Prisijunk prie šio klubo! Būdamas jo nariu tu galėsi:

• Diskutuoti su bendraminčiais klubo forume;
  • Talpinti, komentuoti bei vertinti nuotraukas klubo galerijoje;
  • Taplinti video, kurti renginius, reikšti nuomonę klubo apklausose bei naudotis daugybe kitų naudingų funkcijų.
Iš viso įrašų: 108

Sekmes pritraukimas

Autorius:
Sukurta: 2009-04-03 22:00
LINA KURTINAITYTĖ-LAŠIENĖ

Pasisakymų: 16

Sukurta temų: 3

2009-04-03 22:00

Ar turite savo išbandytų receptų sėkmei?Pvz,ar darote ką nors ypatinga ryte,kad diena praeitų sėkmingai?

Neegzistuojantis vartotojas
2009-04-06 00:22

Taip, darau. Atsikeliu ir nusprendžiu, kad man šiandien bus linksma diena.

2009-04-07 21:53

hehe, pritariu Edgarui! pats geriausias sekmes pritraukimo budas- tikejimas ja!

Dina Morozovienė

Pasisakymų: 14

Sukurta temų: 2

2009-04-08 12:34

Sėkmingi žmonės sėkmingam klube sėkmingai bendraudami susikuria sėkminga gyvenimą . Reikėtu klubui šūkio, pirmyn sėkmingos mintys

Arvydas Turonis

Pasisakymų: 32

2009-04-14 11:36

Aš kai mieguistas atsibundu rytais dainuoju: Kokia graži diena, kokia skambi daina ir aš koks nuostabusss.

Inga V.

Pasisakymų: 2

Sukurta temų: 0

2009-04-27 20:52

Nesakyčiau kad tai mano receptas - bet visada ir visur vadovaujuosi žodžiais "nėra to blogo kas neįšeitų į gerą"...ir tikrai sekasi ...Bet turbūt pats svarbiausias mano sėkmės palydovas yra gera nuotaika ir pozityvus požiūris į kiekvieną gyvenimo išbandymą.

Arvydas Turonis

Pasisakymų: 32

2009-04-29 21:01

Nėra to blogo, kuris neišeitu į Internetą Šypsena Tarkim: www.blogas.lt Šypsena

LINA KURTINAITYTĖ-LAŠIENĖ

Pasisakymų: 16

2009-04-30 10:31

Įkūriau šį klubą iš smalsumo-kiek gi tų sėkmingų žmonių yra?Pasirodo yra.Puiku.Nieko tokio jei koks ir nelabai sėkmingas prisijungė.Tam sukųriau temą"sėkmės pritraukimas".Paklausti gal nedrįsta,o čia persiskaitys keletą sėkmės receptų.

Mano receptai-ką aš darau?Dar vakare prieš miegą padėkoju už puikiai praėjusią rytojaus dieną.Ryte tik nubudusi,bet dar apsisapnavusi-perbėgu mintimis visus dienos darbus-numatau jiems geriausią baigtį.Ir padėkoju visatai už šią puikią dieną,bei visiems pasiunčiu meilės-ypač tiems,su kuriais tą dieną turėsiu reikalų.

Geros dienos

2009-05-04 21:07

Lina, matau Jūs žiūrėjote filmą "The Secret" Šypsena

Aš irgi vakare visada padėkuoju už praėjusią nuostabią dieną (kokia ji ten bėbūtų) visatai. Prabudusi ryte padėkoju už atėjusią nuostabią dieną ir nusiunčiu visatai žinutę apie tai, kaip nuostabiai turi praeiti šį dieną, ką turiu nuveikti ir kokių rezultatų pasiekti Šypsena Susikuriu gerą nuotaiką, užsidedu šypseną ir einu į šaltą dušą. Ir taip jau du mėnesius Šypsena

O filmas "The Secret" geriausias ir paprasčiausias sėkmės receptas Šypsena Pažiūrėkite, kas dar nematė Šypsena

Kęstutis Šaltis

Pasisakymų: 4

2009-05-05 10:45

nu reikes parsipusti ta "The Secret" ... suintrigavote

as tai vadovaujuosi viena paprasta taisykle

"Tad visa, ko norite, kad jums darytu žmonės ir jūs patys jiems darykite, nes tai ir yra Įstatymas ir Pranašai" (Aukso taisyklė Mt 12)

tada pradeda sektis (aisku nebutinai is karto)

o vakare padekoti uz puikia diena yra gerai ... Šypsena

2009-05-05 17:56

Dėkingumas tai apskritai labai svarbu sėkmingiems žmoniems, Kęstuti Šypsena

2009-05-16 23:23

Chebryte, neapsigaukite su "The Secret". Tai nuostabus filmas, bet ten siuloma vos ne svajoti (vizualizuoti) ir viskas ateis savaime, svarbu tik stipriai tiketi ir t.t.

Viskas puiku ir gerai ten parodyta, bet nepasakyta, kad apart tikejimo reikia daryti ryžtingus žingsnius ir ATKAKLIAI siekti tikslo, jei sėdėsi kaip ta panele papludimy, nieko nebus reikia taip atkaliai, kad net skaudėtų grumtis su visokiom abejonėm ir eiti tikslų link. Svajok- tikėk ir VEIK!!! sakyčiau tokia yra sėkmės formulė

2009-05-17 08:46

Marius Jusčius Vakar 23:23 rašė:

Chebryte, neapsigaukite su "The Secret". Tai nuostabus filmas, bet ten siuloma vos ne svajoti (vizualizuoti) ir viskas ateis savaime, svarbu tik stipriai tiketi ir t.t.

Viskas puiku ir gerai ten parodyta, bet nepasakyta, kad apart tikejimo reikia daryti ryžtingus žingsnius ir ATKAKLIAI siekti tikslo, jei sėdėsi kaip ta panele papludimy, nieko nebus reikia taip atkaliai, kad net skaudėtų grumtis su visokiom abejonėm ir eiti tikslų link. Svajok- tikėk ir VEIK!!! sakyčiau tokia yra sėkmės formulė

The Secret neneigia to. Ten aiškiai pabrėžiama, kad reikia veikti Šypsena Beje, tas svajojimas kažkaip savaime verčia veikti! Tiesiog svajojant nukreipi savo energiją link tikslo, ir kažkaip tas veikimas tada savaime gaunas.

2009-06-07 21:32

Sveiki visi. Peržiūrėjau šį filmą, išties vertingas. Bent man tai buvo postūmis domėtis tuo toliau. Po kelių dienų, visiškai  netikėtai, į rankas pakliuvo viena J. Murphy knyga. Pamenu lankiausi bibliotekoje ir kaip visuomet žiūrinėjau lentyną su naujausiomis knygomis. Matau, tarp visų naujutėlaičių knygų, yra viena tokia aptrinta.Paėmiau,pavarčiau,lyg ir nebloga atrodė. Parsinešiau namo, pradėjau skaityt ir jau nebegalėjau atsitraukt. Pasirodo apie viską kas ten parašyta ir yra filmas The Secret. Tik daug plačiau,daug giliau viską kabina. Likau sužavėtas. O pritaikęs savo gyvenime tai, ką ten sužinojau, išties kasdieną patiriu vis naujesnius, maloniai stebinančius pasikeitimus asmeniniame gyvenime. Todėl ir jungiuosi prie jūsų. Siūlau ir jums pasiskaityti šias knygas.

Redagavo:
userPhoto
(2009-06-07 21:32)
2009-06-09 16:51

Sauliau, šaunuolis! Labai džiaugiuos, kad yra tokių žmpnių Šypsena Iš mano aplinkos daug kas pažiūrėjęs Secret'ą tiesiog pasakė "nesąmonė", net neišbandę ir juo labiau toliau nesigilinę... Labai liūdna, kad žmonės taip reaguoja... Šiaip aš pati dar perskaičiau kelias Schafer'io knygas apie sėkmę, tai irgi labai rekomenduoju, na tik ten labiau pinigai akcentuojami, bet vis gi ar mažai yra svajonių, kurioms įgyvendinti reikia pinigų?.. Šypsena

2009-06-09 20:31

Na  tokias žmonių kalbas nereikia labai sureikšmint. Jie turi pilną teisę taip sakyt. Mane jau ir Dalai Lama yra pavadinę . Bet aš nekreipiu dėmesio. Peržiūrėjau filmą, pradėjau skaityt apie tai, svarbiausia pabandžiau pritaikyt (juk nuo to blogiau nebus,tai kodėl nepabandžius, pagalvojau aš) ir dabar pas mane taip gyvenimas pasikeitė,kad planų, o kaip pasirodo ir galimybių tam pasiekti oi kaip daug atsirado. Juk tai taip šaunu. Darau tai, apie ką anksčiau tik nedrąsiai galvodavau.Šeimyninis gyvenimas 10 balų kaip pasitaisė. Žodžiu drąsiai galiu teigti, kad sėkmę prisiviliojau ir pagavau.

Marius Plyta

Pasisakymų: 8

Sukurta temų: 1

2009-06-30 06:19

Kazkoks lamaistinis briedas

Marius Plyta

2009-06-30 07:33

TAIP! MES JAU ESAME SEKMINGI ZMONES, NEZIURINT I NIEKA! MILIJARDU MILIJARDAI IS MUSU TARPO NUSKENDO TUALETUOSE, BUVO ISMESTI KARTU SU PREZERVATYVAIS, ATSIDURE UZPAKALIUOSE, ISDZIUVO ANT VEIDO, PILVO AR NUGAROS ODOS, BUVO NURYTI IR SUVIRSKINTI ARBA ISSPJAUTI, PATAIKE ANT NEVAISINGU DIENU, BUVO PADARYTI ABORTAI, IVYKO PERSILEIDIMAI !!! O MES - GIMEME !!! IR TAI JAU YRA NEMAZA PRIEZASTIS DZIAUGTIS. MES JAU TURIME SANSA SAVE REALIZUOTI ! KAS TAI APSPRENDE - NIEKAS NEZINO, O IR NEVERTA SAU SUKTI GALVOS. BENT AS TAIP KARTS NUO KARTO PAGALVOJU RYTAIS. Bet zmogus be svajones yra nepilnas. Ir as kaltinu visas religijas, kad jos atima is zmoniu svajones ir ipersa svetimas - ne ju, meslo gabalo nevertas svajones. Ta pati daro ir masines informacijos priemones. Ir iesko iesko zmogus svetimos svajones igyvendinimo, ir pakloja visa gyvenima tam, kad sukrautu kam nors turta... Taigi pirma salyga butu - atrasti SAVO svajone. Veliau, jeigu turi laiko, gali dar pakersyti visiems, kas pridare kliuciu tavo kelyje. Arba bande pasukti tave tau nenaudinga kryptimi. Ypac tevams, jeigu jie dar gyvi, uz terorizavima baznyciomis ir komunizmais, nepriklausomybemis ir altruizmais, uz terorizavima uz tai, kad gimei ne tos lyties, taip pat megstosioms beretems. SVEIKAME KUNE - SVEIKAS PROTAS, - tai butu kitas,  sekmes aspektas, kuri megina nuneigti religijos, teigdamos, kad tu kunu turetumei nesirupinti, slopinti savo lytinius poreikius, nes kuo tu ji greiciau prarasi, tuo greiciau pateksi i roju. Tu rupiniesi kunu, kunas - tavimi! Ir tai - tiesa. Tureti sveika, funkcionalu kuna - jau sekme. Tai turetu buti normalu, bet, deja del savo neismanymo zmones suluosina savo vienintelius kunus. Ir nieko nera geriau, kaip pabegioti rytais arba bent pasivaikscioti , pasipliuskenti po saltu dusiuku arba ezere, upeje..... Neklausyk, kas tau ka sako, prisimink vaikystes svajones ir VEIK. Nesveikame kune negims jokia TAVO svajone. Jeigu kunas negaus to, ko jam reikia, jis tave uzdusins. Pirmyn ! Neklausyk tevu, zmonos, draugu, gal kas ir gausis ! Ypac kunigu ir lamu, tegu apsisika su savo patarimais! Jeigu pats turi vaiku - isiklausyk, ka jie sako ! Visada verta. Daznai jie buna prislopinti tiek, kad gali tik pypseti, kaip mazi zasiukai pries Didziaja Motina Sterva arba Siaubingaji Teva Girtuokli ar Nevykeli. Bet savas vaikas daznai duoda geru patarimu. Tik tevams taip pat daznai pritruksta jegos tai igyvendinti, tada jie zudo savo vaika, kad tas "neaiskintu". TAIGI, AS JAU SEKMINGAS, NES IS MANO EMBRIONO NEPERDIRBO IR NEPADARE KOKIAI NORS AUKSTUOMENES KEKŠEI AUKSTOS KOKYBES MAKIAŽO (tiesiogine prasme). Aš savo asmeniniu isitikinimu, kad man nedelsiant reikia pavalgyti priverciau eile metu Didziaja Motina Sterva mane maitinti! Tai kas gi atsitiko? Mazas ir bejegis as viska gaudavau........ nemokamai. Kur ta vieta, kai man neleido pakovoti uz save, kai nuslopino aistra gyventi, kai uzdraude siekti, liepe klausyti ir nekovoti uz save???  O is tikruju taip - tikslo turejimas ir jo siekimas, stai kas daro zmogu sekmingu. Svajoti ir tureti svajone - tai du skirtingi dalykai. O jeigu tikslo nesieki, reiskia jo ir neturi arba neturi savo tikslo, o kazkieno primesta. Man daug kartu buvo, kad siekiau ne savo tikslo, o pavyzdziui Landzbergio tikslo susigrazinti savo zemes ir namus arba persiemiau tevo svajone apie nepriklausoma Lietuva. Arba motinos svajone, kad gyvenciau pas zmona tarpukoji, aisku, "ne motinos namuose" . Zakas Kusto gal irgi nesvajojo Taip viska isplaukioti ir isfilmuoti, bet va, sukure akvalanga, gavo babkiu ir - prasom. Greiciausiai jo svajone buvo sukurti akvalanga - ir to pasekme - stai kokius kelius jam atvere svajones igyvendinimas. Kaip minejau - religijos yra didziausi svajoniu priesai, nes nieko kito neduoda - tik iskreipta pasaulio suvokima. Uz tai kleboniuksciai lamos ir kitas slamstas labai patinka daugumai valdziu - jie moko mus paklusti valdziai, kokia ji bebutu,  o is tikruju religijos yra didziausios ir seniausios verslo bendroves, kuriu tikslas - kaip ir viso didziojo verslo, isvilioti pinigus is asilu su valdzios pagalba. Ir nesa pinigus zmogeliai i baznycias tam, kad juos gerai ismokytu susimoketi mokescius ir valdziai. Dar vis karatais nuskamba motinos fraze ausyse "uzmirsai susimoketi, greit nubek nunesk pinigus". Tai gerai, buvo 20 amzius, o dabar 21amziuje - pilnos baznycios asilu..... Na, as jau cia nebe i tema, atrodo. Bet viena is mano svajoniu yra padeti demaskuoti sita sunauja. Tai, manau, as sekmingas, nors dar daug ka reikia padaryti. Neriskit prie zodzio sekmingas zodzio verslininkas. Tai yra kapitalistines visuomenes stereotipas, kad jeigu tu verslininkas, tai tu krutas, kaip kazkada buvo darbo spartuolis, kitoje sistemoje. Svajoniu yra milijardai, bet sugauti ta, kuri geresne, reikia pasistengti. Ir net labai

Redagavo: (2009-06-30 09:25)
Marius Plyta

2009-06-30 09:09

sory uz knygos dydzio komentara )))) Bet mane "diorgina" kai zmones dziaugiasi , kad juos vadina dalai lamom patys nesuprasdami, kas tai per marazmas. Aciu tiems, kas perskaite. As manau, kad yra per ziauru palikti sausgysles darant nesveika skaiciu nusilenkimu prie budos statulos tam, kad ismoktumei geros apgaules budu ir likti visam gyvenimui mokytojo vergu, ar nesti pinigus visai to nepritrukstantiems kunigiuksciams, kad jie galetu pirkti butus savo keksem, kai tu pats ju neturi. Mano manymu, religingas zmogus - negali tapti sekmingu. Beje, i tema atrodo atsakiau, kaip pritraukti sekme, trumpai tai pirmiausiai yra suvokti, kas tau asmeniskai yra sekme, buti pasikauscius fiziskai, tiksliau palaikyti savo kuna gerame stovyje, kad reikalui esant kunas tau galetu praplesti proto veikimo galimybes. Ir bet kam galeti irodyti, kad cia jam nesiseka, o tau sekasi, jei noretu tau kazka irodyti. Ir kad ka belotu nevykeliai ir pavyduoliai, toliau sau darytum, ka uzsibrezes, nors tai kartais pasirodytu ir neprasminga. Sviestis! Sviestis! Sviestis! Ir tik paciam. Didziausios galimybes svietimuisi yra dabar. Po poros metu gali buti internetas paristas cenzuros. Islisti is tvarto vadinamo butas, lietuva, ir pakeliaut. Neleisti, kad kas nors tau isiutu mikrochipa, kad ir sveikatos nustatymui bet kur ir bet kada. Karoce, atsikratyti stereotipu, nes labai skaudu pries mirstant suprasti, kad dar kas nors neuzbaigta. Sekme , kai mirsti su sypsena arba pilnas pasididziavimo savimi. Sekme, kai tu priklausai tik nuo savo veiksmu, o ne nuo kitu. BET DIDZIAUSIA SEKME, KARTOJU,  YRA TA, KURIA MES JAU TURIME defoult REZIME.  NEZINAU KOKIU SANTYKIU, GAL 1:5000 AR 1:10000, BUVO TIKIMYBE, KAD MES TURESIME SANSA NEPRIKLAUSYTI NUO KITU VEIKSMU IR KA NORS PADARYTI SAVO VALIA. Gal yra kur matematikas, kuris paskaiciuotu kiek spermos as paleidau vejais, o turiu viena sunu. Tai koks tas jo santykis yra? Ir koks vidutinis zmonijos spermos sansas realizuotis? As kalbu ne nesvankiai, o biologiniais terminais. tai reiskia kad mano sunui jau pasiseke, tik jis to nezino. O kleboniukstis man rezia, kad jis iskarto kaltas. Tai kiek tada nekaltu angelu kazkur esa? Oi daug! Oi daug! Bet mes jais netapome ir mums to visai negaila, ar ne? Tegu klebonai ir lamos su angelais bendrauja

Redagavo: (2009-06-30 10:33)
Aurius Dačkus

Pasisakymų: 49

2009-06-30 17:50

Visai nieko kompanija. Plyta, spalvota asmenybė.

Religijos savęs nepareisino nes a'priori buvo sugalvotos valdyti žmones.

O visa kita, reikalinga nauja idėja apjungianti žmones. Ji yra, bet ne visiem duota.

O sėkmingų žmonių klubas tai naivuolių sueiga. Nes tokių būti negali. Dėl labai papratos priežasties-kitimo. todėl tie, kurie suvokia kaitą, negali mąstyti daiktiškai.

Iš viso įrašų: 108

fckn life -))

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama