Prisijunk prie šio klubo! Būdamas jo nariu tu galėsi:

  • Diskutuoti su bendraminčiais klubo forume;
  • Talpinti, komentuoti bei vertinti nuotraukas klubo galerijoje;
  • Taplinti video, kurti renginius, reikšti nuomonę klubo apklausose bei naudotis daugybe kitų naudingų funkcijų.
Iš viso įrašų: 2
 
 

Globalizacijos ir globalizmo sąvokos

Autorius:
Sukurta: 2009-03-13 11:52
Edvardas Kuzavinis

Pasisakymų: 15

Sukurta temų: 7

2009-03-13 11:52

Laiko taupymo sumetimais nukopijuosiu informaciją iš tinklapio http://lietuvosnaikinimas.wetpaint.com/ kadangi ten viskas labai teisingai ir aiškiai parašyta.

Globalizacija yra natūralus procesas, kurio neįmanoma sustabdyti („pūsti prieš vėją&ldquoMirktelėti. Tikintys krikščionys turi vertinti dalykus doroviniu požiūriu. Doroviniu požiūriu čia nėra ką vertinti, nes viskas priklauso nuo to, kaip (dorai ar nedorai) patys žmonės reaguoja į globalizaciją.
Doroji puse neabejotina: žmonės tikrai pasinaudoja realia galimybe pažinti vieni kitus, ima suprasti ir gerbti kitas kultūras, darosi mažiau ego-/etnocentriški, kritiškiau vertina patys save. Atsiranda galimybė vienyti globalinius ir regioninius resursus, naudoti juos žmogaus ir aplinkos labui.
Tačiau akivaizdi ir nedoroji pusė. Pirmą kartą istorijoje atsiranda galimybė globalizuoti monopolinį kapitalą, susidaro pasaulinė oligarchija, kuri pašalina arba minimalizuoja konkurenciją, pasiskirstydama realią ekonominę valdžia tarp sau pavaldžių transkontinentinių korporacijų (http://www.globalpolicy.org/socecon/tncs/index.htm). Per transkontinentines korporacijas uzurpuojami gyvybiniai žmonijos resursai (bankai, energetiniai resursai, naftos ir dujų pramonė, žemės ūkis, maisto pramonė, mašinų gamyba tt.), organizuojamas narkobiznis, nusiperkama politinė valdžia, paperkamos vyriausybės ir prezidentai, slaptosios tarnybos ir jėgos struktūros. Kaip visa tai vykdoma, nėra jokia paslaptis (ar „sąmokslas&ldquoMirktelėti – internetas pateikia plačiausią informaciją (http://www.theinsider.org, http://www.copvcia.com/). Nėra jokia paslaptis ir milijardierių klubai, iš kurių garsiausias turbūt yra vadinamų „bilderbergerių“ (http://www.bibliotecapleyades.net/esp_sociopol_bilderberg.htm, http://www.bilderberg.org). Verta paminėti ir „300 Komitetą“ (http://educate-yourself.org/cn/johncolemangoalsofIlluminati.shtml). „Bilderbergeriai“ neslepia, kad jų tikslas – sukurti „pasaulinę vyriausybę“, kuri suvienys žmoniją neva žmonijos labui (pvz., išnyks karai). Pasaulinės oligarchijos bandymas užgrobti valdžią pasaulyje – jokia „globalizacija“, bet visais požiūriais kriminalinė politika, kuri ir vadinama terminu globalizmas. Globalizmas tad prisidengia globalizacija ir pakeičia sąvokas.

Neegzistuojantis vartotojas
Neegzistuojantis vartotojas
2012-05-22 22:44

Kvatotis geras klubas, taupantis laika... Kam tas laikas? Sistemai aisku. einu issitrint is tos naivuoliu nesamones

Iš viso įrašų: 2
 
 

mes

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama