Prisijunk prie šio klubo! Būdamas jo nariu tu galėsi:

• Diskutuoti su bendraminčiais klubo forume;
  • Talpinti, komentuoti bei vertinti nuotraukas klubo galerijoje;
  • Taplinti video, kurti renginius, reikšti nuomonę klubo apklausose bei naudotis daugybe kitų naudingų funkcijų.
Iš viso įrašų: 31

ar 13 gali buti laimingas skaicius?

Autorius:
Sukurta: 2009-02-21 19:51
Ieva Girčytė

Pasisakymų: 6

Sukurta temų: 1

2009-02-21 19:51

as gimiau 13 diena, tik gaila, kad ne penktadieni. man sis skaicius nera nelaimingas

Neegzistuojantis vartotojas
2009-03-14 21:11

Bet kuris skaičius  gali būti tiek laimingas tiek ne....svarbiausia negalvoti , kad  skaicius 13-tai kažkas tokio, kas turi blogai veikti, įtakoti ir pan.

Jeigu jau gimei 13d.tai  kodėl ji  gali būti  nelaiminga ?....kaip tik laimė, džiaugsmas, kaip ir bet kurią kitą dieną gimus kūdikiui

Ieva Girčytė

2009-03-16 12:19

as skaiciams labai dideles reiksmes neteikiu, bet... pvz. mano vyras ir abu sunus yra gime lygine diena, o as - nelygine. na, tikrai vyrai ir moterys skirtingi Šypsena

Loreta Piaulokaite-Motuziene

Pasisakymų: 2

Sukurta temų: 0

2009-03-30 14:49

sveiki, o as gimiau penktadieni 13 ir tai yra pati laimingiausia diena

Ieva Girčytė

2009-04-01 16:04

saunuole, kad taip galvoji. aisku, kad musu gimimo diena yra tikrai pati laimingiausia diena mums ir musu tevams

Deima Jonutyte

Pasisakymų: 1

2009-04-08 22:23

As gimusi irgi 13 diena, negaliu skustis gyvenimu. Bet kas yra laime... .

Ieva Girčytė

2009-04-11 11:24

na, ka mergaites, pasirodo 13 diena yra gimusios tik moterys Šypsena

Edita Dabašinskaitė - Damėnienė

Pasisakymų: 2

2009-04-20 10:25

Sveikos, merginos,

Aš taip pat viena iš tų, kurie gimę 13 d. ir dar penktadienį Šypsena bet, kad tai bloga diena yra tik mitas arba mūsų pačių savįitaigos pasekmė.

Man šis skaičius yra savotiškai įdomus, nes mano aplinkoje yra labai daug žmonių vienaip ar kitaip susijusių su 13 ir visiems jiems tai geras skaičius.

Šiaip skaičiais ypatingai nesodomiu, bet kas domisi puikiai žino, kad ypač gera diena yra ištiesų 13 ir ketvirtadienis.

aida bogužaitė

2009-04-27 19:27

as irgi prie jusu prisidedu visa gyvenima susiduriau su tuo,kad pasakius kuria diena gimiau visu akys issiplecia ir is karto klausia: na ir kaip? ar labai blogai?? atsibodo jau kiekvienam aiskinti kad gyvenu kaip normalus zmogus, ir nieko baisaus 13 neduoda.. prisiminus savo pasakiska vaikyste pradedu galvoti kad nesa laime, tik reikia laiku ja pastebeti ir paciupti uz uodegos

2009-06-26 15:18

Laba diena, visiems. Aš irgi gimiau 13 dieną. Be to, dar ir penktadienį. Bet šito nesureikšminu ir nesijaučiu kažkuo ypatingas. Manau viskas, kaip ir visiems. 

2009-06-29 10:45

Atsakant į iškeltą klausimą, galiu pasakyti, kad gali, bet gali būti ir nelaimingas. Kaip ir viskas gyvenime -gali ir negali. Viskas priklauso nuo pačio žmogaus (jo charakterio) ir tam tikrų aplinkybių.

2009-07-10 13:30

as gimiau 13 dieną ir penktadienį, ir per pilnatį... bet man šis skaičius yra laimingas   

Redagavo:
userPhoto
(2010-06-28 22:28)
2009-08-11 11:37

ir aš gimiau 13,  sekmadienį, bet gyvenu tik geriau ir geriau Šypsena net jei išties 13 būtų blogą gyvenimą žadantis skaičius , netikiu, kad  pats žmogus negalėtų pakeisti

Janina Stakeniene

2009-10-18 08:49

As gimiau 13 diena sekmadieni ir labai megstu sventes.Savo gimimo dienos niekada nesvenciu nes turiu gana gerai zinoma varda, kurio proga dabar turime iseigine diena.Varduves svenciu tikrai iskilmingai visada yra lauzas ir gaunu net kelis vainikus.Laimes mano gyvenime tikrai nera daug, bet moku dziaugtis ir tuo ka likimas dovanoja kasdien.Gyvenu sia diena,dziaugiuosi cia ir dabar.

Ineta Makauskaite - Mankuviene

2009-10-20 01:02

Sveiki. As taip pat gimaiu 13 d. , tekejau taip pat 13 d ir penktadieni, tarpkitko per savo gimtadieni ( tikrai to neplanavau, bet ...). Ir dar,vyro asmens kodo paskutinis skaicius 13>>>

Net nezinau ar tai man laimingas skaicius, nors visiems ta sakau.. Bet siaip jau viskas priklauso nuo musu minciu ir isitikinimu. Jei pasakai sau, kad man nesiseks, tai 100% taip ir bus, ir priesingai  jei sugebi prota itikinti, kad viskas seksis puikiai, kad viska sugebesi, kad nieko nera neimanomo, tai taip pat 100% tiesa... Klausimas ka mes renkames.....

Eugenijus Malakauskas

Pasisakymų: 3

2009-10-20 10:06

o mane 13 persekioja jau trecioje kartoje Šypsena  tevas gimes 13d. prie viso to jis Antanas, taigi vardadienis 13d, as gimiau 13d  ir vardadienis liepos 13d, mano sunus velgi gime13d,  tad negaliu sakyti  kad butu nelaimingas skaicius Šypsena

Redagavo: (2009-10-20 10:07)
Vilija Paltarackaitė

2009-10-22 08:16

Sveiki, Tryliktukai, smagu, kad yra toks klubas ir galim pasidalinti patirtimi kokia mums ta "Velnio tuzino" diena   Nenusiminkit, kad gimėt 13 dieną, nes tiems, kurie gimė 13 dieną,  ji visada būna sėkminga, jeigu kas kojos nepakiša . O man pakišo Sausio 13 dienos įvykiai  Tada turėjau švęsti 30 metų jubiliejų, bet jį atšaukiau. Juk negali linksmintis, kai žūva žmonės ir visa tauta gedi. Tą jubiliejų atšvenčiau per Naujų metų sutikimą. 40 metų jubiliejų taip pat švenčiau per Naujus metus. Bet taip atimu iš savęs, draugų ir artimųjų vieną papildomą šventę.Todėl kiekvienais metais, kai tik artėja mano gimtadienis, pradedu galvoti kada jį reiks švęsti, nes Sausio 13 dieną švęsti nepadoru. Artėja jau kitas jubiliejus, todėl gal turit kokių minčių ir pasiūlymų, Tryliktukai? 

Irena  Baniuliene

2009-12-07 20:36

sveiki visi malonu ir man prisideti prie jusu klubo.as irgi gimusi 13d. na gyvenime kai kada tas skaicius pakisa koja, tik as nelabai nusimenu gal tai likimas.

2010-01-21 17:34

Sveiki tryliktukai...13 - laimingas skaicius, kiekvieno menesio 13 diena man sekminga...

2010-01-22 12:35

Sveiki 13-tukai, man 13 taip pat labai puikus skaicius, kaip ir daugumai 13-ą diena gimusiems, ir gana daznai tenka susidurti su 13 (sudejus adreso visus skaicius =13, automobilio numeris, sudejus visus skaicius, taip pat gaunasi 13 , egzaminu metu keleta bilietu taip pat istraukiau 13,kai gimiau, buvo 13 diena ir pagal menulio kalendoriu ir t.t.) Ir nezinau, ar tai sutapimas ar laime nesantis skaicius.

Dar ne karto neteko nusivilti 13 skaicium Svarbu paciam tiketi, kad sis skaicius laime nesa, tai taip ir bus Visiems sekmes ir tikejimo siuo magisku skaiciuku 

Iš viso įrašų: 31

linksma

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama