Prisijunk prie šio klubo! Būdamas jo nariu tu galėsi:

• Diskutuoti su bendraminčiais klubo forume;
  • Talpinti, komentuoti bei vertinti nuotraukas klubo galerijoje;
  • Taplinti video, kurti renginius, reikšti nuomonę klubo apklausose bei naudotis daugybe kitų naudingų funkcijų.
Iš viso įrašų: 16

Bendraukime

Autorius:
Sukurta: 2009-03-12 08:40
Irina Lisovskienė

Pasisakymų: 7

Sukurta temų: 1

2009-03-12 08:40

Sveiki, mielieji. Tai jeigu jau buvo klubas sukurtas, bendraukim, dalinkimes mintimis, juk klubai kuriami pagal interesus, o i si kluba registruojasi tie, kas domisi sunkiaja muzika Šypsena

Aurelija Ramonienė

Pasisakymų: 2

Sukurta temų: 0

2009-04-12 20:09

Ko tai neaktyvistai esat, brangieji  Visi išėjo į Ferrumą? O kuo čia bendraut blogai?

Taigi, kaip gyvenat, kokiuose koncuose-festivaliuose planuojat šią vasarą sudalyvauti?

Antanas Keršys

Pasisakymų: 4

2009-04-22 14:53

Ferma sux Šypsena Gaila, kad klubas nlb populiarus...

As planuoju sudalyvaut Woodstock 2009 Lenkijoj...

Aurelija Ramonienė

Pasisakymų: 2

2009-04-23 22:39

O aš vėl bandysiu nusigaut iki Čekijos 'Brutal Assault'. Gal trečias kartas nemeluos visgi... Na, aišku, tokie vietiniai šviesuliai kaip 'Kilkim žaibu' irgi nebus ignoruojami

Irina Lisovskienė

2009-04-30 18:55

Aurelija, as irgi mastau apie Assaulta. Kaip keliausi, autobusus?

Antanas Keršys

2009-04-30 19:17

S.M. brutal assault daug silpnesnis nei praeitu metu Šypsena Jai jau grustis toki kelia tai turetu but geresnes grupes... Manau "Metal Camp" mandresnis festas...

Irina Lisovskienė

2009-05-02 08:22

Antanai, o "geresnes grupes", tai pvz. kokios? Šypsena Sakykim, man blackas nelebai patinka,bet manau kad vien del Immortal butu verta vaziuoti, na aisku, skonio reikalas.. O i Kilkim Zaibu jau turiu bilieta. Kita sestadieni varau i Arijos konca.

Redagavo: (2009-05-02 08:23)
Antanas Keršys

2009-05-06 13:44

Brutal Assault 2008:

Arch Enemy, Behemoth, Carcass, Entombed, Exodus, Hate, Mayhem, Paradise Lost, Primordial, Septic Flesh, Six Feet Under

Siais metais demesio vertos tai Immortal, Opeth, Marduk, Testament... is tu kur labiausiai mane domina, todel praieitu metu Brutalas geresnes sudeties bent jau man buvo Šypsena Skonio reikalas (beje as ne blackeris)

S.m. Metal Camp labai daug grupiu, kures jamciau, bet neturiu su kuo varyt:

Blind Guardian, Down, Dimmu Borgir, Napalm Death, Lamb of God, Testament, Amon Amarath, Kreator, Vader, Sodom, Alestorm, Hatebreed, Aborted...

Tiek is mano puses...

Redagavo: (2009-05-06 13:45)
Irina Lisovskienė

2009-05-10 00:10

As gyvai nemaciau nei vienos is siu metu BA grupiu (Marduku konce, kai jie buvo atvare i Vilniu, nebuvau). Del Amon Amartu-juos pamatysiu Zaibuose (tikiuosi). Kreator, Sodom ir Vader pas mus buvo. Nezn, mane labai tarukia Assaultas, gal del to, kad ne karto nebuvau Šypsena

Ka tik is Arios koncerto. Buvo gerai \m/

Mindaugas Mieldazys

Pasisakymų: 3

2009-05-15 23:09

Sveiki. Tai kad sunkioji muzika yra ant tiek ivairi, kad net ferume tautieciai randa del ko pasiesti Šypsena Nenustebciau, jei ir cia is musu 6 visi prie skirtingos butu linke...

Paziurejau i Metal Camp sarasa, man irgi rastusi ka jamt... tiesa, su Antanu bendro gautusi tik Blind Guardian Šypsena (beje, kazkur uzsienietiskam saite maciau anglo ar kokio kito uzsieniecio review, kad musiskiai Thundertale skamba panasiai i Blin Guardian - tipo palyginimas nezinantiems Šypsena

P.S. Nightwish, Edguy ir vien del to jau (man) verta butu ten atsidurt... + dar Dragonforce ir Visions of Atlantis.

Irina Lisovskienė

2009-05-22 07:26

Sveikas, Mindaugai, kaip matau, i heavy/power esi linkes. Tai jau tikrai taip, metalo substiliu begale, ir butent del to metalas yra man idomus, nesiklausdau vien thrasho ar vien blacko, visur, visuose stiliuose randu savo perliukus ŠypsenaPastaruoju metu anr rusiskos heavy/power scenos esu labai uzsikabliavusi..

Mindaugas Mieldazys

2009-05-25 01:38

Laba, Irina. Butu labai idomu ka nors is rusiskos muzikos (tikrosios Šypsena isgirst, nes iki siol negirdejau nieko. Jei tokioj mazoj saly kaip Lietuva atsirado kas groja tokia muzika, tikriausiai ir Rusijoje yra tokiu... (Reiktu bent kelis pavadinimus zinot, del bendro taip sakant Šypsena

(prie heavy/power dar prideciau symphonic/progressive...)

Antanas Keršys

2009-05-27 14:59

Progressive ir technical death labai megstu... Dar folk/pagan traukia del atmosferos ir tradiciniu instrumentu skambesio Šypsena

Bet panasiai kaip Irina, randu "perliukus" visuose stiliuose Šypsena Tik vienam buna ju daugiau, kitam maziau...

Irina Lisovskienė

2009-05-27 22:54

Folk/pagan ir as megstu, a-lia Ensiferum, Skyforger, Fintroll ir pan. Va labai laukiu birzelio 12, Zaibu \m/

Mindaugai, tavo akiracio pletimui keletas ru hard'n'heavy and power  komandu

Ария, Кипелов, Артерия, Ольви, Декабрь, Харизма, Колизей, Черный кофе

gal uzteks Šypsena

Mindaugas Mieldazys

2009-06-01 02:21

Aciu Irina. Ария patiko, jau po biski darosi gaila kad koncerta praleidau... Черный кофе nepasirode prie sunkesniu, reiks daugiau kuriniu paklausyt - kaip ir likusiu Šypsena

(prie folku prideciau tik Elvenking - net uzmirses buvau sita zanra...)

Irina Lisovskienė

2009-06-04 07:09

Черный кофе - ziurint, koki albuma teko klausyti, is esmes jie groja roka, kai kur harda, kai kur netgi bliuza.. Ария - tai zanro klasika Šypsena Apie ru sunkiaja scena galima susirasti cia, jeigu moki rusu:

http://www.mastersland.com/

Pastaruoju metu atradau nuostabia viking/folk/black grupe THY WICKED, veza nerealiai!!!!

Iš viso įrašų: 16

Ivairios 2009

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama