Prisijunk prie šio klubo! Būdamas jo nariu tu galėsi:

• Diskutuoti su bendraminčiais klubo forume;
  • Talpinti, komentuoti bei vertinti nuotraukas klubo galerijoje;
  • Taplinti video, kurti renginius, reikšti nuomonę klubo apklausose bei naudotis daugybe kitų naudingų funkcijų.
Iš viso įrašų: 76

koki mitsubishi vairuojate?

Autorius:
Sukurta: 2009-03-17 19:46
Žilvinas P.

Pasisakymų: 5

Sukurta temų: 1

2009-03-17 19:46

na tai pasigirkite Šypsena

Vytautas Prokopavicius

Pasisakymų: 6

Sukurta temų: 0

2009-03-17 23:49

As 2000 m Galanta universala, RYKLYS super ratai......

Indrė Urbonienė

Pasisakymų: 83

2009-03-18 11:40

As 2008 Lancer sportbac, RAUDONA.

Indrė Urbonienė

2009-03-18 11:40

As 2008 Lancer sportbac, RAUDONA.

Vytautas Prokopavicius

2009-03-18 23:00

Grazus ratukai pas tave Indre.

O Zilva tu koki modeli valdai?

Indrė Urbonienė

2009-03-19 09:16

Aciu, man ir labai patinka.

Mantas Matukaitis

2009-03-19 11:06

Sveiki Mitsubishistai, idomu jus cia kluba sukure

Pats vairuoju '98 Galant SE (foto galima pasiziureti adresu http://www.mitsubishi-klubas.lt/forumas/viewtopic.php?f=34&t=9163&p=196592#p196592)

Kadangi esu Lietuvos Mitsubishi klubo narys, tad noreciau pakviest apsilankyt visus LMK puslapyje ir forume, pasigirti, pasirodyti (http://www.mitsubishi-klubas.lt/forumas).

Aurelijus Urbonas

Pasisakymų: 34

Sukurta temų: 2

2009-03-19 20:09

as tai ta pati zmonos sportback'a Šypsena

Vytautas Prokopavicius

2009-03-21 00:11

Zinau Mantai aoie si kluba.

Keleta nariu pazystu, net ir lipduka klubo ant savo zveries uzsiklijaves turiu Šypsena

Žilvinas P.

2009-03-21 08:32

as Lancer 93 metu. pirma mano auto tai nesmerkit dar kartais Carisma 2000 sport  tenka pavaldyt

Redagavo: (2009-03-21 08:33)
Giedrius Bruzgulis

Pasisakymų: 1

2009-03-22 19:30

as tai vairavau mitsubishi Shohun Sport Warrior '03 registracijos, bet draudimas planuoja ja nurasyti, nes kazkas ja stuktelejo siektiek net air bag'ai issokinejo Šypsena

Vytautas Prokopavicius

2009-03-22 22:35

Tai kaip ar prilipo jum mitsubi, ar keistumet i kita gamintoja.

As tai ne...Šypsena

Žilvinas P.

2009-03-23 09:23

keisciau tik i kita mitsubishi

Romas Bieliauskas

Pasisakymų: 17

2009-03-23 11:27

Sveiki. Pirma tai nėra, Mantai, čia ko girti tą Mitsubishi klubą, nes nario mokestis net nežinai už ką. Vietoj to, kad džiaugtumėmės tokiais klubais, turim mokėti TOKIUS PINIGUS!!!! Mirktelėti nu gerai užteks čia apie tai Mirktelėti
Na, o aš pirkau miesto mašiną 2008 MITS COLT INSPORT hečbeką (5d) ir problemų nematau Mirktelėti)) tris ar penkis metus padrąskysiu, o po to prakalsiu ant šūstresnės mašinos (bet gal tada jau mašinos su akumais skraidys)

Mantas Matukaitis 2009-03-19 11:06 rašė:

Sveiki Mitsubishistai, idomu jus cia kluba sukure

Pats vairuoju '98 Galant SE (foto galima pasiziureti adresu http://www.mitsubishi-klubas.lt/forumas/viewtopic.php?f=34&t=9163&p=196592#p196592)

Kadangi esu Lietuvos Mitsubishi klubo narys, tad noreciau pakviest apsilankyt visus LMK puslapyje ir forume, pasigirti, pasirodyti (http://www.mitsubishi-klubas.lt/forumas).

Indrė Urbonienė

2009-03-23 17:24

kas balsavot, kad pasinaudojot MAP paslauga?ir kaip?ar nenuvyle?

Mantas Matukaitis

2009-03-24 10:04

Is karto atsiprasau uz offtopic'a, bet kadangi pasisakymas buvo adresuotas konkreciai man, jauciu pareiga atsakyti Šypsena

Visu pirma as negiriu, o kvieciu uzsukti bendramincius, kurie vairuoja Mitsubishi. Uz atejima i foruma ir sudalyvavima kokiame nors meet'e niekas JOKIU pinigu neims. O jei patiks zmones, veikla ir t.t., tuomet galima pamastyt ir apie tapima klubo nariu. Dazniausiai zmoniu su tokiu mastymu kaip tavo niekas ir nepriima.

O buvimas nariu dazniausiai atsiperka po pirmo rimtesnio vizito i autodaliu parduotuve Mirktelėti

Romas Bieliauskas Vakar 11:27 rašė:

Sveiki. Pirma tai nėra, Mantai, čia ko girti tą Mitsubishi klubą, nes nario mokestis net nežinai už ką. Vietoj to, kad džiaugtumėmės tokiais klubais, turim mokėti TOKIUS PINIGUS!!!!

Romas Bieliauskas

2009-03-24 10:08

Aš, Indre Mirktelėti Prakiuro padanga, kai leidaus nuo viaduko Mirktelėti Pradėjo nešti į šoną. Bet sėkmingai sustojęs nusprendžiau vietoj įdėto rato "įputiklio" pasinaudoti MAP paslaugėle Mirktelėti Paskambinau trumpuoju numeriu. Už 25 minučių pasirodė traliukas. Atvažiavo vienas žmogus. Kablį pats įsuko, su trosu pats užtempė ir paklausė kur nuvežti? Tuo metu už 100 metrų buvo autoservisas Mirktelėti Sakau "Į ertoną" (kitą miesto galą). Tai nuvežė prie pat autoserviso durų, nuleido mašiną ir aš jam paspaudžiau ranką. Vsio. Kaip ir minėta paslauga tikrai nemokama. AČIŪ MAP!

Indrė Urbonienė Vakar 17:24 rašė:

kas balsavot, kad pasinaudojot MAP paslauga?ir kaip?ar nenuvyle?

Romas Bieliauskas

2009-03-24 10:20

Nepyk, Mantai, kad taip parašiau, bet esu pasipiktinęs tokiais mokęsčiais. Ir mano mašina visiškai nauja, kuriai sugadintas dalis pakeis pats draudimas. O dabar pasakyk man, kodėl prieš pusę metų prisiregistravęs klubo tinklalapy neradau nei vienos naujos mašinos? Pvz. pirktos iš autosalono? Pagalvok, gal esu dar vienas būtent tokio mąstymo žmogus, kuris galvoja apie tai, jog naujoms mašinoms čia ne vieta, tik tiuninguotoms, ar net būtent tiuningo detalėms atrasti ieškantiems žmonėms.
Beje, pats verčiuosi įvairių meet'ų organizavimu, todėl nebijau ir savo viešą nuomonę paskleisti.

Mantas Matukaitis Šiandien 10:04 rašė:

Is karto atsiprasau uz offtopic'a, bet kadangi pasisakymas buvo adresuotas konkreciai man, jauciu pareiga atsakyti Šypsena

Visu pirma as negiriu, o kvieciu uzsukti bendramincius, kurie vairuoja Mitsubishi. Uz atejima i foruma ir sudalyvavima kokiame nors meet'e niekas JOKIU pinigu neims. O jei patiks zmones, veikla ir t.t., tuomet galima pamastyt ir apie tapima klubo nariu. Dazniausiai zmoniu su tokiu mastymu kaip tavo niekas ir nepriima.

O buvimas nariu dazniausiai atsiperka po pirmo rimtesnio vizito i autodaliu parduotuve Mirktelėti

Romas Bieliauskas Vakar 11:27 rašė:

Sveiki. Pirma tai nėra, Mantai, čia ko girti tą Mitsubishi klubą, nes nario mokestis net nežinai už ką. Vietoj to, kad džiaugtumėmės tokiais klubais, turim mokėti TOKIUS PINIGUS!!!!

Indrė Urbonienė

2009-03-24 11:22

man labai aktuoali MAP paslauga, nes daznokai tenka vaziuoti per visa Lietuva, tai jei kas atsitiktu, tik ji ir butu mano gelbetoja.

Indrė Urbonienė

2009-03-24 11:22

man labai aktuoali MAP paslauga, nes daznokai tenka vaziuoti per visa Lietuva, tai jei kas atsitiktu, tik ji ir butu mano gelbetoja.

Iš viso įrašų: 76

rytas Mozes kalne

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama