Prisijunk prie šio klubo! Būdamas jo nariu tu galėsi:

• Diskutuoti su bendraminčiais klubo forume;
  • Talpinti, komentuoti bei vertinti nuotraukas klubo galerijoje;
  • Taplinti video, kurti renginius, reikšti nuomonę klubo apklausose bei naudotis daugybe kitų naudingų funkcijų.
Iš viso įrašų: 76

koki mitsubishi vairuojate?

Autorius:
Sukurta: 2009-03-17 19:46
Romas Bieliauskas

Pasisakymų: 17

Sukurta temų: 0

2009-03-25 08:41

Beje, MAP galioja visose europos šalyse!!! Mano tėvai su savo Mitsubi jau išmaišė Lenkiją, Italiją ir šiemet jau žada šiaušti į Vokietiją vien dėl saugumo jausmo... nes žinot... metai daro savo.. anksčiau jau jokių kelionių nebenorėdavo... ilgokai nekeliavo, o dabar džiaugiasi širdis dėl jų!

Indrė Urbonienė Vakar 11:22 rašė:

man labai aktuoali MAP paslauga, nes daznokai tenka vaziuoti per visa Lietuva, tai jei kas atsitiktu, tik ji ir butu mano gelbetoja.

Romas Bieliauskas

2009-03-25 08:45

Sveikinam persikėlus į forumo antrą puslapį

Turiu įdomų klausimą... gal kas žinot kokiomis padangomis žiemą važiuoti patogiau... plačiomis ar siauromis? Girdėjau iš draugo, kad siauromis, nes geresnis sukibimas... patvirtinkit arba paneikit (kodėl?) .

Aurelijus Urbonas

Pasisakymų: 34

Sukurta temų: 2

2009-03-25 20:37

Na dėl padangų tai žmonės šneka kad su siaurom geriau, ir beje dažnai netgi mažesnio diametro deda. Kodėl nežinau, galbūt dėl to, kad siaura padanga greičiau "prapjauna" slidų paviršių? Bet čia tik diletantiškas spėjimas Šypsena. Sau deduos tokių pat išmatavimų kaip ir vasarą ir kol kas jokių problemų nebuvo, svarbu greitį saugų pasirinkt. O dėl MAP - tikrai geras dalykas, netgi nebijočiau dabar žmoną išleist kur toliau važiuot - ir auto tikrai nesurinktas iš ketvirčių, ir pagalbos sulauks, nereiks ieškot koks pažystamas gali bet kokiu paros metu važiuot i kitą Lietuvos galą. Bet dar geriau kad nereiktų patirt kaip veikia Šypsena...

Dalia Krivaitienė

Pasisakymų: 6

2009-03-29 21:15

Indrė Urbonienė 2009-03-18 11:40 rašė:

As 2008 Lancer sportbac, RAUDONA.

Sveiki,

isigijau Lancer Sportback Invite 1,8 2009, pries tai turejau Galant Universal 2,49, MITS Colt 2007. Coltu nusivyliau, todel keiciau.

Indre, kada Jus isigijote Sportback'a? Ar smagi masina? Kiek naudoja degalu? Pas mane automatas.

Indrė Urbonienė

Pasisakymų: 83

Sukurta temų: 1

2009-03-30 12:12

Sveika, pas mane ir invaitas 1,8 automatas. Mes ja isigijom spalio gale, pati pirma masina isvaziavo i Lietuvos gatves. Dar tik pravaziavom 7000 km,  kuro sanaudos pradejo mazet, dabar net nzn kiek ima, vyro reikia klaust, jis geriau zino, nes kolkas viena masina dalinames.As esu labai patenkinta sia masina.

Mantas Matukaitis

Pasisakymų: 5

2009-03-30 18:05

Na matai, Romai, visokio mastymo zmoniu yra visokiu reikia. Buti vieno ar kito klubo nariu yra tik to zmogaus reikalas, kaip ir su tuo susije atitinkami mokesciai, kiekvienas pasiskaiciuoja, kas jam svarbiau. O kas del nauju masinu - tai tu labai klysti: pries pusmeti ten buvo zmoniu ir su naujais Colt, ir su naujais Evo, ir su Lancer, ir su Outlander bei Pajero. Ne visi jie klubo nariai, bet bent jau aktyvus forumo dalyviai tai tikrai. Ziurint ka tu laikai "nauja".
Tik jei jau pats "vertiesi meetu organizavimu", tai kas cia per verslas, jei neimi uz tai jokio atlygio Šypsena ?

Siulau baigti sia diskusija, nes siaip cia ziauru offtopic'a varom

Romas Bieliauskas 2009-03-24 10:20 rašė:

Nepyk, Mantai, kad taip parašiau, bet esu pasipiktinęs tokiais mokęsčiais. Ir mano mašina visiškai nauja, kuriai sugadintas dalis pakeis pats draudimas. O dabar pasakyk man, kodėl prieš pusę metų prisiregistravęs klubo tinklalapy neradau nei vienos naujos mašinos? Pvz. pirktos iš autosalono? Pagalvok, gal esu dar vienas būtent tokio mąstymo žmogus, kuris galvoja apie tai, jog naujoms mašinoms čia ne vieta, tik tiuninguotoms, ar net būtent tiuningo detalėms atrasti ieškantiems žmonėms.
Beje, pats verčiuosi įvairių meet'ų organizavimu, todėl nebijau ir savo viešą nuomonę paskleisti.

Mantas Matukaitis

2009-03-30 18:13

Su siauromis padangomis ziema geriau, nes vaziuojant per sniega jos lengviau ji "prapjauna" (kaip jau vienas kolega sake), o plati padanga elgiasi kaip buldozeris - stumia sniega, todel su placia padanga lengviau uzklimpti. Taip pat pvz jei esi vaziaves su labai placiom padangom kad ir vasara, tai zinai, kad vaziuojant didesniu greiciu autostradoj tarkim per furu ismaltas vezes masina siek tiek meto. Tai isivaizduok, jei lekiant slidziu keliu tave pradetu metyt? Zinoma ant sauso asfalto platesnes geriau "stovi ant kelio".

Romas Bieliauskas 2009-03-25 08:45 rašė:

Turiu įdomų klausimą... gal kas žinot kokiomis padangomis žiemą važiuoti patogiau... plačiomis ar siauromis? Girdėjau iš draugo, kad siauromis, nes geresnis sukibimas... patvirtinkit arba paneikit (kodėl?) .

Romas Bieliauskas

2009-04-01 19:04

Sutinku, jei su "labai plačiom"... tik autostradoj jau mėto visus, kokios tos padangos bebūtų.

Gal kas pažįstat žmogų, kuris turi naujausią 2009 metų COLT'ą?

Mantas Matukaitis 2009-03-30 18:13 rašė:

Su siauromis padangomis ziema geriau, nes vaziuojant per sniega jos lengviau ji "prapjauna" (kaip jau vienas kolega sake), o plati padanga elgiasi kaip buldozeris - stumia sniega, todel su placia padanga lengviau uzklimpti. Taip pat pvz jei esi vaziaves su labai placiom padangom kad ir vasara, tai zinai, kad vaziuojant didesniu greiciu autostradoj tarkim per furu ismaltas vezes masina siek tiek meto. Tai isivaizduok, jei lekiant slidziu keliu tave pradetu metyt? Zinoma ant sauso asfalto platesnes geriau "stovi ant kelio".

Romas Bieliauskas 2009-03-25 08:45 rašė:

Neegzistuojantis vartotojas
2009-04-21 12:03

Sveiki vairuoju Lancer SportBack 2008 pilka iki to turejau galanta ir Carisma

2009-05-08 10:35

As tai dabar vairuoju COLT 2008 metu ir esu labai patenkinta.

Anksciau turejau 1997 m. colt tai ir buvo geras, tik turejau problemu su paskirstytoju.

Abu automatai, nepasakyciau kad daug kuro valgo. Esu labai patenkinta. Šypsena

Arkadijus Šerstniovas

Pasisakymų: 192

2009-05-15 16:12

Sveiki,

2007 m.  Outlander ... 

Redagavo: (2011-03-03 13:42)
Audra P

Pasisakymų: 1

2009-07-08 13:27

Sveiki Šypsena  mano mašina čia bus pati seniausia, vėžinuosi su 1992-3m Dodge Stealth 3.0l, Mitsubishi 3000 broliu Kvatotis ir dar kartais pasiseka nugvelbt senuka 89m , 2.5l Pajero

Nerijus Peleckis

2009-08-04 11:59

Sveiki, turiu Mitsubishi Galant 2.5 V6 Sport Auto, 2000-uju, ''angliskas vairas'', noreciau persidaryti i europietiska. Gal kas tai darete, kiek mazdaug man tai kainuotu. Parduoti nenoriu, nes tikrai gera masina, tai jau mano antras Galantas.

Robertas J.

2009-08-04 12:39

Sveiki važinėju su Carisma 1996 m 1,6. paprastute, senute bet vis dar smagiai vaziuojant.

JURATE LUKOSEVICIUTE - DISHLYANOVA

2009-08-11 21:13

sveiki.... as vazineju su eklipse...... i nieka jos neiskeisciau ir uz jokius turtus neiskeisciau.....

Alicija Kiselytė-Murnikovienė

Pasisakymų: 108

2009-09-02 17:18

Laba vakara

O as vairuoju Mitsubishi Pajero  ... ir laaaaabai ji "myliu"

Arkadijus Šerstniovas

Pasisakymų: 192

2009-09-03 08:19

Alicija,

Kokių metų Pajero.