susipazinkime.....kas? kur? kada? kaip?....

Prisijunk prie šio klubo! Būdamas jo nariu tu galėsi:

• Diskutuoti su bendraminčiais klubo forume;
  • Talpinti, komentuoti bei vertinti nuotraukas klubo galerijoje;
  • Taplinti video, kurti renginius, reikšti nuomonę klubo apklausose bei naudotis daugybe kitų naudingų funkcijų.
Iš viso įrašų: 100

susipazinkime.....kas? kur? kada? kaip?....

Autorius:
Sukurta: 2009-02-14 01:44
Neegzistuojantis vartotojas
Neegzistuojantis vartotojas
2009-03-22 20:20

labas visiems,kap fainai,kad toks klubas susikure.raso ,sandra,as su seima 9 metai gyvenam roquetas de mar(almeria).mes su vyru dirbam ,o mano vaikinai lanko mokyklas,10 ies ir 14 os metu.pritariu,kad ispanija grazus krastas ir atostogaut ir gyvent

Lina Bagdonaite

Pasisakymų: 5

Sukurta temų: 0

2009-03-27 22:45

labas

as astuoni metai kaip gyvenu ispanijoje,gyvenu navarros srityje ribaforados miestelyje,

visi mes cia susirinkome,seserys,brolis,neseniai atvyko ir tevai,mano vyras ispanastai cia ir liksiu gyventi

vaiva juknelyte

Pasisakymų: 101

Sukurta temų: 6

2009-03-27 22:49

ooo labutis.... Lina... malonu kad prisijungiai... as gyvenau anksciau navarros sryti, sostinej Pamplonoje... man patiko cia gyvent...

dabat gyvenu extremaduros sryty

Mindaugas Gabrenas

Pasisakymų: 2

2009-07-05 14:53

Sveiki. Labai malonu susipazinti su visais klubo nariais Šypsena As esu naujokas klube, bet ne naujokas Ispanijoje Šypsena Atvaziavau i Ispanija 2003 m. rudeni. Is pradziu gyvenau La Alfoquia (Almerija), veliau persikrausciau gyventi netoli Torrevieja (Alicante), kur iki siol ir gyvenu. Visa laika Ispanijoje dirbu statybininku-apdailininku. Siaip atvykau cia padirbeti, na... kokiems metams, kad susitaupyciau geresnei masinai, bet... Kvatotis Tikriausiai bus kaip tame anekdote:

Lietuvis isvaziavo i Amerika metams. Po to sugalvojo pasilikti dar dvejiems metams. Po to... paprase, kad ji palaidotu Lietuvoje KvatotisDD Na is tiesu negalvoju pasilikti Ispanijoje visam laikui, nes jau turiu "susisukes lizda" Lietuvoje, tik vis dar laukiu, kada Lietuvoje pasikeis ekonomine situacija (kuri galbut jau niekada nepasikeis Šypsena ) Stai tiek trumpai apie mane Mirktelėti

vaiva juknelyte

Pasisakymų: 101

2009-07-05 18:18

tiesa sakant sunku lietuvoje, kas liecia darbus......na pamatysim kaip toliau bus...

Zifka  kauniete

Pasisakymų: 77

2009-07-06 02:18

sveiki visi as ispanijoj tai netoli 10 metu vyras ispanas dukryte taip pat cia gimusi tai jau kitokio gyvenimo ir neisivaizduoju nors aisku visko gyvenime pasitaiko... o kiek musu uz ispanu vedusiu?¿?

Laima An

Pasisakymų: 15

2009-07-06 13:05

Labukas visiems,as irgi viena is tu kurie gyvena cia.Atvykau pries 10 metu,taip ir likau.Gyvenu Alicantes apskrytije.Auginu du sunelius 14 ir 10 metu.Gyvenimas slenka sklandziai,taip kad minciu grizti i Lietuva kolkas nera.Kaip bus toliau ,nezinau.

Tomas Pocius

Pasisakymų: 27

Sukurta temų: 1

2009-08-01 02:37

Sveiki, as is Murcios provinsijos, kaip ir dauguma atvaziavau vasarai ir uzsibuvau 7 metus, apie gryzima i Lietuva negalvoju. Visiems linkejimai

Loreta Markeviciute-Braskuviene

Pasisakymų: 36

Sukurta temų: 1

2009-08-23 15:33

sveiki, as is Burgos miesto...vyras cia jau 8 metai, as 5, o vaikus atsivezem pries 4 metus...dabar dukrai 21, sunui 14...manau, kad mes cia jau ilgam...

audra bitvinskaite

Pasisakymų: 22

2009-09-02 11:55

sveiki,visi klubo nariai as tai pat pries devynis metus,vaziavau uzsidirbti,pagalvojau padirbsiu koki puse metu ir grisiu,bet deja pasilikau  ilgokai,gime sunus ispanijoj jam 8 metai, gyvenu valencijos apskrity gandia,smagu cia ,bet letuvoje artimu labai igiuosi.

2009-10-12 00:56

Labukas Šypsena As ir Ispanijoi naujoke ir klube naujai Šypsena Seip cia tik nuo birzelio men... Manau liksiu ilgiau nes man cia patinka. Gyvenu siuo metu jau menuo Ganijoje, pries tai netoli Fragos Šypsena

Violeta Valiukaite

Pasisakymų: 2

2009-10-12 00:56

Labukas As ir Ispanijoi naujoke ir klube naujai Seip cia tik nuo birzelio men... Manau liksiu ilgiau nes man cia patinka. Gyvenu siuo metu jau menuo Ganijoje, pries tai netoli Fragos

edita bagdonaite

Pasisakymų: 14

2009-10-12 17:24

labas visiems ,as taip pat atvykau tik padaboti sesers dukra ir stai jau 6 metai atsiveziau ir vaikus 17 , 14 ir 10 visi mokosi ispanu mokyklose.apie gyvenima cia visam negalvoju kazko truksta,nors seses cia ,bet tevai lietuvoje

edita bagdonaite

Pasisakymų: 14

2009-10-12 17:34

aa....dar uzmirsau parasyti is kur as taigi gyvenu  Granados provincijoje netoli L.alobrenijos lobres miestelyje .taigi labai malonu su visais susipazinti

jurgita leliugiene bagdonaite

Pasisakymų: 7

2009-10-14 11:14

labutis visiems as is salobrenijos jau 9 metai turiu 3 dukras ,2 lietuves ir viena ispaniuke dirbu chiringiute 4 metai jei kas atvyktu iki salobrenijos pliazo uzeikit i casa emilio as jurga malonu susipazinti ciau buckis visiems

jurgita leliugiene bagdonaite

Pasisakymų: 7

2009-10-14 11:17

as atvykau padirbeti 3 men. bet uzsibuvau iki 5 men. gryzau i lietuva pradejau dirbti  ligonineje.po menesio gryzau atgal nes pripratau cia .as is plunges .jurga

Inga Norvaisaite - Brackiene

Pasisakymų: 9

2009-10-14 18:11

Sveiki visi , mes ir niekuo nesiskiriam nuo kitų.Prieš10 metų atvykom su vyru užsidirbti, tai taip iki šiol vis dar ir esam čia.Auginam 6 metų dukrą.

Kristina Bubnelytė

Pasisakymų: 1

2009-10-19 13:28

Sveiki! Jungiuosi prie Jusu! Ispanijoje esu beveik 4 metai. Atvaziavau cia studijuoti, o galiausiai ir likau Šypsena Gyvenu Alicanteje. Saludos a todos Mirktelėti!

Danguole Pilibaityte

2009-10-22 16:43

dekui inga uz pakvietima nezinojau kad klase.lt gvildena tokia tema. Gyvenu ispanijoje jau 10 metu esu istekejus uz ispano auginu 2 dukras vyresnioji jau taip pat sukure gyvenima mazoji teturi 5 metukus gyvename prie valencijos i lietuva patinka nuvaziuoti tik atostogom gyventi ten nenoreciau

jurgita Leinartaite-Butke

2009-10-24 18:31

sveiki,ieskau tinkamos temos savo mintims na bet radau sita gal kas padesit,patarsit,pakolkas dar esu LT,bet noriu kuo greiciau isvaziuoti uzsidirbti,turiu du vaikus 2 ir 10 metu,ilgam bijau palikti,duokit patarima,ar imanoma rasti darbeli menesiui ar dviem siuo metu laiku,ir siaip,gal kas ka galite pasiulyti,labai lauksiu jusu atsakymu,linkejimai is Klaipedos

Iš viso įrašų: 100

Vytauto skulptūra ..

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama