susipazinkime.....kas? kur? kada? kaip?....

Prisijunk prie šio klubo! Būdamas jo nariu tu galėsi:

• Diskutuoti su bendraminčiais klubo forume;
  • Talpinti, komentuoti bei vertinti nuotraukas klubo galerijoje;
  • Taplinti video, kurti renginius, reikšti nuomonę klubo apklausose bei naudotis daugybe kitų naudingų funkcijų.
Iš viso įrašų: 100

susipazinkime.....kas? kur? kada? kaip?....

Autorius:
Sukurta: 2009-02-14 01:44
jurga bernotoniene-zalyte

Pasisakymų: 2

Sukurta temų: 1

2009-12-30 13:24

labukas visiems lietuvaiciams.As tai jau 8metai ispanijoj gyvenu murcijoje cia gime mano abu vaikai vienas jau 6 metu o dukrytei 1 metukai pripratau cia ir net neisivaizduoju gyvenimo lt.Pries menesi buvom  atostogu norejom vaikams parodyti sniega bet nepavyko nes pataikem ant geru oru.LINKEJIMAI IR LAIMINGU NAUJUJU METU

Zifka  kauniete

Pasisakymų: 77

Sukurta temų: 6

2010-07-12 14:43

Sveiki visi ir visos ieskau vieno lietuvio gyvenancio ispanijoj gal kas pazistate ir galite padeti , manes paprase surast is lietuvos kad pranest skubias ir ne kokias naujienas... jai kas pazistate vaikina vardu ANDRIUS IVANAUSKAS mazdaug 30metu amziaus rodos is jonavos ir galite padeti liksiu dekinga

lina ramanauskiene

Pasisakymų: 4

Sukurta temų: 0

2010-09-21 12:32

Sveiki. Gyvenam 120 km uz Barselonos. Norim begti i pajuri.Matau,kad nemazai lietuviu yra prie Alikantes. Kaip ten su darbais? Ar sunku butu issinuomoti buta ar namuka?Kokios kainos nuomos? Gal kas gyvenate Toregonoje?

Daiva A

Pasisakymų: 13

2010-09-22 18:02

Lina važiuok i Alikantę, tik va dėl darbų nežinau, o nuoma nuo 250-1000 Šypsena mes spalio 9 d. skrendam į Alikantę visam....

Zifka  kauniete

2010-09-22 18:15

lina ramanauskiene Vakar 12:32 rašė:

Sveiki. Gyvenam 120 km uz Barselonos. Norim begti i pajuri.Matau,kad nemazai lietuviu yra prie Alikantes. Kaip ten su darbais? Ar sunku butu issinuomoti buta ar namuka?Kokios kainos nuomos? Gal kas gyvenate Toregonoje?

seip su darbais sunku visoj ispanijoj ,... o kas apie nuomas teko gyvent malagos provincijoj tai be 600 sunkiai koki buta rasi kainos nuo 600- 1000 vyrauja butu ir paprastesniu namuku

audra bitvinskaite

Pasisakymų: 22

2010-09-23 22:33

idomiai jus merginos rasot,vaziuok i alicante,o su darbais neaisku,tai idomu ko ten vaziuot jeigu nera darbo?tai mano manymu pirmiausia tai darbas ,o paskui visa kita.................

Neegzistuojantis vartotojas
2010-09-23 23:40

tai ,kad dabar kur bebutu su darbais liudna....

lina ramanauskiene

2010-09-28 19:50

Oi  kaip malonu,kad atrasete. O mes uzsisedejom kaime,cia labai daug pramones,fabriku,gamyklu,lauku. Ir tai darbo nerandam,aisku ir sezonas jau baigesi,obuoliai kriauses nuskinti......Tai manau,gal tikrai prie Alikantes vaziuoti,gal ten pradziai laukuose padirbet butu.Lietuviskuose skelbimuose siulo darba Ispanijoje,atveza,apgyvendina ir pan.Tai as galvoju gal vietoj butu lengviau susirasti.Esam su seima,vyras ieskotu vairuotojo darbo,turi visu kategoriju teises.Kaip jus manote? O del namuko ar buto jei ka suzinosite,tai parasykite.Vistiek reik kazkur gyventi. Jei butu kokios info del darbo ar gyvenamo ploto,galim ir atvaziuoti i vieta. apsiziureti,pasitarti.Is anksto dekingi,labai smagu kad pabendraujam.

lina ramanauskiene

2010-09-28 19:56

Daiva Augustinienė 2010-09-22 18:02 rašė:

Lina važiuok i Alikantę, tik va dėl darbų nežinau, o nuoma nuo 250-1000 Šypsena mes spalio 9 d. skrendam į Alikantę visam....

Sveika,Daiva. O kur dabar esate,kad i Alikante skrendat ir kodel? Idomu viskas apie jus,nes mes jau tiek prisiklausem visokiausiu nuomoniu ir patarimu,uz kuriuos aisku aciu,kad net galva susisuko. Nors sedim ukininku kraste,cia darbo nelabai rasi,o visi vietiniai sako Alikantej is vis baisu...Nieko nesuprantu,iki jos dar nebuvom atvaziave,nebandem gyventi ir darbo ieskoti,tai nelabai isivaizduojam situacijos.Aciu uz bet kokia info...!

Zifka  kauniete

2010-09-28 23:17

lina ramanauskiene Šiandien 19:56 rašė:

Daiva Augustinienė 2010-09-22 18:02 rašė:

Sveika,Daiva. O kur dabar esate,kad i Alikante skrendat ir kodel? Idomu viskas apie jus,nes mes jau tiek prisiklausem visokiausiu nuomoniu ir patarimu,uz kuriuos aisku aciu,kad net galva susisuko. Nors sedim ukininku kraste,cia darbo nelabai rasi,o visi vietiniai sako Alikantej is vis baisu...Nieko nesuprantu,iki jos dar nebuvom atvaziave,nebandem gyventi ir darbo ieskoti,tai nelabai isivaizduojam situacijos.Aciu uz bet kokia info...!

darbo juodai truksta visoj ispanijoj kur bevaziuotumete, manau , kad ypac nukenteja yra turistines vietos siuo atzvilgiu anksciau pajury buvo lengva rast darbu o dabar kiek kitaip , ....

Daiva A

2010-10-13 13:04

Laba, zinoma, kad sunku, as va siandien prissiregistravau darbo birzoje Alikanteje, nes Lietuvoje gaudavau pasalpa, todel cia turiu oficialiai prisiregistruoti, nes kitaip negausiu is Lt pinigeliu. Tai pasiseke normali darbuotoja, tai susitvarkeme, nors kaip idomu ir tuo paciu keista, atstoveti tokioje ilgoje eileje, kur visi emigrantai iesko darbo. Zinoma, svarbiausia darbas, kur tu begyventume. Mes gyvename pacioje Alikanteje uz buto nuoma 2 kamb. mokame po 350 eur, siaip butas normalus ir didelis....Ispanijije esu nuo spalio  men., bet cia atvykdavau ir anksciau... 

JOLANTA ZELENKAITE-MIKSIENE

Pasisakymų: 9

2010-10-29 22:06

Labas,Lina man ir teko gyventi netoli Barselonos ,nuo vasario men,gyvenam salia Alikantes,butai pigesni ,bet darbu nera,bent jau mano vyras neranda,o kaip jums  sekas su darbo paieskom?

lina ramanauskiene 2010-09-21 12:32 rašė:

Redagavo: (2010-10-29 22:10)
JOLANTA ZELENKAITE-MIKSIENE

Pasisakymų: 9

2010-10-29 22:19

labas,Daiva,na as netoli Alikantes gyvenu,man labai idomu,kaip su darbu paieska jums sekasi,ar jau atvaziavot cia turedami darba?tu cia su seima ar viena isikurei?smagu butu pabendrautiMirktelėti
Daiva Augustinienė 2010-10-13 13:04 rašė:

Laba, zinoma, kad sunku, as va siandien prissiregistravau darbo birzoje Alikanteje, nes Lietuvoje gaudavau pasalpa, todel cia turiu oficialiai prisiregistruoti, nes kitaip negausiu is Lt pinigeliu. Tai pasiseke normali darbuotoja, tai susitvarkeme, nors kaip idomu ir tuo paciu keista, atstoveti tokioje ilgoje eileje, kur visi emigrantai iesko darbo. Zinoma, svarbiausia darbas, kur tu begyventume. Mes gyvename pacioje Alikanteje uz buto nuoma 2 kamb. mokame po 350 eur, siaip butas normalus ir didelis....Ispanijije esu nuo spalio  men., bet cia atvykdavau ir anksciau... 

lina ramanauskiene

2010-11-03 12:37

JOLANTA ZELENKAITE-MIKSIENE 2010-10-29 22:06 rašė:

Labas,Lina man ir teko gyventi netoli Barselonos ,nuo vasario men,gyvenam salia Alikantes,butai pigesni ,bet darbu nera,bent jau mano vyras neranda,o kaip jums  sekas su darbo paieskom?

lina ramanauskiene 2010-09-21 12:32 rašė:

Sveika. Su darbais ne kas , viska papasakojau ankstesniame komentare. Visu klausineju del darbeliu bet tylu.Vyras furistas,noretu susirasti vairuotojo darba.Grdejom kad jusu kraste tai galima rasti,bet konkreciai tai kol kas nieko dar neturim. Jei rastu,tai lektumeem i jusu puse.

Skaidre Blinstrubaite

Pasisakymų: 16

2010-11-07 20:42

As gyvenu Taragonos prov., prie sienos su Valensijos regionu. Kuo galiu padeti?

Zifka  kauniete

2010-12-20 04:27

sveiki visi arteja sventes ir visi ruosemes kas kaip va mano kurta kaledine puokste kuriai sukurt panaudojau tai ka randu ispaniskuose parkuose dalyvauja konkurse ,... gal ir jusu tarpe atsirastu norinciu ja palaikyti ... dekui visiems is anksto http://kauno.diena.lt/lt/akcijos/kaledinis-papuosimas/53745

Lina Siusyte-Sliaziene

Pasisakymų: 1

2010-12-30 18:23

Redagavo: (2011-03-15 12:09)
Zifka  kauniete

2010-12-31 05:11

Vidurnakčio tyloj laukai sustingo,
Apsnigo žvaigždės Grįžulo ratus,
Svajonėmis ir viltimis
Gražiausiomis Jums linkime sutikt Naujus Metus.
Su artėjančiais 2011 metais!

2011-03-08 18:14

Sveiki mielieji, esu nauja jusu klube. Gyvenu jau 9m. Ispanijoje. Turiu seima nemaza.

Daiva A

2011-03-19 10:46

Neegzistuojantis vartotojas 2011-03-08 18:14 rašė:

Sveiki mielieji, esu nauja jusu klube. Gyvenu jau 9m. Ispanijoje. Turiu seima nemaza.

Kur gyvenate, ka veikiate?

Iš viso įrašų: 100

peterborough

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama