Prisijunk prie šio klubo! Būdamas jo nariu tu galėsi:

• Diskutuoti su bendraminčiais klubo forume;
  • Talpinti, komentuoti bei vertinti nuotraukas klubo galerijoje;
  • Taplinti video, kurti renginius, reikšti nuomonę klubo apklausose bei naudotis daugybe kitų naudingų funkcijų.
Iš viso įrašų: 79

Kokios knygas patinka skaityti? Ir paskutine perskaityta knyga ir megstamiausias autorius/

Autorius:
Sukurta: 2009-03-19 01:37
Giedre Sauciunaite-Dauciunas

Pasisakymų: 39

Sukurta temų: 2

2009-03-19 01:37

Butu idomu padiskutuoti kokias knygas megstate skaityti:

2009-03-19 01:46

O as perskaiciau A.Marininos knyga Mirstis del Mirties gan idomus detektyvas,o dabar skaitau vel Marinina Kai dievai juokiasi savotiskai idomi.Dar reikia man pasimti savo knygas is tos panos tai vel galesiu skaityti tipo mokinuosi as labai gerai knygas skaitau:

Lina LINA

Pasisakymų: 28

Sukurta temų: 0

2009-03-19 01:49

Giedre, tu Marinina daugiau megsti? as Doncova originale skaiciau, man jinai labiausiai patinka, tokia biski trenkta ta jos heroje, bet paskaityk, jeigu neskaitei, lengvai skaitosi ir lenvo tokio turinio knygos

2009-03-19 01:52

Aha as Marinina dievinu,nes jos detektyvai yra parasyti is tikru bily,nes ji pati teisininke yra.As skaiciau anotacijas Doncovos knygu.Man dar ir nuotikines neblogos cia viena tokia irgi vasara perskaiciau apie inkvizicijos laikus ir Turkija,kaip vyko visi raganavimai man ji idomi sugriauziau ja per dvi paras.

☻☺㋡MINDULE㋡☺☻ Klubas Gyvenantiems JAV

Pasisakymų: 2140

Sukurta temų: 10

2009-03-19 03:54

Paskutines pora tai buvo John Twelve Hawks - Four Realms trilogijos pirmos dvi knygos... O shiaip skaitau kas papuola, dazhniausiai keliaudamas...

Lina LINA

2009-03-19 06:17

tau gerai, Mindule, as angliskai dar neskaitau, tik siaip zurnalus nebent, man sunkoka butu tikriausiai...vokietijoje po 6 metu skaiciau jau vokiskas knygas, o anglu kazkodel dar nelabai imu i rankas...

2009-03-19 06:23

Lina, tos trilogijos pirma dali perskaichiau lietuvishkai, tada antra susiradau anglishkai, o trechios dalies dar nera...

Shiaip man lietuvishkas knygas vezha Šypsena, dabar laukiu naujos partijos Šypsena

Ai, be to galima lietuvishkas knygas internetu uzhsisakyti...

Lina LINA

2009-03-19 06:53

as siunciausi is lietuvos taip pat inetu, bet man labai brangiai gaunasi, paziurejau,kad nelabai apsimoka, aisku, jei nebutu iseities-uzsisakyciau. bet as rusikai laisvai skaitau, tai dabar atradom Providence miesto bibliotekoje rusisku knygu visa kambari, tai isivaisduok, kaip man gerai, mes su vyru dabar ten apsigyvenome Šypsena perskaitysime, o tada nezinau ka reiks daryti. mums brangiai gaunasi,kadangi reikia knygu dviem kalbom, maniskis neskaito lietuviskai, tai ir gaunasi,kad turiu taikytis...

Lina LINA

2009-03-19 06:54

o kas ten per trilogija? apie ka? idomi?

Audre Vetra

Pasisakymų: 1261

2009-03-19 06:55

Dabar skaitau J.Irving "Until  I find you". Patinka.O siaip labai megstu Paulo  Coelho knygas,ypac jo " Zahiras" ,"Alchemikas" man tai super!!!

Lina LINA

2009-03-19 06:56

jeigu papuls paskaityk :pamiselio uzrasus" as buvau is drauges paemus, neatsimenu autoriaus-anglu rasytojas. bet man labai patiko, tokia originali, daugiau prichologien, bet neleksta, sakyciau viena is geresniu knygu, skaitytu per paskutinius 5 metus.

2009-03-19 06:58

Lina, nemanau kad suomins, ten Sci-Fi, nors minchiu kur ritasi dabartine visuomene yra neblogu...

Audre, turiu alchemika lietuvishkai TXT failo pavidale, bet taip kolkas ir neprisiruoshiau pradeti skaityti... gal jau laikas buutu Šypsena

Audre Vetra

Pasisakymų: 1261

2009-03-19 07:03

Mindaugai,man Zahiras patiko labiau,tai is tiesu gera mintis-ieskom sukames ratais.o pasirodo viskas yra salia....Paskaityk-nesigailesi.O Pamiselio uzrasus ,Lina as skaiciau.patiko.

labai megstu Hemingveju,Remarka-klasika.

2009-03-19 07:07

mazha beda tame, kad ash daugiau skaitau "meshlaknyges", nes gyvenimas ir taip per daug gruzinantis, nekyla rankos imtis rimtesniu knygu...

Lina LINA

2009-03-19 07:09

sutinku ir as su tavim Mindule, kad musu gyvenimui tinka meslaknyges geriau, nors negruzina smarkiai

Lina LINA

2009-03-19 07:10

Audre, ir tau patiko? mano drauge, is kurios pasiemiau ja, tai neperskaite, sake: "eik tu ka...t su ta knyga"..

Rasa Weber

Pasisakymų: 555

Sukurta temų: 3

2009-03-19 14:18

Seniai beskaiciau knyga, daugiausiai skaitau zurnalus. Bet labai megstu Sidney Sheldon ir Mary Higgins Clark - intriguojancios kriminalines dramos.

2009-03-19 17:53

Mindule knygas as irgi is interneto per patogupirkti uzsisakydavau labai jau brangiai jos iseina vien pasiuntimas 50euru.Dabar as tiesiai is zmogaus perku kuris Cikagoje uzsako is leidyklu ir sumoku tik uz knyga kiek ji kainuoja.

2009-03-19 17:57

As dabar vel partija uzsisakiau tik neprisiruosiu pasimti is zmogaus.Esu uzsisakius nemazai Marininos knygu irgi geri detektyvai.As skaiciau apie Alchemika anotacija ir vis gundausi ja nusipirkti.

Iš viso įrašų: 79

Iš naujo atrasta A..

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama