Prisijunk prie šio klubo! Būdamas jo nariu tu galėsi:

  • Diskutuoti su bendraminčiais klubo forume;
  • Talpinti, komentuoti bei vertinti nuotraukas klubo galerijoje;
  • Taplinti video, kurti renginius, reikšti nuomonę klubo apklausose bei naudotis daugybe kitų naudingų funkcijų.
Iš viso įrašų: 24
 
 
 
 
 
 

Kodėl yra svarbu valytis žarnyną?

Autorius:
Sukurta: 2009-03-17 12:58
Albertas Kiela

Pasisakymų: 4

Sukurta temų: 1

2009-03-17 12:58


Pasaulio statistiniai duomenys patvirtina medicinos specialistų nuomonę, jog daugelio ligų pradžia yra susijusi su žarnyno patologija, o jo valymas – priemonė prailginti savo gyvenimą ir padaryti jį sveikesnį. Užterštas šlakais, silpnas ir nejudrus žarnynas lemia daugybę ligų ir negalavimų: nugaros skausmus ir artritą, vidurių užkietėjimą ir nutukimą, galvos skausmus ir alergiją, odos, peršalimo ligas, astmą ir hipertenziją. Kenksmingomis medžiagomis užterštas žarnynas ne tik skatina antsvorį, nesuvirškinti maisto likučiai nuolatos nuodija organizmą, išskiria toksinus, kurie per kraujotakos sistemą patenka ir pažeidžia kitus organus bei sistemas, sukelia intoksikaciją. Tokioje terpėje parazitai jaučiasi kuo puikiausiai. Faktais įrodyta, kad valyti žarnyną yra būtina gydant įvairias ligas. Žarnyno sienelės, apaugusios išmatų mase, nebeatlieka vienos savo pagrindinių funkcijų – rezorbcijos (įsiurbimo), o tai lemia virškinimo sutrikimą. Žarnyne yra didžiulis kiekis biologiškai aktyvių taškų ir refleksogeninių zonų, kurie skatina medžiagų apykaitos procesus, bet ir jie nebeveikia dėl aukščiau minėtos priežasties. Sveiko žarnyno mikroflora sintezuoja skirtingas naudingas medžiagas (fermentus, vitaminus), o užterštame žarnyne palankios bakterijos tampa neveiksmingos, atsiranda bakterijų peraugimo sindromas (disbakteriozė), dėl kurio kenčia kas antras iš mūsų.
Pagrindiniai simptomai, kurie perspėja, kad storasis žarnynas yra užterštas:

• bėrimai, pūlinukai, odos išsausėjimas,
• blogas burnos ir prakaito kvapas,
• silpnumas, galvos skausmai, atminties pablogėjimas,
• antsvoris,
• alerginės reakcijos,
• pilvo skausmas ir pūtimas, vidurių užkietėjimas,
• prostatos uždegimai, potencijos sutrikimai,
• gausios išskyros iš genitalijų.

 

Gerti Holy ir Iaso arbatas galima pastoviai. Profilaktiškai valyti žarnyną patartina du kartus per metus yra būtina. . Žarnyno valymo metu ir po procedūrų rekomenduojama sveikai maitintis ir vartoti ne mažiau kaip 2 litrus vandens. Tai neatsiejama šio metodo dalis, priešingu atveju sveikatos stiprinimo priemonės gali būti neveiksmingos.

Dažniausiai užduodami klausimai
 

1. Ar tiesa, kad žarnyno valymo pagalba galima numesti svorį?

Taip, tai tiesa. Su vandeniu pasišalina išmatos, gleivės, nesuvirškintas maistas, išmatų akmenys –koprolitai, per gydymo kursą organizmas atsikrato nereikalingų kilogramų, (praktiškai nuo 2- 5 kg), gerėja maistinių medžiagų įsisavinimas, normalizuojasi medžiagų apykaita, sumažėja apetitas.

2. Ar tiesa, kad žarnyno valymo pagalba galima atsikratyti odos problemų?

Žmogaus organai ir sistemos sujungti su storojų žarnynu jautriais reflektoriniais ryšiais. Žarnyno valymas stimuliuoja juos ir teigiamai veikia visą organizmą, stiprina imuninę sistemą. Esant intoksikacijai, žarnynas nesugeba pašalinti visų toksinų ir šalinimo funkciją atlieka didžiausias žmogaus organas – oda: atsiranda įvairaus pobūdžio bėrimai, egzemos, furunkuliozė, paprastieji rožiniai spuogai, seborėja, alergija, pigmentinės dėmės, celiulitas, keratomos.

5. Ar tiesa, kad žarnyno valymas padeda esant vidurių užkietėjimui?

Sistemingas storojo žarnyno vandens pripildymas ir išleidimas gerina peristaltiką, stiprina žarnyno raumenų tonusą ir natūraliai žarnynas valosi greičiau.

6. Ar tiesa, kad žarnyno valymo metu yra išplaunama geroji mikroflora?

Daugelis mūsų net neturi ką prarasti – dėl nesveikos mitybos ir vartotų vaistų poveikio dažnai žarnyne yra likę mažai reikalingų, normalių bakterijų ir po tuo kaip jus išsivalote arbatos pagalba išsivalote žarnyną geroji mikroflorą tik pagerėją.

7. Kaip sužinoti, ar organizmas yra užterštas ir reikia atlikti žarnyno valymą?

Žarnyne kaupiasi toksinai, kurie, patekę į kraują, sukelia organizmo intoksikaciją. Atsiranda bėrimai, pūlinukai, odos išsausėjimas, blogas burnos ir prakaito kvapas, pilvo pūtimas, vidurių užkietėjimai, silpnumas, galvos skausmai, atminties pablogėjimas, antsvoris, celiulitas, alerginės reakcijos, skausmai pilvo srityje, prostatos uždegimai, potencijos sutrikimai, gausios išskyros iš genitalijų.
Žvėryno natūralios medicinos centre atlikus kompiuterinę diagnostiką, yra įvertinama visų organų
funkcinė būklė ir nustatomas organizmo užterštumo laipsnis.

8. Kiek reikia atlikti žarnyno valymo procedūrų?

Efektyviam gydymui siūlome 4-6 procedūras

9. Kada negalima atlikti žarnyno valymo procedūros?

Žarnyno negalima valyti esant nėštumui, ūmaus hemorojaus atveju, žarnyno divertikuliozei, kraujavimui, opiniam kolitui, onkologiniam susirgimui.
 


Redagavo: (2009-10-14 13:09)
Liuda Jurenaite

Pasisakymų: 2

Sukurta temų: 0

2009-05-03 13:23

Sveiki,nieko nezinau apie Holy ir Iaso arbatas,kas tai,gal galite kas paaiskinti.....................????

Aurius Dačkus

Pasisakymų: 6

Sukurta temų: 0

2009-05-18 14:27

Mano žmonai ši arbata sutvarkė kepenis. Kažkada ji sirgo gelta. O šiaip ši kompanija turi dar ir skystus vitaminus su 72 mikro elementais.

 O apie maitinimąsi. Mes valgome šiaudus, net ne šieną ir su maistu gauname tik 12-16 mikroelementų,  o reikia 74. Taip, kad be papildomų priemonių nieko nebus. O maitinamės taip dėl to, kad žemė yra nualinta. Valgydami tokį maistą pilnaverčiai nemaitiname ląstelių. Kas yra celiulitas? Tai apmirusios lastelės apsuptos riebalų sluoksniu. (Jei yra gydytojai galit patvirtinti ar paneigti, arba pataisykit moksliškiau). O kai lastelės nemaitinamos pilnaverčiai į jas galima prikišti kokių tik nori ligų.

 


Redagavo: (2009-09-19 11:57)
danute kasparavic

Pasisakymų: 15

Sukurta temų: 1

2009-05-18 16:15

Aš apie organizmo valymą, naudojant arbatas tikrai norėčiau daugiau išgirsti... Pati jau metai naudoju (o ir platinu) GNLD kompanijos papildus..Dabar jaučiuosi puikiai . Man pernai lūžo koja. Pasidariau kaulų tankį-3,8... bet atsisakiau chemijos ir naudodama padidintą kiekį kalcio, pastoviau gėriau kalcį ir omegą... šiandieną galiu drąsiai teigti-stebuklai!. Liko sveiki kepenys,skrandis ir t.t. o kojose neliko jokio  skausmo ...  tad tikiu ir arbatomis...papildais... Juk iš tiesų ką mes dabar valgome -siaubinga...Organizmą būtina prižiūrėti natūralias papildomais produktais, kad gyvenimo dienos būtų spalvotesnės...

Valė Ša

Pasisakymų: 10

Sukurta temų: 1

2009-05-19 07:33

Laba...Aurius manyčiau nori pareklamuoti Holy arbatą,o gal šeimos verslą?Ar tik ne jūsų verslas tos arbatos?(aš juokais).Šiaip tai man trumpai pasakius mažoka informacijos apie tą arbatą.galėtų būti receptūros kaip kada kiek ir dėl ko gerti ir kaip yra gerai.jai tai išnešiojama prekyba nemanau,kad produktas l.geras.P.S čia tit kolkas greitosioms susipažinus taip sakau,bet pirmas įspūdis būna taikliausias.

Aurius Dačkus

Pasisakymų: 6

Sukurta temų: 0

2009-05-19 08:08

Tai jokia išnešiojamoji prekyba. arbatą jūs galit nusipirkti per internetą. Maža to pradžioje jūs galit nusipirkti mėginėlius ir tai kainuoja tik 8$, bet tai kaina ne už arbatą, o už pašto išlaidas. Tai yra tinklinis marketingas internetu. O kas yra tinklinis marketingas internetu galit sužinoti mano tinklapyje. Šiame forume aš nesiplėsiu.

P.s. ten yra ne tik arbata, bet ir vitaminai. Ir ši arbata rinkoje jau daugiau kaip 20 metų.

Neringa Pauliukaite

Pasisakymų: 1

Sukurta temų: 0

2009-05-19 12:21

"Aš į kompanija Total Life Changes pasijungiau dėl verslo, šios arbatos ir produktai man buvo kaip šalutinis produktas".

koks buvo pagrindinis produktas? tik seip smalsu...

Aurius Dačkus

Pasisakymų: 6

Sukurta temų: 0

2009-05-19 12:30

Verslas jei Jus toks atsakymas tenkina.O kodėl tai yra taip pasiskaitykit Klasė.lt tinklinis marketingas.


Redagavo: (2009-05-19 12:31)
danute kasparavic

Pasisakymų: 15

Sukurta temų: 1

2009-05-19 22:16

***O aš  į Faberlic  ir į GNLD kompanijas stojau tik dėl savo sveikatos... Kam man pirkti iš vaistinių, parduotuvių sintetinius papildus ar pusiau cheminius kosmetikos kremus,jei aš galiu naudoti kompanijų gerus ir natūralius produktus... Aš tikrai ne verslininkė,bet draugus ar savo šeimos narius mielai aprūpinu... Ir visi tuo džiaugiasi..O  ir pati matau žymius pakitimus...

Valė Ša

Pasisakymų: 10

Sukurta temų: 1

2009-05-20 07:26

Oooo,tai tikrai verslas ir gera reklama.Sakė man su jumis neprasidėt , geriausia  žarnyno valymo sistema visais laikais klizma ir gerkit priešpiečiams rūgštų pieną.Jai perdaug gilinsiuos ir bobutės žolininkės nepadės.Pasilieku prie žalios ir raudonos arbatos rytais.Tai tikrai rimtas Holy tea klubas ir kolkas įstoti nenoriu,nebent po metų kitų  jai  sveikata priverstų . O arbatas vistiek geriam visokias. 

Liuda Jurenaite

Pasisakymų: 2

Sukurta temų: 0

2009-05-20 13:14

Klausimas Auriui Dackui.Gyvenu as Kretoje,kaip as galeciau isigyti Holy arbatos.Noreciau jos tureti    Linkejimai is Kretos,Agios Nikolaos miestelio

Neegzistuojantis vartotojas
Neegzistuojantis vartotojas
2009-08-23 21:44

Natūralioji medicina dabar itin populiari. Baiminamės žalingų medžiagų, vaistų, kurie kenkia mūsų kepenims, inkstams, skrandžiui. Norime būti gražūs, sveiki, liekni, nuolat trykštantys energija, todėl ieškome nežalingų būdų. Kaimas liko vienintelė natūralumo oazė, kur močiutės nuo seno gydėsi vaistažolėmis ir liaudiškais metodais. Tiek amžių gyvavusi natūralioji medicina vilioja švarumu. ..
Organizmo valymo šalininkai aiškina, kad įvairios ligos, net tokios kaip vėžys ar paprasčiausias peršalimas, žmogų užpuola tada, kai užteršiamas organizmas. O žarnyne gausiai kaupiasi teršalai. “Netinkamai valgant žarnyne lieka produktų liekanų. Šiukšlės visada randa, kur joms prilipti. Viskas kyla į viršų. Lengviausia įsivaizduoti unitazo principą. Jei jis užsikemša, bet mes vis tiek į jį pilame, viskas kyla į viršų ir išsilieja per kraštus. Tas pat vyksta ir organizme. Jei neišvalome žarnyno (geriausia kartu valyti ir inkstus bei kepenis), kenksmingos medžiagos nuodija organizmą. Dėl to ir atsiranda visos ligos. Žarnyno valymas nepagrįstai puolamas. Juk šis nuo seno naudojamas metodas aktualus iki šiol. Žmonėms baimę kelia tai, kad išplaunamos gerosios bakterijos. Tačiau atlikę laboratorinius tyrimus pastebėjome, kad 90 proc. prieš gydymą ištirtų žmonių jau neturėjo gerųjų bakterijų. Pasėliuose augo E.coli, Pseudomonas aeruginosa, Klebsiella. Išvalę žarnyną gerųjų bakterijų preparatą naudojame jau švarioje terpėje”, ...

danute kasparavic

Pasisakymų: 15

Sukurta temų: 1

2009-08-24 00:03


Lina Geciauskiene Šiandien 21:44 rašė:

Natūralioji medicina dabar itin populiari. Baiminamės žalingų medžiagų, vaistų, kurie kenkia mūsų kepenims, inkstams, skrandžiui. Norime būti gražūs, sveiki, liekni, nuolat trykštantys energija, todėl ieškome nežalingų būdų. Kaimas liko vienintelė natūralumo oazė, kur močiutės nuo seno gydėsi vaistažolėmis ir liaudiškais metodais. Tiek amžių gyvavusi natūralioji medicina vilioja švarumu. ..
Organizmo valymo šalininkai aiškina, kad įvairios ligos, net tokios kaip vėžys ar paprasčiausias peršalimas, žmogų užpuola tada, kai užteršiamas organizmas. O žarnyne gausiai kaupiasi teršalai. “Netinkamai valgant žarnyne lieka produktų liekanų. Šiukšlės visada randa, kur joms prilipti. Viskas kyla į viršų. Lengviausia įsivaizduoti unitazo principą. Jei jis užsikemša, bet mes vis tiek į jį pilame, viskas kyla į viršų ir išsilieja per kraštus. Tas pat vyksta ir organizme. Jei neišvalome žarnyno (geriausia kartu valyti ir inkstus bei kepenis), kenksmingos medžiagos nuodija organizmą. Dėl to ir atsiranda visos ligos. Žarnyno valymas nepagrįstai puolamas. Juk šis nuo seno naudojamas metodas aktualus iki šiol. Žmonėms baimę kelia tai, kad išplaunamos gerosios bakterijos. Tačiau atlikę laboratorinius tyrimus pastebėjome, kad 90 proc. prieš gydymą ištirtų žmonių jau neturėjo gerųjų bakterijų. Pasėliuose augo E.coli, Pseudomonas aeruginosa, Klebsiella. Išvalę žarnyną gerųjų bakterijų preparatą naudojame jau švarioje terpėje”, ...

Lina,čia taip puikiai trumpai drūtai išdėstei visą esmę apie reikalingumą valyti organizmą,bet nutylėjai...kaip tos močiutės ten ? Ką gėrė,Valgė?...  O kokius valymo būdus naudoji pati? Nagi pasidalinki... Gal kas pigiau ir natūraliau?...Pasiūlymų yra visokių...Man labai įdomu...
 

Neegzistuojantis vartotojas
Neegzistuojantis vartotojas
2009-08-24 17:15

...zmogaus organizmas yra tobulai sukurtas ir nemanau, kad ji reiketu plauti pries srove...o jei jau pasidaret zarnyno valyma, tuomet reikia keisti mitybos iprocius, nepersivalgyti...o stebuklu nebuna, stebukla padaro pats zmogus rupindamasis savo kunu ir sveikata...maistas yra ir vaistas, valgyti reikia ko sirdis geidzia, bet ne po daug...ir organizmas valysis ir gaus ko jam reikia...nors yra daug pries ir daug uz, as pati niekada nesivaliau, o tiesiog jauciu, kada man reikia siek tiek pakeisti mityba, jos apimtis ir tiek...

Aurius Dačkus

Pasisakymų: 6

Sukurta temų: 0

2009-09-07 12:10

kaip graziai kalbat, tik, deja mes su dabartiniu maistu negauname visu reikalingu mikro elementu ir t.t.

 Taip, kad maitinkis nesimaitink vien tik dabartiniu maistu gyvas nebusi.

Albertas Kiela

Pasisakymų: 4

Sukurta temų: 1

2009-09-27 16:40

Kas norite suzinoti apie tai kaip uzsiasakyti gydomasias arbatas, prasau kreiptis i mane per Skype - alkiela arba e-mail;[email protected]

danute kasparavic

Pasisakymų: 15

Sukurta temų: 1

2009-10-03 19:41


Lina Geciauskiene 2009-08-24 17:15 rašė:

...zmogaus organizmas yra tobulai sukurtas ir nemanau, kad ji reiketu plauti pries srove...o jei jau pasidaret zarnyno valyma, tuomet reikia keisti mitybos iprocius, nepersivalgyti...o stebuklu nebuna, stebukla padaro pats zmogus rupindamasis savo kunu ir sveikata...maistas yra ir vaistas, valgyti reikia ko sirdis geidzia, bet ne po daug...ir organizmas valysis ir gaus ko jam reikia...nors yra daug pries ir daug uz, as pati niekada nesivaliau, o tiesiog jauciu, kada man reikia siek tiek pakeisti mityba, jos apimtis ir tiek...

  Lina, suprantu ir tavo mintis...žinoma,kad pačioje gamtoje Dievas viską patalpino,kad žmogus „apsirijęs ar apgirtęs“ galėtų išsivaduoti iš tų žabangų: šakelės, žiedeliai,žolelės ir t.t.... Aš nesiruošiau čia nieko reklamuoti,bet ...kas kas vyksta su manimi -nutylėti negaliu..  Jau metai ,kaip naudojau GNLD papildus...perpus sumažėjo kaulų tankis (buvo2.8 dabar 1,4!)...Supratau,kad galėjo būti per tuos metus ir dar geriau, jei būčiau nors kiek valiusi žarnyną,nes viskas įsisavinama daug geriau,jei tam niekas netrukdo...(manau supranti,kas vyksta,kai nelieka užtvarų?...)  Patikėk!... gavau tos arbatos  pabandymui ir panaudojus tik savaitę, jau pastebėjau jos veiksmingumą... Ir būtinai pati būsiu platintoja,nes kas gero vyksta su žmogaus organizme-tylėti negaliu.... dabar maistas visur užterštas,nes verslas jau savo juodą darbą padarė ir toliau daro...Oras,trąšos.... galvijų, paukščių,tiek žuvies maitinimas visokiais cheminiais prepatratais nuodija ir teršia žmogaus organizmą.....Oi, kaip įsivažiavau.... O į Alberto nuorodas verta nueiti ir paskaityti...
 

Viktoras SKABAS

Pasisakymų: 7

Sukurta temų: 0

2010-01-10 19:45

 

Aurius Dačkus 2009-05-18 14:27 rašė:

Mano žmonai ši arbata sutvarkė kepenis. Kažkada ji sirgo gelta. O šiaip ši kompanija turi dar ir skystus vitaminus su 72 mikro elementais.

 O apie maitinimąsi. Mes valgome šiaudus, net ne šieną ir su maistu gauname tik 12-16 mikroelementų,  o reikia 74. Taip, kad be papildomų priemonių nieko nebus. O maitinamės taip dėl to, kad žemė yra nualinta. Valgydami tokį maistą pilnaverčiai nemaitiname ląstelių. Kas yra celiulitas? Tai apmirusios lastelės apsuptos riebalų sluoksniu. (Jei yra gydytojai galit patvirtinti ar paneigti, arba pataisykit moksliškiau). O kai lastelės nemaitinamos pilnaverčiai į jas galima prikišti kokių tik nori ligų.

 

Kaip čia yra...ir mane išmokykit: Aurius Dačkus pasisako, o jo pasisakymą redaguoja Albertas Kiela?


Redagavo: (2010-01-10 20:00)
Dalia sukyte (kavaliauskiene)

Pasisakymų: 3

Sukurta temų: 0

2010-01-14 00:53

 Noreciau suzinoti,kokia arbata gerti ar dar ka nors vartoti,kad nesvaigtu galva,prasau patarymo.aciu

Viktoras SKABAS

Pasisakymų: 7

Sukurta temų: 0

2010-01-14 08:31

         Pirmiausia reikia išsiaiškinti nuo ko , kokia priežastis, kad galva svaigsta. Jos būna įvairios. Tai gali būti  B vitaminų grupės trūkumas, jei  galvos svaigimą lydi bendras silpnumo pojūtis, tai gali būti per aukštas ar per žemas kraujo spaudimas, jei galvai svaigsrant pila šaltas prakaitas, gal netinkama mityba, kokiu paros metu dažniausia pasireiškia svaigimas, gal kažkokiu maisto produktu ar gėrimu piktnaužiaujat, gal pergyvenat vidinį stresą, gal yra viršsvoris, gal distrofija , žodžiu, pirmoj eilėj gydytojas turi nustatyti diagnozę. Nedrįstu rekomenduoti, bet jei galvos svaigimas susijęs su kraujospūdžiu tai galima PAMĖGINTI ATSARGIAI , 10 lašų per dieną naudoti eleuterokoko tinktūrą. Eleuterokokas-ženšenio giminaitis. Nors teisingiausia pirmoje eilėje sužinoti KODĖL galva svaigsta. Sėkmės!

Iš viso įrašų: 24
 
 
 
 
 
 

mano

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama