Prisijunk prie šio klubo! Būdamas jo nariu tu galėsi:

  • Diskutuoti su bendraminčiais klubo forume;
  • Talpinti, komentuoti bei vertinti nuotraukas klubo galerijoje;
  • Taplinti video, kurti renginius, reikšti nuomonę klubo apklausose bei naudotis daugybe kitų naudingų funkcijų.
Iš viso įrašų: 24
 
 
 
 
 
 

SVARBU!!! TREČIO PASAULINIO KARO PAVOJUS !!!

Autorius:
Sukurta: 2009-03-13 18:00
Edvardas Kuzavinis

Pasisakymų: 15

Sukurta temų: 7

2009-03-13 18:00

Žinau kad daugelis iš jūsų mane tuojau pvadinsit lunatiku, bet taipogi žinau kad neužilgo ši informacija padės jums pabusti į realybę netolimoje ateity, nes jūs prisiminsite ką čia perskaitėte.

Viskas vyksta ypatingai greitai:

Tiktai faktai:

1)  2001/09/11 - JAV vyriausybė suorganizavo tororistinę ataką prieš save kad vėliau galėtų pradėti karą Irake ir Afganistane, su tiksu perimti valdžią toje zonoje, grobti naftą bei išplėsti savo valdas. Įrodymų pilna, galit iš pradžių pažiūrėti paskaitą apie tai šiuo adresu:

www.atoveiksmis.lt  (D. R. Griffin paskaita apie 9/11)

Tai leidžia pamatyti kokie tironai vis dar vado pasaulį. Tai svarbu nes JAV skiria daugiausiai lėšų kariuomenei ir tai dominuojantis pasaulio agresorius.

2) FEMA(Federal Emergency Management Agency) - tai JAV Federalinė ekstrinių padėčių kontroliavimo agnetūra, jau turi tinklapy patalpintą informaciją apie pasiruošimą biologinei atakai ir kap elgtis atakos metu. Mintis ta, kad FEMA reguliuos visą procesą, žmonės turės paklusti valdžiai ir kariumenei, esant būtinybei matomai miestai bus "rakinami", t.y. niekas neturės teisės ištrukti iš miestų kuriuose prasidėjo epidemija, bus karantinas.

Tiesia iš FEMA oficialaus valstybinio tinklapio:

"During a Biological Attack

In the event of a biological attack, public health officials may not immediately be able to provide information on what you should do. It will take time to determine what the illness is, how it should be treated, and who is in danger. Watch television, listen to radio, or check the Internet for official news and information including signs and symptoms of the disease, areas in danger, if medications or vaccinations are being distributed, and where you should seek medical attention if you become ill."

Taigi, privalomos vakcinos, bet...

3) Neseniai, tik šių metų vasario mėnesio pabaigoj užsienio spaudoj pasirodė pranešimai apie tai, jog importuotose vakcinose nuo gripo, buvo rastas gyvas pavojingas Avian virusas H5N1

Ekspertų teigimu tai negalėjo įvykti per atsitiktinumą. Užkrėstas vakcinas eksportavo JAV farmacinė bendrovė Baxter.

Paskaitykite tiesiai iš neprilausomos spaudos šaltinių:

http://www.torontosun.com/news/canada/2009/02/27/8560781.html

http://www.ctv.ca/servlet/ArticleNews/story/CTVNews/20090227/Bird_Flu_090227

http://www.ottawasun.com/News/National/2009/02/27/8561076.html

http://talks.guns.ru/forummessage/151/432724.html

http://acrisis.ru/blog/?p=310

http://www.lifegen.de/newsip/shownews.php4?getnews=2009-02-25-5123&pc=s02

4) Prisiminkit filmą "I Am Legend" ir jo scenarijų.

5) Jau šiuo metu Jungtinė Valstijose yra apie 600 FEMA koncentracijos stovyklų. Jau ir per JAV pagringdinę žiniasklaidą neslepiama jog tos stovyklos yra, bet jos reklamuojamos kaip stovyklos į kurias bus vežami žmonės nutikus kokiam nors kataklizmui, stichijai ar biologinei atakai.

6) JAV yra galingiausia pasaulio valstybė šiuo metu kalbant apie jos karinį potencialą. JAV išleidžia savo karinio potencialo stiprinimui daugiau lėšų nei bet kuri kita pasaulio valstybė:

http://www.globalissues.org/article/75/world-military-spending

7) Jau šiuo metu vyksta JAV pertvarkymas, rengiamasi pereiti į militaristinį režimą. Matomai CIA ruošia dar vieną neva "teroristinę" ataką po kurios bus paskelbta įpatingoji padėtis. Yra visi to požymiai - Federalinė valdžia jau dabar reiduoja JAV piliečius ir pasitelkdama kariuomėnę masiškai konfiskuoja legaliai įsigytus ginklus, nes tai plano dalis bandant užkirsti kelią sukilimui. "Neteisingai" mąstančius JAV piliečius jau dabar pradeda suiminėti ir sodinti į kalėjimus. Tokie žmonės yra tie, kurie kažką negero sako apie Obamą, kurie sako kad Fedaralinis Rezervas yra privačių bankų grupė(tai tiesa), kurie pradeda kalbėti apie konstituciją ir savo konstitucines teises.

http://www.globalresearch.ca/index.php?context=va&aid=7763

http://www.freedomfiles.org/war/fema.htm

http://www.illuminati-news.com/Articles/63.html

http://www.uaff.us/deathcamps.htm

http://sonic.net/sentinel/gvcon6.html

http://www.cam.net.uk/home/nimmann/peace/power.htm

 

Darykit savo išvadas. Turiu savo scenarijų, bet gal pasilaikysiu jį sau.

Bet trumpai kalbant, susidaro įspūdis kad fašizmas niekada nedingo, bet slapta toliau evoliucionavo JAV, ir JAV transformuosis į naująją fašistinė Vokietiją kuri vėl bandys pavergti visą pasaulį įvesdama vieną pasaulinę valdžią, vieną valiutą, vieną centrinį banką ir vieną įstatymų rinkinį. Todėl JAV pirma turi sutramdyti pasipriešinimą savo šaly(matomai viruso epdemijos pagalba). JAV kaip ir daugelio kitų pasaulio valstybių politikai seniai neatstovauja žmonių interesų. Tas akivaizdu ir vienareikšmiška, su tuo niekas nesiginčyja.

Pabuskit!!!

Ieškokit informacijos švieskitės ir ruoškitės pasipriešinimui. JAV doleriai bus infiltruoti į JAV šalininkių valstybes (kaip jau seniai taid aroma) kur korumpuoti politikai darbuosis pagal iš anksto paruoštą programą. Jei Lietuvoje žmonės neišmirs badu (aišku neišmirs ), tai bus sutramdyti ir pavergti pačios Lietuvos korumpuotų politikų bei kariuomenės vadovaujantis ta pačia antiterorizmo politika ir einant petis į petį su "pasaulio išvaduotojais" nuo terorizmo.

 

Marius Plyta

Pasisakymų: 14

Sukurta temų: 1

2009-06-23 02:43

Tik idomu, kodel tu nemini lenino, kaip fasizmo pradininko, kurio pasekejas ir buvo hitleris? Juk fasizmas lenino-stalino laikotarpiu tarybu sajungoje buvo \visais atzvilgiais ziauresnis ir tesesi ne 12 metu, o 26 metus?


Redagavo: (2009-06-26 05:57)
Marius Plyta

Pasisakymų: 14

Sukurta temų: 1

2009-06-23 02:53

tfu, bl 36 metus. 10 metu dirbtinis badas pavolgyje..... ar tik ne is sito mokosi amerikieciai? Ir gestapas tikrai nebuvo tokio lygio ir savivales organizacija, kaip nkvd, bet labai panasiai

Darius Bagdonas

Pasisakymų: 1

Sukurta temų: 0

2009-07-08 12:33

Rekomenduoju paskaityti ( arba paziurekit YouTube) John Perkins “Confessions of an Economic Hit Man”, akivaizdu, kas ir kaip vyksta siuo metu Lietuvos ekonomikai ir ne tik.

Martin Ostwald

Pasisakymų: 17

Sukurta temų: 0

2009-12-02 14:26

Pnasu kad trecio pasaulis karas jau seniai prasidejo, bent jau jo pirmosio stadijos, jis tures manu siek kitoki pobudi negu praeje, nemanu kad valstybe kovos pries valstyve ar nacija prie nacija ne, karai bus vygdomi globaliai valstybiu vidujepirmoje stadijoje atlyginimu mazinimas soacialiniu ismoku mazinimas, vis didejantis skurdas.

Kad ruosiamos kitos stadijos galima is globalios valstybiu politkos, skurde gyvenantis zmogus praranda vis daugiau pilietiniu teisiu, nekuriems jau neuztenka pinigu teistis pries neteisius valstybinius tarnautojus ar pareigunus, sakykime jei paprastas sumusamas policininko taikioje demonstratiojoje, arba net nuzudomas poliko demonstracijos metu. turtingas liks visada teisus ir niekada neis kalejima. auganti ne tik turtine bet ir socialine ir teisine nelygybe.

Ziurekim toliau ne vien amerikoje, bet kitose valstybe lengvinama zmoniu suemimas be ikalciu anglijoj galima jau du menesi zmogu islaikyti kalejime neturint tam jokiu ikalciu, ir taip po truputi nesibaiminama taikyti praktikoje, mazdaug pries du menesius, buvau savo bute vokietijoj pazadintas is lovos ir suimtas policijos ir penkiom sesiom valndom uzdarytas nieko nepaaikunus is prasmirdusia vienute kur ant gulto dar gulejo tikriausiai panaudotas prezervatyvas. veliau paaiskejo kad mano sulaikymui uzteko motyvo kad buvau itariamas vairaves isgeresnors neturiu masinos ir paskutiniu metu visai nevairavau bet sulaikymui pilnai uzteko  vien tokio itarimo, o gal tai buvo valstybes ispejimas del mano politines veiklos galima butu ir taip interpretuoti.

taippat daugmoje valstybiu net vien amerikoje bet ypac intensyviai vokietijoj bandoma pakeiti kontitucija ir primti istatymo pataisas kad  kariuomine galetu perimti policijos funkcijas, nes tikriaisiai baiminasi kad kilus badui ir tikriems neramumams policijos pajegu neuzteks apginti politikams ir valstybinems intancijoms.

Gerai tai buvo bandoma atskirose valstybe dabar su Lisabonos sutartimi legazuota visoj europoje: policija dabar legaliai gali saudyti i zmones ir juo nusauti esan menkiausiam sukilimo pavojui. Sakykime mitingo metu, kas nors susuktu "salin vyriausybe", pagal europos sajungos teise, policininkas gali palnai atidengti ugni i minia.

Ir ar kalbesime apie paslaptingus lagrius amrikoje, ar apie prevencines justicijos priemones niekas nevyksta be reikalu. ginklai nekalemi tam kad guletu ir rudytu sandeliuose, istatymai nekeiciami be reikalo, valstybiniai issiskolinimai irgi turi visai kitas priezastis negu daugelui atrodo. As nebandau speliotis trecio pasaulinio karo apimties ar datu, taciau isvelgiu tam tikra preliudija objektyviai stebedamas dabarties faktus.

Martin Ostwald

Pasisakymų: 17

Sukurta temų: 0

2009-12-02 14:48

"Bet trumpai kalbant, susidaro įspūdis kad fašizmas niekada nedingo,..."

Fasismas labia jau manipuliati savoka, lygiai kaip desine ar kaire ak siandiena irgi sunku apibudinti. tuo labiau kad fasismo kaip formos Vokietijoje niekada nebuvo, bet kaip zinome is 1984tuju istorine teisybe gali buti sukama ir verciama kaip kam patogiau, fasistiniu vadinti national socialistini primta 1961 metai, betent del to kad pateisinti tai kas vyksta dabar, pagal kinu tautosako drakonas mire, drakonas gyvas. Fasismas savo oficialioje egzistavo Italijoje 1919 -1943 ir ispanijoje 1939 - 1975 nors ideologiskai jo nepilnai buvo laikomasi, lyg kaip kaip ivyko su socializmu ar komunismu, daug kad vyko priesingai, pati ideologaija kaip daznai tarnavo vien zmoniu apiplesimui ir isnaudojimui.

taciau paziurekima kaip fasisma apiebudino pats jo pradininkas:

"Fasisma reiketu labiau vadinti koperativizmu, nes jis labiau labiau ikunija valstybe ir koncernu valdzios susilydima"

Benito Mussolini

reiskia fasismas savo gilumineje ideologijoje panaikina skitumus atrp valsbines ir koncernu valdzios. Kokioje sistemoje gyvename dabar?

National socialistineje vokietijoje finansu magnatai taip pat turejo visa valdzia, taciau manau tada koncernu valdzia tada nebuvo tokia aiski ir akivaizdi kaip siandiena

Rolandas Valčiukas

Pasisakymų: 24

Sukurta temų: 1

2011-02-14 20:14

OOOOOOOOOOOOOOO

Žinai atoveiksmi.lt vis peržiūriu,bet šitą busiu pražiūrėjęs.

Kad mūsų politikai "tarnauja"kitai sistemai to patys nematydami,tai man buvo aišku pažiūrėjus "novy eden"

http://www.youtube.com/results?search_query=%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D1%8B%D0%B9+%D1%8D%D0%B4%D0%B5%D0%BD+2&aq=f

Buvo jau aišku tada,kai prireikė keisti mūsų herbą į neva atitinkantį es reikalavimus...

Martin Ostwald

Pasisakymų: 17

Sukurta temų: 0

2011-02-14 21:51

Politikai siandien yra atskira o kad jievisi iki kaulu smegenu korupuoti, ir pasiruose bet ka uz pinigus padaryt jau yra viesa paslaptis.

Daug blogiau kad paprasti patys to nelabai suprasdami tarnauja sistemai, policininkais kareiviaias, valstybiniais biurokratiniais tarnautojais ir nesupranat kad taip dirba pries savu paciu ateiti. Galvodami kad uzdirba is tikruju vis labiau nuskursta.

Rolandas Valčiukas

Pasisakymų: 24

Sukurta temų: 1

2011-02-14 22:05

Martin Ostwald Šiandien 21:51 rašė:

Politikai siandien yra atskira o kad jievisi iki kaulu smegenu korupuoti, ir pasiruose bet ka uz pinigus padaryt jau yra viesa paslaptis.

Daug blogiau kad paprasti patys to nelabai suprasdami tarnauja sistemai, policininkais kareiviaias, valstybiniais biurokratiniais tarnautojais ir nesupranat kad taip dirba pries savu paciu ateiti. Galvodami kad uzdirba is tikruju vis labiau nuskursta.

jo,tiesa.Per ateinančius du metus pasaulis ppamatys,ko dar niekas tiek regėjęs nebuvo.

Pranas Mackonis

Pasisakymų: 17

Sukurta temų: 0

2011-02-16 00:03

 ka norit sakykit ,bet vienintelis issigelbejimas yra Jezus Kristus is sios padeties.


Redagavo: (2011-02-16 00:04)
Pranas Mackonis

Pasisakymų: 17

Sukurta temų: 0

2011-02-16 00:09

 noreciau paaiskinti aisku tik trumpai.Jezus Kristus atejo i si pasauli ir mire uz musu kaltes ir nuodemes ir kiekvienas kas ispazysta Jezu Kristu savo Viespaciu ir tiki kad jis numire uz ji gauna amzinaji gyvenima.todel mirtis tampa nugaleta ,nes Kristus visus tikincius pasiims i dangu .tokiu budu mirtis tampa nugaleta.pasaulio pabaigoje Dievas prikels visus gyvenusius zemeje is numirusiuju ,bet kas tikejo i Kristu gyvens amzinai ,o kas netikejo gyvendamas zemeje bus pasmerktas antrajai mirciai.

Martin Ostwald

Pasisakymų: 17

Sukurta temų: 0

2011-02-16 02:25

Pranas Mackonis Šiandien 00:03 rašė:

 ka norit sakykit ,bet vienintelis issigelbejimas yra Jezus Kristus is sios padeties.

toks issigelbejimas zmones tukstancius metu kazkaip nepadejo, galbut atskiriems, bet zmoniu visumai.

Isisgelbejimas slypi gana utopineje idejoje paskatinti zmones savarankiskai ir suprati esama reale padeti. Autoritaniai metodai visada paskatindavo herarchines strukturas ir visuomenine disharmonija.

Martin Ostwald

Pasisakymų: 17

Sukurta temų: 0

2011-02-16 02:31

Pranas Mackonis Šiandien 00:09 rašė:

 noreciau paaiskinti aisku tik trumpai.Jezus Kristus atejo i si pasauli ir mire uz musu kaltes ir nuodemes ir kiekvienas kas ispazysta Jezu Kristu savo Viespaciu ir tiki kad jis numire uz ji gauna amzinaji gyvenima.todel mirtis tampa nugaleta ,nes Kristus visus tikincius pasiims i dangu .tokiu budu mirtis tampa nugaleta.pasaulio pabaigoje Dievas prikels visus gyvenusius zemeje is numirusiuju ,bet kas tikejo i Kristu gyvens amzinai ,o kas netikejo gyvendamas zemeje bus pasmerktas antrajai mirciai.

butent tose vietose bblija matomai buvo suklastota ar manipuliuota , o jeigu toks is tikruju butu buves jezaus mokymas, nors sunku iskaityti biblijoje, tai tiek jo mokymas ir vertas nedaugiau uz eilinio sektos kur panaudoju kvaila tikejima savo finansines padeties pagerinimui.

galeciau viska isamiai isaiskinti ir paneigti sita veidmainiu krikscioniu skleidziama manipuliacija bet nemanau kad tai turi prasme, vis tiek turbut sitom visom nesamonem toliau aklai tikesi.

Rolandas Valčiukas

Pasisakymų: 24

Sukurta temų: 1

2011-02-16 09:32

Žūt būt asižiūrėkit "trolių medžiotojas" filmą - ten ir apie vadinamuosius katalikus užsimena...

O šiaip,bergždžias dalykas jiems aiškinti.Fanatų struktūra gudriai suregzta uždarame rate.

Ir ji kaip ir finans. struktūra maitina toki patį j procentėlį visuomenės TRUČO sluoksnį.

Ir neverta juos mėginti žadinti,nes,kaip matricoj sakė-vieni nesutiks,o kiti kovos už ją aklai...

Rolandas Valčiukas

Pasisakymų: 24

Sukurta temų: 1

2011-02-16 09:33

Martin Ostwald Šiandien 02:31 rašė:

 

Pranas Mackonis Šiandien 00:09 rašė:

 noreciau paaiskinti aisku tik trumpai.Jezus Kristus atejo i si pasauli ir mire uz musu kaltes ir nuodemes ir kiekvienas kas ispazysta Jezu Kristu savo Viespaciu ir tiki kad jis numire uz ji gauna amzinaji gyvenima.todel mirtis tampa nugaleta ,nes Kristus visus tikincius pasiims i dangu .tokiu budu mirtis tampa nugaleta.pasaulio pabaigoje Dievas prikels visus gyvenusius zemeje is numirusiuju ,bet kas tikejo i Kristu gyvens amzinai ,o kas netikejo gyvendamas zemeje bus pasmerktas antrajai mirciai.

butent tose vietose bblija matomai buvo suklastota ar manipuliuota , o jeigu toks is tikruju butu buves jezaus mokymas, nors sunku iskaityti biblijoje, tai tiek jo mokymas ir vertas nedaugiau uz eilinio sektos kur panaudoju kvaila tikejima savo finansines padeties pagerinimui.

galeciau viska isamiai isaiskinti ir paneigti sita veidmainiu krikscioniu skleidziama manipuliacija bet nemanau kad tai turi prasme, vis tiek turbut sitom visom nesamonem toliau aklai tikesi.

na,o kaip naujas edenas patiko...

Rolandas Valčiukas

Pasisakymų: 24

Sukurta temų: 1

2011-02-16 09:34

Rolandas Valčiukas Šiandien 09:33 rašė:

 

Martin Ostwald Šiandien 02:31 rašė:

 

Pranas Mackonis Šiandien 00:09 rašė:

 noreciau paaiskinti aisku tik trumpai.Jezus Kristus atejo i si pasauli ir mire uz musu kaltes ir nuodemes ir kiekvienas kas ispazysta Jezu Kristu savo Viespaciu ir tiki kad jis numire uz ji gauna amzinaji gyvenima.todel mirtis tampa nugaleta ,nes Kristus visus tikincius pasiims i dangu .tokiu budu mirtis tampa nugaleta.pasaulio pabaigoje Dievas prikels visus gyvenusius zemeje is numirusiuju ,bet kas tikejo i Kristu gyvens amzinai ,o kas netikejo gyvendamas zemeje bus pasmerktas antrajai mirciai.

butent tose vietose bblija matomai buvo suklastota ar manipuliuota , o jeigu toks is tikruju butu buves jezaus mokymas, nors sunku iskaityti biblijoje, tai tiek jo mokymas ir vertas nedaugiau uz eilinio sektos kur panaudoju kvaila tikejima savo finansines padeties pagerinimui.

galeciau viska isamiai isaiskinti ir paneigti sita veidmainiu krikscioniu skleidziama manipuliacija bet nemanau kad tai turi prasme, vis tiek turbut sitom visom nesamonem toliau aklai tikesi.

na,o kaip naujas edenas patiko...ten irgi aiškiai eina surasti tokius dalykus.O ir tai,kodėl slepiama tikroji pasaulio padėtis ir paslaptys.

Martin Ostwald

Pasisakymų: 17

Sukurta temų: 0

2011-02-16 12:13

Rolandas Valčiukas Šiandien 09:33 rašė:

 

Martin Ostwald Šiandien 02:31 rašė:

 

Pranas Mackonis Šiandien 00:09 rašė:

 noreciau paaiskinti aisku tik trumpai.Jezus Kristus atejo i si pasauli ir mire uz musu kaltes ir nuodemes ir kiekvienas kas ispazysta Jezu Kristu savo Viespaciu ir tiki kad jis numire uz ji gauna amzinaji gyvenima.todel mirtis tampa nugaleta ,nes Kristus visus tikincius pasiims i dangu .tokiu budu mirtis tampa nugaleta.pasaulio pabaigoje Dievas prikels visus gyvenusius zemeje is numirusiuju ,bet kas tikejo i Kristu gyvens amzinai ,o kas netikejo gyvendamas zemeje bus pasmerktas antrajai mirciai.

butent tose vietose bblija matomai buvo suklastota ar manipuliuota , o jeigu toks is tikruju butu buves jezaus mokymas, nors sunku iskaityti biblijoje, tai tiek jo mokymas ir vertas nedaugiau uz eilinio sektos kur panaudoju kvaila tikejima savo finansines padeties pagerinimui.

galeciau viska isamiai isaiskinti ir paneigti sita veidmainiu krikscioniu skleidziama manipuliacija bet nemanau kad tai turi prasme, vis tiek turbut sitom visom nesamonem toliau aklai tikesi.

na,o kaip naujas edenas patiko...
sorry dar nepaziurejau, nors tikriausiai bus man matytas fimas , gal kitu pavadinimu.

Martin Ostwald

Pasisakymų: 17

Sukurta temų: 0

2011-02-16 12:30

Rolandas Valčiukas Šiandien 09:34 rašė:

 

Rolandas Valčiukas Šiandien 09:33 rašė:

 

Martin Ostwald Šiandien 02:31 rašė:

 

Pranas Mackonis Šiandien 00:09 rašė:

 noreciau paaiskinti aisku tik trumpai.Jezus Kristus atejo i si pasauli ir mire uz musu kaltes ir nuodemes ir kiekvienas kas ispazysta Jezu Kristu savo Viespaciu ir tiki kad jis numire uz ji gauna amzinaji gyvenima.todel mirtis tampa nugaleta ,nes Kristus visus tikincius pasiims i dangu .tokiu budu mirtis tampa nugaleta.pasaulio pabaigoje Dievas prikels visus gyvenusius zemeje is numirusiuju ,bet kas tikejo i Kristu gyvens amzinai ,o kas netikejo gyvendamas zemeje bus pasmerktas antrajai mirciai.

butent tose vietose bblija matomai buvo suklastota ar manipuliuota , o jeigu toks is tikruju butu buves jezaus mokymas, nors sunku iskaityti biblijoje, tai tiek jo mokymas ir vertas nedaugiau uz eilinio sektos kur panaudoju kvaila tikejima savo finansines padeties pagerinimui.

galeciau viska isamiai isaiskinti ir paneigti sita veidmainiu krikscioniu skleidziama manipuliacija bet nemanau kad tai turi prasme, vis tiek turbut sitom visom nesamonem toliau aklai tikesi.

na,o kaip naujas edenas patiko...ten irgi aiškiai eina surasti tokius dalykus.O ir tai,kodėl slepiama tikroji pasaulio padėtis ir paslaptys.
ka tikrosios paslaptys slepiamos galima suprasti ir taip ta stipriai istorijos studijose kur senove vien roma ir senoves graikikoncenravosi. Ir buna visai kitos studijos kurios nagrineja egiptoligija, Hetitus Sumera ir panasiai nagrineja velgi visai kas kita, indijos istorija irgi imama atskirai, lyg sios civilizacijos butu egzistavusio nepriklausaumai viena nuo kitos, palyginamajai istojai ryztasi deja tik nepriklausomi istorikaiir tik lyginant rasytinius galima is tikruju pastebe kas yra kas.

Idomus dazniausiai dazniausiai rasytiniu saltiniu skirtymas i patikimus ir ne, arbanet ne istorikau rastai su graduojami kas patikima ir kas, kaip herodo viena pastraipa patikima kita , nes buktai datos pagal dabartini mastyma ir logika neatintinka. O akademiniams skaitoma patikima tiktai kas patvirtina mainstream poziuri i istorija apskritai.

Mums kazkaip norima iteigti, kad piramides stovi tik egipte, ju yra kinijoj indijojpietu ir centinej amerikoj, ir kaip nekeista ten buvo naudoti panasus statymo metodai, jaigu neidentiski, naudotas panasus akmenu apdirbimais, atrandami tokie patys simboliai, daug kur buvo naudojamas apdirbimas granitu, buvo padaryti dalykai kurie net su siandienine technika neimanomi. Istorikas Däniken cia atliko nepaprastai daug darbo, is pradziu buves autoritetu tarp istoriku, pradejes aikinti apie ateivius visa autoriteta prarado ir tapo akademiniu vienas nuo kito nusirasanciu istoriku priesu.

Rolandas Valčiukas

Pasisakymų: 24

Sukurta temų: 1

2011-02-16 17:24

apie piramides ten irgi rodoma nov ed. jo yra apie58dalys .O jei domina istorija Gali parsisiusti knyga "Senasis aisciu gimines metrastis" esu ja atfotkines ir ikeles i bittorent programele - ten radau galybe neitiketinu faktu,kuriais galiu didziuotis,kaip proteviu ainis.

Pranas Mackonis

Pasisakymų: 17

Sukurta temų: 0

2011-02-21 10:49

 as kalbedamas apie Dieva niekada nekalbejau apie kokia nors religine organizacija ar sekta.yra vienas Dievas trijose asmenise ir kad per sventaja Dvasia galima su Dievu bendrauti betarpiskai.ir Dievas atsako taip pat i tavo maldas arba prasimus.tai ir yra tikroji krikscionybe,kai tu turi rysi su Tikruoju Dievu.

Iš viso įrašų: 24
 
 
 
 
 
 

Rytu Lietuva

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama