Prisijunk prie šio klubo! Būdamas jo nariu tu galėsi:

• Diskutuoti su bendraminčiais klubo forume;
  • Talpinti, komentuoti bei vertinti nuotraukas klubo galerijoje;
  • Taplinti video, kurti renginius, reikšti nuomonę klubo apklausose bei naudotis daugybe kitų naudingų funkcijų.
Iš viso įrašų: 49

Slidinejimo kurortai

Autorius:
Sukurta: 2009-03-07 15:30
Audre Vetra

Pasisakymų: 322

Sukurta temų: 4

2009-03-07 15:30

Papasakokite,kokiuose Slidinejimo kurortuose "droziate" slides.pasidalinkite mintimis,kokios kainos,koks serviso lygis? Kur verta vaziuoti,o kur ne.

viktoras andriuska

Pasisakymų: 2

Sukurta temų: 0

2009-03-09 08:04

Siandien lankiausi Heavenly (Lake Tahoe, CA) oras ir sniegas buvo tiesiog nepakartojamas Šypsena 7 pedos per praeita savaite Kvatotis jei butu maziau vejuota, butu tiesiog rojus.

Neegzistuojantis vartotojas
2009-03-09 11:03

Sveiki, klubiečiai!

Seniai rezgu mintį "čiūžtelti" su slidėmis už balos. Audrės, Viktoro patarimų labai reikės... Bet kol kas dauguma lietuvių zulina Alpių, Tatrų ar Rūdinių kalnų šlaitus.

Daugelis slidininkų jau yra aplankę pagrindinius Austrijos, Italijos, Čekijos, Slovakijos slidinėjimo kurortus. Bet yra Europoje ir mažesnių, bet netikėtai gerų ir įdomių slidinėjimo vietelių.

Gal klubo nariai galėtų tokiais atradimais pasidalinti?

Audre Vetra

2009-03-09 18:00

Viktorai,cia atpazysti? Juk foto is Lake Tahoe,tik ten buvau pernai. Si kovo gale leksiu i Clorado,Breckenridge,aplankysiu Veil.Cooper mount.

Audre Vetra

2009-03-09 19:43

Remigijau,jokiu bedu.Esu jau daug slidinejimo kurortu aplankiusi JAV,tad tikria informacijos turiu,jei tau reiktu-visada prasom!

viktoras andriuska

Pasisakymų: 2

2009-03-10 06:39

to Audre, zinoma pazinau, pazystamos vietos Šypsena tik pamates foto palikau komentara Mirktelėti colorado buvau tik karta 2004 berods, Breckenridge ir Vail. Vaile buvo nezmoniska audra tai viso grozio taip ir neteko pamatyti nes buvome tik 1diena. kolkas svajone lieka aplankyti Utah resortus, gal kitamet.

Audre Vetra

2009-03-10 15:40

Viktorai,geras tavo pasirinkimas del Utah, buvau Utah (Jutoj)" Smow Bird"pries 2 m.Ka tu-nerealus kurortas.Labai stiprios juodosios trasos,Colorade tokiu dar net neradau.Sniego irgi buvo tiek,kiek nebuvau maciusi per gyvenima.Labai patiko.

Na,tik zinai,pas murmonus alus tik 3 laipsniu, cha cha....

Audre Vetra

2009-03-27 19:03

Ramute,papasakok apie slidinejima Kanadoj,matau pagal foto,kad ten buvai/Ar verta?Ar ne per salta?

Breckenridge nuostabi 13000 virsune,nuostabios trasos.Vat jau tikrai yra ka veikti ir iveikti! Vail patiko-daug erdves,didelis trasu pasirinkimas,buvo daug sniego !

Ramute Klimas

Pasisakymų: 136

2009-03-28 03:33

Smagu, verta...., nebuvo persalta....,

Audre Vetra

2009-03-30 05:38

Kokiuose kurortuose Kanadoj,Ramute,buvai.papasakok gi!

Ramute Klimas

2009-03-30 16:48

Audre nugi Wistler slidinejom, o po to ten su gandola leki jaigu noras yra iki Blck comb.... smagu tik mano dukra bijo aukshcio tai tik viena karta nuo kalno iki kalno varem...ir po pasislidinejimo atgal i Wistler puse... labai jau aukshtai ta gandola pakyla, o dar pakliuvom i ta kur dugne langas.... turiu fotkiu is gandolos... bandysiu ideti, tik va nelabai kaip fotkes gavosis.....

Audre Vetra

2009-04-14 17:15

Slidininkai,pasakokote apie kurortus,labai idomu butu suzinoti apie Europos 'kalveles".Kur ir kodel geriausia butu lekti?

Jei domina amerikoniski,mes galime su Ramute  pasakoti.

Jolanta Kaun

Pasisakymų: 7

2010-01-14 09:49

Europoje turbut labiausiai verta isbandyti Prancuzijoje Trijuose Sleniuose esancias trasas. Slidinejome ten pries pora metu. Platybes... Daug sauletu trasu. Sudetingumas - koks tik nori. Servisas super. Slavu mazai, nes kainos nemazos, o ir toli jiems.

Audre Vetra

2010-01-14 20:59

Isivaizduoju,Jolanta,kaip ten smagu.O kokios keltuvu kainos?Turbut brangiau uz Austrija?

Jolanta Kaun

Pasisakymų: 7

2010-01-27 11:10

Mes pirkome Sky Pass'a tik vienam sleniui, tad kainavo apie 250 euru 6 dienoms.Panasiai tiek pat butas. Valgeme dazniausiai namie, nes nuomavome buta su virtuve. Vykome savo automobiliu - galejome veztis ir savo slides, ir maisto savaitei. Labai ukiska kompanija pasitaike. Bet ir tai kainavo... Bet kur slidineti pigu?!

Audre Vetra

2010-01-31 04:31

Is tiesu,tai prabangus sportas ir brangus.O gal kas girdejote apie slidinejima Ukrainoje,Karpatuose?Sako,kad geros kainos ir trasos liuks.

Ramute Klimas

2010-01-31 23:49

man neteko ten pabuvoti....

2010-02-01 09:20

Audre Kairyte Vakar 04:31 rašė:

Is tiesu,tai prabangus sportas ir brangus.O gal kas girdejote apie slidinejima Ukrainoje,Karpatuose?Sako,kad geros kainos ir trasos liuks.

Buvau tarybiniais laikais. Man patiko. Dabar tikrai viskas ten pasikeitę, ir tikriausiai tik į gerąją pusę

Ramute Klimas

2010-02-04 08:34

Audrone gyvenimas bega pirmyn viskas keiciasis..., jauciu pakliutum ten dabar tai nepazintum kaip butu smagu...

2010-02-04 08:46

Net neabejoju. Tik ten sudėtingiau nuvažiuoti, nei į Vakarus

Iš viso įrašų: 49

Augame

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital