Prisijunk prie šio klubo! Būdamas jo nariu tu galėsi:

• Diskutuoti su bendraminčiais klubo forume;
  • Talpinti, komentuoti bei vertinti nuotraukas klubo galerijoje;
  • Taplinti video, kurti renginius, reikšti nuomonę klubo apklausose bei naudotis daugybe kitų naudingų funkcijų.
Iš viso įrašų: 8

Kaip suni mokinti garde pabuti

Autorius:
Sukurta: 2009-03-15 00:17
Giedre Sauciunaite-Dauciunas

Pasisakymų: 11

Sukurta temų: 1

2009-03-15 00:17

Turiu dar viena maza problemele mano suniui yra 7 menesiai,o garde nenori buti nei minutes.Miegoti miega tik atidarytam,o kai reikia i darbus eiti ir uzdarome jis bando visokiais budais is jo isokti.Ka man daryti,kad jis nebelotu?

Aušra Pilipavičiūtė Markūnienė

Pasisakymų: 4

2009-03-15 21:25

bokseris naminis šuo, jis nepritaikytas garde būti. Mūsiškis su mumis miega gale kojų, o kai išeinam į darbą, laisvai vaikšto po kambarius ir niekada nieko nesugadina ir nepridaro. Jaučia kai turim pareiti, užlipa ant palangės ir laukia, žiūri pro langą

2009-03-15 22:21

Vat tame reikalas,kad jis ir vienas nenori buti visur su mumis.Kai vaziuojame kur nors vezames,bet kaip i darbus einame turime palikti garde.Vyras skaite,kad Boxer vieni pasilike namus griauna:

2009-03-16 09:02

Tai ir mūsų iš pradžių nenorėdavo būt, po to priprato. O pridirbęs tai buvo - sugraužė ausines nuo kompo (jam gal kokie 7 mėn buvo),gėles nuo palangės išvartė(tai teko visas gėles į virtuvę perkelt) daugiau kaip ir nieko baisaus nepridarė

2009-03-16 15:03

NA MUSISKIS MEGSTA IR IS SIUKSLIU DEZES PATRAUKIOTI IR NUO STALO PAVOGTI KOKI MESYTES GABALIUKA AR SUGRIAUTI KOKIA TAPKE.MANO IR DABAR SUO TURI ANT KOJUCIU ALERGIJA,BET MUMS DAKTARAS LIEPE MAISTA PAKEISTI PAKEICIAU I KITA KOMPANIJA IR DABAR NESIKASO.GALECIAU LAIKYTI IR KELIS BOXER SUNIUKUS MAN JIE PATINKA.O KAIP SU VAIKAIS JIE?

2009-03-17 01:19

mūsų iki kraujų kasosi, o į kokį ėdalą pakeitėt? kokios kompanijos? kokį prieš tai ėdė? Mes ir vaistus šėrėm ir ėdalus keitėm, nebežinom ką daryt. Boxeriai labai draugiški su vaikais ir kitais žmonėmis, tik aišku jei nemaišytas, nes maišytų psichika kažkokia nestabili būna

2009-03-17 13:39

Mano suo ede veislyne bet koki maista,o daktaras liepe pirkti Roayal Canel arba Sicntis Diet linija ir dabar as maitinu Sientis Diet,nes Roayal Canel tik Boxerems specialus yra nuo 15 menesiu.Dabar as dar duodu kartais Purina Beniful,kad jam neatsibostu duodu ir sausa ir slape.Ir ne taip tas maistas smirda.Dabar maniskis mazai kasosi.Mano tikras be jokiu priemaisu,tik jo tevas tikgrinis,o motina ruda.Jo buvo ir baltu Boxer suniuku,skaiciau,kad jie nevyke kazkas su proteliu buna.

2010-06-01 23:51

gal pries 15 metu turejau balta su tigriniais plemais kalyte ir tikrai buvo jai su galvele negerai,tik as galejau prie jos prieiti maitinti glostyti,labai mego kai grodavau dudele,kiti seimos nariai galejo prieiti bet bijodavo kai paugusi pradejo pulti kiekvina kas tik uzeidavo i kiema o ypac i namus,paskutiniu laiku jau pririsdavome su grandine prie radijatoriaus.Pasidare nesuvaldoma ir nenusakoma.Tevai neislaike isgascio nusprende ja uzmigdyti.po kiek laiko namie pasirode tigrine kalyte Dora jau 13 metu kaip gyvena tokio protingo suns dar nesu regejusi,isvazevus man is lt.ji tevams atstoja kaip dukra todel apie garda net kalbos nera.tai nera gardinis suo jie megsta laisve.

Iš viso įrašų: 8

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: in[email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama