Prisijunk prie šio klubo! Būdamas jo nariu tu galėsi:

• Diskutuoti su bendraminčiais klubo forume;
  • Talpinti, komentuoti bei vertinti nuotraukas klubo galerijoje;
  • Taplinti video, kurti renginius, reikšti nuomonę klubo apklausose bei naudotis daugybe kitų naudingų funkcijų.
Iš viso įrašų: 18

LARINGITAS !! KAS SU JUO SUSIDURET-PAKOMENTUOKIT GYDYMA

Autorius:
Sukurta: 2009-03-07 16:28
irma litvinaviciute

Pasisakymų: 62

Sukurta temų: 2

2009-03-07 16:28

Mielos mamytes turim didele beda amzina bronchita kuris galiausiai baigiasi laringitu ir stipriais dusulio priepuoliais. Maziukas 2,3 m praktiskai kiekviena menesi serga ir kuo toliau tuo stipriau-ko tik nedariau kaip tik negydziau grudinau, ir antibjotikais, ir zolem ir garinimais ir drekinimais, ir visokiais tepliojimais-  prasau papasakot ar esat susidure su sia liga ir kaip ja gydot gal dar kokiu budu zinot kaip palengvint vaikui atsikoset ir galiausiai neuzdust. Negaliu gi visalaika vaiko maitint antibjotikais...

Inga Vasiliauskė

Pasisakymų: 40

2009-03-07 17:24

Dar tarybiniais laikais mano jaunesnis broliukas sirgo laringitu. Ir dabar pamenu tuos baisius kosulio priepuolius. Dabar kiti laikai, kiti ir gydymai, gal atsiras mamyciu, kurios pasiulys koki pazangu gydymo buda. Stiprybes jums!

Rita Bruzgaite

Pasisakymų: 325

Sukurta temų: 1

2009-03-07 19:52

Vienu metu priziurejau seimynoje 4 vaikucius, mazasis budamas 7 men susirgo laringitu. Gyd skyre antibiotikus, as is savos vaistininkes praktikos dadejau: juros druskos pakaitintos supiltos i maiseli dedavau ant krutineles ir taip pat eteriniu al vakarais ant pagalvytes lasindavau, dienomis pagrinde lauke budavome. praejo per pora sav.

dziaugiuosiu, kad su savuoju tokiu problemu nera, o jums mamytes stiprybe, tikrai bjauri liga  

ir su artejancia kovo 8-aja

Rita Bruzgaite

2009-03-07 21:46

Ka tik varciau uzrasus studiju. radau gyslocio arbata. Reikia gerti Šypsena

irma litvinaviciute

2009-03-07 23:56

aciu mergytes    Rita okaip ta gysloti ruost..ar paciai prisirinkt vertetu ar pirktini ?

Rita Bruzgaite

2009-03-08 10:01

Zinoma gariau savo, bet ziema nepririnksi Šypsena, tai dabar bent jau vaistinese pasiziurekit, anksciau tikrai budavo, dabar negaliu pasakyti, nes jau seniai ne Lietuvoje Kvatotis.

Vasara patys pasirinkit, ir plonu sluoksniu paskleide kur nors palepeje isdziovinkit, turesite kitai ziemai, nes tikrai gali kartotis. Greiausiai renkti nuo birzelio men, iki rugsejo. Tuo metu turi daugiausia gydomuju savybiu.

irma litvinaviciute

2009-03-08 10:26

ACIU  mergyt uz patarima-dabar liko tik vasaros sulaukt ir temsiu i palepe netik ciobrelius ir liepziedzius bet ir gyslocius..aciu  

Rita Bruzgaite

2009-03-08 10:42

SEKMES 

Ligita Kaunietytė-Milenienė

Pasisakymų: 1

Sukurta temų: 0

2009-03-08 14:17

Mano mažiukę ir karts nuo karto puola laringitas.Iš pradžių garindavom virintu vandeniu su soda,bet padėdavo trumpam.Dabar turim nusipirkę inhaliatorių,sausi garai daug greičiau sumažina dusuli

daiva mikalauskaite-barzdaitiene

Pasisakymų: 264

2009-03-31 11:45

Taip daug padeda inhaliatorius,bet ta liga su laiku išaugama(maždaug iki 5 metų),mano visi vaikai sunkiai sirkdavo,mažoji irgi neatsilieka(dabar jai 3,7m),būna visko iki dusinimo.Aš dabar perpratau ligą,tik sukosėjus duodu,,gedelikso",jei nepraeina-po 3d.pakeičiu ,,aktifedu"Verktines atsiranda sloga,su žaliu pakuotė),o jegu jau labai dusina(iki pykinimo),duodu,,ventolino"sirupo ir jau antibiotiko,pavarkstu 2sav.,bet ligoninės neprireikia

irma litvinaviciute

2009-03-31 16:26

Daiva tavo isvardintus vaistus naudojom,tik jie nieko nepadejo-jis labai sunkiai iskart serga ,bet be temperaturos, ir antibjotiku del dusinimo neduosiu,sikart prisiklausinejau ir virta bulve pradejau det,taip kad naudojam kambariu drekintuva,inhaliatoriu,kvepuojam kas vakara garais-ir tikiuosi ir laukiu kol isaugs..nes kaskart liga sunkeja-nebuna slogos tik dusimo priepuoliai kurie prasideda nakti,dien avaikas net nesukoseja o va kai naktis taip ir lakstom pamainom su vyru   gal dar kas kokiu liaudisku gudrybiu zinot? jau isistikinau kad padeda

daiva senzikiene

Pasisakymų: 403

2009-03-31 16:39

Gal jau cia astma prisidejus nu nenoriu gasdinti, bet jei jau nekosti o tik dusimo priepuoliai....

irma litvinaviciute

2009-03-31 21:29

buvom pas pulmonologa ,dare tyrimus ieskojo alergenu ir nieko nerado  ,o astmos kolkas nera bet tokai rizika yra kad ateityje arba isaugs arba pereis i astma...

daiva mikalauskaite-barzdaitiene

Pasisakymų: 264

2009-04-01 08:15

Ką galiu aš daugiau pasakyt,mano merginai taippat tik nakty tas dusulys ir temperatūros nebūna,žinoma antibiotikų griebiuosi tik blogiausiu atveju.Taip yra visokių liaudiškų procedūrų: garinimas(vanduo,soda,jodas,česnakas,ramunėlės,druska),karštos bulvės su lupena,garstyčios(pop.lapeliai ant krūtinės ir nugaros).Maniškiai tai padeda,todėl ir tau patariau,nieko naujo vadinasi nepasakiau.Sėkmės ir kantrybės(jos tikrai prireiks kol vaikukas išaugs tą biaurią ligą).O nebandiai skiepytis,gal lengvesne forma persirgtų?

daiva senzikiene

Pasisakymų: 403

2009-04-01 09:34

Nu seip tai visom persalimo ligom reikia kad butu kuo dregnesnes patalpos, as ir turiu oro drekintuva bet daktare sakydavo dar ir puoda virinti su vandeniu kad butu kuo dregniau...

Raimonda Varnaite

Pasisakymų: 895

Sukurta temų: 5

2009-04-01 11:32

Apie joda mamytes galit parasyt placiau?Man drauge vis sako patepk krutinele vaikui jodu kai jis koso ar padukus-pades,o as net nezinau ar tai veikia.

irma litvinaviciute

2009-04-01 16:50

vat sus jodu as bijau nes karta pati esu nusideginu ssu kompresu-butu idomu suzinot placiau kas bandet ir kaip reik daryt? o skiepa bandem-ismeciau pinigus,praejus geram menesiui po skiepo taip sunkiai susirgo plauciu uzdegimu kad atsidurem ligoninej..

Erika Kazlauskiene

Pasisakymų: 1

2015-11-30 17:58

Mums ta pati bėda, vaikas jau antrą kartą be balso.. Aš visuomet buvau prevencijos ir tradicinės medicinos šalininkė, nesinori vaikų gydyti stipriais vaistais ar antibiotikais, net nežinau ką daryti...

Iš viso įrašų: 18

Vasara kaime...

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama