Prisijunk prie šio klubo! Būdamas jo nariu tu galėsi:

• Diskutuoti su bendraminčiais klubo forume;
  • Talpinti, komentuoti bei vertinti nuotraukas klubo galerijoje;
  • Taplinti video, kurti renginius, reikšti nuomonę klubo apklausose bei naudotis daugybe kitų naudingų funkcijų.
Iš viso įrašų: 75

Nuostabiausia salis

Autorius:
Sukurta: 2009-02-17 16:52
Augustina Kurlinskaite

Pasisakymų: 6

Sukurta temų: 1

2009-02-17 16:52

Kokia jusu nuostabiausia salis,ar vietove? Man tarkim,labai patiko Austrija, o pati Viena tai nerealaus grozio!

Asta P

Pasisakymų: 1

Sukurta temų: 0

2009-02-19 16:46

sveiki, as pamisusi del Italijos, Sicilija labai grazi

Onute Jansonaite-Alseikiene

Pasisakymų: 7

Sukurta temų: 2

2009-02-19 22:02

O man patiko Graikija,buvau Chalkidikeje pavasari,grozis nerealus,ypac Sitonijos pusiasalyje, o maistas...priaugau per savaite 5 KG.

Jūratė Ubartienė

2009-02-20 21:24

Sveiki,sutinku,kad Austrija nuostabi.Mes su šeima prieš du metus ją pervažiavom,tai super.

Neegzistuojantis vartotojas
2009-02-21 17:04

na visos salys savotiskai grazios...sicilojoj buvau vasara, pries vestuvine kelione su vyru po italija....italai labai malonus, beprotiskai karsta...vietos grazios....vaziuociau dar karta
austrijoje patiko gamtovaizdziai-vaziuociau paslidineti   

Sveicarijoje labai panasu, kaip ir austrijoje...kaimai patikosvetingumas zmoniu.

o labiausiai tai noris azijos salis aplankyti, va ten tai rojus 

Brigita Paulavičiūtė

2009-02-23 13:58

Sveiki, as sutinku Austrija nuostabaus grozio, o Viena mane nerealiai suzavejo, dar nemaciau kol kas nieko panasaus nors keliavau pakankamai daug Mirktelėti

Asta Vaitkeviciene

2009-02-23 14:23

Kol neteko pabuvoti Rumunijoje,galvojau,kad visos salys nuostabiosO siaip praejusia vasara kemperiu menesi keliavom po Balkanus-Bulgarija patiko nerealiai savo paprastumu,skania virtuve ir kainomis,zinomaLabai grazi gamta.Is ten dardejom i Graikija,ismaisem kalnus,vaziavom keliukais,kuriu zemelapyje ne nera,aplankem daug kaimeliu,teko sudalyvauti net keliose sventese religinese-paliko ispudi.Papludimiai jegiski,zmoniu beveik nera,kemperi pasistatem prie pat juros-jokiu mokesciu,dusai,wc,barai...aisku,kainos ne bulgariskos,bet buvo saunu.Laiko uzteko tik nuo Turkijos iki Thesaloniku ,reikejo traukt namu link.Kadangi Rumunija jau buvom pasisotine,grizom per Serbija-kalba beveik rusiskai tik su keistu akcentuDegalines europines tik apsauginiai su automatais,kazkaip keistai atrodeO siaip keliaukit,zmones,tai jega ir liga...kas ja suserga

Laura Bloskyte- Keune

2009-02-25 11:25

as aisku nemaciau viso pasaulio bet po kol kas man graziausios vietoves tai prie Adrijos juros.2008 metu vasara teko pabuvoti Kroatijoje, dideli ispudi padare sala Krk

Augustina Kurlinskaite

Pasisakymų: 6

Sukurta temų: 1

2009-03-01 19:17

Ah kaip smagu keliauti! Ir sis pomegis tikrai kaip liga! Ir tiek daug ja serganciu . O gal kas buvote Australijoje? Labai jau domina mane si salis, ten tiek daug visokios paslapties gamtoje... Gal kas net gyvenate ten? Butu idomu isgirsti Šypsena

Laimutė B - J

Pasisakymų: 8

2009-03-02 14:56

Sveiki,dar daug vietų nelankyta tiek pasaulyje,tiek Lietuvoje.Gražiausia šalis Šveicarija - buvau 2 kartus,dar norėčiau .Neturiu atsakymo pati sau į klausimą , kodėl noriu keliauti Lietuvoje link Druskininkų.Vasarą bent du kartu važiuoju šia kryptimi.

Onute Jansonaite-Alseikiene

Sukurta temų: 2

2009-03-02 16:30

Laimute, pamilau ir as Druskininkus,nors buvau lapkricio menesi, Egles sanatorijoj, nepamirstamas tas pusynas, svelnus ir sauletas oras.Planuoju dar nuvaziuot vasaros pabaigoj....

Laimutė B - J

Pasisakymų: 8

2009-03-02 18:01

Grįžtant iš Druskininkų užsukam dar į Birštoną.Tikriausiai mieste trūksta oro ,tai dar norisi kažkiek įkvėpti.Krantine Nemuno Birštone pasivaikštom.Rašau daugiskaita,nes vežu pilną ekipažą

Vaclovas miliauskas

Pasisakymų: 2

2009-03-02 19:27

austrija, italija, bla bla bla....... , o mes apvaziavome visa Jungtine Karalyste...gal kas bent jau tuo galite pasigirti..?.

Vaida Grikšaite

2009-03-03 17:47

Kiek esu keliavusi negaliu isskirti vienos salies kuri labiuasiai patiko. Visose salyse galima rasti kampeliu mielu sirdziai ir dvasiai Šypsena Man patinka kalnai. Kalno virsuneje jautiesi kaip paukstis skrendantis 3 km aukstyje ir viskas tau po kojom  Dabar traukia Afrikos valstybes  

2009-03-07 09:57

Pritariu,kad Šveicarija labai graži šalis.Pats joje buvau du kartus ir dar norėčiau ten vykti.Kalnai labai nuostabūs,nors kalnų grožis asmeniškai man labiau patiko Chamonix Prancūzijoje.Šveicarijoje stebina švara kaimeliuose.Ūkininkų tvartai skendi gėlėse,visur nušienauta ir jokio nemalonaus kvapo.

Edvardas Dabbs-Vilciauskas

2009-03-11 08:05

visur gerai kur musu nera.....

Laura Venckiene

2009-03-11 09:33

"austrija, italija, bla bla bla....... , o mes apvaziavome visa Jungtine Karalyste...gal kas bent jau tuo galite pasigirti..?."

galime, galime

man is visu aplankytu saliu, didziausia ir maloniausia ispudi paliko Tailandas. jei bus proga ir galimybe, tikrai ten grysiu

Rasa  Bružinskaitė - Maceniene

2009-03-11 21:13

Sveiki, keliauju as nuo 17 metu, tarybiniais laikais vazinejau po Tarybine Sajunga , tai Kazane, Rostov na Danu, Krymas, Jerevanas, Odesa, Maskva, didziausia ispudi paliko Kaukazas, gyvenom kalnuose, lipome i kalnus, valgeme kaukazietiska saslyka tai neisblestami ispudziai, man atrodo , kad kiekviena salis savotiskai grazi, su vyru aplankeme Malta, keliavome patys autobusais , be gidu, nes pigiau, sala ismaiseme skersai, isilgai, patiko sostine Valeta, zydroji laguna, melinosios grotos, langas i jura tiesiog fantastiska, o labiausiai patinka turistauti Lietuvoje, kiekvienais metais aplankome vis naujas vietas, esam baidariu megejai, plaukiant tikrai yra i ka paziureti. O didziausias noras yra aplankyti Kuba ir Meksika.

Jovita Urbanavičiūtė-Matekonienė

Pasisakymų: 3

2009-03-12 20:18

Pritarciau nuomonei, kad visos salys savotiskai grazios. Kadangi mane zavi antikine istorija, mitologija, tai man didziausia ispudi paliko Graikija. Galeciau keliauti ir keliauti po Graikijos archeologines radimvietes, sventyklas....  

Vaclovas miliauskas

2009-03-13 17:31

Laura Venckiene 2009-03-11 09:33 rašė:

"austrija, italija, bla bla bla....... , o mes apvaziavome visa Jungtine Karalyste...gal kas bent jau tuo galite pasigirti..?."

galime, galime

man is visu aplankytu saliu, didziausia ir maloniausia ispudi paliko Tailandas. jei bus proga ir galimybe, tikrai ten grysiu

tailandas-tai ne u.k ...laura

Iš viso įrašų: 75

Čekija 2007 m. liepa

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama