Prisijunk prie šio klubo! Būdamas jo nariu tu galėsi:

  • Diskutuoti su bendraminčiais klubo forume;
  • Talpinti, komentuoti bei vertinti nuotraukas klubo galerijoje;
  • Taplinti video, kurti renginius, reikšti nuomonę klubo apklausose bei naudotis daugybe kitų naudingų funkcijų.
Iš viso įrašų: 4
 
 

Kas yra terorizmas.

Autorius:
Sukurta: 2009-03-13 12:15
Edvardas Kuzavinis

Pasisakymų: 15

Sukurta temų: 7

2009-03-13 12:15

KAS YRA „TARPTAUTINIS TERORIZMAS“ arba: Ką vėl padarė tie baisūs musulmonai!
Maždaug su tokiais žodžiais atbėgo pas mane žmonelė, pranešdama apie kruvinus įvykius Mumbajyje (Bombėjyje), kur 2008 m. Lapkričio 27 d. „Dekano modžahedais“ pasivadinę teroristai užpuolė Trident'o bei Tadž Machal'o viešbučius, Žydų centrą ir turistų restoraną išžudydami šimtus nekaltų žmonių, daugiausia britų ir amerikiečių.
Modžahedai? Bet juk modžahedai – tai džihado dalyviai, o džihadas – šventasis karas, vykdomas musulmonų tikėjimui ir turtui apginti. Džihado negali paskelbti jokie teroristai. Džihadas skelbiamas ne teroristų, bet musulmonų Ummos (Bendruomenės) vardu, kai atsiranda sąlygos, atitinkančios šariato (musulmonų teisės) nuostatus. Tarp Indijos ir Pakistano tikrai nuolat rusena lėtinis karas dar nuo išvadavimo nuo anglų valdžios ir teritorijos padalijimo tarp induistų ir musulmonų. Nesantaikos objektas – Kašmyras, kuriame veikia Pakistano tradiciškai palaikoma musulmonų išsivadavimo organizacija Laškar-e-Tiaba, dabar apkaltinta surengus teroristinį išpuolį ir Indijos reikalavimu patyrusi baudžiamąjį Pakistano smūgį (Laškar-e-Tiaba griežtai atmeta šiuos kaltinimus).
Aišku? Ne, nė kiek. Juk jei „modžahedai“ vykdė „operaciją“ prieš induistus, kodėl jie žudė amerikiečius ir britus? Kam reikėjo užpulti Žydų centrą, Vakarų turistų pamėgtus viešbučius ir restoraną, o tarkim, ne Mumbajo administraciją ar kokią nors induistų šventovę?
Greit pasklido labai įdomi žinia. Tarp pasislėpusių rūsyje buvo garsus 72 metų britų milijonierius Andreas Liveras, kuris mobiliuoju telefonu pranešė BBC tinklams savo buvimo vietą. Tučtuojau ši mobiliojo ryšio palydovinė informacija buvo „modžahedų“ pagauta, milijonieriaus slėptuvė rasta ir jis nedelsiant nužudytas.
Gerbiamieji, kada Jūs girdėjote, kad fanatikai teroristai būtų kartu ir aukšto lygio modernių technologijų specialistai? Teisingai, 2001 m. Rugsėjo 11, kai „teroristai“ sugebėjo apgauti net Pentagono radarus ir taranuoti pastatą „Boing'o“ lėktuvu, kuris kažkodėl, pirma, visas sudegė nepalikęs jokių detalių, išskyrus visai ne „Boing'o“ turbiną lauke, antra, ne tik palikęs sienoje įtartinai siaurą plyšį, tarsi taranavęs ant šono, bet dar ir tolesnio kito pastato sienoje – skylę visai ne nuo lėktuvo korpuso, o jau tikrai kaip nuo iš kažkur išorėje paleistos raketos (jau patylėkime, apie pietinį PPC dangoraižį, kuris nevirto ant šono, „įkaitinto“ dar likusio nuo išorėje beveik išdegusių degalų žibalo (!), taip pat patylėkime apie trečią pastatą, Nr. 7, į kurį joks lėktuvas neįsirėžė, bet kuris lygiai taip pat gražiai ir tvarkingai „susidėjo“, kaip ir abu dangoraižiai).
Kadangi po Rugsėjo 11 įvyko jau visai nežinia kieno suorganizuoti sprogimai Londone, o vienas garsiausių Naujosios globalinės tvarkos kūrėjų Tonis Blair'as (tas, kuriam sodomitų vestuvės – „didžiausias demokratijos pasiekimas&ldquoMirktelėti paskelbė „karą prieš tarptautinį terorizmą“, daugelis amerikiečių prisiminė 1963 m. JAV prezidento Džono Kenedžio nužudymą, kuris oficialiai paaiškintas tokia pat „geležine logika“, kaip ir Rugsėjo 11.
Abudu įvykiai susieti dėl dviejų priežasčių: pirma, Dž. Kenedis buvo metęs iššūkį slaptosioms tarnyboms ir perspėjęs, kad ateis dieną, kai jos ims naikinti civilines laisves visuomenės „gynimo“ nuo tariamo pavojaus pretekstu; antra, – kad paskelbus „karą prieš tarptautinį terorizmą“, ne tik buvo įsivelta į Afganistano vidaus reikalus (ieškant neva ten pasislėpusio Bin Ladeno, kuris prieš tai ne kartą lankęsis JAV), ne tik pateisintas melagingu pretekstu įvykdytas įsiveržimas į Iraką, bet netrukus imta kontroliuoti JAV (vėliau – ir ES) piliečių asmeninius ryšius, elektroninį paštą, pokalbius mobiliaisiais telefonais. Mat tikri teroristai tokie kvaili, kad naudojasi savo vardu įregistruotais elektroniniu paštu bei mobiliaisiais ryšiais!
Pasinaršykime anglakalbiame internete ir pamatysime, kad daugelis JAV netiki nei Kenedžio nužudymo, nei Rugsėjo 11 oficialiomis versijomis, bet įtaria savo valdžią, kuri šį kartą organizuoja provokacijas globalistinei agresijai pateisinti. Panašiai Putino FSB 1999 m. organizavo pirmąją panašią antiislamišką provokaciją sprogdinant gyvenamuosius namus Maskvoje, Volgodonske ir Buinakske Kremliaus vykdomam čečėnų tautos genocidui pateisinti. Ne be reikalo Putinas nedelsiant prisijungė prie Bush'o–Blair'o „karo prieš tarptautinį terorizmą“, kuris iš tikrųjų pavirto karu prieš nacionalinius išsivadavimo sąjūdžius.
Taigi milijonieriaus buvimo vietos atsekimas palydoviniu mobiliuoju ryšiu pasirodo buvęs tokio pat profesionalaus slaptųjų tarnybų lygio, kaip ir Kenedžio nužudymas, gyvenamųjų namų sprogdinimas su netikėta demaskuojančia nesėkme Riazanėje 1999 m., ar 2001 m. Rugsėjo 11 d. provokacija.
Belieka paklausti, kieno slaptųjų tarnybų darbas ta Mumbajo „operacija“, koks jos galutinis tikslas?
Paaiškėjo, kad „teroristai“ sulaikė tik Vakarų turistus, bet iš karto paleido Rusijos piliečius
(http://lev-shlosberg.livejournal.com/88766.html), o „Dekano modžahedų“ skelbimas, prisiėmęs atsakomybę už išpuolį, išsiųstas iš Rusijos tinklapio (http://vdinets.livejournal.com/556257.html?thread=10991841).
Taigi Rusijos tarnybos eilinį kartą „apsišvietė“ taip pat neprofesionaliai, kaip ir Riazanėje arba kaip Litvinenkos apnuodijimo atveju.
Paskutinis klausimas: ką Rusija pametusi Pakistane ir Kašmyre, kai laikas gelbėti savo braškančią kriminalinę valstybę, į kurią, naftos kainoms nukritus, ateina galutinė suirutė, badas ir totalinis banditizmas?
Bet ar Rusijos slaptosios tarnybos gina Rusiją? FSB yra valdžioje, o valdžios viršūnėje – milijardieriai, laikantys savo kapitalus Vakarų bankuose. Gal Skaitytojas žino tokį daiktą, kaip sąmoningas savo įmonės bankrotas? Ar čia tik nebus panašiai?
Neseniai paskleista teorija, kad Rugsėjo 11 – Rusijos spectarnybų darbas. Jei būtų taip, negi Vakarų spectarnybos nebūtų šito susekę? Kodėl jos tuomet gina savo beviltišką „binladenišką“ versiją?
Nepamirškime, kad gyvename globalizmo laikais. Globalizmas – ne šiaip technologinė pasaulio globalizacija, bet visų pirma pasaulinio oligarchinio kapitalo globalizavimas ir sutelkimas keliasdešimt supermilijardierių rankose. Jų tikslas – visiškas žmonijos resursų uzurpavimas, pasaulio valdymas pakeičiant suverenias valstybes transkontinentinėmis įvairių resursų ir pramonės šakų korporacijomis, „pasaulinė vyriausybė“, be jokio „sąmokslo“ atvirai kuriama Bilderbergo grupės, JAV Užsienio reikalų tarybos, Trišalės komisijos, Tarptautinio valiutos fondo ir kt.
Esant tokiai galingai realiai ekonominei valdžiai, visi Vakarų „suverenai“ pavirsta tik lokaliniais administratoriais, menedžeriais, gaunančiais fantastines algas už savo klusnumą. Susidaro naujosios pasaulinės vergovės modelis: nematomieji tikri valdovai, tarnai menedžeriai, vergai, t.y. mes visi, kurie svarbūs tik kaip rinkos produktų vartotojai ir kurių skaičius turi būti protingai sumažintas nuo penkių bent iki vieno „auksinio“ milijardo.
Šiam tikslui įgyvendinti pirmiausia trukdo „atgyvenusi“ moralė, kuriai atstovauja Abraomo religijos, o realiai priešinasi tik islamas. Iš čia ir visas įniršis prieš islamą, visi šmeižtai ir pačių spectarnybų organizuojamas „islamo terorizmas“ miesčioniui pagąsdinti (kad pats greičiau atbėgtų implantuoti sau po oda biočipą su Antikristo ženklu – plg. Apreiškimą 13 : 17).
Darome išvadas.
Šioje situacijoje kriminalinis globalizmas, be abejo, turėjo pradėti supirkdamas šalių spectarnybas, kur tik įmanoma. Tad jeigu Rusijos generolai vis tebesvaičioja apie SSSR atkūrimą, vargu ar FSB jau seniai nėra globalistų nupirkta. Tik tokiu atveju galime susieti pirmąjį bandymą sprogdinant gyvenamuosius namus Maskvoje 1999 m. su pagrindine antiislamiška provokacija 2001 m. rugsėjo 11. Tik tokiu atveju FSB galėjo dalyvauti ir šioje provokacijoje (be abejo, Vakarų spectarnybų organizuotoje), pvz., pasamdydama fanatikus vykdytojus.
Vadinas, ir Mumbajyje FSB veikė ne savo valia ir ne vardan Rusijos interesų. Paprasčiausiai Rusija nuo seno turi Pakistane ir Indijoje daug agentūros. Todėl ir gavo pavedimą įtraukti Indiją į „kovą prieš tarptautinį terorizmą“, t.y. prieš islamą, kaip tik tuo metu, kai reikia sudrausminti marionetinius globalistų režimus Pakistane ir Afganistane.
Be galo svarbu ir tai, kad Mumbajyje globalistai dar kartą pademonstravo visam pasauliui „musulmonų baubą“. Tam ir buvo žudomi ne induistai, o neva islamo nekenčiami žydai, amerikiečiai ir britai. Po Rugsėjo 11 žmonija vėl „perspėta“: „Būkite klusnūs, teikite mums savo asmeninius ir biometrinius duomenis vardan savo „saugumo“, laukite naujų baisių „terorizmo“ akcijų!“
Ir tikrai, juk savaime tie keturi pertekliniai žmonių milijardai neišnyks. Juos reikia išmarinti badu, karais ir terorizmais. Greit ateis nauja eilė Vakarams, kur „musulmonų teroristai“ pagaliau pavartos ir branduolinį ginklą (pvz., neutronines granatas, kurių keletas gali ištuštinti kad ir tokį megapolį, kaip Niu-Jorkas, praktiškai nieko nesugriovus ir nepadarius jokių materialinių nuostolių). Be abejo, tiks ir pandemijos, slaptųjų tarnybų laboratorijose paruoštas ir jau išreklamuotas vad. „paukščių gripas“ ir pan. Pinigų tam netrūksta, išradingumo taip pat.

Rolandas Valčiukas

Pasisakymų: 24

Sukurta temų: 1

2011-02-17 20:07

 sory,neskaičiau.Ir taip jau zeitgeistas ir kita dok aiškiai sako kas yra teroristai.

TERORISTASmano žodžiais - atpirkimo ožys.

TERORISTAI - tie vargšai,į kuriuos nusitaikė tikrūjų TERORISTŲ puška.

Tai vaizdžiai šnekant - "MATRICOS"AGENTAI,kurie pavaldūs sistemai-sistemai,kurios žmonių banda nemato,kiti mato lašelį ir jiems to užtenka,nes bijo smegenėlių perkrovimo.

Pranas Mackonis

Pasisakymų: 17

Sukurta temų: 0

Neegzistuojantis vartotojas
Neegzistuojantis vartotojas
2012-06-03 14:25

Terorizmas= koorporacinis fashizmas

Iš viso įrašų: 4
 
 

Mezgimai

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama