susipazinkime.....kas? kur? kada? kaip?....

Prisijunk prie šio klubo! Būdamas jo nariu tu galėsi:

• Diskutuoti su bendraminčiais klubo forume;
  • Talpinti, komentuoti bei vertinti nuotraukas klubo galerijoje;
  • Taplinti video, kurti renginius, reikšti nuomonę klubo apklausose bei naudotis daugybe kitų naudingų funkcijų.
Iš viso įrašų: 100

susipazinkime.....kas? kur? kada? kaip?....

Autorius:
Sukurta: 2009-02-14 01:44
lina vaskeviciute-radviliene

Pasisakymų: 25

Sukurta temų: 1

2009-02-26 19:29

savo vyresniajam sunui vis sakydavom:jei prie taves kas prisikabino ar sudave-duok dvigubai,taip,kad neatsikeltu(kas stipresnis,tas ir isgyvena),lietuvoj man net i galva nebutu atejusi tokia mintis,bet cia...reikia pakovoti uz save,maniskis jau per ta praejo,gal del to ir buvo tarp tu "isdykeliu",eidavau kas savaite kalbetis su aukletoja

Redagavo: (2009-02-26 19:30)
Neegzistuojantis vartotojas
2009-02-26 21:25

Labas Mergaites! Musu gretos dideja-labai smagu..Lina tu manes nepazinai?-as ir is Loros del Rio,Aruno zmona..

Renata,as ir turiu sunu 6m. pirma klase,kolkas dideliu problemu nera mokykloj,nors pirma buvau issigandus ,nes jo aukletoja labai griezta,neziuri kaip i uzsienieti ir reikalauja tiek pat kaip ir is visu,o man jo gaila,gi namie lietuviskai snekam o ir raidziu neistaria,logopedes reikia.Vaikas ramus ir atsakingas,tai daznai didziuojuosi ir problemu nekyla,tik vat logopede turiu samdyti privacia..Is tikruju cia daznai irgi bando "ismelzt " uzsienieti,nes nezino jis visu savo teisiu,kas ir kiek kainuoja..su tuo ne viena kart susiduriau ir jau pasimokiau Nuliūdes

vaiva juknelyte

Pasisakymų: 101

Sukurta temų: 6

2009-02-26 22:31

sveiko, sveikos... tikrai musu ratelis dideja..... as nuspredziau sugalvot si klubeli, nes kiek ieidavau vis is airijo, vokietijo...... na o is ispanijos nieko nesutikau..... sakau sau o jeigu toki kluba sukurciau gal ka prisiviliosiu ir galesim pabendraut.....

dziagiuosiu kad vis daugeja musu ratelis.......

vaiva juknelyte

2009-02-26 22:36

na tas tiesa, kad del vaiku kyla kivircai.. o ypac tarp berniuku...... na mano mergaite turi 4 metukus jau antri metukai kaip eina i mokykla, jai labai patinka.... mes einam i vienuoliu mokykla, mokykla yra misri, esu labai patenkinta....

na del lietuvos mokyklu, kaip sako ten nera tokiu dalyku.... bet gaila ... jau yra... mano mama dirba darzeli sesute, tai sako kokie vaikai pasiute yra paruosomojoje grupeje..... paskuj yra privati mokykla, ten tai sako kaip kokie laukiniai..... nesikaito su mokytojasi.... vienu zodziu visur yra  tie kivircai del vaiku.... na o kas liecia rasizmas... tai cia kitas dalykas...cia ispanijoje labai daug emirantu yra.... tai ir susidaro tokie dalykai........

2009-02-27 00:13

Didelis Aciu tau Vaiva uz sita kluba!!! Mirktelėti

vaiva juknelyte

2009-02-27 00:17

ner uz ka.... dziaugiuosi kad patinka, ir i ji vis renkasi daugiau liaudies......smagu pasidalinti ispudziais.. patarimais.....klausimais.... juk esam visi lietuviai gyvenatys svetur.....

2009-02-28 11:59

labas,inesa,dabar tai tave pazinau,pirma aruna nuotraukoj pamaciau,vis del to pasaulis toks mazas..klausyk,tu uzsiminei apie logopeda,gal zinai loroj koki privatu?mano mazajam taip pat yra kalbesenos problemeliu,tik mokykloj kazkaip per pirstus tos mokytojos ziuri.

2009-02-28 12:08

beje,perduok linkejimus Arunui!gyvenam tam paciam kaimelyje,o nesusutinkam niekaip.

Sigita Jankauskaite - Norviliene

Pasisakymų: 1

Sukurta temų: 0

2009-02-28 14:11

Sveiki gyvi lietuvaiciai, esu vardu Sigita Ispanijoje pastoviai gyvename jau ketvirti metai, anksciau atvaziuodavom vasara atostogu. Dabar cia gyvenam su seima, vyras ir dukra 6 metuku. Mane truputy nustebino tai, kad kyla kazkokiu problemu del kitokios isvaizdos mokykloje. Man su tuo neteko susidurti, nors turiu sviesia ir melynom akim dukra. Mano dukra cia eina y mokykla nuo 4 metuku, bet jokiu problemu nebuvo iskile. Beje cia turim daug draugu lietuvaiciu, tikrai niekas niekada nesiguode....

vaiva juknelyte

2009-02-28 14:55

na as apie tai negaliu daug pasakyt nors mano mergaite pusiau ispane ir lietuve, jau antri metai kaip eina i mokykla jokiu problemu neturejom... nors tarp berniuku visada kazkas vyksta, nes jiems reikia vienas kita paerzinti o pastumpti o pasimusti, nes kai nueinu i mokykla matosi kad berniukai daugiau isdykauja.....

2009-02-28 18:42

Labas Sigita! Sveika prisijungus!

Sveika,Lina-gyvenam cia pat o bendraujam per inteneta ir tik cia-beje taves skype ieskojom su Arunu ir neradom Šypsena

Na ir vedu Neda pas logopede kiekviena savaite,moku uz valanda uzsiemimo 18eur,ir tik viena kart i savaite,daugiau namuose daro pratimus stiprinancius liezuviuka,kad nesvepliuotu.

Mokykloj tai prasiau logopedo,pasake kad turi vien, bet jis neturi grupes sukurtos ir niekaip negali uzsiimt pamoku metu,o ne pamoku metu velei nera iteisinta,ner grupes,neapmokestinama ir etc..,dave numerius pasiskambint i junta andalucia kazkur ten,bet pasake,kad Loroj ner logopedo klasiu,ner vietu ar kazka panasaus.Tad tenka samdyti..

mano skype arunaseslt ,parasyk ten

JOLANTA ZELENKAITE-MIKSIENE

Pasisakymų: 9

2009-03-01 14:17

Sveiki visi lietuvaiciai gyvenantys Ispanijoje!Mano vardas Jolanta sesis metus pragyvenau Elche(Alicante),dabar jau 1,5metu gyvenu netoli Barselonos.Labai smagu ,kad atsirado toks klubas,galesime pabendrauti,pasidalinti mintimis..

Redagavo: (2010-06-15 20:22)

2009-03-01 15:05

sveika,Jolanta,smagu,kad musu gretos dideja..taip pat didelis aciu Vaivai,kad sugalvojo toki kluba - emigrantu ispanijoj!

vaiva juknelyte

2009-03-01 16:27

sveikos, dziaugiuosi kad patinka........

raimondas asdasadada

Pasisakymų: 7

2009-03-02 03:32

Sweiki zmones, gal kas is malagos ar netoli?

2009-03-02 16:40

Sveikas Raimondai prisijunges i musu kluba! koks paslaptingas sis zmogus Šypsena Šypsena

raimondas asdasadada

2009-03-04 18:11

Inesa Metrikyte 2009-03-02 16:40 rašė:

Sveikas Raimondai prisijunges i musu kluba! koks paslaptingas sis zmogus Šypsena Šypsena

kur tos paslaptys

raimondas asdasadada

2009-03-04 18:18

tao malageno nei vieno nera o gaila

2009-03-04 21:39

ATRODO,kad kolkas ne vieno,musu dar mazai...O paslaptingas visa kame Šypsena cia foro tema :

susipazinkime...kas? kur? kada? kaip?... o tu tik parasei "kur"

raimondas asdasadada

2009-03-04 21:51

Inesa Metrikyte Šiandien 21:39 rašė:

susipazinkime...kas? kur? kada? kaip?... o tu tik parasei "kur"

kada-vakar

kas-as

o kaip  tegul lieka pastlaptis

jei ka tai as nei vedes nei su vaikais tai neturiu kuom prisijungti prie jusu

Iš viso įrašų: 100