Prisijunk prie šio klubo! Būdamas jo nariu tu galėsi:

• Diskutuoti su bendraminčiais klubo forume;
  • Talpinti, komentuoti bei vertinti nuotraukas klubo galerijoje;
  • Taplinti video, kurti renginius, reikšti nuomonę klubo apklausose bei naudotis daugybe kitų naudingų funkcijų.
Iš viso įrašų: 58

ar zvejybai naudingas echolotas?

Autorius:
Sukurta: 2009-02-12 17:12
Neegzistuojantis vartotojas
2009-02-28 10:33

MARTYNAS PETRULIS Vakar 21:22 rašė:

esu nusiziurejes pirkti si Garmin fishfinder 140. ka galetumete pasakyt apie si aparata?

Toki turejau, nebrangus , pakankamai tikslus, nesunku naudotis, dvieju spinduriu aparatas. NNezinau kiek jie siu metu kainuoja, bet as gal pries koksiu3 metus mokejau apie 500 lt.

MARTYNAS PETRULIS

Pasisakymų: 20

Sukurta temų: 3

2009-02-28 19:11

daba uz 350lt gali nusipirkt, bet nera aukmo. bet sakau nuo akumuletorinio greztuvo paimi akuma ir pirmyn rybalkon

Vilius Kloss

Pasisakymų: 2

Sukurta temų: 0

2009-02-28 22:13

MARTYNAS PETRULIS Vakar 21:22 rašė:

esu nusiziurejes pirkti si Garmin fishfinder 140. ka galetumete pasakyt apie si aparata?

Koks jo radiusas,metrais jei galima.

MARTYNAS PETRULIS

2009-03-01 12:50

stebejimo gylis 0.5 iki 180 m, matymo kampas 15/45 laipsniai. uz tokia kaina  ner kazko daug tiketis. http://pigu.lt/navigacine_iranga/echolotai/garmin_fishfinder_90_echolotas?id=77522

2009-03-01 14:55

As buvau taip pasidares, nusipirkau motociklini 12 v. akumuliatoriu, man atlaike du sezonus. Nesunku ir laiko labai ilgai.

2009-03-04 09:55

Martynai, pirmiausia bandyk apsibrėžti, kam tau konkrečiai reikalingas echolotas. Aš savu laiku būtent 140-tą Garminą pirkau dugno reljefo tyrinėjimui telkiniuose, kur ieškodavau tinkamos vietos laukinių karpių žūklei. Tam jis pilnai tiko. Tačiau kiek žinau turinčių 140-tą, visi turi tą pačią bėdą: pakimba duomenys minutei ar dviem, ypač kai po vandeniu pakraipai echoloto galvą arba ištrauki galvą kad perkelt iš eketės į eketę. Be to, tego lygint su keliais brangesniais Lowrance modeliais - visus echolotus sukabinom ant tos pačios medinės valties šonų ir žiūrėjom parodymu skirtumus. Tiek 250 Garminas, tiek Lowranceai rodė panašų žuvų kiekį plaukiant virš skirtingų gylių, o 140tas rodė žymiai mažiau. Kai 140-tam uždėjom maximalų jautrumą, jis pradėjo rodyt panašų žuvų kiekį, kaip ir kiti, bet kažkai dugno atvaizdavimą suprastino. Todėl mano pasiūlymas: jei su echolotu norėsi tikslesnių duomenų, ieškok rimtesnio modelio, jei nori tik reljefo tyrimui ir apytiksliam žuvies skaičiui, užteks ir 140to

2009-03-04 10:58

Jurgis Gudauskas Šiandien 09:55 rašė:

Martynai, pirmiausia bandyk apsibrėžti, kam tau konkrečiai reikalingas echolotas. Aš savu laiku būtent 140-tą Garminą pirkau dugno reljefo tyrinėjimui telkiniuose, kur ieškodavau tinkamos vietos laukinių karpių žūklei. Tam jis pilnai tiko. Tačiau kiek žinau turinčių 140-tą, visi turi tą pačią bėdą: pakimba duomenys minutei ar dviem, ypač kai po vandeniu pakraipai echoloto galvą arba ištrauki galvą kad perkelt iš eketės į eketę. Be to, tego lygint su keliais brangesniais Lowrance modeliais - visus echolotus sukabinom ant tos pačios medinės valties šonų ir žiūrėjom parodymu skirtumus. Tiek 250 Garminas, tiek Lowranceai rodė panašų žuvų kiekį plaukiant virš skirtingų gylių, o 140tas rodė žymiai mažiau. Kai 140-tam uždėjom maximalų jautrumą, jis pradėjo rodyt panašų žuvų kiekį, kaip ir kiti, bet kažkai dugno atvaizdavimą suprastino. Todėl mano pasiūlymas: jei su echolotu norėsi tikslesnių duomenų, ieškok rimtesnio modelio, jei nori tik reljefo tyrimui ir apytiksliam žuvies skaičiui, užteks ir 140to

Na kaip minejau,a sjuo naudojausi 2 sezonus ir gan intensyviai, lydeku zukleije. Bet man tokios probelmos nebudavo.

remigijus jasudėnas

Pasisakymų: 5

2009-03-05 08:45

jei taip ,tai

Redagavo: (2009-03-26 13:34)
Ovidijus Šiaudvytis

Pasisakymų: 10

Sukurta temų: 2

2009-03-16 19:31

svarbiausia-tureti: as pernai cabelas parduotuvej nusipirkau,parsiveziau ir guli kol kas. Net ijunges nebuvau .Gal sia vasara bus laiko daugiau pazvejoti...

Ovidijus Šiaudvytis

2009-03-16 19:33

beje, uz 525 klases humminbird fishfinderi mokejau $110.

Jonis Dzonis

Pasisakymų: 8

2009-03-20 09:00

pas mane eagle cuda168 , tai juo nesiskundziu , ir pakankamai nebrangus , jei yra galimybe patarciau isbandyti Šypsena

http://www.epolis.lt/lt/preke/id/115236/

Redagavo: (2009-03-20 09:07)
Deividas Jankūnas

Pasisakymų: 97

2009-03-24 14:57

Norejau kurti tema "GPS zvejyboje",bet perskaites sita tema,issigandau.Bet is kitos puses gal ir gerai,kad perskaiciau.Suzinojau daug naujo.Suzinojau,kad siame forume yra rimtu zveju,kad echalotas yra bajaris ir sintetinis prietaisas,o ne elektroninis,kad yra zveju kurie turi uosle ir visada zino kur stovi zuvis.Dziaugiuosi ir uz tuos zvejus,kurie yra isbande gumine merga...(nezinau,o gal cia liudet reiketu...)Dar dziaugiuosi,kad yra tokiu zveju,kuriems pavyksta surasti zuvi stebint augmenija.
Kitiems noreciau paskyti,kad zvejojant ir nedideliame ezeriuke,su echalotu randi idomu dugno reljefa,randi zuvies,uzsiinkaruoji viduri ezero(be jokios augmenijos) ir ikerti kelis neblogus egzempliorius.Pro sona plaukia vietinis ir klausia:"ka tu cia darai"?,tipo cia zuvies nera...Arba kur nors isvis ne i tema atvaziaves,su echalotu randi gera dugna,issivalai kranta ir sedi ant karsio.Rezultatai geri arba labai geri...Po kiek laiko atvaziuoji ir pamatai,kad ta vieta pilnu pajegumu eksplotuoja vietiniai ir neblogai pagauna.Tai kur tos vietiniu 100% zinios apie ezera?Gal visi smegenis pragere?Nesakau,kad jie nieko nezino ir i juos neapsimoka kreipti demesio,bet tai faktai.Dar norejau pasakyti,kad nuvaziavus i nauja vieta echalotas reikalingas ne tik pirmus kartus.Kol istudijuoji ezera,drozi ji ne viena diena ir ne dvi.Nors ir zinodamas jau ezera gerai,kartais,negali is pirmo karto rasti savo norimos vietos(kalbu ne apie pakrante)Taip gaistamas laikas...Kad viskas vyktu greiciau reikalingas gps navigatorius.
Ten dar vienas zmogus sake,kad jei keli metai tas echalotas tik zuvytes ekrane rodo ir pypsi,trugdo zvejot,tai meskit ji nafik ar atiduokit kam nors,kas zinos ka su juo vekti.Jei praejo jau keli metai ir tiek ziniu,tada geriau gumine merga...
 Nepykit,nieko nenorejau izeisti.Cia tik vieno zvejo nuomone,o ju yra daug...

Redagavo: (2009-03-24 21:46)
2009-03-24 18:00

Deividai o GPS tai jau geriau nei echalotas? Echalotas tai prilygsta guminei mergai o GPS tai jau ne?

Deividas Jankūnas

2009-03-24 21:32

Dainius . Šiandien 18:00 rašė:

Deividai o GPS tai jau geriau nei echalotas? Echalotas tai prilygsta guminei mergai o GPS tai jau ne?

Nezinau,kaip tu cia supratai,bet as norejau pasakyti,kad ir vienas ir kitas reikalingi(ir echalotas ir gps)nebent man.As cia mazdaug atibendrinau pirma puslapi.Ten tik viena detale is antro.Jei perskaityt visa tema nuo pat pirmo pasisakymo,nu gal nuo antro,butu aiskiau ka as cia priburbuliavau

Redagavo: (2009-03-24 22:08)
2009-03-25 08:28

a na tada sorry, nes as supratau, kad echalotas tai nereikalingas zaisliukas, o GPS tai labai gerai

Linas Gaižauskas

Pasisakymų: 13

2009-03-25 20:43

pritariu abiem,nes ir vienas ir kitas reikalingas nors pats gps neturiu ,bet teko pabuvot su tuo kas turėjo -je tai verta didelėse platumose

Deividas Jankūnas

2009-03-27 00:19

remigijus jasudėnas 2009-03-05 08:45 rašė:

jei taip ,tai

Nesiparink Remi,gal aparatas blogas buvo,o aplamai tai nieks ir nebesupras apie ka mes cia...

Ovidijus Šiaudvytis

2009-03-27 13:57

Ziuriu-vyksta aistros tarp turinciu ir neturinciu.Sutinku,reikia visko. Tik kad paskui jau i masina inventorius nebetelpa... Tada kazkas nueina i antra plana. Ziurint ko vaziuoji prie vandens: pamurksoti ir pravedinti smegenis,ar vejamas bado,ar vardan nuotraukos su trofejumi.Vienok-rekomenduoju pirkti: taip bent ekonomika kiek kilstelsim .

MARTYNAS PETRULIS

2009-03-28 15:28

Ziuriu-vyksta aistros tarp turinciu ir neturinciu.Sutinku,reikia visko. Tik kad paskui jau i masina inventorius nebetelpa... Tada kazkas nueina i antra plana. Ziurint ko vaziuoji prie vandens: pamurksoti ir pravedinti smegenis,ar vejamas bado,ar vardan nuotraukos su trofejumi.Vienok-rekomenduoju pirkti: taip bent ekonomika kiek kilstelsim .

teisybe sakai, kad ekonomika kilstelesim xe xe.

o apie echolota man susidare ispudis, jei mazam telkini,pvz ik 10ha vandens telkini, echolotas nebutinas

2009-03-28 16:42

o isivaizduojat kosk puikus dalykas echalotas zvejyboje ant ledo?

Iš viso įrašų: 58

mano ciucius

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama