Kokios veislės šuniui jauti didžiausią simpatiją?

Prisijunk prie šio klubo! Būdamas jo nariu tu galėsi:

• Diskutuoti su bendraminčiais klubo forume;
  • Talpinti, komentuoti bei vertinti nuotraukas klubo galerijoje;
  • Taplinti video, kurti renginius, reikšti nuomonę klubo apklausose bei naudotis daugybe kitų naudingų funkcijų.
Iš viso įrašų: 230

Kokios veislės šuniui jauti didžiausią simpatiją?

Autorius:
Sukurta: 2009-03-05 09:23
Agripina Irmos drauge

Pasisakymų: 47

Sukurta temų: 3

2009-03-05 09:23

Esu visiškai neišranki šunims. Myliu visus: didelius ir mažus, tačiau pirmenybę visgi teikiu didžiųjų, daugiausiai vilkinių veislių šunims. Auginau ryzenšnaucerį. Man labai patinka ši veislė, artima man savo ambicingu bei energingu būdu, tačiau širdis nebeleidžia auginti dar vieno ryzenšnaucerio, nes bijau, kad jo akys primins man pirmąjį mano šunį  Todėl dabar didžiulė mano svajonė yra vokiečių aviganis  

Irma Šeštokaitė

Pasisakymų: 7

Sukurta temų: 0

2009-03-06 15:57

Aš myliu visus šunis,bet labiausiai dievinu niufaundlendus.Pati auginu 3- Dorą,Harlį ir Žaną.Vakar mano Žanutei suėjo 1 metukas,ji jauniausia šeimoje.Pas mus ji atvažiavo iš Baltarusijos veislyno,tikrasis jos vardas Žana d`Ark Peyv Black.Harlis yra lenkas,jo vardas Norkros Vasco da Gama.Na,o Dora yra lietuviuke,ir jos vardas yra toks kaip ir vadiname,ji be dokumentų.Harlis su Dora yra vienmečiai-4 metų.

Agripina Irmos drauge

2009-03-06 17:03

Nuostabus suo  Man irgi sios veisles sunys labai patinka. Tiesa, patinka is isvaizdos, nes, deja, nepazistu ne vieno niufaundlendo  Turiu ivairiausiu draugu: dalmatinu, vokieciu aviganiu, sibiro haskiu, daugybe auksaspalviu retriveriu, nes jie dabar madingi Šypsena O niufaundlendo ne vieno, bet matyti, zinoma, teko. Mane zavi ju dydis

Kai buvau jaunesne, skaiciau knyga apie niufaundlende ir, man atrodo, kad jos vardas buvo Dora. Geda, jei maisau, bet man taip atrodo Šypsena Gal jos garbei ir pavadinote?

Jusu du sunys kilmingi, gal dalyvaujate sunu parodose? Jei taip, tai kaip sekasi?

Man atrodo, kad niufaundlendai yra pakankamai reti Lietuvoje, todel dar zavesni

Linkiu jums ir jusu augintiniams didziules sekmes!

Agripina Irmos drauge

2009-03-07 01:25

Regina, sveika prisijungusi prie sunu myletoju klubo  Apsilankiusi virs nuotraukos esancioje nuorodoje nusprendziau, kad jusu mylimiausia veisle jorksyro terjerai  Jeigu klystu, pataisykite  Man sie suniukai zavingi, nes jie suniukai  ir todel, kad modeliuoju jiems rubus, tokiems maziukams siuti rubelius smagiausia, nes jie tokie miniatiuriniai

Jovita Juodyte

Pasisakymų: 1

2009-03-07 19:20

Sveiki,

Esu "beviltiška" šunų mylėtojaŠypsena, nors šiaip patinka visi gyviai. Pirmas šuva mano namuose buvo mažylis japonų chinas - mažas, bet be galo išdidus šunėkas. Išgyveno pas mus 11 metų. Dabar jau dešimti metai namuose karaliauja rotveileris - Biordas. Tvirtas vyriškis, su savo nuomone ir labai išpaikęs Šypsena Vienu žodžiu karalius. Šiaip visuomenėje vyrauja ne kokia nuomonė apie rotveilerius. Tačiau realybėje tai be galo atsidavęs savo šeimininkui šuo: tvirtas, drąsus, nuovokus, be reikalo triukšmo nekeliantis. Augindamą jį pati išmoka drausmės, susitvardymo. Rotveileris nepakenčia triukšmo ar barnių, todėl namuose išmokom be reikalo nešūkauti.

Irma Šeštokaitė

2009-03-07 22:43

Parodose mes dar tik pradejome dalyvauti.Ir sekesi neblogai,kol kas Zana dalyvavo suniuku klaseje,ten titulai neteikiami,bet gavo puikius aprasymus ir ivertinima-labai perspektyvi.Na,o Harlis pas mus apsigyveno pries metus,ir labai tragiskos bukles-ziauriai apleistas.Todel atsisereme,atsiauginome kailiir pradejme dalyvauti.Su pirma paroda nepasiseke,nes nerode dantu,o sekancioje pas teiseja is Slovakijos laimejo pirma vieta,gavo pirmaji CAC,BOB,N,BEST.Tad jei jus dalyvaujate parodose,tai tikrai susitiksime.O kur jus gyvenate?Gal ir taip galetume kada susitikti.Nes mes megstame bendrauti

Agripina Irmos drauge

2009-03-09 20:21

Jovita, sveika prisijungusi prie klubo  Turejau drauge rotveilere Kere. Kai su tevais gyvenau, tai buvo kaimynu suo. Fainulka! Mane visada nervina visokie nusistatymai. Tikrai rotveilerius daugelis laiko agresyviais, pavojingais. Bet as, manau, kad tai neismanymas. Suo agresyvus gali buti del blogo veisimo, neatsakingo auklejimo ar del pries ji panaudoto smurto, o cia ne veislei budinga savybe. Na, bent jau as taip manau. Tiesa, pazinojau tik viena rotveileri, bet ne sekundei nesu pabijojusi jos, atvirksciai, labai ja mylejau

Irma, jus saunuole  Sakau del Harlio istorijos  Nezinau jos, tik susidariau nuomone, man atrodo, kad suteikete jam antra sansa, o jis dabar saunuolis, prizininkas. Sveikinu abu jusu sunis su pergalem  Pati i parodas kartais einu kaip ziurove. Tiesa, nelabai daznai galiu tai padaryti  Parodose daznai dalyvauja mano draugas dalmatinas Bjarnis. Jis dar jaunas, bet jau iskovojo dvi pergales, saunuolis, viena - si savaitgali

As pati siuo metu neturiu suns, o kartu turiu ju net 30. Esu savanore gyvunu globos namuose "5Pedutes". Ten gyventojai daugiausia misrunai, bet labai grazus, mieli ir vargsiukai Nuliūdes

Pati turejau ryzensnauceri. Jau minejau. Bet mire. Gal 5 metus negalejau pagalvoti, kad parsivesciau i namus kita suni, atrode, kad isduosiu savo Mina. Bet dabar jau jauciu, kad man labai reikia suns. Labai, o auginti siuo metu negaliu. Nuomoju buta, seimininkai neleidzia. Net jei ir leistu, kol neturesiu savo busto, suns neparsivesiu. Nes negali zinoti, kur teks gyventi po metu, kitu. Man gyvunas kaip vaikas, neisivaizduoju, kad galeciau issizadeti jo  Labai laukiu tos dienos, kai vel turesiu suniuka. Su draugu nusprendem, kad norim vokieciu aviganio. Tiesa, jam pagal zvaigzdes, zodiakus ir charakteri labiausiai tinka ryzensnauceris, bet negaleciau tureti ryzensnaucerio, nors ir labai juos myliu. Siaip as noriu dvieju sunu: grynaveislio vokieciu aviganiuko, kuri auginciau nuo mazens, ir kokio seno misruno is prieglaudos. Labai tikiuosi, kad tai greitai issipildys. O kol kas dalinsiu savo meile prieglaudos sunims

Irma Šeštokaitė

2009-03-09 21:15

Agripina,tu saunuole,kad dalyvauji tokioj veikloj.Patikek manimi,tu dar turesi ryzensnauceri.Mano pirmas suo buvo Niufaundlendas.Kai jis mire as irgi negalejau pagalvoti apie kita niufa.Bet praejo kiek laiko ir as supratau,tiesiog jauciau,kad man labai labai reikia  juodo kailio,istikimo ir protingo rudu akiu zvilgsnio,seiletos burnos ir tos nepaprastos draugystes,meiles ir istikimybes .Taip atejo pas mane Dorute.Zinok,gali buti pati juodziausia diena,bet tereikia pabuti su savo sunimis,apkabinti juos,ir dar kai jie sudeda savo seiletas burnas ant keliu,prisiglaudzia stipriai stipriai,tada pasijauti paciu laimingiausiu zmogumi zemeje.Kaip mano sunus(14 m) sako,gali tonas tu kakuciu suvalyti,kad gautum is ju ta meile neapsakoma.O Harlio istorija galima sakyti klasikine.Turtingi teveliai,kaunieciai,gydytojai  nupirko dukrytei pazaisti suniuka meskiuka.Kol buvo mazas,tol buvo gerai.net i parodas kelis kartus nuvede.Bet meskiukas uzaugo  dideliu meskinu.Tada ir tapo nebereikalingu.Ir gyveno voljere,vienisas,liudnas niekamnereikalingas.tada ponai daktarai sugalvojo ji padovanoti.ne uz dyka,nes kai nuvaziavau jo pasiimti papras 1000 lt.Nors man tai ir dideli pinigai,bet Harlis man ikrito i sirdi is karto.Ir man,ir mano vyrui,ir sunui.Ir mes ji nupirkome.Tik tada pamateme,kad jis labai apleistas.Ne tik susiveles,labai liesas ,bet nuo nesvaraus voljero,pridziuvusiu ismatu jo visas uzpakalis buvo ,nemeluoju,ispuves.Tikrai tikrai.Buvo ziauri smarve,vieni puliai.Bet nieko.Uzmigdeme ji ir sutvarkeme.Apkirpome isploveme ir istepeme vaistais.Paskui gydziau koki menesi brangiais antibiotikais,plovimais ir tepalais.Pasveikome.Dabar jis laimingas,grazus,atsimaitines.Svarbiausia mylimas.Ir jis tikiu,bus cempionu,nes jis to vertas.kad matytumet,kaip parodoje stengiasi.Palinkekite mums sekmes.P.S.is manes kiti juokiasi,sako,kad as pritraukiu nelaimelius.Kada nors papasakosiu Dorytes istorija.

Irma Šeštokaitė

2009-03-09 21:17

Sveikiname Bjerni.tau seileti buckiai.

Agripina Irmos drauge

2009-03-09 21:51

Tikrai kuo nuosirdziausiai linkiu sekmes jums ir parodose, ir apskritai  Sutinku su kiekvienu jusu zodziu, parasytu apie sunis. Nezinau, ar gali buti geresnis draugas uz suni. Mano suo, man labai padejo, kai buvau nedrasi ir uzguita, nedrisau net pasisveikinti su klases draugais. Kai dede man padovanojo suni (visada ji mylesiu, nes jis man padovanojo 6metus laimes, priesingai nei daktarai, pardave jums Harli, mano dede nepaprase ne cento uz mano Mina, dabar galvoju, kad tai buvo klaida, nes sako, kad uz gyvuna reikia duoti bent simbolini lita), kai atsirado mano namuose suo, atsirado ir drasos bendrauti, ir pasitikejimas savimi, ir netgi atsirado noras lipti i scena, tapau aktore. Ir nemanau, kad tai sutapimas, zinau, kad tai mano Minos nuopelnas, ne vienas psichologas sako, kad vaikai, kurie auga su sunimis, yra drasesni, atsakingesni.

Myliu ir kates. Turbut pastebejote is mano profilio nuotraukos  Cia mano tevu kates vaikas. Bet, jeigu reiktu rinktis, net nemirktelejusi rinkciausi suni, butent del tu rudu akiu, del prisiglaudimu, kuriu jie niekada negaili, del to, kad suo vienintelis padaras, kuris tikrai neisduos, nenusisuks. Kaip as noriu suns!..

Jeigu galima taip issireiksti, esu jums be galo dekinga uz tai, kad isgelbejote Harli ir uz tai, kad as esu rami, jog trys sunys tikrai turi mylincius namus ir ateiti  

Norejau paklausti, ar yra sviesiu niufaundlendu? Vienas Argentinos aktorius Facundo Arana turi du sunis: niufaundlenda ir lygiai toki pati, tik balta (smelio spalvos). Ar ten kita veisle? Man labai patiko. Man labai grazus tie, kaip jus vadinate, sunys - meskinai  Kai dar buvau kokioj antroj gal klasej, svajojau, kad turiu du sunis: senbernara ir niufaundlenda. Vedu i kiema, o manes tarp ju nesimato  

Tiesa, mano vardas Simona  Noriu susipazinti. Ta, Agripina Irmos drauge cia is mokyklos laiku toks juokas, tai taip ir pasivadinau. O siaip esu Simona. Tiesa, klauset, is kur as. Is Kaipedos. Gal jus geguzes menesi dalyvausit sunu parodoj, kuri vyks berods Palngoj. Jeigu nenusimatys gastroliu, kas dazniausiai buna per parodas, tai ateisiu paziureti, palaikyti savo draugo Bjarnio, butu smagu ir jus sutikti, gal leistumete paglostyti savo meskinus, tai man butu pirmas kartas  Nesu glosciusi niufaundlendo

Irma Šeštokaitė

2009-03-10 08:42

Labas,Simona.Malonu susipažinti.Mano tikrasis vardas ir yra Irma Na,aš ne aktorė,o buhalterė.Labai smagu su tavimi bendrauti. O dėl balto-smėlinio aktoriaus niufaundlendo-ten tikriausiai buvo Pirėnų mastifas.Jie labai panašūs į niufaundlendus,nes net sakoma,kad niufaundlendai turi jų kraujo.Man taip pat jie labai gražūs ir gal būt kada nors  įsigysiu dar tokį.O niufai būna juodi,juodi su baltu,baltai juodi(Lietuvoje yra tik vienas toks Mistas ,gyvena Kaune),rudi.Kartais netyčia ypač  retai gimsta pilki.Europa nepripažysta šios spalvos ir skaito juos veislės broku,o Amerikoje ši spalva-lygiateisė.Nors Lietuvoje dar nebuvo nei vieno šuniuko,nebent kas nors labai gudriai nuslėpė.Rusijoje jau yra pilkųjų.Mes galvojome apie Klaipėdos parodą,bet dar nesiregistravome,nes gegužę labai daug parodų.O Klaipėda mums kaip ir tolokai yra,nes mes kitam Lietuvos pakrašty  Kybartuose gyvename.O gal kada tu susiruoši papramogauti pas mus prie Vištyčio ežero-labai graži vieta ir ežeras švariausias Lietuvoje,tai būtų smagu susipažinti realiai.Ir niufus paglostytum O gal taip kada susitiksime,kai mes pas draugus į Nidą keliausime ir tu namuose būsi.O katytes aš taip pat myliu.Daug metų auginau Siamo katinėlius.Turėjau katytę Grafaitę,vėliau,kai jos neliko-Tomį.Sėkmės tau ,Simona,tokiame kūrybingame darbe.Pasisekimo ir laimės,meilės ir sveikatos.Ir,kad visos svajonės išsipildytų Iš visos širdies linkiu.

Irma Šeštokaitė

2009-03-10 08:47

Giedre Sauciunaite-Dauciunas

Pasisakymų: 37

2009-03-15 01:34

Sveiki as irgi megstu ivairias veisles.Turejus nemazai sunu.Dabar pas mane karaliauja namuose 7 menesiu Boxer veisles sunytis vardu Tornadas (lietuviskai Vesulas).Tikras padauza jo visur pilna negali vienas nusedeti.Tikras seimos narys labai megsta buti su visais visur tik ne vienas: Turime jo dokumentus pirkau is veislyno tik labai islepes maistu.Noretume savo suni leisti i sportines varzybas.Smagu butu pabendrauti.

Irma Šeštokaitė

2009-03-17 20:27

Sveikinu,Giedre,prisijungus prie musu.Labai grazus tavo Viesulelis.Ar bandote eiti i parodas?jei ne paslaptis is kur jus?

Agripina Irmos drauge

2009-03-18 11:19

Sveika, Gedre, prisijungusi prie musu  Tikrai grazuolis tavo suo  Mano geriausia drauge (Irma, kurios drauge Agripina as esu) turejo bokseri, taigi jis buvo ir mano draugas. Nugyveno grazu ir ilga gyvenima. Labai istvermingas ir stiprus suo buvo ir nuostabus draugas (suo kitoks ir buti negali)  Manau, kad visi bokseriai tokie Šypsena

Irma, aciu uz nuostabius palinkejimus Gal ir pavyks kada susitikti, tikrai butu smagu, o smagiausia paglostyti toki ispudinga suni kaip niufaundlendas  Bvau uzejusi pagal nuoroda, paziurejau tavo sunis. Negaliu atsiziureti  Kailis kaip blizga. Speju, kailio prieziurai reikia kasdien skirti laiko? Negalima susimuliuoti kokios dienos Šypsena

Kek yra graziu veisliu, nors zinau, ko noreciau, bet pamatau va koki niufaundlenda ar sibiro haski ir susisuka galva, uzsimanau kitokio

2009-03-19 01:07

Sveikos man malonu isijungti i jusu buri:Irma as irgi buvau ant tos nuorodeles maciau tavo suniukus labai jau grazus tie niufaundlendai.Man visos sunu veisles labai patinka galeciau penkis sunis laikyti tik namas musu per mazas tiek sunims.Mes gyvename JAV jau ziurinejome kinelogu web site kur vyksta sportines varzybos musu Vesulas turi visus duomenis tik nera laiko,kada su juo uzsimti.Labai jau draugiskas ir malonus sunelis ir gan protingas.:

Vilija Kiūpelienė

Pasisakymų: 3

2009-03-19 17:52

Labas visoms.. Taip, aš irgi esu "beviltiška" šunų mylėtoja, bet "beviltiškiausia" meilė -basetai, kuri akivaizdžiai sėdi mano glėby Čia basetaitė Dina, kuriai rugpjūčio 12d sukaks penkeri... "Liūdno vaizdo princesė" - Dievulis nedavė  grakštaus stoto, tačiau nepagailėjo ilgesingo žvilgsnio, kuriuo nuginkluoja ir išprašo visko ko tik nori per sekundės dalį....

Labai gražūs Jūsų šuneliai - tiek niufai, tiek bokseris...

Agripina Irmos drauge

2009-03-19 19:08

Kokia zavi nuotrauka  Sveika, prisijungusi prie musu  Kuo daugiau yra zmoniu, kurie myli sunis, tuo pasaulis grazesnis. Bent jau tokia yra mano nuomone. Juk tie nuostabus keturkojai gyvunai tiek gali mus ismokyti... Kad ir istikus bedai mes zmones neriames is kailio, sukam galva, kaip galima padeti i problemu turinciam artimam zmogui, bet dazniausiai iseina tikras fiasko, o suo instinktyviai sirdies vedinas lyg tai jaucia, ka reikia daryti, juk uztenka tik padeti galva ant keliu, isklausyti, prisiglausti ir, atrodo, kad palengveja

Vakar ziurejau filma "Marlis ir as", apie labradora, tapusi vienos seimos nariu. Dar dabar vaikstau, kaip pritrenkta. augiau ne paties filmo, o tiesos, kuri buvo jame parodyta. Graudus filmas, bet labai zavus. Siaip nesu megeja filmu, kur gyvunai atlieka pagrindinius vaidmenis, nes jie dazniausiai labiau zmogiski "padaryti" buna, bet sitas visai kitoks  Visiems sunu myletojams patariu paziureti si filma

Kazkaip nukrypau  na, bet siandien man atleistina, tikrai visa diena galvoju apie sunis ir apie savo Mina

Redagavo: (2009-03-19 19:09)

2009-03-19 20:04

Sveikute smagu,kad atsiranda daugiau zmoniu mylincius sunis.Turiu kelias drauge,kuri is vis nemyli jokio gyvuno tik save.O man sunis kazkas tokio.Labai sunis jaucia zmoniu nuotaikas ir istikimi iki gyvenimo galo buna:Pas mus JAV net yra gyvunu policija ir kaip parodo per gyvunu planeta kokius randa vargsus sunis ar kates,tai savininkai gauna po kelis metus kaleimo.Net mano sesuo nusipirko suniuka,kad namuose butu gyvybes.Pas mus labai daug dziaugsmo inese Vesulas.Vaziuoji i namus is darbo ir zinai,kad taves jau laukia sunytis:As jei galeciau laikyciau daug sunu,gal senatveje ir taip padarysiu:

Indrė M

Pasisakymų: 61

2009-03-23 10:02

Sveiki visi Šypsena Va ir radau tema, kurioje yra musu drauge Simona  As auginu dalmatina Bjarni  Jis musu namuose tikras Princas Taskius  

Labai myliu sunis, ir noreciau dar vieno, kuri tikrai ateityje turesiu Šypsena Siaip visi tie, kurie neaugina sunu, sunu myletojus laiko truputi pamisusiais. Mazdaug kaip galima suniui skirti tiek daug demesio  Bet as ne uz ka neatsisakyciau suns. Nerealu, koks pats jautiesi gyvas, kai namie turi tokiu dziaugsmu. Juk kas daugiau blogu oru isves tave i lauka, jei ne suo  Ir namo grizus, juk nei vienas nemiskis nepuola pasitikti su tokiu dziaugsmu, kaip mylimas augintinis. Ir atrodo, kad jis taves nemate 100 metu   As uz sunis

Iš viso įrašų: 230

turkey.kemer.2008

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama