-04-03 12:01

Sigita Martišienė 2009-03-30 09:30 rašė:

kad taptų ypatingu...

galima būtų skelbti įdomios info apie Klaipėdą, joje vykstančius įvykius, renginius, ypatingus žmones. aš kadangi esu ne Klaipėdoje, tai nelabai jaučiu kursą, o paskaitinėti ir net sudalyvauti būtų įdomu ir manau ne tik man...

gal kas žinot kada jūros šventė šiemet?

Juros svente siemet Liepos 31-Rugpjucio 2 dienomis

Valdemaras von Koss

2009-04-03 12:03

Tadas Simanauskas 2009-03-30 15:40 rašė:

kad padaryti ipatingu turi adminas sugalvoti ipatingas temas  kad uzkiptu zmones ir pradetu benraut . vien is sukio padarom ipatinga nieko nesigaus...

Tai ne tik adminas,bet ir tie kurie prisiregistrave siame klube.Sukurkit daugiau temu,pabendrausim.

Maciau sukures esi ir tu kluba.

Neegzistuojantis vartotojas
Neegzistuojantis vartotojas
2010-04-04 11:46

Sveiki, turiu keleta foto is praeitu metu juros sventes (Tall ship"s race"o Šypsena) ),klausimelis - kaip butu galima patalpinti cia ?

Violeta Benetienė

Pasisakymų: 3

2010-04-04 13:15

Sveiki,su pavasariu visus,su Velykom.

Aš klaipėdiškė ir gyvenu čia.Žinoma galima kažką parašyti ar nuorodą įkelti,bet manau tam šiame klube yra tema-renginiai.Be to neaišku kas ką domina.

Nuotraukos keliamos,Vitalijau.į galeriją.Būtų malonu jas pamatyti.

Iš viso įrašų: 11

Rimantas Janavičius

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama