Prisijunk prie šio klubo! Būdamas jo nariu tu galėsi:

• Diskutuoti su bendraminčiais klubo forume;
  • Talpinti, komentuoti bei vertinti nuotraukas klubo galerijoje;
  • Taplinti video, kurti renginius, reikšti nuomonę klubo apklausose bei naudotis daugybe kitų naudingų funkcijų.
Iš viso įrašų: 20

Mylimiausias Jums S. Kingo kūrinys

Autorius:
Sukurta: 2009-03-03 19:07
Donce ---

Pasisakymų: 5

Sukurta temų: 1

2009-03-03 19:07

Sveiki, galit drąsiai pasisakyt, koks S. Kingo kūrinys Jums labiausiai "limpa" prie dūšios. Man, asmeniškai tai būtų "TAS".

Jurgita Ubartaite-Platukiene

Pasisakymų: 3

Sukurta temų: 0

2009-03-04 13:33

Man vis dar is senesniu kuriniu siurpuliukus keliantis ''Svytejimas''.

Donce ---

2009-03-05 18:59

Yep, sitas taipogi geras. Blemba, niekaip negaunu filmo, to seno, kur Nicolsonas vaidina. Siaubo klasika...

2009-03-06 14:43

Cia kazkada per tv rode ta filma, na anksciau jis man baisesnis pasirode, dabar mes jau priprate prie tu siaubiaku

Neegzistuojantis vartotojas
2009-03-13 15:01

Sweiki S.Kingo gerbėjai. Netyčia va aptikau Jūsų klubelį. Galvoju - reikia parašyti. Rašytojas jis superinis, čia jau nėra ko ir su kuo lyginti. Kažkada domėjausi juo ir kaip rašytoju ir šiaip jo, kaip žmogaus, autobiografija. Nors skaičiau jo knygas jau senokai, bet kiek atsimenu, didžiausią įspūdį paliko "Tylos zona". Dar geri "Švytėjimas" ir "Kerė".

Andrius Daniulaitis

Pasisakymų: 1

2009-03-18 18:56

Man tai didžiausią įspūdį paliko Zalės valda, Naminių gyvūnėlių kapinės ir be abejo Švytėjimas...

2009-03-19 16:02

Zalioji mylia - ispudingas kurinys. O vakar per tv rode ''varnynas'', ar tik ne St.Kingo?

Donce ---

2009-03-19 18:46

Nzn, man rods, kad ne Kingo. Siaip, dar koks 100 romanu dar neisversta i LT kalba...Netycia pas rusus radau Kingo rasliavos, tao jomajo, kad nudziugau. Parsisiunciau el. knygu, bandysiu skaityt...

Daiva Kupstaitė -Raudonaitienė

2009-03-20 14:51

Man nuostabiausi S.Kingo kūriniai  yra "Švytėjimas" ir "Naminių gyvūnėlių kapinės". Gal dėl to, jog balansuoja ant galimai tikroviškos mistikos ribos.

Beje, filmas "Švytėjimas" taip pat labai nusisekęs, vertas pažiūrėti, jei kas nematėte...

Donce ---

2009-03-22 23:45

Dar noreciau pasidziaugt, kad knygagrauziu gretos sulig diena gauseja Šypsena

Aivaras Grigonis

2009-04-04 17:20

beveik visi filmai susije su S. King yra torrent.lt arba linkomanijoje. Jei kam reik, turiu dar keleta pakvietimu

2009-04-12 21:51

man tai labai patiko ''Tylos Zona''. siaip pati pirma sio autoriaus skaityta knyga, bet paliko dideli ispudi. dabar tikrai kitas jo knygas skaitysiu Kvatotis  Šypsena

2009-05-08 14:52

Kolkas geriausios:

Dumos ky sala. Kere, Tamsioji puse.

Giedrius Vaitiekus

2009-10-01 01:23

"It" turbut buvo viena is idomiausiu, bet labai patiko jo rasyti po pseudonimu Richard Bachman kuriniai "The long walk" ir "The running man" (daug geriau negu filmas). Nezinau, bet kiek ju perskaiciau gana visos geros, gal isskyrus "The girl who loved Tom Gordon"

danguole rapalaviciene

Pasisakymų: 2

2010-04-12 15:00

SVEIKI KLUBO NARIAI.TURIU VISAS KINGO KNYGAS.TAI MEGSTAMIAUSIAS MANO RASYTOJAS.NUDZIUGAU JUS RADUSI.NOREJAU TIK PASISVEIKINTI.GAL KAM PATINKA IR DEAN KOONTZ

edita zederstremaite

2010-04-13 21:06

tominokeriai

Giedrius Vaitiekus

2010-04-14 02:35

danguole rapalaviciene 2010-04-12 15:00 rašė:

.GAL KAM PATINKA IR DEAN KOONTZ

Skaiciau keleta Dean Koontz knygu, bet man nepatinka jo stilius. Viskas lyg per daug "sukramtyta" - viskas peranalyzuota, paaiskinta, ir t.t. Nelabai patiko.

danguole rapalaviciene

Pasisakymų: 2

2010-04-16 18:05

Gerbiamieji,kokios cia diskusijos niekas nesidomi, nediskutuoja,kam toks klubas.tik 1 mano oponentas idomiai issako savo mintis.bet tai ne apie Kinga.Skaitau//Juodasis namas/ar neatrodo.kad ir geras rasytojas pradeda kartotis.Gal  ne visi nesuprantami dalykai yra didingi.Ir nereikia ypac protingu minciu reikia nuosirdumo.Negiriu nei saves,nei Jusu ,bet Kingas  patinka //ypatingiems// SEKMES

Giedrius Vaitiekus

2010-05-05 10:11

Juodas Namas yra gera knyga, tik labai letai prasideda. Kartokimasis kartais dirgina, bet jai rasymo budas yra gan geras, tai galima ir atleisti...

Donce ---

2010-05-17 22:19

"Juodasis namas" man nelabai patiko. Pasakojimo maniera (kazkokio tai paukscio akimis nuo namu stogu ir pan.). Kazkas jau minejo, kad rasytojas lyg ir pritruko ideju, pasakojime kai kurie epizodai pazystami. Nzn, nzn, visiems buna kurybines krizes!

Iš viso įrašų: 20

Irmantas

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama