susipazinkime.....kas? kur? kada? kaip?....

Prisijunk prie šio klubo! Būdamas jo nariu tu galėsi:

• Diskutuoti su bendraminčiais klubo forume;
  • Talpinti, komentuoti bei vertinti nuotraukas klubo galerijoje;
  • Taplinti video, kurti renginius, reikšti nuomonę klubo apklausose bei naudotis daugybe kitų naudingų funkcijų.
Iš viso įrašų: 100

susipazinkime.....kas? kur? kada? kaip?....

Autorius:
Sukurta: 2009-02-14 01:44
vaiva juknelyte

Pasisakymų: 101

Sukurta temų: 6

2009-02-14 01:44

Mano vardas Vaiva, gyvenu ispanijoje jau apie 10metu. atvaziavau dirbti, ir pasilikau cia gyvent.... dabar gyvenu extremaduroje.... ir jus.....

EGLE BALCIUNAITE

Pasisakymų: 2

Sukurta temų: 0

2009-02-18 23:39

sveiki. as esu egle ir ispanijoje gyvenu jau 6-tus metus. gyvenu tarragonos provincijoje.turiu triju menesiu suneli, kurio tetis ispanas.

Linas Trifonovas

Pasisakymų: 1

2009-02-19 17:53

labas

As tai Torrevieja sesti metai.

KRISTINA  LIUMAITE

Pasisakymų: 1

2009-02-20 02:42

sveiki.gyvenu granados provincijoje.patiko klimatas,gyvenimo kokybe,iki vidurziemio juros 2 km.saule,pliazas,chiringuitai,ko daugiau reikia.9 meteliai jau...

vaiva juknelyte

2009-02-20 17:41

sveiki visiems prisijungusiems.... as manau bus magu pabendraut, visdelto esam emigrantai sioje salyje...bet esam lietuviai.....

na kalbant apie klimata as prie jo nelabai pripratau kas liecia vasara, na o kitu laiku kaip ziema tai nuostabi... nors as pasiilgau ziemos... na kristinai tai saunu salia kalnu .....ten tai sniego yra....

Erika Popovič

Pasisakymų: 13

2009-02-22 19:22

Sveiki! As gyvenu Tarragonos provincijoje,nedideliame miestelyje,kuris garseja vynuogiu vynu. Rugpjucio menesi sueis 8-i metai,kaip as gyvenu cia.       Linkejimai visiems lituanams!

Neegzistuojantis vartotojas
Neegzistuojantis vartotojas
2009-02-25 00:01

Labas lituanos..As tik pora metu cia,o mano vyras jau 8,esam prie Sevillos...Visad norim i Lietuva,bet kuo toliau tuo labiau "ismeigiame saknis" cia..

vaiva juknelyte

2009-02-25 17:37

labas Inesa, o kurioj vietoj, netoli Sevilijos gyveni, nes as irgi netoli Sevilijos gyvenu.....ka veiki ?

lina vaskeviciute-radviliene

Pasisakymų: 25

Sukurta temų: 1

2009-02-26 11:37

sveiki,as,lina ir gyvenu ispanijoj jau beveik 10 metu,gyvename sevilijos rajone,smagu,kad yra toks emigrantu klubas,lietuvoje musu niekas nesupranta..o cia visi mes vienodi..atvaziavome uzdarbiauti,o taip atsitiko,kad likome gyventi.

vaiva juknelyte

2009-02-26 17:48

labas lina, sveika atvyusi i si klubeli.....as irgi gyvenau sevilijoje, bet dabar truputi toliau nuo sevilijos...kurioje vietoje gyveni (netoli sevilijos), mes daznai apsilankom sevilijoje.......

vaiva juknelyte

2009-02-26 17:50

tiesa sakai kad musu nelabai supranta kai kurie zmones, esama tsei isdavikai tevynes, as taip nemanau.... isvaziavom ieskot geresnio gyvenimo, kad galetume uzsidirbt, o paskuj jau kas buvo, buvo....

Renata Juciute-Sadbariene

Pasisakymų: 6

2009-02-26 17:57

labas visiems, noriu padekoti uz kluba ir pritarti linos minciai "kad lietuvoje, deje musu ne supranta". Mes gyvename Valencijos rejone. Birzelije bus jau 7-eri metai....  Turime du vaikus ir abu gime cia bet yra lietuvos pilieciai. Kaip ir daugelis atvaziavom padirbeti ir... likom giventi. Viltie kad kadanors grysim namo dar yra, bet laikai nekokie visur ir cia truputeli lengviau nei gimtineje.

Redagavo: (2009-02-26 18:17)

2009-02-26 18:33

mes gyvename lora del rio miestelyje,cia gime mano antrasis sunelis,kuriam jau 4 metai,vyresnysis sunus mokosi institute pirmame kurse,jam 12 metu,tai po kol kas apie grizima i lietuva negaliu nei svajoti,kol neuzaugs mano vaikai.Jie cia pradejo mokytis,vyresniajam tiesiog butu labai sunku adaptuotis lietuviu m-kloj,na dar ir ta krize...ji visur,bet kol turime pastovu darba,butu kvaila,kazkur isvaziuoti.bet kaip Renata sako:"viltis vis del to dar yra".

2009-02-26 18:42

taip,lietuvoje mus is tikruju laiko kaip kokius tevynes isdavikus,bet as jau nebeimu tai i galva,bet mus supras tik tie ,kurie pabuvojo arba vis dar yra musu "kailyje",isvaziavom ieskoti geresnio gyvenimo sau ir savo vaikams,bet atsitiko,tai ko niekas neplanavo-likome cia gyventi,bet tiesa ta,kad cia tikrai lengviau nei tevynej..

vaiva juknelyte

2009-02-26 18:44

vot kaip ... tai netoli sevilijos, mano pusesere gyvena palomares del rio......na smagu kad netoli yra lietuviu.... gal ateiti butu proga susiburti ir padaryt kokia vakariene lietuviska... nes cia toj pusej mazai lietuviu.....

na o del gryzimo... tas tai jo .. kad vaikuciai cia mokinasi... nera o pult i lietuva, nes sunkus laikas.... ir lietuvoje tikrai nera gerai

vaiva juknelyte

2009-02-26 18:45

tiesa sakai kad lengvaiau, nes gali uzdirbt, pasitaupyt, ir beto nedirt tiek valandu kaip lietuvoje ir gauti centavus.....man net pikta ima kad taip naudoja zmones....

2009-02-26 18:52

tikrai smagu butu sutikti daugiau saviskiu,mes irgi daznai vaziuojam i sevilija,apsipirkti,pasivaikscioti ir t.t.ten nors niekas kreivai i tave neziuri,o miestelyje visi mus zino,tai ir seka kiekviena musu zingsni,pazistame nemazai ukrainieciu ir rusu,ju labai daug sevilijoje,net parduotuvele yra musu produktu,tai grietines,kefyro ir juodos duonos mums netruksta

2009-02-26 18:58

Pasidalinkite kaip jus su artimuju ilgesiu kovojat?  Mano vyresnysi eina cia  i pirmaja klase (6m.), del jo ateities jaudinuosi, nelabai pritampa, sakem kad neapsileistu jai kas stumdis, tai mane karta i savaite i mokykla kviecia... o kai vietiniai dar blogiau elgesi tai cia normalu, jug jie vaikai... Daznai saves klausiu ar teisingai elgiuosi, kas bus kai grysim, ar sugebes pritapti... Mazajai dar tik vasara bus 2m., jai dar toli iki mokyklos...  Kaip jums atrodo vietiniu vaiku "issiauklejimo lygis"?

2009-02-26 19:07

labas,renata,labai tave suprantu,nes mano vyresnysis jau nuo 4 metu lanko ispanijos m-kla,o tavo mazajai taip pat nedaug liko,jei jai 2 metukai,tai nuo 3 metu turi pradeti eiti i m-kla(kaip mano mazasis).buvo visko...kabinedavosi prie mano vaikelio,nes skyresi nuo visu:melynakis,sviesiaplaukis..bet turejo praeiti keli metai,kol visi apsiprato su juo,o paskui net i gimtadienius vaikai kviesdavosi,net ir dabar jo geriausias draugas-ispanas,mazasis geriau pritampa,nes vaikuciai dar mazi ir neturi to rasistinio poziurio,jei taviskiui tik 6-seri,nepergyvenk,duok jam laiko.as iki siol kas savaite einu pas vyresnyji i instituta,bet tai jau paauglystes problemos

2009-02-26 19:22

mano vyresnelis nuo 6men pradejo i darzeli eiti... taigi su savo klasiokais pazystamas senei bet viresniuju klasiu mokyniai... jie ten zaidima sugalvojo prieina prie pirmoko ir sako eik su tuo ir tuo busido, jai bus nekas mes padesim... ar siaip erzina.. As nekarta su dirike buvau susiemusi... sakiau isvis neleisiu, tai kury laika buvo ramiau. Bet vaikai lieka vaikais, cia apsipyko cia vel draugauja...

Iš viso įrašų: 100

įvairios nuotraukos

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama