Prisijunk prie šio klubo! Būdamas jo nariu tu galėsi:

  • Diskutuoti su bendraminčiais klubo forume;
  • Talpinti, komentuoti bei vertinti nuotraukas klubo galerijoje;
  • Taplinti video, kurti renginius, reikšti nuomonę klubo apklausose bei naudotis daugybe kitų naudingų funkcijų.
Iš viso įrašų: 24
 
 
 
 
 
 

Gydomosios arbatos stebuklai

Autorius:
Sukurta: 2009-03-05 08:29
Albertas Kiela

Pasisakymų: 4

Sukurta temų: 1

2009-03-05 08:29

Kaip paskaiciau sia informacija, išpradziu galvojau, kad panaceju negali buti. Bet jau 8 menesius geriu ir vis daugiau isitikinu, kad viska ka čia rašo yra tesa.

 Vaistažolė, pavadinta Šventadagiu, naudojama žmogaus daugiau kaip 2000 metų. Ši nuostabi Valanti Arbata sėkmingai vartojama Jungtinėse Amerikos Valstijose daugiau kaip 20 Metų. Todėl ji pavadinta stebuklingo augalo vardu.
Daktaro Miller Holy Arbata – sukurta daktaro Bill Miller (Ph. D. Mokslas apie maistą) Jackson, gyv. Tenesis – tai unikalus saugių ir natūralių žolelių mišinys, skirtas tam, kad švelniai išvalytų virškinimo traktą ir detoksikuotų kūną.
Arbatos pavadinimui panaudotas vienos iš sudedamųjų dalių, plačiai naudojamos vaistinės žolelės vardas, žinomos kaip Šventasis Dagys ir tai nėra kaip nors susiję su religija - nors dėkingi vartotojai, kurie pajuto nepaprastus sveikatos pagerėjimus po Holy Arbatos vartojimo, dažnai dėkoja Dievui už šią gydymo dovaną! Toliau mes vadinsime Daktaro Miller‘io Holy Arbatą paprastai Holy arbata.
Daktaro Miller‘io Holy Arbata taip pat gali būti kaip elementas bet kokioje Svorio Netekimo Programoje, nes ji yra daug efektyvesnė negu kiniška žalioji Arbata. Tik reguliariai dažnas Holy Arbatos vartojimas yra pagrindinė priežastis kūno aprūpintų riebalų kiekio sumažėjimas, ir reikšmingo pilvo ar skrandžio ertmės sumažėjimo. Kai kurie žmonės svorio neteko labai greitai, tačiau rezultatai gali individualiai varijuoti.
Nei viena dieta arba mankšta nepadės Jums atsikratyti nuo viršsvorio, susikaupusio vidinėse žarnyno sienelėse ir faktiškai papildomas svoris yra iš tikrųjų nuo įstrigusių fekalinių masių ir toksinių medžiagų, prikibusių prie Jūsų žarnyno sienelių.
Bet Holy arbata gali!
Jeigu Jūsų išsipūtusi, deformuota diafragma ar turite „alaus pilvuką“, tuomet Holy arbata padės Jums atsikratyti nereikalingų kilogramų ir sumažins talijos apimtis.
Dr. Miller‘io Holy arbata yra skani, nekenksminga ir valanti organizmą žolelių arbata, kuri dvejose Daktaro Millerio klinikose jau daugiau kaip 20 metų teikia puikių rezultatų tūkstančiams žmonių, kenčiantiems šiais susirgimais:
1. Rėmens ar skrandžio uždegimu
2. Virškinimo sutrikimais / Skrandžio skausmais
3. Vidurių užkietėjimu / Hemorojaus
4. Jautraus žarnyno sindromas(IBS) / Krono ligos
5. Pilvo skausmais / Vidurių uždegiminės ligos
6. Žarnyno spazmais ar uždegimais / Kolito
7. Dujų susikaupimas
8. Blogo burnos kvapo / Prakaitavimo
9. Atsirūgimu / Pūtimo
10. Padidėjusio ar atsikišusio pilvo
11. Nutukimo
12. Nesveikos odos / Niežulio / Pleiskanotos odos
13. Odos uždegimu / Dermatito / Egzemos / Žvynelinės
14. Šienligės / Alergijos tam tikram maistui
15. Sėdmeninio nervo skausmo (išialgijos)
16. Skausmu sąnariuose / Artrito / Migrenos
17. Nemigos / Neramus miegas
18. Bendro silpnumo / Proto skaidrumo ir koncentracijos praradimo / "Smegenų rūko" / Užmirštumo
Holy Arbatos Privalumai
Per pastaruosius 20 metų, tūkstančiai pacientų Džeksono sveikatingumo ir grožio klinikoje Tenesio valstijoje geria dr. Miller‘io Holy arbatą, kad išsivalytų gaubtinę žarną, detoksikuotų savo organizmą, o taip pat atsikratyti nereikalingų kilogramų. Tūkstančiai žmonių pasiekė stulbinančių rezultatų ir pasidalino savo patirtimi (žr. žemiau).
Jūs galvojate, jog žmonės nenori kalbėti apie savo problemas susijusias žarnyno ir kūno problemas ir .. bet Jie tai daro! Ypatingai kai Jie mato, kaip greitai atsikrato savo negalavimu! Ir todėl šita „žmonių radiją“ buvo ir lieka iki šiol vieninteliu šaltiniu parduodant Daktaro Millerio Holy arbatą ne tik Tenesio valstijoje, bet ir artimiausiose apskrityse paskutinius 20metų. Dabar atėjo laikas pateikti šitą stebuklingą arbatą visam pasauliui!
Tas – gyvenimą pakeičiantis produktas, vertas šūkio paragavai – pasiūlai kitam!
Milijonams negaluojančių žmonių šis produktas yra būtinas. Juk Jums ir Jūsų pažįstamiems ši arbata galėtų padėti. Jeigu Jūs neabejingas, ar pasidalinsite? Taip! Dalinkitės atsilepimais, kurios rasite šiame puslapyje, ir jeigu jums padėjo Holy arbata (dėl ko mes neabejojame) tai dalinkitės ir savo pasiekimais!
Paprasčiausiai geriant tik du 250ml (8 uncijų) šventos arbatos puodelius per dieną, dr. Miller‘io pacientai sėkmingai pasiekė šiuos rezultatus:
• Pilvo apimties ir riebalinių atsargų sumažėjimas (be dietų poveikio, o taip pat neatsisakant mėgstamo maisto)
• Atsiranda daugiau energijos ir gyvenimo džiaugsmas
• Proto ryškumo atstatymas ir atminties pagerinimas, susilpnintos prieš tai dideliu kiekiu toksinu kraujo apytakos sistemoje
• Dingsta alergijos ir šienligės simptomai
• Organizmo išvalymas nuo medikamentų ar pramogų likučių ir sunkiųjų metalų
• Organizmo išvalymas nuo nikotino poveikio ir pasyvaus rūkymo nuosėdas
• Pagalba norintiems mesti rūkyti
• Sveiko ir švaraus žarnyno, inkstų, kepenų ir plaučių palaikymas
• Maistingų medžiagų ir virškinimo sistemos darbo pagerinimas
• Žarnyno valymas nuo cheminių medžiagų, kurios atsiranda dėl žalingų parazitų, bakterijų ir grybelių
• Parazitų ir kirmelių pašalinimas is žarnyno
• Toksinų pašalinimas iš kraujo, vidaus organų ir visos virškinimo sistemos
• Atsistatė iki 80%-ties probiotinių bakterijų ir iki 20%-ties mielių natūralaus balanso, o tai pagerino maistinių medžiagų įsisavinimą ir absorbavimą
• Atstatė tuštinimosi reguliarumą ir sumažina vidurių užkietėjimą
• Panaikina hemorojų, sumažina virškinamojo trakto ligas, tokias kaip Rėmuo(GERD), dirginantis žarnyno sindromas(IBS), Krono liga, Diverticulitis, Kolitai
• Pagerėjo odos būklė bei dingo blogas kūno kvapas, kurį sukeldavo prakaito liaukų vidiniai toksinai
• Odos atjaunėjimas, sušvelnėjimas ir sveikesnė
• Cholesterolio ir padidėjusio kraujospūdžio sumažėjimas
Pastoviai naudojant Holy arbatą, jūsų oda atjaunėja, tampa švari ir sveika; jaučiamasi energingiau; pagerėja psichinis aiškumas ir koncentracija; geresnė atmintis; padidėja imunitetas ligoms; apskritai pagerėja sveikata ir savijauta, atsiranda pasitikėjimas bei pasitenkinimas gyvenimu.
Pagrindinė Holy arbatos paskirtis – sureguliuoti virškinamojo trakto veiklą ir sureguliuoti iki 2-3 kartų per dieną, greitam kenksmingų medžiagų pašalinimui iš organizmo ir profilaktika jų nusėdimui ir kaupimuisi virškinamajame trakte. Nuodingų medžiagų likučių susikaupimas ir užsilaikymas organizme sukelia daugybę ligų, iššaukiančių autointoksikacijos (toksinų sugėrimas ir nusinuodijimas) bei plonosios ir storosios žarnų sienelių užsikimšimą susikaupusiomis nuodingomis medžiagomis, tokiomis kaip mėsos ir daržovių puvenų mase. Tai įtakoja parazitų atsiradimą ir dauginimąsi.
Organizmo išvalymas nuo nuodingų medžiagų ir žarninių parazitų apsaugo nuo anksčiau išvardintų ligų, kurios dažnai yra lydimos autointoksikacijos ir/arba parazitų užsikrėtimo simptomais. To pasėkoje mažėja talijos ir pilvo apimtys, krinta svoris.
 

Lina Kriūnienė

Pasisakymų: 5

Sukurta temų: 0

2009-03-05 10:29

neteko apie tokia girdet,o tai cia Lietuvoj galima jos nusipirkt vaistinese,ar kur kitur?
Neringa Pauliukaite

Pasisakymų: 10

Sukurta temų: 0

2009-03-05 16:23

man kaip super pesimistei tai per daug gerai skamba ir nelabai tikiu, kad jau toki stebukla padaro, bet tikrai noreciau pabandyt (viena arbatos rusimi daugiau ar maziau - jokio skirtumo)...

kristina Saročkaitė-Jarockienė

Pasisakymų: 11

Sukurta temų: 0

2009-03-06 09:34

labai norėčiau sužinoti kur galima įsigyti tos gydančios arbatos.

Neringa Pauliukaite

Pasisakymų: 10

Sukurta temų: 0

2009-03-06 21:47

Albertai, ar jus platinate sia arbata?

Kestutis Satkauskas

Pasisakymų: 33

Sukurta temų: 0

2009-03-07 08:08

Holy  tea/ sventoji arbata yra ne kas kita kaip eilinis MLM marketingo produktas. Zemiau esantis rasinelis ir yra nevykusi reklama. Nepirkite sios nesamones.

Oficialiai- doctor Miller's tea, ikurta, kaip sakoma, Bill Miller. Sios arbatos kompanija, taip pat ir Miller'io klinika yra Jackson mieste Tenesio valstijoje. Doctor Miller's tea yra "Set you free Enterprises" dukterine kompanija. Set you free enterprises yra vieno zmogaus kompanija, kurios vadovas- Chuck Dhuey. Sis zmogus yra MLM marketingo guru. Set you free enterprises kompanija be doctor miller's tea yra ir siu kompaniju savininke: oneyeartoretire.biz, frhweb.com, taipogi just-2 ir internet marketing toolkit marketingo sistemu kureja. Chuck  Dhuey taipogi yra dirbes hsin ten enterprises kompanijos distributoriu. Siuo metu dirba affinitylifestyles.com, Inc. (las vegas, nevada)kompanijoje pagrindiniu distributoriu, ir si kompanija turi kitu dukteriniu kompaniju.

Esme tokia: ta MLM sistema su visais Chuck Dhuey ir "sventom" arbatom yra kaip astuonkojis, griebiantis zmones per visokias mlm tipo kompanijas, kurios platina ivairiausius produktus, paprastai susijusius su zmogaus sveikata. Viena is problemu- pati MLM sistema su palyginus komplikuota matrix atlyginimo sistema. MLM atveju, skirtingai nei kitos platinimo sistemos, realistiska ir imanoma pelna gali gauti tik jos kurejai ir pirmieji distributoriai, visi kiti- arba nieko neuzdirba, arba labai mazai uzdirba. Mano nuomone, tai nesazininga ir turetu buti nelegalu. Kaip biurokratijoje- pelnosi tik virsunele.

 

Ziurint ir is mlm, ir is mitybines puses, verta pamineti pora dalyku. Kaip ir paprastai, taip ir siuo atveju, oficialios ir distributoriu internetines svetaines, parduodancios dr. Miller produktus yra labai neinformatyvios, slepiancios informacija apie pacia kompanija, vadovus, o jei kalbama tai aptakiai. Oficiali kompanijos svetaine nera registruota better business bureau (bbb.org), nera privaloma, taciau labai nerimta. Toliau. Sios kaip ir kone visu mlm kompaniju marketingo ypatybe- prikurta galybe rimtu ir nerimtu, seseliniu svetainiu, kuriu vienokia ar kitokia forma tikslas- reklamuoti ir girti produkta. Zmogus, noredamas paleisti paieska randa tuos visus seselinius puslapius, giriancius firma ir mano, kad viskas liuks. Toliau. MLM komanijos ir distributoriai megsta prikimsti svetaines tariamais (beveik visada is pirsto islauzti) liudijimais, kokie geri tie produktai. Tai yra grynas slamstas.

 

 Grynai is mitybines puses. Jokia rimta kompanija, pateikdama savo produkta, istisu litaniju apie kone stebuklinga poveiki ir daugelyje sriciu,- niekada nerasys. Truputis teisinga, dauguma- arba melas, arba ispusta. Paskaicius apie holy tea, susidaro, kad tai tikrai panaceja. Naivus zmogus su siom visom panegirikom ir kvailais liudijimais susidures- mlm kompanija tikisi,- ir pirks ta produkta.

2 uncijos, t.y., apie 56 gramai arbatos kainuoja apie 30$. Neaiskios kilmes zoleliu misinys, neorganiskas paprastoj parduotuvej mazdaug kainuotu 2$ 0,7uncijos, t.y., apie 6$ uz mazdaug 56 gramus. Penkis sykius pigiau.

Neaiski arbata ir baisiausiai brangi. Na taip, yra dagio, kuris tikrai padeda kepenu veiklai, nes pagreitina 2-aji detoksifikacijos kelia kepenyse. Bet tai ir kiekis mizernas, ir jei jau nori dagio, gali tikrai aukstos kokybes ir normalaus kiekio, ir sertifikuoto, ir daug pigiau. Tos arbatos prikti nera jokis nei mitybines, nei finansines logikos.

Galiausiai, holytea.lt, holyarbata.lt svetainiu savininkai/produktu distributoriai, Albertai Kiela, susitvarkykite savo rasymu lietuviu kalba. Man kaip lituanistui uz galvos griebtis norisi. Gramatika baisi, kalbos kultura ne ka geresne. Pasisamdykite specialista- tegu sutvarko lietuviu kalba kaip turi buti. Negi nematote kokia baisi jusu lietuviu kalba? Mes cia pliurpdami galime nusivaziuoti, bet oficialiose sveitainese ir reklamose- nepagailekite keliu litu... .

Neringa Pauliukaite

Pasisakymų: 10

Sukurta temų: 0

2009-03-07 13:21

susirandi internete sudedamasias dalis, nueini i vaistine, paprasai svencioniu vaistazoliu, susimaisai ir turi vos ne puse kg gydomosios arbatos uz kokius 20 lt. pusmeciui tikrai uzteks Mirktelėti

Albertas Kiela

Pasisakymų: 4

Sukurta temų: 1

2009-03-07 16:07

Laba diena, Visiems Arbatos klubo nariams
Sveikinu Moteris su Kovo 8!!! Linkiu sveikatos ir laimės.  
O dabar apie arbatą ir šį verslą.
Skeptikai, tokie kaip jūs Kėstuti, yra ir bus, todėl su jumis net nesiginčysiu ir nesmerkiu jūsų už šią nuomonę, kuri garantuoju yra net ne jūsų . Tam yra pasaulyje sukaupta pakankamai daug informacijos. Tik norėčiau sužinoti ką Jūs p. Kęstuti veikiate ir kokiu būdų užsidirbat pinigus ir tvarkote sveikatos problemas? Ar teko užsiimti šia veikla ir sužinoti iki galo šios sistemos principus? Aš jau net ne klausiu ar jums teko skaityti Robert Kiyosaki knygų. Įsivėskit šio žinomo visame pasaulyje žmogaus vardą ir pavarde į Google paieškos sistemą arba kreipkitės į mane. Turiu labai įdomios medžiagos ir rusu kalba. Dėl klaidų, atsiprašau, esu iš tremtinių šeimos, baigiau mokyklą Rusijoje. Negaliu prieštarauti šios srities specialistui. Puslapis Holy Tea Club buvo sukurtas prieš metus ir buvo rekonstruojamas nekarta, tik tai nėra oficialus puslapis, o asmeninis ir pateiktas tik informuoti visuomenę apie šį projektą. Gal kokį savo asmeninį puslapį turite ir Jūs? Man butu įdomų įvertintį Jūsų asmeniškai padaryta darbą.
Aš jau 8 mėnesius geriu šią arbata ir džiaugiuosi jos rezultatais, tuo man pakanka. Tuo labiau, kad dabar man jau nebereikia jos pirkti iš mano šeimos biudžeto pinigų, bet ir išlaikyti ir išmaitinti savo šeimą ir nebijoti krizės. O jeigu kalbėti apie tinklinį marketingą (MLM), čia nesugeba užsidirbti tik tingyniai, arba tie kurie netiki nei produktu, nei tuom ką jie daro. Bet čia jau atskira tema.
Dabar šia arbata prekiauja ir kita kompanija Total Life Chanse į kurią arbatos formulės išradėjas daktaras Milleris (http://www.foxnbcnews.com/Dr_Bill_Miller_Bio.htm , tarp kitko šią informaciją Jūs galite rasti ir šiame puslapyje - http://holyarbata.lt/apie%20arbata.htm , kuri Jūs minėjote savo laiške ir jeigu būtumėt šiek tiek daugiau jį išnagrinėjąs visą informaciją apie kompaniją būtumėt suradę rusų ir anglų kalba), atėjo i šia kompanija ir tapo jos distributorium. Ši kompanija skiriasi nuo Holy tea club pranašesniu kompensacijos planu, kurios distributorium tapau ir aš 2008 metų gruodžio pabaigoje, registracija Internete užtrūko tik 5 minutes.
Taip, buvo laikas, kada aš buvau apačioje, kaip rašai p. Kėstuti, bet dabar mano ir mano partnerių pagalba per tris mėnesius yra sukurtas tarptautinis vartotojų tinklas (Rusija, Italija, Bulgarija, Anglija, USA, nes visas darbas vyksta Internete) ir jame jau yra 200 žmonių ir vis plečiasi, kad pasiekti tokį rezultatą, man prireikė tik trijų mėnesiu ir nereikėjo investuoti į šį verslą dideliu pinigų, pradžioje 25 lt.. ir po to kai aš gavau iš Amerikos paštu siuntą, savaitinę arbatos normą, man reikėjo užsisakyti vieną mėnesine normą arbatos už 130lt. Tuo mano investicijas ir baigiasi. Kur jus galite dabar už tokią juokingą sumą gauti pilnai paruoštą verslą, su visais tam reikalingais instrumentais ir mokymo sistema?
Internete per socialinius tinklus ir forūmus, man gana greitai (kalbos nėra, man teko nemažai prieš tai sužinoti kaip tai padaryti - lankiausi „online“ konferencijose ir mokyklose, daug informacijos gavau ir iš žmogaus pakvietusio mane į šią kompaniją, partnerių ir vartotojų paieškos Internete būdų yra labai daug ) pavyko susirasti du žmones kurie susidomėjo šio projektu ir įsigijo šios arbatos arba kitu kompanijos produktu, vienas iš jų netrukus pakvietė dar vieną žmogų, po mėnesio pas mane struktūroje jau buvo penki žmonės, nes dar du žmonės pakliuvo i struktūra nuo žmogaus kuris pakvietė mane i šį projektą. Po to kaip visi šie žmonės susimokėjo už produktą aš iš kompanijos gavau 52$ komisinių, kurių man užteko tam, kad sumokėti už sekančią pakuotę arbatos, nes ji kainuoja 48$ (40 plius 8 už pašto išlaidas). O dabar aš jau gaunu ir pajamų, nes kaip minėjau jau yra susibūręs tinklas iš 200 žmonių. Ir šių pinigų man jau užtenka, kad išlaikyti šeimą ir sumokėti mokesčius. Per savo gyvenimą tūrėjau ne vieną verslą, galiu pasakyti tik viena, šis yra geriausias. Aišku skeptiku yra daugiau nei motyvuotų žmonių ir Internetinis tinklinis marketingas žengia tik pirmuosius žingsnius Lietuvoje, bet tai yra perspektyvu, nes Amerikoje ir Japonijoje šis verslas jau yra populiarus ir žmonės vartoja produktus iš kelių tokių kompanijų, nes registracija trunka tik 5 minutes. Informacija apie kompaniją jus galite pasiskaityti originalo kalboje čia: http://www.iasotea.com/information.php?route=company . Jeigu nesuprantat angliškai, o suprantat rusų kalbą, nuspauskit vėliavėlė puslapio viršuje, arba šiame puslapyje : http://www.tlcpro.com/company.aspx?RepId=222211 sužinosit ir apie dar vieną šios kompanijos produktą, skystą vitaminu ir mineralų kompleksą Nutra Burst.
Norit sudalyvauti kompanijos rusakalbios komandos prezentacijose ir nemokomos Internetinio verslo mokyklose, kurios vyksta kiekvieną šeštadienį ir antradienį per Internetą? Prašau, Jūs visada busit laukiami. Tai padaryti yra labai lengva. Tam reikia parsisiųsti ir instaliuoti programą iš čia: http://www.hotconference.com/software/conference.php?id=55051169 ir 19 valandą prisijungti šios programos pagalba prie šios konferencijos. Kaip tai teisingai padaryti sužinosite susisekė su manimi per Skype programą, pageidautina turėti mikrofoną. Mano Skype vardas - alkiela
Su pagarba,
Albertas Kiela

 


Redagavo: (2009-03-07 16:58)
Kestutis Satkauskas

Pasisakymų: 33

Sukurta temų: 0

2009-03-07 23:10

Sveikas, Albertai,

dekui uz civilizuota diskusija Šypsena

Pinigus uzsidirbu priziuredamas senuka.

Sveikata tvarkau sveika gyvensena. Dalyku su sia tema susijusiu esu nebijok, isbandes nemaziau nei tamsta- galetume apie tai penkerius metus kalbeti.

Ir skaiciau, ir girdejau kalbant ir Kiyosaki, ir Orman, ir Trump, ir Bogle, ir Buffet, ir Bach ir daugybe kitu. Taip kad. Teiginys/uzuomina, kad zmones kurie nepasidaro pinigu MLM sistema yra tinginiai, neismaneliai yra visiskas absurdas. Lygiai taip absurdiska butu vadinti tinginiais zmones kurie nera bege maratono. Kaip nori taip suk, taciau pati MLM sistema yra sukurta ikureju ir pagr. distributoriu uzsidirbimui. Jei pats uzsidirbi- sekmes tau ir tavo seimai.

Asmeninio puslapio neturiu ir nematau dideles butinybes tureti. Jei tureciau, susitvarkyciau kalba pats, jei nesugebeciau- pasisamdyciau kas galetu. Taisyklinga lietuviu kalba- ir pagarbos musu mazejanciau tauta reikalas, o ir tavo verslui tikrai nepakenktu. Nepagailek keliu litu.

Skaiciau ta foxnbcnews straipsneli. Tai marketingo saitas ir implikacija, kad tai yra oficialus televizijos kanalu portalas yra eiline nesazininga taktika. Muilo burbulas. Jei gali, pateik man koki oficialiai pripazinta akademijos ar verslo svetaine. Kaip ir visa MLM, info apie ikureja, versla, produktus yra aptaki, sunkiai randama, daznai klaidinga ar/ir itartina. Sunku ka rasti rimta, isskyrus marketingo rasliava.

Anglu kalba suprantu, gyvendamas JAV 11,5 metu nori nenori ismoksti.

Pirkti beprotiskai ispusta kaina zoleles- jokios logikos. O teiginiai apie tariama nauda- 20% teisybe, 80% melas. Tobulas melas.

Atvaziuok kada pas mane i Cikaga- paplepetume apie siuos dalykus akis i aki. Butu daug idomiau. Pavaisinciau cepelinais lietuviskame restorane arba padaryciau tau koki savo firmini valgi. Mano skype ID yra glenellyn2001 paprastai nedaznai bunu, bet dazniausiai Lietuvos laiku savaitgali vakarais.

Albertas Kiela

Pasisakymų: 4

Sukurta temų: 1

2009-03-10 09:41

Sveikas Kestuti,

Vel pasikartosiu, sis muilo burbulas, kaip tu isireiskiai, padeda man ne tik buti sveikam, bet ir maitina mano seima. Apie tai, kad cia uzdirba tik pagrindiniai distributoriai ir kompanijos ikurejai, apasaliutus melas is tavo puses, matomai is tikruju neesi sios kompanijos principu isnagrinejas, todel taip ir kalbi. As sio verslu verciosiu tik metus ir nemanau, kad jau esu tas pagrindinis distributorius kurs gauna pinigus, o kiti sio uzdarbio negauna. Cia yra visi lygus ir pradeda nuo nulio, bet jei esi netinginys ir tiki tuom ka darai, tave lydi sekme.Negalima visas tinklinio marketingo kompanijas matuoti pagal viena kurpaliu. O tu esi matomai tas zmogus visur ir visada isziuri klasta ir skleidzia tik negatyva. Todel sia tema nebenagrynekim. Bet jeigu noresi sia tema pakalbeti, issiunciau tau pakvetima i Skype. Mano Skype - alkiela. Deja jeigu kas nors nori suzinoti kaip sioje kompanijoje yra uzdirbami pinigai, galite man taip pat skambinti per Skype.

Kestutis Satkauskas

Pasisakymų: 33

Sukurta temų: 0

2009-03-10 17:58

Gali purkstauti kiek nori, bet siaubinga kaina moketi uz neaiskios kilmes produktus nera jokios logikos. Joks zinomas verslinnkas/investuotojas/finansu patarejas uz mlm ribu nera agitaves tos tavo MLM.

Neringa Pauliukaite

Pasisakymų: 10

Sukurta temų: 0

2009-03-11 00:21

holy tea: sudedamosios dalys - 5 rusiu vaistazoles. ismetus is teksto visa pompastika apie tukstancius metu ir stebuklinga galia turime paprasciausius 5 rusiu laisvinamuosius. kaip mano itarimai patvirtino (nes visi lieknejimi preparatai tuo paremti) tai tik laisvinamuju doze uz nenormalia kaina. pasak mediku laisvinamuju negalima gert daugiau nei 10 dienu (paskui reik datyt gal ilga pertrauka), kad organizmas nenustotu normaliai funkcionuoti. kitaip tariant, kad netaptu priklausomas nuo arbatos. kitaip bus daug daugiau zalos nei naudos, nes is organizmas neisisavins vitaminu ir mineralu. tai jei taip norisi liekninanciu arbatu gal geriau kokiu senos lapu pagert. rezultatas toks pat (laisvina vidurius) tik kainuoje vos kelis litus Mirktelėti

Kestutis Satkauskas

Pasisakymų: 33

Sukurta temų: 0

2009-03-11 02:32

Dagys is tiesu yra nepaprastai vertinga zole, savo esme ji vartojama ne kaip vidurius laisvinanti, bet kaip gerinanti kepenu darba ir zenkliai pagreitinanti II kepenu detoksifikacijos kelia. Bet apskritai papildu pasaulyje yra tamsi deme: nesaziningi ir sukti marketingai visokie paima dalele teisybes ir ispucia viska iki neregetu aukstybiu. Ir uzsikelia kainas.

Albertas Kiela

Pasisakymų: 4

Sukurta temų: 1

2009-03-12 08:08

Sveiki,

Nebematau prasmes veltis i sia diskusija. Sunis loja, karavanas eina i prieki. Jeigu taip galvociau kaip Jus, senai buciau prie konteinerio. Gerkit Senos lapus uz 2 litus, jusu valia. Kiekviena pasirenka savo kelia. As zinau, ka zianau as.  Pasakysiu tik viena, tas kas yra musu komandoje ir tiki tuom ka daro, jau senai vartoja sios produktus nemokedamas is savo kisenes nei cento ir jau uzsidirba nemazus pinigus. Su tuo kas nores, pasidalinsiu savo ziniom ir ismokinsiu sio verslo per Skype. Mano Skype vartotojo vardas - alkiela

Aurius Dačkus

Pasisakymų: 3

Sukurta temų: 0

2009-05-16 17:29

Gerbiamas Kęstuti ir Albertai apie tinklinį marketingą prašau diskutuoti klube " tinklinis marketingas", o apie šią arbatą galiu pasakyti tik tiek, kad mano grupėje yra moteris, kurios vaiką išgelbėjo būtent ši arbata. Nes dėl vidurių užkietėjimo jos vaikui ruošėsi daryti operaciją, bet ši arbata sutvarkė visus reikalus. Tai tiek.

 O jei pats gali išgyventi prižiūrėdamas vieną senuką tai gerai. Lietuvoj tai vargu ar įmanoma, todėl mes ir užsiimam tinkliniu marketingu.

Aušra Rimeikienė

Pasisakymų: 5

Sukurta temų: 0

2009-05-16 18:34

pasakas pasakoja tas Albertas

Aurius Dačkus

Pasisakymų: 3

Sukurta temų: 0

2009-05-16 22:47

O kuria prasme pasakas? Dėl arbatos ar dėl tinklinio marketingo?

Aušra Rimeikienė

Pasisakymų: 5

Sukurta temų: 0

2009-05-17 09:39

na zinoma del tinklinio marketingo. As pati geriu daug ivairiu arbatu,zinoma,kad poveikis juntamas po gerokai ilgo laiko.

Aurius Dačkus

Pasisakymų: 3

Sukurta temų: 0

2009-05-17 10:53

Savo laiku Kopernikas (visai neseniai buvau Lenkijos kažkokiame miestylyje kur jis gyveno. Senoviškas miestelis) kai aiškino, kad žemė apvali, kaip manot ar buvo suprastas paprastų žmonių. Aš įsivaizduoju kokiu idiotu jis buvo laikomas.

 MLM, kad ir Lietuvoj užsiima labai daug verslininkų. Kodėl? todėl. kad tai tikras verslas. O tikras verslas yra tuomet kai byra centai. Verslas nėra tada kai kažką padarai ir gauni pinigus, o kai jie byra pastoviai ir kai miegi ar ilsiesi. Verslinikai paprastai dirba po 10-16 val. O tinkliniame marketinge užtenka gerai užvesti ir gali laiką skirti šeimai ir t.t.

http://www.klase.lt/klubas/150524.html

Aušra Rimeikienė

Pasisakymų: 5

Sukurta temų: 0

2009-05-17 16:17

geros kloties

Iš viso įrašų: 24
 
 
 
 
 
 

Valencija, 2009 m...

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama