Prisijunk prie šio klubo! Būdamas jo nariu tu galėsi:

• Diskutuoti su bendraminčiais klubo forume;
  • Talpinti, komentuoti bei vertinti nuotraukas klubo galerijoje;
  • Taplinti video, kurti renginius, reikšti nuomonę klubo apklausose bei naudotis daugybe kitų naudingų funkcijų.
Iš viso įrašų: 8

SVAJONIŲ PARYŽIUS

Autorius:
Sukurta: 2009-03-07 10:57
Dina Morozovienė

Pasisakymų: 2

Sukurta temų: 2

2009-03-07 10:57

SVAJOJU PAMATYTI PARYŽIŲ...APSIGYVENTI JAUKIAME VIEŠBUTUKE MONMARTRE...GAL TURITE MINTYČIŲ, ŽINUČIŲ, PATARYMIČIŲ KAIP TEN PABŪTI. KAD REIKĖTU PASINAUDOTI LĖKTUVYČIAIS IR AUTOBUSIUKAIS-SUPRANTU. LABAI NORĖČIAU IŠGIRSTI ATSILIEPIMŲ IŠ TŲ KURIE TEN PABUVOJO

kristina Saročkaitė-Jarockienė

Sukurta temų: 0

2009-03-13 10:02

Aš tikiu jei iš tikrųjų ko nors labai nori,ta svajonė būtinai kada nors išsipildys,tik svarbiausia nenustoti svajoti.Svajonė labai gražus dalykėlis,tad linkiu,kad tavo Dina svajonė,būtinai išsipildytų.

Kristina Kvietelaitytė

Pasisakymų: 3

2009-07-15 23:04

Na jei nebijai skraidyti lektuvais,tai sakyciau patogiausia butu i MEILES miesta nuskristi  bet vaziuojat autobusu,galima pro langa pamatyti,prakeliaujancias salis ir ju miestus nors as dar nepabuvojau,labai noreciau ten nuvykti ir pasivaikscioti po Paryziaus miesto gatveliu ir aplankyti pacias graziausias vietas

Kristina Kvietelaitytė

Pasisakymų: 3

2009-07-15 23:06

o mano pats didziausias noras,gyventi ant juros kranto nors puikiai zinau kad tokia mano svajone ir liks tik svajone...

Kristina Briaunyte

Pasisakymų: 1

2009-07-21 22:12

As buvau Paryžiuje. Dar ir dar kartą lėkčiau...bet tik ne per agentūra. Labai mažas laiko tarpas pamatyti tikrąjį paryžių..Aplankiau Eifelio bokštą - pakilau i viršų, na vaizdas nenupasakojamas, ašaros trykšta ..ir apima euforija. Tad kas nenuvyko siulau būtinai nuvažiuoti nes papasakoti neįmanoma

jurate obermaier

2009-07-22 10:42

Sveiki visiems,is psichologijos zinau ir man pasitvirtino,kad svajones,troskimai gali virsti realybe.Bet pirmiausia reikia isivaizduoti ir tiketi, kad jos pasitvirtins.Anksciau neturejau darbo,pinigu, bet labai tikejau ,kad gausiu. Kad atsiras geros aplinkybes,asiras tam reikalingi zmones.Svarbiausia mastyti visada pozityviai. Bet jeigu atsiranda,kokia abejone,svajone isnyksta.Anksciau buvo taip,kad pakeiciau 4 kolegijas,universitetus.Bet kai labai norejau ,pabaigiau kolegija,gavau diploma.Su draugu nepasiseke,mane paliko,tai kas, atsirado kita meile.Dabar mano svajone tureti darnia seima.

Redagavo: (2011-02-13 14:29)
jurate obermaier

2009-07-22 10:47

Pas mane nera,kad Paryzius butu mano svajone, man visi Vakaru miestai panasus, Berlynas,Viena, Londonas. Viena labai grazus miestas.O i Azija, i rytus nukeliaut labai noreciau. Kur zmones gyvena skurdziai,bet gamtos,koks grozis.

Lina Kasparė

Pasisakymų: 1

2009-07-26 19:03

Paryzius - grazus miestas! Net keleta dienu turejau laiko megautis Pryziumi... Eifelio bokstas, Luvro muziejus, Triumfo arka, Napaleono kapas, Sacre-Coeur baznycia, Montparnasse pastatas, Operos rumai, Notre-Dame baznycia, Moulin Rouge, Patricijos Kaas kapas, Marijos Magdelietes baznycia... ir dar daug miesto parku, tiltu, aiksciu... tikrai grazu, ispudinga, didinga...
Jei jau keliausite i Paryziu nepamirskite ir Disneyland Paris - ispudingas pasaulis!!! Daug linksmybiu, potyriu, netiketumu...
Pritariu, kad Paryzius tai tik vienas is Europos sostiniu miestas. Kiekviena sostine kazkuo ispudinga ir savita, kulturos skiriasi.
Buvau Vokietijoje (Koelnas, Stutgardas, Liudvigsburgas, Miunchenas ir dar daug mietu ir miesteliu...), Anglijoje (Londonas ir dar keli miesteliai), Italijoje (Venecija), Prancuzijoje (Paryzius ir ne tik), Ispanijoje (Beni-Dorm, Altejos kurortai)...
Is Europos saliu mani zavi nepaprastai grazi Vokietijos gamta, jos naturalumas, ir preciziskas svarumas...
O nukeliauti noretusi daug kur, visu pirma, gal i Skandinavijos salis...
Sekmes keliaujantiems. Keliauti - tai semtis ziniu, isminties, praplesti akirati...

Iš viso įrašų: 8

CAMEL - Packs

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama