Ką veikiate užsiregistravę i klubą?

Prisijunk prie šio klubo! Būdamas jo nariu tu galėsi:

• Diskutuoti su bendraminčiais klubo forume;
  • Talpinti, komentuoti bei vertinti nuotraukas klubo galerijoje;
  • Taplinti video, kurti renginius, reikšti nuomonę klubo apklausose bei naudotis daugybe kitų naudingų funkcijų.
Iš viso įrašų: 25

Ką veikiate užsiregistravę i klubą?

Autorius:
Sukurta: 2009-03-30 14:05
Dalia Asanavičiūtė

Pasisakymų: 3

Sukurta temų: 1

2009-03-30 14:05

Sveiki,

ką veikiate susibūrę į klubą? Gal susitinkate kartais pažaisti rankinio?

jolanta kunickaite

Pasisakymų: 5

Sukurta temų: 0

2009-04-02 06:21

nemanau,kad susirinktume pazaisti,nes esame issibarste po pasauli...Tik siaip,del idomumo,sukuriau rankinio kluba,idomu koks populiarus Lietuvoje dabar rankinis?As pati gyvenu JAV ir zaidziu ten ( savo malonumui ).Lietuvoje zaidziau Kaune,bet tai buvo pries 12 metu...

Laura Janusoniene (Visniauskaite)

Pasisakymų: 2

2009-04-03 03:22

pritariu sunkoka kaip nors susiburti,as taip pat ne Lietuvoi,bet kai grystu stengiuosi pasizaisti su Klaipedos veteranemis.Susitikti su seniai matytais zmonemis.

Dalia Asanavičiūtė

2009-04-07 20:05

Zaidziau gal pries 15 metu. Bet pastaruoju metu taip nostalgija apeme. Gaila, kad gyvenate ne LT, gal tada zinotumete, kur susirenka zmones laisvalaikiu kamuoli pametyti Šypsena

Kaip bebutu, LT krepsinio salis. Ziurejau kelias vyru rankinio varzybas per TV, bet kiek matesi, tribunose sirgaliu mazoka Nuliūdes

jolanta kunickaite

2009-04-08 18:56

As manau,kad bent didesniuose miestuose turi veteranu komandas,kur gali prisijungti...manau,kad ten nera labai intensyvios treniruotes ir gali pagal nora ir galimybes pasportuoti.Mes Cikagoje susibure i komanda ir pora kartu per savaite susirenkam,tai taip smagu,kad turiu tokia galimybe pazaisti rankini.Jeigu tik yra noras,visada atsiras kokia galimybe tam norui igyvendinti...Sekmes

Laura Janusoniene (Visniauskaite)

2009-04-09 02:45

o kokiam tu mieste? Teisingai jolanta sako,beveik visi didieji miestai turi veteranu komandas ir jose labai noriai priima visas aktyvuoles kada zaidziusias rankini.Pati zinau,esu zaidziusi ne tik uz Klaipedos,bet ir uz Panevezio veteranes.

sinilga gazzotti

Pasisakymų: 9

2009-04-28 14:55

pritariu visiems,kad tik reikia isiregistruoti,bet ir rasti laiko pametyti i vartus,

as irgi jau veterane,bet dar vis norisi lekti,mesti,sokti ir t;t; po ketveriu metu pertraukos

dar vis zaidziu uz merginu komanda, kuri laikosi 4 Prancuzijos lygyje, ir tik savi malonumui,

zaidziau irgi KAUNE uz ZALGIRI,tai buvo pries 15 metu,

manau kas nori tas visada randa laiko,tik zinoma tokiame amziuje ne visu kunas atsiliepia vienodai,

o taip esu is Pasvalio komandos

tada iki

Dalia Asanavičiūtė

2009-04-28 19:52

As gyvenu Vilniuje. Tai gal kuri zino, kur renkasi Vilnieciai?

sinilga gazzotti

2009-05-08 18:55

paskutines sezono varzybos

liks tik pasispardymai ir turniriukai

jolanta kunickaite

2009-05-20 07:48

Norejau pasidziaugti,kad mes tapome JAV cempiones! Oi,kaip siemet sunku buvo zaisti,lygis labai pakiles vietiniu komandu...Visas varzybas vos laimejom...Kituose komandose irgi atsirade imigranciu is kitu saliu,kur zaide rankini.Pries du metus Cempionate triuskinom visas po 15-20 tasku skirtumu,bet siais metais-visai kitas lygis.Cia per viena savaitgali issiaiskina kas cempionai.Atvaziavai kaip i turnyra, suzaidei ir kas laimejo tas cempionai.Visai kitaip nei Europoj.

Sinilga ar mes tik nebusim zaidusios koki sezona kartu Zalgiryje? Ar tu kartais ne su Ruta ir Odeta(berods) draugeles buvot? Kai parasei,kad Zalgiri zaidei,kazkaip pradejau galvoti,kad ko gero mes kartu esame zaide.Bet buvo taip seniai ir tiek daug veidu,vardu,akd sunku ir prisiminti.

sinilga gazzotti

2009-05-21 12:21

SVEIKINU

zinoma kartu zaidem ir draugeles buvom

o tavo veidas man labai matytas, kurioj pozicijoj tu zaidei?(manau atsitraukusi, gal centre)

tai iki greito!

Ieva Labutienė

2009-05-21 21:47

Sveikinam su pergalėm

O aš kolkas iš tokių fotų jūsų nelabai pamenu,gal metai ne tie Nes aš žaidžiau už Egle-Šviesa ir pasišalinau iš sporto 2001m

jolanta kunickaite

2009-05-27 07:18

Labukas,

Is pradziu as zaidziau Zalgiri,nuo kokiu 1987 iki 1992-93berods,paskui isvaziavau i Bulgarija ir ten praleidau pora metu,o kai grizau,Zalgirio jau nebuvo,isiro, pradejau zaisti uz KKI iki 1997m.Visa laika zaidziau linijoj ir ,sakyciau,neblogai sekesiŠypsena

Tai su Sinilga viskas aisku,zideme kartu kuri laika,as net nuotrauka turiu visos komandos.Kai sutvarkysiu printeri-skaneri,ikelsiu i kompa ta nuotrauka.

O Ievos as neprisimenu irgi,nes jaunesne esi uz mane,tai ko gero as jau nezaidziau,kai tu zaidei Eglei.Juk pagrindines priesininkes buvo.As ir dabar stebiuosi,kaip jie sugeba susirinkti stipriausias,juk vis dar niekas negali nugaleti ju.O kiek jau metu praejo?

Ieva Labutienė

2009-05-28 12:17

Tai man dar teko zaisti kai komandoj buvo Pavoliene,Spalviene,Jankeviciene ir t.t. tik tada buvau dar labai jaunaŠypsena Daug merginu zaidzia uzsienyj,o dabartinio sastato visiskai nepazystu

O su Kauno kki tai kiek pamenu daug teko prakaito praliet,nes buvo keleta kurios arsiai zaide,labai gerai pamenu tokia lyg Reda vardas  O pagrindines varzoves buvo Perovo komanda,kaip matau tai liko ir dabar

sinilga gazzotti

2009-06-02 18:15

NEIVEIKIAMA KOVA SU KKI

jolanta tave vadinasi zuikiu vadino kiek pamenu, ir centruoji visada taip kaip ir kadaise,  ir labai suzaisdavot su linija, dar buvot neisskiriamos, tokia mano atmintis,

birzelio vidury bus neblogas turnyras, tai pabandysiu pafotografuot,jei pavyks,

iki greito

jolanta kunickaite

2009-06-02 22:17

teisingai Sinilga,as ir buvau "zuikis" ir zaidziu linijoj,o kita Jolanta ,kuri zaide centre.Labai gerai buvom susizaide,tiesiog fantastiskus pasus i linija atiduodavo,buvo labai malonu su ja zaisti...Ji dabar Islandijoj jau kokie 10 metu gyvena,ten pat ir Vaiva,turetum prisiminti vartininke Zalgiri buvo,vyresne net uz mane kokiais 10metu...Mes visos bendraujam per Facebook.Jei kam idomu kaip JAV vyko musu finalines varzybos,galite pasiziureti cia: www.handball.teamusa.org/video As zaidziu uz Chicago Inter.

sinilga gazzotti

2009-06-07 13:30

TEISINGAI TEISINGAI

IR VAIVA DAR ZAIDZIA?

KIEK ZINAU ISLANDIJOJ NEMAZAI RANKININKU SUSIRINKE

neseniai teko dalyvaut sponsoriu chambery vyru komandos turnyre ir zaist pries pasaulio cempionus kaip narscis, patinka tokie renginiai, susitinki daug idomiu zmoniu

iki greito

Kristina Velijeva

Pasisakymų: 1

2009-07-24 13:37

Sveiki visi,bet pirmiausia rasau Daliai-jei nori pazaist Vilniuj rankini,pasuk 861420163.Mes gal vyresnes cia senoji Egle 1976-  1985 metu...zaidziam Lietuvos pirmenybese veteranu,dar po uzsieni pavazinejam,bet truksta zmoniu...o rugseji naujas sezonas...treniruotes nepervarginaŠypsenaZodziu,laukiam visu,kam mielas rankinio kamuolys...

sinilga gazzotti

2009-10-10 15:27

SEZONAS PRASIDEJO

nebera laiko net uzsukti, noreciau dar suzinoti ar lt organizuoja turnyrus vasara pvz, neblogai butu manau sudalyvauti;

siaip visai nieko pradejom sezona,pora laimejom,pora pralosem, tuoj varau i pietus dar vienu suzaisti,tad tikiuosi iki greito

sinilga gazzotti

2009-12-20 11:20

uz prancuzes siandien reksim, tikiuosi pasiseks joms

Iš viso įrašų: 25

modeliukai:)

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]